BogZwami
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oficjalnie to wyszło już ponad 100 baniek to po pierwsze. Po drugie co Ci z jego potencjału marketingowego jak ma 100% praw do wizerunku?
1
Przypominam ze Barcelona to klub który najwiecej płaci piłkarza.
0
Jak trzeci? Arbeloa to nie piłkarz na miare RM. Odejdzie zapewne po sezonie więc mają dwóch piłkarzy na prawą obronę. Więc wszystko jest w normie.
0
To co powiesz o kupnie Neymara za ponad 100mln mającego rok do końca kontraktu?
0
Strasznie uparty bo powołuje nic nie grającego od 2 lat inieste.
0
Komentarz usunięty
1
Chwile przed meczem. Ja tylko z tego korzystam od lat. Dodatkowo masz wszystkie programy na 3 dni za 4zl.
0
Zapewne zagra.
0
Komentarz usunięty
0
To może odrazu lepiej liczyć że Real wystawi rezerwy?
3
Liczenie na kartki zawodników Realu to ewidentny strach przed nimi.
0
Polecam ta stronę przy takim wyniku bądź przegranej Barcelony. Kabaret i jaja jak berety. Popcorn w łapę i czytanie.
1
To by musiał ponad sto meczy w sezonie rozgrywać aby w ciągu 2 lat dogonić Alvesa. A w przeciągu 3 lat około 70. Więc jest to niemożliwe.
1
Bramki na wyjeździe mają większą wartość.
0
Obrońco uciśnionych wbijaj swój miecz głębiej bo takie coś mnie nie rusza:)
1
Wszyscy chcieli Danilo a jak Real go kupi wszyscy będą pisać, że za słaby na Barce :D
0
Z Realu za 80mln.
1
Wszyscy sie w Relu marnują... :F
2
Sam sobie na to odpowiedz.
32
A redakcja powinna przynajmniej na rok zablokować Ci konto.
1
Wszyscy teraz jadą na Montoye a jeszcze ostatnio był okrzykiwany "perłą" La Masii :D
0
Nie dziwie się. I Real i Barca ciągle robią sobie pod górkę. Śmieszne to jest ale każdy ma swoje za uszami. Tak samo jak Barca nie zgodziła się na finał Real-Atletico.
0
Alba? Kiedy on był w tej potędze reprezentacji?
0
Chodziło mi w trakcie meczu jak bedzie w podstawowej jedenastce. Nie doprecyzowałem.
0
Bez sensu. Wiadomo, że Real się nie zgodzi tak samo jakby nie zgodziła się Barcelona.
0
Nie uwierze jak nie zobaczę go na boisku.
0
Ze względu na ban transferowy nie wyobrażam sobie innej opcji niż przedłużenie z nim kontraktu. Jednak na maksymalnie 2 lata a nie 2+1. W obronie Alves daje jeszcze rade i na jego pozycji niestety nie ma aktualnie w klubie nikogo lepszego. Jego odejście po tym sezonie wiązałoby się z dziurawą prawą flanką w którą piłkarze drużyn przeciwnych wjeżdżaliby jak w masło. Wrzutki niestety lądują na orbicie jednak przynajmniej stara się coś robić i nawet jak jedna na kilkadziesiąt wrzutek przyniesie bramkę to będzie dobrze.
2
Hahahahaha golllllllllllllllllll
1
Czo ten Bejl hahahaha
0
No i po meczu :P