0

Oficjalnie to wyszło już ponad 100 baniek to po pierwsze. Po drugie co Ci z jego potencjału marketingowego jak ma 100% praw do wizerunku?

1

Przypominam ze Barcelona to klub który najwiecej płaci piłkarza.

0

Jak trzeci? Arbeloa to nie piłkarz na miare RM. Odejdzie zapewne po sezonie więc mają dwóch piłkarzy na prawą obronę. Więc wszystko jest w normie.

0

To co powiesz o kupnie Neymara za ponad 100mln mającego rok do końca kontraktu?

0

Strasznie uparty bo powołuje nic nie grającego od 2 lat inieste.

0

Komentarz usunięty

1

Chwile przed meczem. Ja tylko z tego korzystam od lat. Dodatkowo masz wszystkie programy na 3 dni za 4zl.

0

Zapewne zagra.

0

Komentarz usunięty

0

To może odrazu lepiej liczyć że Real wystawi rezerwy?

3

Liczenie na kartki zawodników Realu to ewidentny strach przed nimi.

0

Polecam ta stronę przy takim wyniku bądź przegranej Barcelony. Kabaret i jaja jak berety. Popcorn w łapę i czytanie.

1

To by musiał ponad sto meczy w sezonie rozgrywać aby w ciągu 2 lat dogonić Alvesa. A w przeciągu 3 lat około 70. Więc jest to niemożliwe.

1

Bramki na wyjeździe mają większą wartość.

0

Obrońco uciśnionych wbijaj swój miecz głębiej bo takie coś mnie nie rusza:)

1

Wszyscy chcieli Danilo a jak Real go kupi wszyscy będą pisać, że za słaby na Barce :D

0

Z Realu za 80mln.

1

Wszyscy sie w Relu marnują... :F

2

Sam sobie na to odpowiedz.

32

A redakcja powinna przynajmniej na rok zablokować Ci konto.

1

Wszyscy teraz jadą na Montoye a jeszcze ostatnio był okrzykiwany "perłą" La Masii :D

0

Nie dziwie się. I Real i Barca ciągle robią sobie pod górkę. Śmieszne to jest ale każdy ma swoje za uszami. Tak samo jak Barca nie zgodziła się na finał Real-Atletico.

0

Alba? Kiedy on był w tej potędze reprezentacji?

0

Chodziło mi w trakcie meczu jak bedzie w podstawowej jedenastce. Nie doprecyzowałem.

0

Bez sensu. Wiadomo, że Real się nie zgodzi tak samo jakby nie zgodziła się Barcelona.

0

Nie uwierze jak nie zobaczę go na boisku.

0

Ze względu na ban transferowy nie wyobrażam sobie innej opcji niż przedłużenie z nim kontraktu. Jednak na maksymalnie 2 lata a nie 2+1. W obronie Alves daje jeszcze rade i na jego pozycji niestety nie ma aktualnie w klubie nikogo lepszego. Jego odejście po tym sezonie wiązałoby się z dziurawą prawą flanką w którą piłkarze drużyn przeciwnych wjeżdżaliby jak w masło. Wrzutki niestety lądują na orbicie jednak przynajmniej stara się coś robić i nawet jak jedna na kilkadziesiąt wrzutek przyniesie bramkę to będzie dobrze.

2

Hahahahaha golllllllllllllllllll

1

Czo ten Bejl hahahaha

0

No i po meczu :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?