0

A psik!!!!

0

Dzięki za info ale już to pisałeś.

0

Krew czyści się zimną wodą.

1

Przepraszam mój błąd.

1

Pogoń-Wisła 1:1 rzut karny wykorzystał Frączczak

7

A mówili "drugi" Varane:D

1

Wina Pereza!

8

Kiedy xavi kogoś uderzył?

1

Strach pomysleć wtedy jak rakieta odnosi się do innych...

0

A co miał powiedzieć? Chyba logiczne ze będzie bronił kolegi z klubu.

0

Kto ma ucierpieć? Kovacic to młody piłkarz. Cała kariera dopiero przed nim. Isco w zeszłym sezonie zagrał mniej więcej tyle minut co każdy z innych pomocników. Maja po prostu zmienników tak dobrych jak i wyjściowych. Układ idealny.

7

I się za głowę łapał co się tu teraz wyczynia...

0

A co ma do tego ban? Nie rozumiesz chyba tego co kolega osobnik wyżej miał na myśli.

6

Rozumiem, że przy niekorzystnym wyniku czy kontuzji przykładowo Iniesty lepiej mieć w składzie Roberto?

1

0

Dziękuje za normalny komentarz. Na kilka komentarzy tylko Ty odpowiedziałeś na moje pytanie.

0

Pytam nie o klub ale o zawodnika. Bo nie widziałem jak gra.

1

To Ty chyba nie widziałeś jak Rafa rotuje składem. Wybaczam.

0

No masz. Lepiej idź spać.

1

Było milion razy.

0

Kovacic podobno przechodzi do Realu. Co myślicie o tym piłkarzu?

0

Czemu odnosisz się do Realu? Przypominam sezon wcześniej. Ile pucharów miała Barcelona?

0

Strona Realu?

1

Człowieku to jest początek sezonu. Baterie naładowane. Nie ma wymówki.

0

No i wygrać pewnie z 9:0...

0

Dla mnie i Bilbao i Atletico są świetnymi drużynami. Jednak bardziej cenie Basków za ideologie tylko swoich zawodników.

0

Artykuł powinien mieć tytuł "Gwałt na San Mamés".

0

Za trudne to chyba zrozumienie, że nie istnieje gol liczący się podwójnie na wyjeździe :)

0

ZnaFca:)

3

Nie istnieje coś takiego jak gol strzelony na wyjeździe "liczy się podwójnie".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?