BogZwami
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A psik!!!!
0
Dzięki za info ale już to pisałeś.
0
Krew czyści się zimną wodą.
1
Przepraszam mój błąd.
1
Pogoń-Wisła 1:1 rzut karny wykorzystał Frączczak
7
A mówili "drugi" Varane:D
1
Wina Pereza!
8
Kiedy xavi kogoś uderzył?
1
Strach pomysleć wtedy jak rakieta odnosi się do innych...
0
A co miał powiedzieć? Chyba logiczne ze będzie bronił kolegi z klubu.
0
Kto ma ucierpieć? Kovacic to młody piłkarz. Cała kariera dopiero przed nim. Isco w zeszłym sezonie zagrał mniej więcej tyle minut co każdy z innych pomocników. Maja po prostu zmienników tak dobrych jak i wyjściowych. Układ idealny.
7
I się za głowę łapał co się tu teraz wyczynia...
0
A co ma do tego ban? Nie rozumiesz chyba tego co kolega osobnik wyżej miał na myśli.
6
Rozumiem, że przy niekorzystnym wyniku czy kontuzji przykładowo Iniesty lepiej mieć w składzie Roberto?
1
http://sport.tvp.pl Za darmo.
0
Dziękuje za normalny komentarz. Na kilka komentarzy tylko Ty odpowiedziałeś na moje pytanie.
0
Pytam nie o klub ale o zawodnika. Bo nie widziałem jak gra.
1
To Ty chyba nie widziałeś jak Rafa rotuje składem. Wybaczam.
0
No masz. Lepiej idź spać.
1
Było milion razy.
0
Kovacic podobno przechodzi do Realu. Co myślicie o tym piłkarzu?
0
Czemu odnosisz się do Realu? Przypominam sezon wcześniej. Ile pucharów miała Barcelona?
0
Strona Realu?
1
Człowieku to jest początek sezonu. Baterie naładowane. Nie ma wymówki.
0
No i wygrać pewnie z 9:0...
0
Dla mnie i Bilbao i Atletico są świetnymi drużynami. Jednak bardziej cenie Basków za ideologie tylko swoich zawodników.
0
Artykuł powinien mieć tytuł "Gwałt na San Mamés".
0
Za trudne to chyba zrozumienie, że nie istnieje gol liczący się podwójnie na wyjeździe :)
0
ZnaFca:)
3
Nie istnieje coś takiego jak gol strzelony na wyjeździe "liczy się podwójnie".