Culé10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co widziales Barte na treningach?
0
Do krytykujacych sklad.neymar jest po kontuzji i jest czas by sie ogral.bilbao gra ostro.pique tez jest po kontuzji.wierze w Lucho!
0
Fakt Veratti przydałby się przy rzutach rożnych ;-P
1
juz mialem pisac ze nie jest mlodszy od Cesca, ale masz racje! to tylko potwierdza dobrą wymiane jaką zrobiliśmy ;-)
0
Podpisuje sie pod tym ;-)
0
Cesc mial ten zmysł kreacji w 10 spotkaniach, a rozegrał w Barcie blisko 100.
lubie Cesca ale pod względem pracowitości to Rakitic w dwa mecze oddał chyba wiecej serca niż Fabs przez cały pobyt w Barcie.
0
lubie Mathieu ale ten mecz w defensywie mu nie wyszedl. popelnil dwa KARYGODNE bledy, ale wierze ze przy Enrique z biegiem czasu (od drugiej polowy sezonu) nie bedzie popelnial takich bledow!
0
Busquets jakos tak widać fizycznie słabo, ale wczoraj przyzwoity mecz. ostatnich conajmniej 10 na poziomie poniżej swoich umiejetności.
generalnie z Defensywnym Pomocnikiem to jest taki problem,
jak grasz dobrze to nikt tego nie widzi. jak zaczniesz grac slabiej to
wszyscy chcą Cie sprzedać. generalnie wierze w Enrique. mam nadzieje ze
jak wroci Javier to beda rywalizowali i bedzie gral lepszy ;-)
0
prosze pamietajcie ze praktycznie kazdy zawodnik ktory od Nas odchodzi w mniejszym (Sanchez) lub wiekszym stopniu(Fabregas, Song) sie nie sprawdzil wiec logiczne jest ze sprzedajemy ich duzo taniej.
Wszyscy przypominaj Ville oddanego w zasadzie za darmo a ja zaznaczam ze
jego kontrakt byl wysoki, mial wzrosnac zgodnie z klauzula i co wazniejsze byl swiezo po kontuzji i juz do najmlodszych nie nalezal...
1
a sadzisz ze wtedy latwiej byloby podkupic danych zawodników?
0
no tak bo przeciez w Realu CR7 gra za tyle samo co Pepe
0
To co z osob z pierwszego składu wolałbyś Mertesakera?ja tez chcialem Laporte ale 40mln a podobno nawet 50mln za juz dobrego i swietnie zapowiadajacego sie obronce to ja juz wole 2 solidnych srodkowych. ale fakt czas pokaze. mam nadzieje ze bedziemy mogli pogadac za rok o tym ze i ja sie pomylilem i Ty ale ze PD i CL wygramy ;-)
4
taaa Bilbao to napewno bedizemy mieli ;-P
1
a napewno ogladales caly mecz? owszem Mathieu pozwolil na wrzutke 2 razy w pierwszej polowie, ale czemu mowisz ze robil sam niemal caly mecz skoro Elche (bo z taką drużyną grała Barcelona) nie oddalo nawet jednego groznego strzalu w calym meczu, wiec nie widze podstaw zeby ani chwalic ani jechac po Mathieu. no ale jak ktos bardzo chce...
p.s. Mangala gra w lidze portugalskiej ktora powiedzmy Sobie szczerze od takiej np. Bundesligi odstaje wyraznie. Benatia - widziales chociaz 1 jego mecz?
0
Bobo25 Widziales Benatie w akcji? chociaz w jednym meczu?
0
Poprostu najwiekszy hit to jest teraz porownanie ceny Benatii. bede zadawal to pytanie kazdemu kto sie bedzie strzepil. Tomo1989 w ilu meczach widziales Benatie?
0
Ahaaaaa. to dlatego Pep był takim dobrym trenerem ;-)
0
Taaa i rekordowy brak charakteru drużyny ;-) Życze mu powodzenia ale u Nas się nie sprawdził, przyznasz to ?
0
ciekawe kryterium ;-) ale idąć tą drogą to Ronaldinho byśmy nigdy nie zatrudnili ;-P
0
Moim zdaniem Masche bedzie walczyl z Busquetsem na ŚPD. gral w obronie bo Lucho zajebiscie mu ufa a nie miał na mecz z Elche 2 środkowych obrońców.
Mnie tez Masche na ŚO przekonuje bardziej niz Bartra.
0
tak a najlepiej jak by wrocili Ronaldinho i Eto i moze jeszcze Deco, a nie sorry on juz skonczyl kariere ;-P
1
Mamy jeszcze jednego obronce?!cholera ten Zubi robi transfery i nikomu nie mowi;-)
0
A kto mial grac na obronce srodkowego?troche wiecej niz mastoletni Bartra mial dyrygowac nowym Francuzem?czasem to ludzia sie wydaje ze trenerka to taka prosta sprawa jak football manager;-)
0
Istnieje cos takiego jak dystans i ironia ale najwyrazniej pojecie obce Tobie
Jesli Troll to jest inaczej wierny kibic Barcy na dobre i złe od 18 lat to tak jestem Trollem ;-)
p.s A Ty od kiedy kibicujesz Barcie? jesteś w ogole tyle na świecie?
7
a ja bym chciał:
Dutruel
Gabri-Christanval-Czyhrynski-Henrique
Riquelme-Hleb-Song
Maxi Lopez-Affelay-Keirrison
0
Biorac pod uwage że chyba wrócił ten "stary dobry" Leo to na El Clasico bedziemy mieli swojego Zarre ;-)
0
No nie wiem. jak go dobrze pokryją to może być problem ;-P
0
Poki co wydaje sie ze Lucho jest twardy. Messi wracajacy po rzucie roznym....hmmmm niby cos normalnego a tak cieszy!!!
1
Ale co do Busiego zgadzam sie w 200% bo gral bardzo slabo.jak skonczy sie zawieszenie Masche to walka bedzie ciekawa ma poz.def.pomocnika :-)
0
A pamietasz kto rok temu nie sfaulowal Bale w finale CdR?!duzo musi jeszcze zrobic zebym mu to zapomnial.9/10 obroncow poprostu by sciagnelo do ziemi.Elche bylo slabe i bojazliwe ale 3mam kciuki za Bartre!!