1

@Tigana moja ocena prezesa 8/10. Miał jaja żeby podjąć odważne decyzje. Pozbył się Griza który moze i liczby miał dobre ale mało dawał druzynie jak na kase ktora dostaje. Sprzedał po dobrej cenie Emersona ktory wygladal bardzo zle w pierwszych meczach. Zrobił troche porzadków: Alena, Monchu i Trincao. Obnizyl pensje zawodników. Szkoda ze Olmo sie nie udalo sprowadzic ale i tak na plus!

0

@JarekS myśle ze to wszystko nie jest takie proste, Barcelona potrzebuje piłkarzy na teraz. Sprawdzonych w dobrej lidze.
Sprowadzanie 10 piłkarzy za 3mln i liczenie ze ktorys odpali nie wydaje sie dobrym rozwiazaniem. A juz ogolnie dziwi mnie jak ktos porownuje jak BVB kupuje tanio a Barca czy Real drogo bo to kompletnie inne kluby.

0

@Messisinio widze ze zaczela sie moda na hejt na Roberto :-D

0

@FCBCzarnuH Coutinho nie grał przez rok nic dziwnego ze nie gra od początku, Demir ostatnio zagrał źle wiec nie rozumiem z jakiej okazji ma dostac 1wszy skład

1

@martin86 ale męczysz tym narzekaniem! Jest 5 czerwca wiec czas na sprzedaż jest, a po drugie co pozbywac sie zawodnikow i dopiero kupowac?

0

@ksawizimens Conte/Allegri to nie ten styl chociaz maja poziom, Emery(serio?), Flick - jednosezonowiec

0

@ArturG a kogo ma wystawiać? Taki mu dali skład

0

Mam mieszane uczucia co do Koemana, chyba Laporta ma podobnie :-D trudna decyzja przed nim bo trener potrzebuje 100% zaufania. Co do Xaviego to albo sie nadaje do trenerki albo nie :-D

0

@dezerter ciężko sie to czyta i ciężko się z tym zgodzić. Po pierwsze skąd masz informacje jak Suarez pracowal na treningach? Po drugie koleś strzelił nam mase goli a Ty piszesz ze Leo zalatwił mu jakiś kontrakt? Absurd. Sprawdz sobie statsy on sobie go sam zalatwił. Po trzecie wszyscy jadą na Albe, Busiego i Pique a ja mysle ze znalazlo by się kilku gorszych :-D

0

Dzisiaj juz nie gra sie jednym ustawieniem calego meczu. Pep gra 3 czasem 4 formacjami ale on sam decyduje jakich zawodnikow potrzebuje. Depay, Wijnaldum, Aguero i Garcia napewno troche dziur by zalatali. Mnie Koeman przekonal bo uwazam ze sklad byl najslabszy od dawna. Powinien dostac zawodnikow jakich chce(i na jakich nas stac)i dostac czas do grudnia. Jak beda efekty w postaci dobrej gry i wynikow to spoko, jak nie to trzeba by pomyslec czy ni3 potrzebujemy kogos nowego...

0

@arraco naprawde uwazasz ze taki pilkarz za darmo do wziecia do środka pola jest niepotrzebny? A do do tego ostatnio sprzedalismy Suareza i dopiero zaczelismy szukac :-D Pjanic ma jakis mentalny problem ale mysle ze Joan go popchnie do jakiejs Chelsea za 15 baniek i bedzie ok

0

@ferdas_rawa ja mam tak samo, pamietam jeszcze czasy Reizigera, Bogarde i Van Gaala :-D ale znowu De Boer czy Van Bommel to tragedia nie była, dajmy szanse Ronaldowi. Jak trener jest dobry to jest to dosyc zdrowe zeby trener decydowal kogo chce :-P

0

@Barcafan2020 a co takiego zrobił Ci Tusk? :-D

0

@SinMistico nie jestem psychofanem Busiego, gra ostatnio piach straszny, Moriba fajnie młody talent, ale naprawdę Sevilla to dobry moment żeby wprowadzać gościa który zagrał od 74min w jednym meczu CdR z trzecioligowcem?

0

@tomasthc no tak, ale kto?

0

@formentera2017 piłka nożna to trochę bardziej skomplikowany sport :-P Busi co raz słabiej to prawda ale znajdź kogoś kto miałby grać na jego pozycji (nie mówię.o De Jongu)

0

@tomasthc też.uwazam że.ostatnio zagrał słabo, ale prawda.jest taka że nie ma dla gościa alternatywy teraz :-( szkoda ze duża część osób tego nie widzi

1

@barteq nowy rok rozliczeniowy, może do tego czasu Big Sam uzna ze jednak chcialby grać :-D

0

@FCB24 hehe no wiem Griez nie przekonuje, póki co to 30% tego co w Atletico (z czego 28% to gra w obronie :-D), ale on musi grac bliżej pola karnego inaczej nikt nie doceni jego gry w obronie bo wkoncu nie po to był sprowadzany :-P

0

@FCB24 no tak oglądałeś pewnie 100 meczy Desta :-D ja bym go nawet za Messiego go wprowadzil!

0

System narazie działa, wiem ze wielu Busi i Griez sie nie podoba ale dopóki wygrywamy w dobrym stylu to nie widzę potrzeby zmian

0

@Borneo heheheh no pewnie zmieńmy je żeby zaskoczyć przeciwnika i samych siebie :-D

0

@Scross no Griez martwi narazie najbardziej... ale dajmy jeszcze parę kolejek Ronald wydaje się rozsądnym trenerem

4

Najlepszemy transfer lata to sprzedaż Semedo :-D

0

@juri90 no przykro mi ale Puig i jego gra w obronie to nawet zaspany Busi będzie lepszy :-D

2

@juri90 heheh dobry tekst :-D ale spokojnie to druga kolejka.jeszcze 1 taki mecz jak z Villarreal to Ronald go posadzi, dajmy jeszcze Pjaniciowi chwile niech ogarnie system

0

Intensywność, tego nam brakowało w ostatnich sezonach

9

Nic o krowach?! Mila odmiana :-D

0

@ZIBI88 do tego droga jeszcze daleka ale cieszy oko:-)

1

@szczepan-ink Leo to Leo mysle ze porównaniami zniszczymy chłopaka, niech pisze własną historie :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?