Culé10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaSupporter napisze to po raz 3 i ostatni tutaj, to jest przedsezonowy turniej towarzyski kiedy Wy to zrozumiecie?
1
@Dawid1990 masz racje gdzie ta forma przeciez zaraz polfinaly LM!
0
@Drogba1 no tak to przeciez najwazniejsY mecz sezonu powinnismy byc w formie
0
@lukasz159 to pomysl zanim uwierzysz pismakom :-P
0
@michelos a kojarzysz takie pojecie jak wartosc marketingowa? :-P
0
@narses85 200mln + Messi + Ter Stegen, takie plotki slyszalem
0
@Tomcio hehehe dobre, ale dajmy jeszcze szanse Valverde(tak wiem to juz druga) :-P
0
@lukasz159 ok trzymam za slowo takich kibicow Barca nie potrzebuje. bazujac na informacji ASa wyciagasz wnioski i szantazujesz ze przestaniesz byc kibicem, zapraszam na Biala strone mocy :-D
0
@konkwistadore 50mln € masz racje promocja, najwyzszy transfer w historii Schalke, jeden dobry sezon w 4 lidze swiata :-D
2
@MaTt_BarcaFan no tak masz racje Gomes jest warty 100mln teraz :-D zastanawia mnie czemu nikt nigdy nie wpadnie na to ze sytuacja kazdego zawodnika jest inna, Gomes rok temu byl warty wlasnie 10mln,wtedy pewnie bys go sprzedal za taka kwote :-Pjesli uwazasz ze 25mln za niego to malo to chyba jestes malo obiektywny...
0
@piotr szelest jestem za!
0
@Bisz polac Ci, dobrze gadasz
1
@zibi tak masz racje po co nam Neymar i Griezman, priorytet to srodkowy obronca! :-D Lenglet slaby, Umtiti slaby, Pique stary. No i De ligt napewno chetnie pogra max polowe dostepnych meczy i skasuje 30%mniej tego co mogl gdzie indziej XD
3
Dawac Neya, wkur...zyl mnie jak odszedl, ale ma papiery na granie wiec trzeba wybaczyc i przywitac z otwartymi ramionami! ktos musi wkoncu odciazyc Leo :-D Visca el Barca!
0
@Penguin007 wymien jednego mlodego zdolnego ktorego kupilo City za dobre pieniadze :-P
0
@Avada Kedavra tak przyznaje pomylilem sie co do Turana gosciowi brakuje ktorejsc klepki :-D ale porownanie kwot z ew.wypozyczaniem Hazarda bylo dziwne bo nikt tak nie robi. Ciekawe ze od czasu Turana mielismy jeszcze kilka „ciekawych” transferow...
1
@khris heheh masz racje przynajmniej trzymasz sie jednego, ale dziwi mnie ze kibic Barcy wolalby na przyklad przegrac z Realem tylko po to zeby zwolnic trenera:-P
0
@Allo1982 co dokladnie zrobil Twoim zdaniemcze podtarl sobie dupe Barcelona? Tez bylem wkurxxwiony na niego ale chcial wyjsc z cienie Leo, dostal 4 razy wieksze pieniadze, ciekawy projekt. Znajdz pilkarza ktory nas wzmocni i masz gwarancje ze nie schowa sie w najwazniejszym momencie sezonu. Naprawde wolisz zeby poszedl do Realu?(wtedy go znienawidze tak jak Ty) :-D
0
@Messisinio ogladaliscie chociaz 1 mecz Frankiego w lidze holenderskiej? Zadziwia mnie ze dla niektorych najlepszym rozwiazaniem z kazdej sytuacji jest sprzedac wszystkich i kupic nowych. ciezkie zycie(na szczescie tylko wsrod kibicow) maja zawodnicy pokroju Sergio albo Rakiticia, nikt ich nie szanuje i sprzedaje przy kazdej okazji :-P
10
@khris genialne brakuje tylko podpisu sezonowiec na końcu :-D
4
Zgodze sie z Gasparem ale na pewno nie z tym tekstem. Przyklad:
"kompletnie brakuje nam cierpliwości w rozegraniu, poszanowania dla posiadania piłki i chłodnej głowy. Doprawdy nie wierzę, że to piszę, ale naszym największym problemem jest budowanie gry od tyłu"
Serio Nam brakuje cierpliwosci? Po 1 meczu taki artykuł? Atletico przegralo z nimi 0:2. Czy ktos widzial w internecie wpisy o koncu Atletico? Czy autor tego tekstu probowal kiedys rozegrac akcje od tylu przy takim pressingu? (Nie w Fifie) Rozwiazanie zagadki dominacji RSSS jest proste. 3na3 pomocnikow bylo kompletnie bez formy a to jest najlepsza liga swiata a my gralismy z druzyna ktora jest w swietnej formie. Trofea wygrywa sie na wiosne! Visca el Barca!!!
0
Moja Żona jest za Realem ale jakoś sie dogadujemy :-P mógłbyś zdradzić którą książke Suareza kupiłeś?
1
proponuje sprawdzic i dopiero pisac jaki byl koszt tranferu
3
1. z tym Hazardem to Ty tak na serio?
2. uwazasz ze jest gorszy technicznie i mniej wybiegany niz sprawdzający się u Nas Rakitic?
3. mysle ze dostaje rocznie nie wiecej niz 6mln EUR
4. skad kwota 41mln?
0
Ustalmy coś. To nie jest sędzia to jest imitacja sędziego :-P
3
Gorgota. Milan 0:4. Palarin z Interem to byl polfinal
2
swego czasu jakiś redaktor z tego serwisu w dość długim artykule strasznie objechał Luisa Enrique. czy już zdążył może sprostowac swoje słowa? dodam od razu, że rowniez troche zwątpiłem w LE po meczu z Sociedad, ale artykuł był bardzo mocny. ktoś może ma link do artykułu?
0
tak naprawde do chce rewanżu za 0:7 ale jak się dłużej zastanowić to i 0:0 po karnych w dwumeczu mnie uszcześliwi! ale do pełni szczęścia chce zemsty!
szacunek dla Bayernu i oby sprawdziło się to powiedzenie funkcjonujące w Hiszpanii, że Messi nigdy nie zapomina! ;-)
0
a ja tam brakiem NIEskuteczności bym się nie martwił! ;-P
0
ja wybieram wersje jednak bez bramek Lewandowskiego ;-P jednak trauma po 0:7 wciąż we mnie siedzi!