0

Napisalem ze tak sie przyjelo i dla mnie to jest najprosciej i najlepiej.
nie napisalem nigdzie ze taki jest zapisywany w protokole meczowym.
ten sposób sprawdza się w 100% przypadków.
fakt to uproszczenie zgodze sie ale napewno nie błąd.
ale dla kogos kto nie ogarnia tematu to najprostsze wyjasnienie.
Wow teraz zauwazylem ze jestes juz na tej stronie od 30dni... to tak po transferze Suareza? ;-P

0

tibi: przeczytaj uważnie to co napisałem i wtedy moze staraj się "zabłysnąć" :-),
napisałem: przy tej samej liczbie bramek w dwumeczu. A twoje wyimaginowane drużyny A i B strzeliły odpowiednio drużyna A (4bramki) drużyna B (5bramek)
pierwszy raz słysze zeby dalej przeszla druzyna ktora strzelila mniej bramek w dwumeczu;-P
p.s. uwielbiam jak ktoś się mądrzy a nie wie o co chodzi ;-P

0

Endless: tak to sie liczy bo jest najprosciej i najszybciej. ale widze ze koniecznie chciales zablysnać:-P

0

wygra Real. przy tej samej liczbie bramek w dwumeczu bramki na wyjeździe są mnożone razy 2

2

krzysiek-fcb-17 masz 100% racji ! pewnie ze musimy patrzec na swoich ale ocenianie ZDECYDOWANIE najgorszego zawodnika wczorajszego spotkania w zespole Realu, ze dobrze sie spisal to nie jest naginanie prawdy a paranoja!
Proponuje przejrzec statystyki Jamesa i dopiero wtedy sie wypowiadac.
Moze jeszcze odpalić ale ten moment byl slaby przez duze S

0

Trzymam kciuki za Bartre ale osoba ktore uwazaja ze sprawdzil sie w zeszlym sezonie przypominam ze obrona byla najslabsza formacja w poporzednim najgorszym od wielu lat sezonie.przyklad z zycia.brak faulu Barty na Bale'u ktory odbiera Nam jedyne trofeum.wierze w Goscia ale do poziomu Puyola mu brakuje za duzo.transfery obroncow oceniam na duuuzy plus!!

0

Kazdego z tej 2 powitam z otwartymi ramionami;-)

4

100mln +Pobga+Vidal+Buffon+Conte na asystenta ;-)

2

Coś mi się wydaje że pomyliło Ci się z Rafinhą z Bayernu ;-P Ale cóż kazdemu sie zdarza ;-)

0

nie rozumiem co Wy tak z tym Bartrą ?! przecież to jest jeden z zawodników który najbardziej zawiódł w tym sezonie!!

0

Naprawde myslisz ze lepiej ryzykowac atmosfere w szatni niz ja porzadnie przewietrzyc?!potrzebujemy kadrowej rewolucji i taktycznej ewolucji!

1

No chyba to Ty jestes nieogarniety:-) choc zarzad do najbystrzejszych nie nalezy. 15mln za 30letniego zawodnika ktory nie zachwyca w ostatnim sezonie to dobra cena.

0

Hmmmm tak Sobie mysle ze mozna i narzekac na Enrique ze nic do tej pory nie osiagnal jako trener ale jest to jedno z najlepszych rozwiazan.sa 2 lepsze ale nierealne a nazywaja sie Klopp i Guardiola. Podziekujmy obecnemu trenerowi choc ponosi wine tylko w 33,3% bo trzeba ozywic szatnie.

3

Dać szanse młodszym ? Ty tak na poważnie? Przecież walczymy o mistrzostwo!!!

5

Tak na pocieszenie:

LM 2007/2008 Barca odpada z MU (zwycięzca tej edycji LM)
LM 2008/2009 Barca wygrywa LM
LM 2009/2010 Barca odpada z Interem (zwycięzca tej edycji LM)
LM 2010/2011 Barca wygrywa LM
LM 2011/2012 Barca odpada z Chelsea (zwycięzca tej edycji LM)
LM 2012/2013 Barca odpada z Bayernem (zwycięzca tej edycji LM)
LM 2013/2014 Barca odpada z Atletico

Ja 3mam kciuki za Atletico !!!

0

To fakt Fabs gra slabo w ataku ale to jest walczak ktory duzo daje w obronie i kiedy ma sie przelamac jak nie w takim meczu?

0

A ja tam nie mam nic przeciwko zeby Leo był niewidoczny byle tylko być w polfinale!!!
To jest dobra Barca,to jest znakomity pressing, jestem zadowolony z pracy Martino i jesli zagrany intensywnie to jestem dobrej myśli:-)

0

Nie mylmy tych którzy futbol zabijają z tymi którzy potrafią stworzyć z tego co mają jedne z lepszych ekip na świecie ...

Ja osobiscie uwazam ze futbol zabija na swiecie 3 trenerów

1.Benitez

2.Capello

3.Ramos

0

Klasyfikacja Najlepszych trenerów Świata:

1.Wiecie kto :P:P:P

2.Mourinho

3.Wenger

4.Hiddink

5.Riijkard(nie mogłem Go nie umieścić :P)

0

Witam Wszystkich.Jestem kibicem Blaugrany od ponad 10 lat i od kiedy tylko mogłem zawsze przeglądałem tą stronkę. Zarejestrowałem się by móc odpowiadać tym którzy Barce kochają za to że zdobywa Puchary, a gdy przyjdą cieńsze lata(a przecież sami wiecie że kiedyś nadejdą) to odwrócą się od Mojej Ukochanej Barcy, a co najgorsze nie będą już mieli do Niej szacunku!!!

Możecie najeżdzać na Pepa,Txikiego i całą resztę ale nie zapominajcie o szacunku jakim trzeba Ich darzyć!!!

Jako Wierny Kibic Od Zawsze Wielkiej Barcy wiem że wyniki z zeszłego sezonu można poprawić,ale wiem też że będzie to cholernie trudne!!! Oczękuję od Barcy tylko jednego w każdym sezonie:

By zostawiła na boisku swoję serce!!!Nie w reklamach,galeriach z pucharami tylko na boisku Visca El Barca!!!:):):)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?