Culé10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kruczek6 zaufaj Alemany'iemu! Jak do tej pory nas nie rozczarował
0
@Matix90 na wszystko przyjdzie czas, ja wole żeby sprzedali dobrze a nie szybko :-P
0
@Matix90 zapomniales o Depayu :-D
1
@Ralph87 odpowiedz jest krótka, 343 :-D
12
Ciekawe jak odpali mu współpraca z Lewym, IQ boiskowe obaj mają wysokie
0
@Lucassito po 1wsze to my za czasów Bartomeu byliśmy juz mili, dając wysokie kontrakty za zasługi, wiadomo jak to się kończyło. Po 2gie teraz jest czas w którym będzie presja. Po 3cie 9tka to nie jest marketingowy dla Depaya dla Lewego już jest. Zwróć uwage jaki jest tłok z.przodu dla Memphisa juz nie ma miejsca
0
@Lucassito co jest słabe? Że chcą zabrać nr innemu zawodnikowi który się w dodatku nie sprawdził
0
@Czarny_ck też uważam, że Azpi by wystarczył. Xavi chyba jednak planuje grać na 3jke z tyłu i widzi w Kounde idealnego kandydata. Pozostaje mu zaufać :-D
0
@Fan2005 jak chwile poszukasz i pomyślisz to sie zorientujesz ze wysokie kontrakty znacząco utrudniają transfer. Takie to mamy pozostałości po Bartomeu. Przypadki Coutinho, Griezmana, Suareza są tutaj idealne. Gość ma mega wysoki kontrakt jak na obecne standardy, gra poniżej oczekiwań, nie jest zbyt chętny by go obniżyć (w pełni rozumiem), nie bardzo chce odchodzić ze słonecznej Barcelony :-P Biorąc pod uwage powyzsze nasza pozycja negocjacyjna jest po prostu słaba :-P jakby taki Coutinho strzelał 15bramek i mial 15 asyst w sezonie to juz jest inna gadka
0
@jutroIV dobre!
0
@Barca_Big_Moment Depay ma wysoką pensje i do tego nie odpalił za bardzo w FCB, nie jest więc łatwo znaleźć mu klub który: a) zaplaci mu 100% pensji b) do którego będzie chciał odejść c) zapłaci wiecęj niż 20mln biorąc pod uwagę że ma rok kontraktu.
2
Azpilicueta to szef, bardzo podoba mi się ten transfer!
0
@Magicc89PL serducho to moze zostawiac defensywny pomocnik, napastnik ma zostawiac bramki i asysty
3
@TheMazixX dobry miał początek i na tym się skończyło. Pozniej było juz tylko gorzej. Mial caly sezon żeby udowodnić że zasluguje by u nas grać. Adios Memphis!
1
@LRey zgadzam się w 100%
1
@GucioH własnie o to chodzi ze koniec bycia miłym i uprzejmym, bo w wielkim klubie nie na to miejsca. albo spelniasz oczekiwania za ktore placimy albo zapraszamy do innego klubu.
0
@Qaz123 o czym Ty mówisz chłopie 3 bramki i 3 asysty to sa według Ciebie dobre liczby?
0
@Qaz123 sprawdz sobie statystyki De Jonga i moze obejrzyj pare meczy z zeszlego sezonu.
0
@LuminO normalnie, to sie nazywa negocjacje po prostu :-P nie zawsze da się załatwic cls szybko
2
@kacperowski20 czasy w których trzymaliśmy piłkarzy grających u nas przecietnie, poniżej oczekiwań minęły, nie rozumiesz tego? Coutinho, Griezmann,Lenglet teraz pora na De Jonga, Depaya, Braithwaita i Umtitiego
2
@Zbyszard Bruno z City napewno nie przyjdzie gwarantuje Ci :-D
1
@Kismeth wymyśl lepszy w tej kwocie :-P a do tego co Cie interesuje ze jest przygłup on ma grac w piłke a nie zarządzac finansami ????
0
@socha 2 z tej czworki to nawet nie znam!
0
To jest nie bywałe, że ciągle się śledzi te plotki, ploteczki transferowe. Ciekawe ile % tych newsow jest zmyslone :-D
0
@Lucassito no własnie chodzi o to ze nie tylko Lewy przyjdzie. Jesli chodzi o niemiecka lige to Alaba, Rakitic. A swoja droga jest jakas liga z ktprej mozna brac w ciemno zawodników?
0
@Lucassito tak masz racje jedna z najlepszych 9 w ostatnich latach chce grać u nas. Zaproponujemy mu zeby jesscze dopłacał zeby u nas grał :-D
1
@S_E_B_A rozumiem ale on jest jakis nijaki. Ani to to 9, ani skrzydłowy. Lewy jednak to klasyczna silna 9.
0
Out: De Jong, Depay, Umtiti, Lenglet, Mingueza
In: Lewandowski, Kessie, Christensen, Azpilicueta
To byłoby spoko, a idealnie jakby Bernardo jeszcze doszedl, ach pomarzyć dobra rzecz!
1
@siara10 tak napewno narobił, strasznie poszkodowany będzie. Zarobki na poziomie 23mln EUR i mozesz miec wyjebane, tez tak chce!
2
@adukla oj nie teraz z Alemanym juz tacy glupi chyba nie jesteśmy :-D