Culé10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dari0G dobra odpisze jeszcze raz bo widze ze nadal zmyslasz jakies historie.
1. Skad wiesz nie ogladalem? Gosc czyta komentarze kibicow ze strony a do tego komentuje doniesienia gazet np jak to pozegnal sie z kolegami w szatni(skad on to moze wiedziec jak sie pozegnal?) a do tego co on bledu nigdy w zyciu nie popelnil?
2. Nie uwierzysz ale w temacie Neymara i generalnie Barcelony mam swoja opinie bo kibicuje Barcie od 23lat, byc moze Footrol tez ale w tym temacie jest nieobiektywny, nie podal zadnych odkrywczych i madrych argumentow poza zdrowiem.
3.no powiedzmy ze jak Tomek Frankowski powie ze Napastnik jest dobry to uwierze mu bardziej niz 30letniemu dziennikarzowi ale moze tylko ja tak mam
Jesli chodzi o slowo uprzedzenie to przypomne ze moja odpowiedz dotyczyla uprzedzenia do Neya i bardziej pasuje do Ciebie i Footrola niz do mnie XD
0
@Dari0G oho fan Footrolla, czytaj ze zrozumieniem prosze. opinie pewnie troche subiektywna wyrobilem sobie na podstawie filmiku z jego gra. Wybacz nie znalazlem zadnego feletionu. Watpliwosci mam co do wyrabiania opinii na bazie innych malo obiektywnych opinii XD wiec uporzadkujmy pewne kwestie, w calej wypowiedzi chodzilo o to w czym ten koles ma byc dla mnie/innych autorytetem? sa ludzie ktorzy sa dziennikarzami komentuja mecze na zywo,znaja zawodowych pilkarzy, generalnie siedza w pilce 20lat (np M.Borek). Sa tez osoby ktore potrafia lub potrafili grac w pilke na wysokim poziomie i to sprawia ze powinni wplywac na opinie innych. Ten gosc wedlug mnie nie zalicza sie ani do pierwszej grupy ani do drugiej. Kazdy z kibicow ma swoje podejscie do tego tematu, ja goscia przekresle jak przejdzie do Realu. Teraz najlepiej sprzedaje sie hejt wiadomo, a juz tym bardziej na Neymara :-D
0
@Ruchks hehehe trzymajac sie Twojej metafory to zalezy jak wygladalaby ta kobieta :-D dodatkowo z Twojego opisu wynika ze byl sporo bogatszy XD
0
@Cou7_ley taaa takie czasy ze zeby sobie opinie wyrobic trzeba obejrzec filmik goscia z YT ktory pilki kopac nie potrafi (obejrzalem kiedys filmiki z O.Duda). Tak jak On nie docenia umiejetnosci Neymara tak ja nie zrozumiem Jego fenomenu XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@avanes hehe masz racje, pierwszy raz tutaj oceniam i uwazam ze opis nie koreluje z ocena wystawiona, moim zdaniem gral bardzo dobrze, nie mozna wymagac od stopera bramki zeby dac mu 8 XD
1
@Eleri cos w tym moze byc ale jednak Griz musi sobie jeszcze zasluzyc XD
0
@constantine16 mądrego dobrze poczytac :-) kibice to choragiewki i szybko wystawiaja opinie, sam bylem po meczu za zwolnieniem EV ale jak szatnia chciala zeby zostal to znaczy ze dobrze zarzadza druzyna :-D
1
@lucho dzwonilem, mowil ze Valencia bardziej :-D
0
Uwielbiam takie hustawki nastrojow u czesci kibicow! Jeszcze przed meczem bylo
„po cholere sprzedawali tego Malcoma i Coutinho”
„Man City to dopiero robi transfery a my przeplacamy i wszystkich oddajemy za bezcen :-D „
Nie uwazam ze jestesmy super w transferach ale sprowadzeniu Coutinho wiekszosc z nas przyklaskiwala, Dembele moze byl troche przeplacony ale co zrobisz jak caly swiat wie ze masz wolne 220mln z Neya i do tego nazywasz sie Barcelona XD
0
@panczo trudno tez znalezc LM w ich gablocie :-P na krajowym podworku tez bez szalu, od 2015 - 2 mistrzostwa i 1 puchar anglii. Zgadzam sie ze transfery moglyby wygladac lepiej ale nie zgadzam sie ze u innych jest super koloro
0
@panczo 750mln w 6 lat, zgodze sie ostatnio trafiaja ale zdarzaly sie tranferu typu Robinho za 50baniek albo SantaCruza za 20 ktorych pozniej oddawali za bezcen, transfery do Barcy czy Realu to troche inna kategoria, inna presja niz np BVB
2
@Lisek81 tak no przeciez wszystkie pozostale kluby zawsze trafiaja z transferamj
1
@Batys jestem zwolennikiem tego transferu ale fakt nie za wszelka cene, te plotki ploteczki to wiadomo malo co prawda pewnie ale ciekaw jestem co On ma w glowie. Nie mozna byc kibicem Barcy(za jakiego sie podobno ma) i jednoczesnie dopuszczac mozliwosc grania w Realu :-P
1
@socha na tym polegaja negocjacje nie mozemy wyskoczyc od razu ze 160mln :-P
0
@MaFCB hehehe w punkt
0
Im dluzej trwa ta saga tym bardziej uwazam ze gosc stoi na krawedzi dla czesci kibicow Barcy (czesc juz za pierwszym razem go skreslila). Jak wroci bedzie kims kto przyznal sie do bledu i chce go naprawic :-D ale jak przejdzie do Realu to pozycja Figo w barcelonismo bedzie zagrozona XD
1
@PawelBarcaVeB tak, mnie czasem ciekawi czy chociazby 5% z tych informacji to prawda XD
3
Gdzie sa te cwaniaki co pisaly ze Neymar do piet Dembele nie dorasta? :-D moim zdaniem MŚ w tak mlodym wieku w jego przypadku moze byc przeklenstwem, w koncu po co ma sie starac :-P
0
@zibiku popieram, najlepiej przepisac wszystko co wrzucą pismaki :-D
0
@kielon93 niestety spora czesc Barcelonismo jest przeciwko, ogolnie ten chlopak po prostu nie budzi emocji obojetnych :-D
8
@marcinkidon dobra obiecaj ze usuniesz konto i juz wiecej nic nie napiszesz :-D
0
@patry295 mamy przesyt w ataku :-P
0
@slayer masz racje lepszy Dembele ktory gra na Playu i lapie kontuzje w najwazniejszej fazie sezonu zawsze :-D
1
@patry295 ryzyko jest duze zgodze sie ale uwazam ze warte podjecia, gosc bedzie super zmotywowany zeby pokazac wszystkim ze sie mylili, nawet jak na Brazylijczyka ma jeszcze 3lata porzadnego grania :-P
0
Dawac Neymara! Troche magii sie przyda na CN
2
@GeraltzKatalonii obejrzyj sobie skroty naszej ostatniej zwycieskiej kampanii w LM to zobaczysz jakie moga byc plusy
1
@Krzysiek723 Suarez nie broni? Wez czlowieku zacznij ogladac mecze :-D
0
@BarcaSupporter tak na etapie np cwiercifinalu LM te 45min zrobilo by drastyczna roznice ????
8
@xavi890 ciezkie jest zycie takich pilkarzy jak Sergi Roberto, oddaje serce i swoje solidne umiejetnosci dla blaugrany a czesc kibicow i tak z nim jedzie :-P