2

@Reczul2410 czyli jak zagra tylko 5 ostatnich kolejek dobrze to będziesz zadowolony? :-)

0

@grubiorz jestem tak jak Wy przeciwnikiem Bartomeu i całej jego świty ale w pewnych kwestiach trzeba być sprawiedliwym, nie łatwo pozbyć się podstarzałych zawodników na wysokich kontraktach a my lubimy takich kolekcjonować:-D moze i byl klub co zaplaci 15mln za Suareza ale co z tego jak on tam nie będzie chciał iść bo chce grać w LM

1

@Naker czyli 35 baniek za Semedo to oddawanie?ja bym 10 za niego nie dal :-D

4

@zabibarca zgadzam się, to nie takie proste sprzedać za dobra kase zawodnika którego sie nie chce i wszyscy o tym wiedza :-D ale fakt tez ze mistrzami transferów to my nie jesteśmy:-D

1

@yla a ile lat jesteś kibicem ze się za wszystkich wypowiadasz?

2

@jeykey1543 niezłe statsy ma ta kłoda! :-D

1

Prawda jest taka ze pozostanie Leo do końca sezonu jest chyba najlepszym rozwiązaniem dla Klubu i piłkarza

0

@Ernesto82 bez sensu ta wypowiedz

0

@johny11 ta wzięło 100mln, Prezydent Urugwaju płaci, weź sprawdź zanim się wypowiesz :-P

7

Leo sie pospieszył z tym faksem, ale jak łatwo jest u kibica zostać zdrajcą to jest to przerażające, gość strzelił ponad 600(!) bramek dla nas, więcej niż piłkarze z miejsc 2-4 razem wzięci, trochę szacunku i spokoju :-)

3

@payn100 śmieszy mnie jak wszyscy uważają ze nagle jak weźmiemy młodych to będzie super, to tak nie działa, nie można wywalić wszystkich zawodników powyżej 30tki, chociaż zgadzam się ze odmłodzenie kadry przegapiliśmy:-( Busi jeśli ma zostać to juz nie może grać w 11... tutaj potrzebny jest jakiś plan który pomiesza doświadczenie z młodością :-)

2

Rozumiem ze takie artykuły maja wzbudzac emocje ale dobre dziennikarstwo powinno byc tez obiektywne :-D u nas brakuje paru zawodnikow z pierwszego skladu w Napoli tez ale Autor pisze ze „Zupelnie inaczej wyglada Barcelona” i wypisuje nieobecnych :-P Tez chce zmiany prezesa od dawna ale oskarzanie wlasnego Prezesa ze oslabia swoja druzyne specjalnie jest poprostu słabe, mniej wystrzalowych metafor wiecej faktow proponuje :-D ps. A Troja wcale nie byla taka zla!

0

@MaFCB gdybys nie mial dostepu do tej strony wszystkim byloby lepiej, bo jesli juz ktos jest do niczego to Ty w roli kibica :-D to jest zawodnik uniwersalny to nie jego wina ze co chwila musi latac dziury :-P

0

@fanoflakers ja kibicuje od 24 lat, nigdy (choc mialem taka okazje nie raz) nie nazwalbym pilkarzy swojej druzyny patałachami :-D po prostu to ze dlugo interesujesz sie Barcelona nie oznacza ze jestes Jej prawdziwym kibicem skoro ciagle tylko marudzisz :-P widze w komentarzach ze Fati tez Ci sie nie podoba, mielismy podobno dlugo czekac zanim zacznie nam cos dawac :-P

0

Sprzedawanie Leo rozpocznie sie za 3,2,1 . . .

1

@fanoflakers cytujac klasyka, to sa wlasnie te detale kibicowania :-D wbrew Twojej opinii nie polega ono tylko na cieszeniu sie z wygranej, teraz pokazujesz ze wiecej w Tobie sezonowca niz prawdziwego kibica :-P

0

@Marjando oka, ogolnie jest dosc duza liczba osob ktora kompletnie nie doceni Luisito!

0

@martin86 no tak argumentow brak. 1 miejsce w lidze, 1 w grupie LM, tez mysle ze zmiana jest potrzebna bo gramy nudno ale obecne wyniki Waldka bronia wiec zdecydowali sie dac mu jeszcze jedna szanse :-P

0

@Marjando Twoim zdaniem pierwszym do wymiany jest Suarez?

0

@19Kristobal74 ja nie, wiec nie pisz cały :-D hejt na Waldka jest popularny i troche uzasadniony ale skoro najwazniejszy socio czyli Leo uznaje ze ma to jeszcze sens. Po za tym wolalbym zeby forma przyszla w lutym XD

10

Od razu lepiej prezentuje sie bilans tej kolejki dla kibica Barcy:
-Barca 1 pkt
-Real 0 pkt
XDDDD

0

@Tatazolwinia lubie Rakiticia ale stanowczo sie nie zgadzam ze pomysl sprzedazy byl oddalaniem sie od tozsamosci, to kiedy Puig ma wejsc do pierwszej druzyny? Jak Rakieta bedzie mial 40lat? :-P

0

@PawelBarcaVeB tez jestem za przeczekaniem jak dyktuja chore warunki, w przyszlym roku podobno klauzula spada do 170mln :-D

7

Ja rozumiem ze kazdy ma swoj interes ale domaganie sie 220mln jest dosc smieszne ze strony PSG, popelnili blad sprowadzajac go na sile wiec teraz musza poniesc konsekwencje XD to tak jakby kupic nowe auto i po 2 latach poobijane sprzedawac w tej samej cenie :-D

0

Mozna mowic o Neymarze rozne rzeczy ale napewno nie to ze obojetny. Dawno takiej dyskusji nie widzialem na forach XD

0

@zdrowyrozsądek mozliwe sa na podobnym poziomie jesli chodzi o projesjinalizm wiec ryzyko wydaje sie mniejsze :-D

3

Jak sie czlowiek zastanowi to wydaje sie ze Dembele zdrowiem i profesjonalizmem nie wygrywa z Neyem, wiec bylbym za tym transferem

3

@Cwaniak4 nawet mowil ze zostanie na 200%

0

@FC1899Barca cenie Lewego ale jednak Suarez statystyki ma w duzo lepszych ligach XD

2

@PuszkinFan jak odbierali Neymara to placili klauzule i nie negocjowali XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?