Culé10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Spermagoata ja oceniam szanse na 80%
0
@S_E_B_A daj spokoj nie ten poziom
12
@Qaz123 miał 3 sezony żeby pokazać co potrafi, koniec czekania w nieskończoność w Barcelonie. 200 szans. Lubie FdJ ale on nawet na pozycji Busiego nie bardzo sie nadaje a box to box to juz wole inwestowac w Gaviego
0
@socha zgadzam się, nie miał super liczb ale on robił niemal w każdym meczu rzeczy magiczne a tego nie ma w statsach :-D do tego miał bardzo duży wplyw za tempo gry
0
@HavertzKai odpowiem tak:
Benzema 34
Modric 36
Kross 32
Casemiro 30
Młody gracz nie daje gwarancji poziomu
4
@HavertzKai uwielbiam takich ekspertów jak Ty, mam pewne podejrzenia ze za dużo bylo grane w FMa. FdJ nie jest obecnie warty 100mln takie sa realia, nie odpalił w Barcelonie, wszyscy widzieli jak grał + wystarczy 2min zeby sprawdzic jego statsy. Ost 2 sezony: 92 mecze / 8 bramek / 12 asyst. Serio uważasz ze to stawia nas w super pozycji negocjacyjnej?
3
Długo broniłem Ronalda, niestety drużyna sie rozpadła na kawałki, ciężko powiedziec kiedy dokładnie... z paroma rzeczami sie zgadzam i uwazam z obecną plagą kontuzji mozna sie tlumaczyc po meczu z BAY ale z Granada?!
9
Tylko nie on...
1
@dawid230188 ja nie chce, daj podobną jedenastke Guardioli i Lewego z przodu, tak samo by sie skończyło
0
@Mat97 no i co z.tego ze identyczna, tamten trener kompletnie nie miał pomysłu ma granie!
0
@mleczkoo juz raz nimi mielismy Messiego i Suareza i Griezmanna i gówno to dało :-D trochę wiary! Jesteśmy więcej niż klub
0
@adukla hehe dobre!
1
Parafrazując klasyka to jest ten moment w życiu klubu w którym prawdziwych kibiców oddziela się od sezonowców i malkontentów! Vamos Barca!
0
Nie rozumiem tej gównoburzy, to dobrze ze zarówno Prezes jak i Trener mają swoje zdanie. Może niekoniecznie powinni dzielić sie tym z mediami. Wiemy wszyscy jak sie konczą rzady wykastrowanego Prezesa i Trenera bez charakteru :-P
0
@barca87f będę bronił Laporty jak niepodległości! Dowody poprosze, tylko nie wyskakuj z Beckhamem bo to akurat wyszlo na dobre :-D
0
@masq zdecydowanie sie nie zgadzam, to ze Leo nie byl typem przywodcy nie znaczy ze mentalnie nie dzwigal presji. mylisz pojecia. Leo w zle zarzadzanych zespolach jak Barca i Argentyna zniosl naprawde duzo upokorzen Rome,Liverpool, Bayern dwa razy. Jest cos w tym ze nie potrafi wstrzasnac druzyna ale kumam jak wziazesz to z tym ze mentalnie nie unosi presji.
0
@Tridente2015 przekonałeś mnie! :-)
1
@4Fabregas4 masz racje! Zdecydowanie bardziej wierze anonimowemu polakowi niż jakiemuś tam holendrowi który prosto piłki nie potrafił kopnąć! A nie poczekaj jednak raz kopnął w finale LM :-D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@ToJa79 nie rozumiem hejtu na Roberto, solidny uniwersalny, zgodzil sie na obnizke pensji. Reszte Joan chciał wypchnac ale skonczyly sie czasy ze doplacamy innym klubom :-P
0
@katalonczyk82 "w Barcelonie nie ma okresów przejsciowych" J.Laporta. tyle w temacie, bedzie dobrze ja tutaj widze jakis plan!
0
@david89 pewnie, tam miał F.de Jonga, Ter Stegena i Depaya :-D ja uwazam ze mamy prawo wymagac od tego skladu walki o mistrza! Pewnie jakby Fati,Aguero i Dembele nie wrocili bedzie ciezko ale ogolnie teraz nagle mamy sie bac Suarezza i Grizmana :-D
0
@SeWo77 hehehe dobre! Ale teraz nie ma grania za zaslugi, trzeba zapier... w obronie tez!
0
@normasubiektywna nie staniemy sie z dnia na dzień BVB poprostu trzeba było męskich decyzji. Nie mozna zarabiac takich pieniedzy i dawac tak malo jak Griz. Teraz albo sie sprawdzasz w 100% albo drzwi są tam :-D
1
@Azi bo jak zarejestrujesz zawodnika w 1wszej drużynie to nie może grać w rezerwach a z biorąc pod uwage ze niedlugo wroca Fati i Dembele a pozniej Aguero to troche tlok z przodu :-D
9
Panie Laporta jak na pierwsze okienko...dobre sprzątanie! Widać, że stawiamy bardziej na La Masie i dobrze.
40
@Gaz to jest gość do rotacji kiedy Wy to zrozumiecie?
0
@equwesta szanuje Twoje zdanie, ale jesli uwazasz ze sprowadzilismy Grieza za 120mln i placimy mu 30mln rocznie zeby asekurowal swoja strone i trzymal srodek pola to chyba mielismy wobec niego innego wymagania. Jego glownym zadaniem byla ofensywa a tutaj nie dawal wiele. Co do Bayernu to bardzo mocny przeciwnik zgadzam sie mozemy przegrac ale nie wierze ze w takim stylu jak ostatnio :-P o top3 w tym sezonie jestem spokojny. Nadal mamy wielu fantastycznych graczy jak Depay, De Jong,Ter Stegen. Jesli wroci Fati, Aguero i Dembele bedzie oka! Wiecej optymizmu!
1
@equwesta taa robie screena z Twojej wypowiedzi, powiem sprawdzam w listopadzie :-D czerwony pazdziernik, uśmiałem sie równo! moze kiedys zrozumiesz na czym polega piłka nożna, życze Ci tego!
1
@KibicBarcy84 pewnie lepiej placic 30mln Griezmanowi za statystowanie na boisku :-D to ja juz wole De Jonga za 3mln :-P