Dejvid1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
haha wszystko jest możliwe w tej Barcelonie
0
To był sarkazm : C ale dobra jaja sobie robi PSG z Barcy od 3 lat wykupując im każdego obrońcę co mieli na oku, a mamy go oddać za jakieś grosze daj spokój proszę Cię. Wolal bym żeby został i był zmiennikiem Montoy niż odszedł za 10 kafli do PSG
1
Skoro za Luiza PSG zaplacilo 50mln to za Alvesa powinni dać 30...
0
ja jeb** myslisz ze Bayern nam odda Martineza? i to za 25 mln jak dali za niego 40? + jest wazny dla Guardioli
0
z tym faktem moge sie z Toba zgodzić. Alves jest wypalony nie ma tej szybkosci/wrzutek co kiedyś. Tak czasem miewa przeblyski ale to nie to samo co 3 lata temu...
0
stary to nie Madryt.. my mozemy marzyć
0
no wiesz w jakims artykule bylo napisane ze Barca bedzie chciala ok. 20 mln ale to MD...
0
skoro Barca chce wydac na transfery 60 mln + kasa ze sprzedanych zawodnikow to zapewne Song - ok. 12-15 mln , tello z 10 afellay za darmo badz 2 mln max no i za Alvesa z 15-18 to jest ok. 45mln ze sprzedazy to maja 100 mln na wzmocki = Hummels max 40 mln + ktos na PO jakas 9-wiatka i marzenie Vidal i jest good sklad
0
podalem przyklad ze jesli sie chce to mozna ...
0
po drugie polityka Barcy jest do kitu... podam przyklad Realu ktory chcial kupic Bale i to zrobil bez wzgledu na to ile hajsu na niego wydali ale go maja... w Barcelonie powinno byc podobnie.. cos mi sie wydaje ze nie dozyje tego dnia w ktorym Barca kupi ogarnietych pilkarzy.
1
niech najpierw cos kupia a nie od 2 lat pindola to samo... bedzie bramkarz i obronca to dopiero mozna myslec o innych wzmocnieniach
0
ważne by zagral Song w srodku to bedzie wtedy miazga
0
Messi solo wytnie $ity ; )
0
ja sie obawiam kontr i stalych fragmentow : C
0
DAWAĆ SONGA W PIERWSZYM NA CITY BEDZIE MOCNY SRODEK
0
neymar wrocil yeaa : ) niech mu Martino chociaz 20 min da
0
tiaaa
0
stary nie wyzywaj : C jakis respect
0
zainwestować ze 130 mln na transfery! kupic Aguero Luiza i Davida Silve to problemy z nudna gra sie skoncza : ) ale mozna marzyc
0
really...
0
co Wy pindolicie... Wiadome jest to ze gdy Iniesta i Messi i Busi z Alvesem... beda w gazie to City moze naskoczyć : ) VeB
0
ahahahhahahhh ROZJEBAŁO MNIE TO O MOURINHO
0
Jak sie ciesze ze Puyol wraca do gry ; ) to jest najwieksza legenda Barcy, nie zaden Messi. Puyol to facet z jajami, nie patyczkuje sie z nikim.
0
Szanse ma, a co bedzie zobaczymy.
0
WAŻNE 3 PKT BARCY Z VALENCIĄ !
0
0
0
ja tylko stwirdzam fakt ktory moglby miec miejsce...
0
0
http://www.chelsealive.pl/n-34623-barcelona-szykuje-oferte-za-luiza.php jaki Agger jest szansa na Luiza