Dejvid1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może dzisiaj zadebiutuje Verma. Po 3 pkt Vamos
12
Perez zapłaci i na pewno będzie 38kolejek. POZDRAWIAM
1
Strona Realu jak zawsze ma bol dupy. Nasza redakcja dosyć często wrzuca posty na temat Cristiano(w superlatywach) a tamci zawsze przekreca artykuł pod siebie. Pozdrawiam
0
Bóg , Król, Geniusz,Legenda, Kosmita, - Messi jest wszystkim.
0
Wow vermaelen na lawce
0
Walory wzrostowe by mu przeszkodzily ;)
0
Zwycięstwo w tym meczu będzie pozytywne, lecz w przypadku wygranej dwiema bramkami bajeczne... Vamos Barca
0
jak mi sie marzy potrojna korona Barcy. To byl taki pstryczek w nos Perezowi
0
Messi 30 goli, Ronaldo 21 w 2015r.
0
pokazal dzis Lezando jakies nowe umiejetnosci nurkowania?
8
Panowie i panie troche pokory. Cordoba to nie Bayern nie ma szans strzelic im tylu bramek. Barca jest w swietnej formie, ale pilka juz rozne scenariusze grala.
VEB
0
Bravo- Alves, Bartra, Pique/Masche,Mathieu- Sergi Roberto, Xavi, Rafinha- Messi, Suarez, Pedro /// co myslicie o takim skladzie na dzis ? :>>
4
to jest najwiekszy test dla Barcelony w tym sezonie
40
Najlepszy strzelec w historii Hiszpani. Zywa legenda, Gdyby nie ta koszmarna kontuzja napewno przyczynil by sie do kolejnek wygranej w LM
5
kiedy beda oceny za mecz z PSG?
0
wyczuwam GD w polfinale :>
0
kiedy losowanie par ?
0
Podziel się swoją opiniąmoze byc byle jaki
4
da ktos link do strema z youtube?
0
gosciu takie mecze oglada sie w pabach, a nie zamulajac dupe przed telewizorem :D pozdrawiam
0
Troche pokory... PSG to PSG kasa sie kreci, jednak nie przypadkowo znalezli sie tam gdzie sa teraz. Mecz bedzie ciezki.
0
wez zmien to logo xD
0
wie ktos moze ile bramek ma Messi i Cristiano w 2015r. ?
1
w wypadku odejscia Alvesa, prawa obrona jest tragiczna.... Montoya zero podan, akcji do przodu, caly czas w bok albo do tylu... rozumiem ze malo gra ale ogladajac wczorajszy mecz lepiej by bylo jak by poszukal szczescia w innym klubie
SUAREZ KRÓL !
0
Calkiem mozliwe ze zagraja na 2 DM czyli Masche i Busi w pomocy. Wolal bym Xaviego w drugiej polowie
0
jak myslicie kto zagra w miejsce Alvesa ?
0
moim skromnym zdaniem, mecz z Valencia jest jednym najwazniejszym z dwoch(Atletico) meczow w tym momencie w La Liga
0
Uwazasz ze kontuzja Pogby powoduje ze Juve jest od tak do pokonania ? Troche pokory ziom
0
ziomek a czy ja napisałem ze w tym roku? Ogólnie chciałem znać wasze zdanie
0
RAMSEYA * 15 znaków