Dejvid1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chłopaki co myślicie o wymianie Pedro na Ramzesa? Dobry pomocnik na ławke jak najbardziej by się przydał :D
0
Kolo 5/6 mln za sezon, napewno nie więcej
0
Sorry za Caps 15znakow
0
0
Rewanż będzie bardzo ciężki, każdy wie jak gra Atletico u siebie. Myślę jednak ze gdy Barca strzeli gola będzie po meczu, aczkolwiek wszytko może się wydarzyć. VEB
1
Powodzenia młodemu życzę w szkółce realu...
0
Chodzi mi o konkretne statystyki
0
Mam pytanko wie ktos jak wyglada rywalizacja Cristiano z Messim pod wzgledem goli i asyst w 2015?
0
Dokładniej proszę
0
Jaki wynik Realu?
0
Kto strzelil w meczu Realu z Atleti?
23
Jak zagra Halilovic to obejrzę mecz z przyjemnością :D
0
za Luiza Boateng a za Silve Marcelo to tak w obronie, a za Andresa dal bym Mascherano oczywiscie DP (obiektywna ocena)
0
nie przechwalajcie tak Enrique... Jeden mecz niczego nie znaczy. z PSG po ladnej grze wygralismy a potem wpadki z Getafe i RSSS, w maju sie okaze czy Enrique to dobry trener jak wygramy jakies trofeum/trofea pozdrawiam
0
bardziej zastanawia sie czemu Munir nie gra
0
mysle ze nawet Suarez by lepiej glowkowal w obronie niz Masche ;)
0
rakieta w skladzie uuuu moze w koncu odpali
0
znajac naszego "profesora" wystawi Masche na obronie kosztem Bartry a w pomocy zagra drewniany Busquets...
2
no ale oni tez znaja jego, wiec moga przewidziec co zrobi ;)
0
live akurat nie oglądałem ale czytalem na ich stonie ze gdy gral na skrzydle a Sturridge na 9 to był w takiej samej blokadzie strzeleckiej jak teraz
0
oglądałem, to nie była klasyczna 9
0
ja do teraz nie rozumiem po co Barca kupila Suareza, skoro nawet nie gra na swojej pozycji ...
0
jestes w bledzie w 2013r. 9:0 z hospitalet(sorry za literowke)
0
zapewne sam Messi nie potrafi ...
0
daily star ... i wszystko jasne
15
kiedys ciekawiło mnie dlaczego Guardiola tak nagle uciekł z Barcelony... z biegiem czasu odpowiedź przychodzi sama zarząd... jakis czas temu josep udzielił wywiadu w ktorym powiedzial ze zarzad nie wspiera go i nie spelnia jego oczekiwan transferowych... Uciekł z tamtad jako pierwszy i wyszedl chyba na tym swietnie... vamos!
0
myslisz ze Atletico wygra z Barca takim rezerwowym skladem jak dzis z Realem? zejdz na zimie
5
wiecie dlaczego transfer do Chelsea jest nie mozliwy? Hazard nie odda Messiemu numeru 10 na koszulce ; )
0
czy w tym artykule sa napisane gole Messiego przeciwko Chelsea? wpisz sobie w google co to znaczy zmora...
1
Messi to Barca, a Barca to Messi. Nie ma mozliwosci odejscia przed wygasajacym kontraktem ; )