0

Chłopaki co myślicie o wymianie Pedro na Ramzesa? Dobry pomocnik na ławke jak najbardziej by się przydał :D

0

Kolo 5/6 mln za sezon, napewno nie więcej

0

Sorry za Caps 15znakow

0

0

Rewanż będzie bardzo ciężki, każdy wie jak gra Atletico u siebie. Myślę jednak ze gdy Barca strzeli gola będzie po meczu, aczkolwiek wszytko może się wydarzyć. VEB

1

Powodzenia młodemu życzę w szkółce realu...

0

Chodzi mi o konkretne statystyki

0

Mam pytanko wie ktos jak wyglada rywalizacja Cristiano z Messim pod wzgledem goli i asyst w 2015?

0

Dokładniej proszę

0

Jaki wynik Realu?

0

Kto strzelil w meczu Realu z Atleti?

23

Jak zagra Halilovic to obejrzę mecz z przyjemnością :D

0

za Luiza Boateng a za Silve Marcelo to tak w obronie, a za Andresa dal bym Mascherano oczywiscie DP (obiektywna ocena)

0

nie przechwalajcie tak Enrique... Jeden mecz niczego nie znaczy. z PSG po ladnej grze wygralismy a potem wpadki z Getafe i RSSS, w maju sie okaze czy Enrique to dobry trener jak wygramy jakies trofeum/trofea pozdrawiam

0

bardziej zastanawia sie czemu Munir nie gra

0

mysle ze nawet Suarez by lepiej glowkowal w obronie niz Masche ;)

0

rakieta w skladzie uuuu moze w koncu odpali

0

znajac naszego "profesora" wystawi Masche na obronie kosztem Bartry a w pomocy zagra drewniany Busquets...

2

no ale oni tez znaja jego, wiec moga przewidziec co zrobi ;)

0

live akurat nie oglądałem ale czytalem na ich stonie ze gdy gral na skrzydle a Sturridge na 9 to był w takiej samej blokadzie strzeleckiej jak teraz

0

oglądałem, to nie była klasyczna 9

0

ja do teraz nie rozumiem po co Barca kupila Suareza, skoro nawet nie gra na swojej pozycji ...

0

jestes w bledzie w 2013r. 9:0 z hospitalet(sorry za literowke)

0

zapewne sam Messi nie potrafi ...

0

daily star ... i wszystko jasne

15

kiedys ciekawiło mnie dlaczego Guardiola tak nagle uciekł z Barcelony... z biegiem czasu odpowiedź przychodzi sama zarząd... jakis czas temu josep udzielił wywiadu w ktorym powiedzial ze zarzad nie wspiera go i nie spelnia jego oczekiwan transferowych... Uciekł z tamtad jako pierwszy i wyszedl chyba na tym swietnie... vamos!

0

myslisz ze Atletico wygra z Barca takim rezerwowym skladem jak dzis z Realem? zejdz na zimie

5

wiecie dlaczego transfer do Chelsea jest nie mozliwy? Hazard nie odda Messiemu numeru 10 na koszulce ; )

0

czy w tym artykule sa napisane gole Messiego przeciwko Chelsea? wpisz sobie w google co to znaczy zmora...

1

Messi to Barca, a Barca to Messi. Nie ma mozliwosci odejscia przed wygasajacym kontraktem ; )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?