Dejvid1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mmmmm trenerem Realu zostanie Smuda ;d i juz wszystko jasne
0
po prostu vamos nie smirj sie z realu bo chyba pamirtasz co my wygralismy w zeszlym roku...
0
w atetico bedzie ciezki mecz, ale wierze ze wygramy.
0
jest zmiana szacun tito !
0
lechu masz racje mnie tez to wkurza co tito robi ze zmianami, a potem narzeka ze zawodnicy sa zmeczeni.
0
jest Messi jest wygrana ; )
0
Faktycznie slaby mecz ale zapewnie oszczedzaja sie na Bayern. Najwazniejsze to 3 pkt.
0
TO jest po prostu Messi. Osoba z innej planety ;)
0
Dlatego nie oglądam na TVP1 meczy Barcy. Jak jest dodatkowo Szpakowski to ja dziękuję za takie komentowanie.( mecz bez głosu)
0
Na moje zamiast Busquetsa powinien Roura dać szanse Songowi jak oglądam mecze z jego udziałem wydaje mi się być ciut lepszy. Na lewym skrzydle Iniesta środek Villa i Messi na prawej flamce tak powinno wyglądać.
0
Jeśli odejdźie Alexis to Villa musi zostać bądź na odwrót.
0
Moim zdaniem Barca jest na tyle mocna, że sobie poradzi w rewanżu. Nie będę ździwiony jak będzie 5;0 dla Barcy. POZDRAWIAM
0
Real oslabiony, ale i tak jest silny. Barca grać musi o zwycięstwo! Visca El Barca. POZDRAWIAM PRAWDZIWYCH KIBICÓW BARCY, A NIE SEZONOWCÓW.
0
przyda sie na LM
0
BARCELONA B 3;1 REAL MADRID HAHAAH ;D SZACUN !
0
zamiast Pedro najlepiej Alexis ;D ale dobra. By se chłopak odpoczął.
0
Juz oblukałem w programie
0
Mecz leci w TVP1 ;l)))
0
Aleksis wroci do formy z undinese, musimy poczekac kazdy ma kryzys
0
kur... ale sędzia zwalił ze spalonym...
0
nie lubie Chelsea, ale po zeszlo rocznym półfinale jak można kibicowac Barcelonie i Chelsea?
0
szkoda że Villa ma kontuzje może by dostał szanse ;P
0
Messi bedzie dostawał złote piłki do końca kariery...
0
najwazniejsze 3 pkt. Druga polowa malo ciekawa.
0
Czekam na Ville !!!!!!!!!
0
Teraz Real ma gorszą defensywę od Barcy. Nie możemy w tym meczu stracic gola.
VeB
0
0
Szalony mecz Realu :D
0
Pique bylo pewne ze zagra. Ja licze ze tito wystawi Ville w pierwszym skladzie.
0
poprostu trzeba sie cieszyc, ze zyjemy w tych czasach gdzie Barcelona gra piekna pilke, oraz posiada genialnego Messiego najlepszego pilkarza w historii footballu.
VeB