Dejvid1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.chelsealive.pl/n-34623-barcelona-szykuje-oferte-za-luiza.php CENA ZA LUIZA 25MLN FUNTOW JEST SZANSA !
0
Pique za duzo dymania... Shakira Cie zalatwia co noc przez to spisz jak krolewna podczas meczow..
0
BIELSA JEST DUŻO LEPSZY. TEN TATA NIC NIE OSIĄGNĄŁ...
0
w jego miejsce mam nadzieje ze przyjdzie Bielsa ! to trener ktory spelnia oczekiwania Barcy. Licze ze zarzad go rozwarzy.
0
Puyol niech wraca do formy !! i jego najlepszym momentem na zakonczenie kariery bedzie wzniesienie pucharul LM ! kocham tego czlowieka Puyol to legenda Barcy jest po prostu nie zastapiony.
0
tu sie z Toba zgodze. Z tych trenerow ktorzy sa dostepni w ty momencie to Bielsa wypada najlepiej. Cieszylbym sie gdyby przyszedl.
0
boas napewno nie przyjdzie... henkes male szanse.. pozostsje tylko szansa na Bielse to na moje najwieksze prawdopodobienstwo ze on przyjdzie
0
Teraz to Real nas zje....
0
No jestem ciekawy cwaniaku jakbys gral mecz przeciwko Puyolowi i chcial go minac to bys sie predzej zesral w gacie...
0
jestem ciekaw kto teraz dostanie zlota pilke bo wydaje mi sie ze Messi ma male szanse.
0
to badz sezonowcem i im kibicuj...
0
chociaz on nie chce odejsc... Moim zdaniem ograny Song wypada znacznie lepiej od Busiego.
0
no poprostu super genialnie... brawo zarzad brawo !! jak nie kupicie Luiza to mozecie juz zamknac dzialanosc klubowa ...
0
Niech wydadza te 50mln i kupia Luiza... Bedzie spokoj.
0
na moje to Barca zacznie grac teraz czesciej z systemem dwoch defensywnych czyli Busi i Song. Chyba ze kupia jakiegos nowego pomocnika. Chociaz w to moge watpic poprzez to ze minal dlugi czas i nawet obroncy nie kupili...
0
to kuzwa zajebiscie ja nw co ten zarzad robi po odejsciu Guardioli. Valdes odchodzi... Nie dlugo Messiego do Realu sprzedadza.
0
to chyba w Ciebie chcial strzelic za to co teraz piszesz,ale Cie nie znalazl. Ja mam szacunek do Ramosa i Cr7
0
jak mnie tacy ludzie denerwuja... No typowy Darek z Madrytu. Wy kibice Realu nie macie wgl szacunku.
0
tak bylem na Maladze rok temu i jade teraz na Lechie. A Ty napinaczu pewnie nie byles na zadnym meczu Realu.
0
myslisz ze gdybysmy tu byli sezonowcami to kto kolwiek by tu pisal ? jakos Barca od 2 sezonow Lm nie wygrala i dalej kibicujemy... prosze Cie zmadrzej.
0
od 2009r. ? takie cos ma sie we krwi cymbale... Ja odkad pamietam zawsze nosilem koszulke z Katalonii i nigdy sie tego nie wstydzilem, wiec prosze nie denerrwuj mnie takimi tekstami.
0
Niech te spekulacje sie wkoncu skoncza i niech zrobi zarzad Barcy jakis kierunek bo bedzie masakra z Realem i w LM.
0
to mialo byc do ELDarka
0
widac ze typ z Madrytu z zerowym szacunkiem do klubu... Nie osmieszaj sie na stronach dla kibicow, ktorzy sa kibicami a nie sezonowcami.
0
kto bedzie na lechii ? Dostalem bilet w ostatniej chwili z fanklubu za 250zl. To sie udalo. Szkoda ze bilety sa imienne.
0
nie lubie tego serwisu. Administratorzy prosze na przyszlosc wypisujac informacje dobrze je sprawdzic czy sa realne. Wczesniej pisaliscie ze Villa zawarl porozumienie z Tottenhamem a pare godzin pozniej piszecie ze Villa w Atletico.
z powazaniem Dejvid.
0
pieniadze to nie wszystko... poparrzcie na city szejkow maja od 2004r. a dopiero od nie dawna cos graja. A co do abiego to Vamos!
0
a za 28-letniego Ronaldo ile dasz tez moze 30 mln czlowieku to jest najlepszy obronca globu w tym momencie. Przypomnij sobie mecz Barcy z Psg jak chamowal Messiego i Inieste...
0
no robbenowi nalezy sie zlota za to co zrobil w tym sezonie w lm
0
barca wygra za rok zobaczycie; d