0

0

Pique za duzo dymania... Shakira Cie zalatwia co noc przez to spisz jak krolewna podczas meczow..

0

BIELSA JEST DUŻO LEPSZY. TEN TATA NIC NIE OSIĄGNĄŁ...

0

w jego miejsce mam nadzieje ze przyjdzie Bielsa ! to trener ktory spelnia oczekiwania Barcy. Licze ze zarzad go rozwarzy.

0

Puyol niech wraca do formy !! i jego najlepszym momentem na zakonczenie kariery bedzie wzniesienie pucharul LM ! kocham tego czlowieka Puyol to legenda Barcy jest po prostu nie zastapiony.

0

tu sie z Toba zgodze. Z tych trenerow ktorzy sa dostepni w ty momencie to Bielsa wypada najlepiej. Cieszylbym sie gdyby przyszedl.

0

boas napewno nie przyjdzie... henkes male szanse.. pozostsje tylko szansa na Bielse to na moje najwieksze prawdopodobienstwo ze on przyjdzie

0

Teraz to Real nas zje....

0

No jestem ciekawy cwaniaku jakbys gral mecz przeciwko Puyolowi i chcial go minac to bys sie predzej zesral w gacie...

0

jestem ciekaw kto teraz dostanie zlota pilke bo wydaje mi sie ze Messi ma male szanse.

0

to badz sezonowcem i im kibicuj...

0

chociaz on nie chce odejsc... Moim zdaniem ograny Song wypada znacznie lepiej od Busiego.

0

no poprostu super genialnie... brawo zarzad brawo !! jak nie kupicie Luiza to mozecie juz zamknac dzialanosc klubowa ...

0

Niech wydadza te 50mln i kupia Luiza... Bedzie spokoj.

0

na moje to Barca zacznie grac teraz czesciej z systemem dwoch defensywnych czyli Busi i Song. Chyba ze kupia jakiegos nowego pomocnika. Chociaz w to moge watpic poprzez to ze minal dlugi czas i nawet obroncy nie kupili...

0

to kuzwa zajebiscie ja nw co ten zarzad robi po odejsciu Guardioli. Valdes odchodzi... Nie dlugo Messiego do Realu sprzedadza.

0

to chyba w Ciebie chcial strzelic za to co teraz piszesz,ale Cie nie znalazl. Ja mam szacunek do Ramosa i Cr7

0

jak mnie tacy ludzie denerwuja... No typowy Darek z Madrytu. Wy kibice Realu nie macie wgl szacunku.

0

tak bylem na Maladze rok temu i jade teraz na Lechie. A Ty napinaczu pewnie nie byles na zadnym meczu Realu.

0

myslisz ze gdybysmy tu byli sezonowcami to kto kolwiek by tu pisal ? jakos Barca od 2 sezonow Lm nie wygrala i dalej kibicujemy... prosze Cie zmadrzej.

0

od 2009r. ? takie cos ma sie we krwi cymbale... Ja odkad pamietam zawsze nosilem koszulke z Katalonii i nigdy sie tego nie wstydzilem, wiec prosze nie denerrwuj mnie takimi tekstami.

0

Niech te spekulacje sie wkoncu skoncza i niech zrobi zarzad Barcy jakis kierunek bo bedzie masakra z Realem i w LM.

0

to mialo byc do ELDarka

0

widac ze typ z Madrytu z zerowym szacunkiem do klubu... Nie osmieszaj sie na stronach dla kibicow, ktorzy sa kibicami a nie sezonowcami.

0

kto bedzie na lechii ? Dostalem bilet w ostatniej chwili z fanklubu za 250zl. To sie udalo. Szkoda ze bilety sa imienne.

0

nie lubie tego serwisu. Administratorzy prosze na przyszlosc wypisujac informacje dobrze je sprawdzic czy sa realne. Wczesniej pisaliscie ze Villa zawarl porozumienie z Tottenhamem a pare godzin pozniej piszecie ze Villa w Atletico.
z powazaniem Dejvid.

0

pieniadze to nie wszystko... poparrzcie na city szejkow maja od 2004r. a dopiero od nie dawna cos graja. A co do abiego to Vamos!

0

a za 28-letniego Ronaldo ile dasz tez moze 30 mln czlowieku to jest najlepszy obronca globu w tym momencie. Przypomnij sobie mecz Barcy z Psg jak chamowal Messiego i Inieste...

0

no robbenowi nalezy sie zlota za to co zrobil w tym sezonie w lm

0

barca wygra za rok zobaczycie; d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?