0

dla pikaczu po tym meczu czeka lawka do wygrzania, aby ja ocieplal jak najdluzej ; ))

0

prosze tylko nie Pique... Mathieu z Bartra na srodku a Alba na lewej

1

czekajcie bo kibice Realu powiedza ze Cristiano ma 55 goli w 54 meczach dla Realu, hue hue

0

byl kiedys artykul o tym ze Ter Stegen zna lepiej katalonski od Messiego ...

0

skoro nie zagra Bale to w sumie moze i dobra opcja

0

jesli na obronie zagra Pique( to niemal pewne) to zobaczycie jaki wiaterek zrobi z niego Cristiano... Koles oprocz swojego wzrostu i rozegrania pilki jest niczym. Pique powinien posiedziec z miesiac na lawce to moze by sie w koncu przylozyl do normalnej gry, a nie sie opier*dala a Bartra w formie musi grzac lawe... pozdrawiam

1

tylko i wylacznie 3 pkt po tym meczu, jesli Barca nie wygra bedzie naprawde ciekawie w tej grupie. Messi zagra napewno, niech zagra Pedro i zlapie jakas kontuzje to nie przydzie na mysl LE zeby go czasem w GD wystawic...

0

co do Vermaelena to Arsenal smieje sie z Nas ze kupilismy jednego ze stalych bywalcow "londynskiego szpitala" tak wiec koles bedzie gral ogony ze slabszymi klubami, albo zobaczymy go najwczesniej w przyszlym sezonie hee

0

prosze Cie nie zartuj, w obronie zagra masche z mathieu to jest niemal pewne, Suarez napewno nie wytrzyma fizycznie calego meczu... Ten mecz bedzie zajebiscie ciekawy. Cr i James sa w gazie u Nas Messi i Neymar, smuci brak formy andresa ale moze z czasem sie ogarnie. Najwazniejsze 3 pkt ;) pozdrawiam

0

lipa bedzie jesli odejdzie po tym sezonie, moze nie gra jakos zajebiscie, ale kto ma go zastapic? Martin gra strasznie malo, nie jest ograny. Douglas? nie wiadomo co kim on jest... zagral 1 mecz i wyraznie sie spalil, takze nie wiadomo co tak naprawde prezentuje... LE dzialaj bo Adriano to nie ten sam zawodnik co 2 sezony temu ...

0

kiedys zagra w Barcelonie, to pewne : )

4

moim zdaniem te statystyki nie sa realne, bo CR nastrzelal mnostwo bramek w ostatnim czasie, wiec ma napewno wiecej od Messiego

0

bardziej przypakowal niz przytyl

3

Messi zrobi z Neymara, to co zrobil Ronaldinho z Messim : )

0

a ja bym oddal moja BMke za to zeby zagral chociaz jeden sezon w ekstraklasie(wiem bojna wyobraznia)

1

haha no bez kitu ale cos mu na szczescie nie wychodzi xD

0

cieszy wpadka Atletico, jednak Barca nie powinna patrzec za siebie, tylko myslec sobie.Najwazniejsze 3 PKT! VISCA EL BARCA

0

jaka bzdura, nie odejdzie napewno, bo przeciez Barca ma zakaz transferowy a zmiennik potrzebny : )

0

Messi przeciez nie gral w reprezentacji... Po 1 meczu chcesz dac mu wypoczynek? Messi bedzie mial chrapke na hat-trica przeciwko takiemu rywalowi...

0

przeszedl w tym okienku do Dynama

0

Mascherano wariat jeden

2

Vermaelen akurat ma kontuzje, wiec on odpada.. JEST BARTRA

6

trochę to dziwne... Kupili 2 obrońców, każdy narzekał że Mashe nie gra na swojej pozycji, a dalej wystawiają go na obronie... Fuc*k logic

6

najlepsza 10 mamy, i 8 jeszcze

1

Real naprawde ma pake, wczoraj zagrali naprawde dobry mecz. Mysle ze zdominuja wszystkie rozgrywki, ale jak zawsze Barca ich rozje*bie :3

0

na stronie masz pelno koszulek.

2

nie wiem czemu robicie z Songa taka piz*de. Koles naprawde jest dobry tylko nie pasuje do Barcy. Zobaczycie jak odejdzie do innego klubu i bedzie grac regularnie co mecz to wszyscy bedziecie zalowac jego odejscia. pozdrawiam : )

0

dlaczego smieszna cena? Mathieu kosztowal 20mln a 2 lata starszy. pozdrawiam

1

w bundeslidze sa wszyscy po rowno

1

(PYTANIE PO ZA TEMATEM) jak myslicie kto bedzie
podstawowym bramkarzem w
Barcelonie Ter Stegen czy Brawo?
albo bedzie jak w ostatnich latach
ze jeden bramkarz bedzie gral w
LM/lidze a drugi w P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?