0

Tacy pomocni fani tutaj :)

0

Haha do transmisji typie xD

2

Nie lepszy a większy w rozmiarach

0

Dacie linka do yt ?

1

Amerykii tym nie odkryles

1

Milner dostal taka pensje bo przyszedł na zasadzie wolnego transferu.

2

4,5 za sezon

4

Teraz gdy przyszedł Turan nie zrozumiem sprowadzenia pogby w przyszłym roku... Kadra jest kompletna i nie potrzeba nikogo sprowadzac tym bardziej ze za rok wraca Denis

0

Czyli przychodzi zmiennik Iniesty czy może na odwrót ? Ciężko mi poukładać 11-nastke w 2016r. Ktos pomoże ?

0

Teraz wszyscy nie moga doczekać się stycznia !

2

Alexis nie zasluzyl

3

Juz możesz przerzucić się na pesa

1

I Valencii ...

0

"podobno" Porto chce wypozyczyc Douglasa, wiec jednak moze z niego cos bedzie. Mozliwe ze jego proces adaptacji tam tez moze byc bardzo dlugi... a Montoya trafi do jakiegos sredniaka z szansa na regularna gre i tyle w temacie.

1

nowy kontrakt dla Alvesa i transfer alexa oznacza odejscie Montoya/Adriano.

8

Dlaczego redakcja nazywa komentarow z TVP "ekspertami" ? Oni nie maja praktycznie pojecia o swiatowej pilce, na sile probuja zablysnac przed widzami swoja "obszerna" wiedza na temat pilki... Po pierwsze najpierw by kogo kogoś oceniac w tym wypadku Neymara trzeba cos osiągnąć, moje stwierdzenie kierowane do Pana Marcina Zewlakowa, ktory miał ogromny bol dupy podczas ostatniego meczu, ponieważ jego ukochany klub Real w tym sezonie nic nie ugral... Stronniczych "ekspertów" tvp dziekuje.

0

A w 2009/10 nie bylo tez czasem dubletu?

0

Haha xD w Bydgoszczy nikt nie ma :C

0

Ludzie działa Wam tvp1 ? ...

0

Szpaka-Szpakowski :D

31

Wiecie czy można gdzieś kupic tę koszulkę ?

4

Ja być Polak z polski

2

Ciekawostka- Pierwszy hat-tric Ronaldo w tym sezonie bez rzutu karnego.

1

Przypominam Ci ze Barca w pierwszym meczu wygrala i to wysoko wiec bylo to dosyć pewne do przewidzenia ze awansują...

0

Mam pytanie. Jak myślicie kiedy "kibice" Realu nabiora troche pokory? Czytając ich wpisy na rm.pl są pewnie ze zmiotą Juve a Crisitano strzeli 5 bramek... Oj żeby się tylko nie zdziwili

1

Do zobaczenia w Berlinie :))

2

Wszedł Pedro-Pedrito Rodriguez i gra zaczela się sypać ... Przypadek ?

0

Ktos wie kiedy ewetualny final ?

0

Da ktos transmisje do meczu z youtube lub jakiś link co działa na telefonie?

0

Czesc. Wie ktos czy jest jakiś program na lumie(darmowy) przez który da rade oglądać mecze bez lagow? Pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?