Dejvid1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tacy pomocni fani tutaj :)
0
Haha do transmisji typie xD
2
Nie lepszy a większy w rozmiarach
0
Dacie linka do yt ?
1
Amerykii tym nie odkryles
1
Milner dostal taka pensje bo przyszedł na zasadzie wolnego transferu.
2
4,5 za sezon
4
Teraz gdy przyszedł Turan nie zrozumiem sprowadzenia pogby w przyszłym roku... Kadra jest kompletna i nie potrzeba nikogo sprowadzac tym bardziej ze za rok wraca Denis
0
Czyli przychodzi zmiennik Iniesty czy może na odwrót ? Ciężko mi poukładać 11-nastke w 2016r. Ktos pomoże ?
0
Teraz wszyscy nie moga doczekać się stycznia !
2
Alexis nie zasluzyl
3
Juz możesz przerzucić się na pesa
1
I Valencii ...
0
"podobno" Porto chce wypozyczyc Douglasa, wiec jednak moze z niego cos bedzie. Mozliwe ze jego proces adaptacji tam tez moze byc bardzo dlugi... a Montoya trafi do jakiegos sredniaka z szansa na regularna gre i tyle w temacie.
1
nowy kontrakt dla Alvesa i transfer alexa oznacza odejscie Montoya/Adriano.
8
Dlaczego redakcja nazywa komentarow z TVP "ekspertami" ? Oni nie maja praktycznie pojecia o swiatowej pilce, na sile probuja zablysnac przed widzami swoja "obszerna" wiedza na temat pilki... Po pierwsze najpierw by kogo kogoś oceniac w tym wypadku Neymara trzeba cos osiągnąć, moje stwierdzenie kierowane do Pana Marcina Zewlakowa, ktory miał ogromny bol dupy podczas ostatniego meczu, ponieważ jego ukochany klub Real w tym sezonie nic nie ugral... Stronniczych "ekspertów" tvp dziekuje.
0
A w 2009/10 nie bylo tez czasem dubletu?
0
Haha xD w Bydgoszczy nikt nie ma :C
0
Ludzie działa Wam tvp1 ? ...
0
Szpaka-Szpakowski :D
31
Wiecie czy można gdzieś kupic tę koszulkę ?
4
Ja być Polak z polski
2
Ciekawostka- Pierwszy hat-tric Ronaldo w tym sezonie bez rzutu karnego.
1
Przypominam Ci ze Barca w pierwszym meczu wygrala i to wysoko wiec bylo to dosyć pewne do przewidzenia ze awansują...
0
Mam pytanie. Jak myślicie kiedy "kibice" Realu nabiora troche pokory? Czytając ich wpisy na rm.pl są pewnie ze zmiotą Juve a Crisitano strzeli 5 bramek... Oj żeby się tylko nie zdziwili
1
Do zobaczenia w Berlinie :))
2
Wszedł Pedro-Pedrito Rodriguez i gra zaczela się sypać ... Przypadek ?
0
Ktos wie kiedy ewetualny final ?
0
Da ktos transmisje do meczu z youtube lub jakiś link co działa na telefonie?
0
Czesc. Wie ktos czy jest jakiś program na lumie(darmowy) przez który da rade oglądać mecze bez lagow? Pozdrawiam