Dejvid1899
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
Bydgoszcz
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak myslicie kto bedzie podstawowym bramkarzem w Barcelonie Ter Stegen czy Brawo? albo bedzie jak w ostatnich latach ze jeden bramkarz bedzie gral w LM/lidze a drugi w Pk
0
mowisz z zerowym? hmmm to powedz mi wszechwiedzacy Macieju co nie tak napisalem : (
0
wez mnie nie zalamuj prosze : C
0
Rojo = chcesz zeby bylo jak z Adriano? Rojo to bardziej lewy obronca. Laporte 45mln cena mowi sama za siebie, a Vertonghen nie do wyciagniecia
1
Barca znalazla dwoch lataczy dziur i starczy o to chodzilo. Nie udalo sie wyciagnac Marquinhosa to musieli cos wymyslec. Vermaelen dobry latacz dziur bedzie, Barta z Pique w obronie zapewne beda, Mathieu zmiennik jednego z nich, a Vermaelen w razie kontuzji Mathieu czy innych obroncow. PROSTA SPRAWA
0
4 opcja Zubi poda sie do dymisji...
0
jak teraz takie rzeczy sie dzieja, to zobaczymy co bedzie za 2-3 lata... mowicie ze Miranda 30 lat =35mln nie warto, a za Pepe 31lat City dawalo 30mln ... POZDRAWIAM
0
Rojo prawdopodobnie trafi do Juventusu, albo Zenitu
1
ostatnio czeste kontuzje, slabo ograny przez ostatni sezon. 20 mln za takiego obronce ktory jest nie pewny mysle ze nie warto, za ta kase jest rudy moze stary ale ograny i w formie.
0
skad masz to info?? z onetu czy wp ...
0
4lata temu tez bylo takie gdybanie o Bojanie i jakos nic z tego nie wyszlo...
0
w 21 wieku bardzo watpliwe ze ktos dogoni Messiego chociaz w polowie. A takie gdybanie czy haliovic bedzie lepszy od Messiego to bez sensu jest, czy chociaz troche mu dorowna dowiemy sie za 4-6 lat...
0
nie czaisz stary chyba co to za nagroda... na 100% dostanie ja Cristiano
0
haha chcial Sancheza, a Sanchez w Arsenalu i dlatego odszedl
0
haha dobre :D
0
co do Suareza nie jestem tego taki pewien, dopiero gdy zobacze : OFICIALNIE SUAREZ W BARCELONIE, to pierwszy raz od 3 lat uwierze w Nasz kochany zarzad..
0
24 ma
1
ja proponuje Thiago Cionka
0
klauzula bedzie aktywna dopiero po nastepnym sezonie..
19
heehe smieszna sprawa, jestem ciekaw za ile by poszedl Cesc gdyby gral w takim Realu... 50/60 baniek? zarzad Barcy to dno totalne... Przypomne Wam cene Villi ..
0
dzięki :)
0
ktoś mi powie kiedy jest pierwszy mecz MS i kto w nim gra ? z góry dzięki
0
ale ma bramki z rzutów karnych ...
0
nie powinniśmy się spodziewać żadnych rewelacji na prawa obronę. Cuardado jest ciężki do wyciągnięcia przez to ze Undinese ma polowe karty. Jeśli Barca zdecyduje się wydać na niego 30 mln, a w co wątpię ja i pewnie dużo ludzi z tej strony to będę w szoku
1
stary co Ty gadasz... 32 na mecze w sezonie to dla Ciebie 3/4 sezonu na ławce? Dobry matematyk z Ciebie. Pozdrawiam
0
dzięki za darmowy program, przynajmniej nie muszę szukać :)
0
Znalazłem to ale nie wiadomo, czy potwierdzone http://transfery.info/66079,rakitic-w-barcelonie
0
Sciemniasz stary, zobaczycie transfer mało realny
2
to prawda stary, zgodzę się z tym w 100% Modric to napęd całego Realu w zeszłym sezonie
1
27 lat ma.