0

jak myslicie kto bedzie podstawowym bramkarzem w Barcelonie Ter Stegen czy Brawo? albo bedzie jak w ostatnich latach ze jeden bramkarz bedzie gral w LM/lidze a drugi w Pk

0

mowisz z zerowym? hmmm to powedz mi wszechwiedzacy Macieju co nie tak napisalem : (

0

wez mnie nie zalamuj prosze : C

0

Rojo = chcesz zeby bylo jak z Adriano? Rojo to bardziej lewy obronca. Laporte 45mln cena mowi sama za siebie, a Vertonghen nie do wyciagniecia

1

Barca znalazla dwoch lataczy dziur i starczy o to chodzilo. Nie udalo sie wyciagnac Marquinhosa to musieli cos wymyslec. Vermaelen dobry latacz dziur bedzie, Barta z Pique w obronie zapewne beda, Mathieu zmiennik jednego z nich, a Vermaelen w razie kontuzji Mathieu czy innych obroncow. PROSTA SPRAWA

0

4 opcja Zubi poda sie do dymisji...

0

jak teraz takie rzeczy sie dzieja, to zobaczymy co bedzie za 2-3 lata... mowicie ze Miranda 30 lat =35mln nie warto, a za Pepe 31lat City dawalo 30mln ... POZDRAWIAM

0

Rojo prawdopodobnie trafi do Juventusu, albo Zenitu

1

ostatnio czeste kontuzje, slabo ograny przez ostatni sezon. 20 mln za takiego obronce ktory jest nie pewny mysle ze nie warto, za ta kase jest rudy moze stary ale ograny i w formie.

0

skad masz to info?? z onetu czy wp ...

0

4lata temu tez bylo takie gdybanie o Bojanie i jakos nic z tego nie wyszlo...

0

w 21 wieku bardzo watpliwe ze ktos dogoni Messiego chociaz w polowie. A takie gdybanie czy haliovic bedzie lepszy od Messiego to bez sensu jest, czy chociaz troche mu dorowna dowiemy sie za 4-6 lat...

0

nie czaisz stary chyba co to za nagroda... na 100% dostanie ja Cristiano

0

haha chcial Sancheza, a Sanchez w Arsenalu i dlatego odszedl

0

haha dobre :D

0

co do Suareza nie jestem tego taki pewien, dopiero gdy zobacze : OFICIALNIE SUAREZ W BARCELONIE, to pierwszy raz od 3 lat uwierze w Nasz kochany zarzad..

0

24 ma

1

ja proponuje Thiago Cionka

0

klauzula bedzie aktywna dopiero po nastepnym sezonie..

19

heehe smieszna sprawa, jestem ciekaw za ile by poszedl Cesc gdyby gral w takim Realu... 50/60 baniek? zarzad Barcy to dno totalne... Przypomne Wam cene Villi ..

0

dzięki :)

0

ktoś mi powie kiedy jest pierwszy mecz MS i kto w nim gra ? z góry dzięki

0

ale ma bramki z rzutów karnych ...

0

nie powinniśmy się spodziewać żadnych rewelacji na prawa obronę. Cuardado jest ciężki do wyciągnięcia przez to ze Undinese ma polowe karty. Jeśli Barca zdecyduje się wydać na niego 30 mln, a w co wątpię ja i pewnie dużo ludzi z tej strony to będę w szoku

1

stary co Ty gadasz... 32 na mecze w sezonie to dla Ciebie 3/4 sezonu na ławce? Dobry matematyk z Ciebie. Pozdrawiam

0

dzięki za darmowy program, przynajmniej nie muszę szukać :)

0

Znalazłem to ale nie wiadomo, czy potwierdzone http://transfery.info/66079,rakitic-w-barcelonie

0

Sciemniasz stary, zobaczycie transfer mało realny

2

to prawda stary, zgodzę się z tym w 100% Modric to napęd całego Realu w zeszłym sezonie

1

27 lat ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?