Destroo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest najlepszy rezerwowy na świecie ;>
Bojana wypożyczyć a jego brać ;) JAK NAJBARDZIEJ JESTEM ZA takim transferem.
0
"Ja wolałbym by wyporzyczyli Yaya Toure bo Keita strzela więccej bramek."
Koleś mnie zmiażdżył xD TO tylko świadczy o tym jak czesto ogląda mecze Barcelony :D Nie wiem jak wy ale ja nie wyobrażam sobie Barcy bez Toure. Dla mnie to tak ważny zawodnik jak Xavi, Messi albo Puyol. Toure to genialny gracz do tak zwanej czarnej roboty ;p
VeB!!!
0
Na ławkę pasuje idealnie... najlepszy zmiennik dla TOURE. Ja bym go nie sprzedawał
0
A ja chce KUNA xDD
0
Henry ma forme ale moim zdaniem długo jej nie pociśnie. W przyszłym sezonie będzie gorzej grać jestem tego pewny. Mówisz Piotrze ;p że teraz nam jakoś idzie.. no fakt ale zobaczymy jak nam pójdzie w LM. Nie że lekceważę Lyon ale myślę że jak przejdziemy dalej to w tedy okaże się jaką jesteśmy drużyną. Szkoda że nie trafiliśmy na Chelsea nie dość że byłby bardzo ciekawy mecz to w tedy po prostu okazało by się jaką drużyna jesteśmy, czy jesteśmy faworytami jak to każdy mówi czy raczej nie ;]
0
Dokładnie Piotrek ma racje...
Moim zdaniem Silva nawet nie dorasta do pięt Riberiemu (czy jak to się tam odmienia) Ribery ma " jaja " walczy oraz gra z dużym zaangażowaniem. Dajcie spokój już z tym Silva
0
Dajcie spokój z Silva. To nie jest już ten piłkarz co na ME. Miał swoje " 5 minut " a po za tym nie po to podpisywał kontrakt żeby odchodzić.
Zapomnijcie o nim bo to już jest żenada!!! Prędzej uwierzę w to że Ronaldo przejdzie do realu niż Silva do Barcy...
0
jestem*
0
Ciekaw jak będzie z jego talentem ;o
0
Paranoja tu pisze tak a na stronie realu inaczej xD nie ma co gdybać trzeba czekać do lata i w tedy okaze się kto do nas przejdzie i kto tak naprawde chcial do nas przejsc ;p
0
W końcu ktos doszedl do tego samego co ja...
Bravo stefan200883 :D
ostatnie ostrzeżenie!
pogawędki na gg
mod
0
noi - bo gadasz głupoty chyba najbardziej ze wszystkich co tu są... uwazasz sie za exsperta i szpeca. Jak czytam niekiedy te twoje wypociny to odechciewa mi się żyć ;o
Nie mam nic wiecej do dodania i nie chce mi sie juz odpowiadac na to co mi teraz odpowiesz ;o bo mnie i tak to ~~~~~~
0
Valencia ? xD nie rozśmieszaj mnie...
LM nie mają szans, Liga Hiszpańska również, chyba że real i Barca mieliby równocześnie kryzys formy w co wątpię, więc nie gadaj głupot żeby pokazać mi że masz racje bo jej tak naprawdę nie masz;o
0
Jedyne kluby w Hiszpani jakie moga mu dac sukces w czym kolwiek to jest to Barca i real. Inne kluby nie wchodza w gre... ;p
0
Zrozumcie że w dzisiejszych czasach u 3/4 piłkarzy rządzi kasa a nie oddanie do klubu ;/ Jak by mu Chelsea złożyla oferte w wysokosci np. 8 mln euro za sezon a Barca np. 4 mln euro to jak myślicie którą by wybrał? xD
0
Wy nie rozumiecie jednej rzeczy xD On to ma w dup*** ze real nie lubi się z Barca. Oba kluby sa z Hiszpani a on chce grać w Hiszpani więc tak samo mółby powiedzieć " Przejde tam gdzie mi więcej będą płacić " taka jest prawda ;)
0
Zajebi*** jest ale i tak wole Kuna ;)
0
Jakość fantastyczna xD
0
I bardzo dobrze.!!! Pep musi być twardy! Nie może odpuszczać.!!! ciesze się i to bardzo ze tak sie stalo. Pep nie moze sobie pozwolic na takei cos. Bravo
0
Dokładnie... Silva nie gra tak jak na ME jak co niektórzy napalają się na niego. To tylko świadczy o tym że nie oglądacie meczy jego klubu itp ;D
0
noi skończ...
0
wyobras sobie "noi" ze kazdy chce grac... nawet Keita, Martin, Pedro tylko problem jest taki zeby grac trzeba to dobrze okazywac na boisku...
0
OMG...
Jak czytam co niektórych to po prostu... Po co nam ktoś jak Deco itp jak mamy Sergi Busquets? Weście się zastanówcie co piszecie co niektórzy, bo piszecie bzdury, piszecie co wam do głowy padnie zamiast się przed tym zastanowic!!!
0
Max1990 a na cholere lewy obronca? jest Abidal i Martin. Jak już pisałem w cześniej jak by co moze zagrać Puyol gdyby obaj mieli kontuzje ( w co wątpie) więc pytanie brzmi po co nam lewy obronca? xD
0
Pedro - to prawa strona
Bojan - środkowy napastnik i tak szczerze mówiąc co do jego talentu to jeszcze nie wiadomo co będzie, więc ja bym go wypożyczył podobnie jak Pedro
Jeffren - bardzo dobrze grał jak przyszedł Pep ale jak gra teraz? To nie wiem więc nie mam zdania na jego temat
Hleb - idealny rezerwowy i kiedy wchodzi z ławki może zmienić mecz
Na lewym skrzydle pasował by na dzień dzisiejszy Silva i Kun. Silva 2012r kontrakt, Van Persie nie wiem z kąd ten pomysł xD on na 100% nie przejdzie do nas xD, Kun = ideał
0
Lewy obrońca głupota... jest Martin i Abidal... w razie kontuzji obydwóch graczy (w co wątpie) może jeszcze zagrać Puyol. Silva ma kontrakt do 2012 roku, Van Persie xD już to widzę xD hahaha
Barca jest w stanie wyłożyć duża sume za Kuna... dlaczego? poniewaz sklad jest dobry, brakuje tylko tego lewoskrzydlowego wiec Barca napewno nie pozaluje tych pieniedzy i bedzie w stanie dac ta sumke za Kuna. Takie jest moje zdanie.
0
Moim zdaniem KUN to piłkarz fenomenalny. Większość z was powie że Messi jest duuuuużo lepszy od KUNA a jest tak że oni mało co od siebie się różnią. Prawda jest taka że Messi jest bardziej z postrzegany od Kuna i dużo osób dlatego może uważać że Kun jest gorszy. Gdyby tak do nas przeszedł to by było coś pięknego. I wszystkim przeciwnikom tego transferu byłoby po prostu głupio jestem tego pewny ;>
Naszym napędem w ataku jest beż wątpienia Messi. A co będzie jak Messi straci formę albo będzie miał długą kontuzją? Zastąpimy go Iniestą albo Pedro? To nie to samo. A tak to zawsze będziemy mieć jeszcze tego Kuna który jak już mówiłem nie różni się od Messiego dużo. Pomyślcie tylko jak by wyglądało gdyby obaj mieli formę. Messi i Kun po prostu coś pięknego. Żaden atak by nam nie dorównał. W dodatku Kun jest o zaledwie 1 rok młodszy tylko od Messiego, nie wspomnę też o tym że razem grają w reprezentacji więc znają się bardzo dobrze.
Nie wiem na cholerę nam przereklamowany Benzema jak mamy Eto'o, na co nam Fabregas który mógł zostać ale wygrał Anglię. Pamiętam jak Alves miał do nas przejść i wielu pisało że po co lepszy jest ten i ten, że jak można płacić 30 mln euto za obrońcę i BLE BLE BLE. A teraz to żaden się nie odezwie co tak przedtem pisał i tak samo będzie z Kunem który mam nadzieje przejdzie do nas latem.
Visca el Barca!!!
0
kurinho 10 - olej go to jest jakiś przemądrzały dzieciak który nie da sobie powiedziec i mysli ze sie zna na pilce xD
0
Jaki koles xD
Kun to ta sama pozycja co Messi tylko ze gra na lewej stronie xD Typowa 9 albo jak ty to napisales typowy snajper to np. Eto'o, Adebayor, RvN itp.
"Drużyne z R10 na czele właśnie popsuły głupie transfery"
0
Zobaczymy co Barca pokaze w LM :D Teraz mamy swoje 5 min i mam nadzieje ze tak bedzie do konca ale zobaczymy jak zagramy w LM. Szkoda ze nie wylosowalismy na np. Chelsea bo w tedy moglibysmy sie dowiedziec jaka jestesmy druzyna. Oczywiscie nie mozna lekcewazyc Lyon..