0

Sam się opanuj "pyrzo_barca" -.-

Dla mnie Rafa to najsłabszy punkt naszej obrony. Jeżeli chodzi o Caceres to dam sobie głowę ściąć że jest lepszy od Rafy. Pamiętam jeszcze jego występy w poprzednich klubach i reprezentacjach. Były chwile że nie miał za wesoło ale zawsze był twardy, wałczył do końca i nie dał sobie odpuścić!!! Gdyby Pep na niego więcej stawiał inaczej byś mówił. Zresztą bardzo mnie to dziwi czemu tak mało gra... ;/

0

Ostatnio jak wszedł na boisko to dużo wniósł. Grał mało ale dla mnie zrobił dobre wrażenie...

Jeżeli chodzi o gracza który "gra bardzo nerwowo" to jest nim RAFA. On jest nie pewny i często robi katastrofalne błędy. Może zagrać dobry mecz ale zawsze popełni jakiś błąd. Jeżeli zagra w pierwszy składzie w meczu z Realem to zapewniam Cię że na 100% popełni jakieś błedy.

0

Ja myślę ze jest gotów a to ze malo gra to dlatego ze Pep woli Marqueza i Pique. Na urugwajczyka nadejdzie czas i mam nadzieje ze zagra z Realem.

0

Prawda jest taka że mamy za dużo środkowych obrońców ;o

Na prawej 100% Alves

W środku na 100% Puyol i.... jest Marquez i to on powinien siedzieć na ławce. Nie mam do niego przekonania a to że dobrze zagrał ostatni mecz to go od to nie usprawiedliwia. Jest jeszce Pique i Caceres i to na powinien grać w środku lub na lewej stronie i w tedy Pique z Puyolem. No i nie zapominajmy o Abidalu i Silvinho który ostatnio ma formę ;o Ciekawe jak to będzie w styczniu jak powróci Milito ;o

Pamiętajcie że jeszcze na wypożyczeniu jest jeszcze Henrique xD Nie jest źle ciekaw jestem jak to będzie :D

0

Pierwsze czy drugie miejsce co za różnica ;p to przeciez nie liga hiszpańska albo co :P ;o

0

Kupić na lewe skrzydło Sergio Agüero w przyszłym sezonie trzeba!!! myślę że 40-50 mln Euro styknie ;) A jeżeli chodzi o Benzeme to tylko w tedy jak Henry będzie już naprawde zle grać i odejdzie...

Nie zapominajmy że mamy jeszcze Bojana.

0

Jeżeli chodzi o mecze: Sporting - Barcelona i Barcelona - Szachtar to na pewno zagramy trochę w rezerwowym składzie ponieważ zakwalifikowaliśmy się do ligi mistrzów więc wydaje mi się że niektórzy piłkarze powinni odpocząć i nie nabawić się kontuzji. Uważam że np. Keita, Hleb, Silvinho i wielu innych piłkarzy powinni dostać szanse na grę w takich meczach.

Jeżeli chodzi o pozostałe mecze to są to ligowe mecze i jak najbardziej powinniśmy je wygrać. Najbardziej czekam na mecz Barca-Real. Zresztą na pewno nie tylko ja na nie czekam ;)

0

Henry się przyda na ten i na przyszły sezon potem proponuje Benzeme ;o

0

gczoo77 - zgadzam się z tobą w 100% ;)

Ale żeby Pep mnie do siebie przekonał musi coś wygrać^^ najlepiej wszystko ;)

0

ehh ludzie wygraliśmy mecze w PRZEPIĘKNYM STYLU!!!! ale to z takimi klubami jak: Valladolid, Malaga, Almeria itp. To są kluby raczej z dolnej półki że tak powiem :) Dla mnie najważniejsze jest zwycięstwo nad Realem bo to jest rywal na naszym poziomie i nasz wróg. Jak bym miał wybierać zwycięstwo Barcy i punkty w tabeli takie same jak Real czy porażka ale za to 15 pkt. przewagi to wybieram to pierwsze.

Tu chodzi o honor!!!

Bóg, honor i Barcelona :P

0

Ja tylko czekam na mecz z Realem ponieważ to będzie pierwszy sprawdzian Pepa...

0

w 100% zgadam się z qbarca. Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca ;) Tak samo dotyczy się to Pepa którego też nie można aż tak chwalić bo on też jak narazie niczego nie wygrał ;) pożyjemy zobaczymy.

0

Nie chce mi się wypisywać kazdego zawodnika i mowic komu ile bym dal wiec powiem tylko o jednym ;) Mianowicie... Eto'o strzelil 4 bramki w pierwszej polowie i dostal TYLKO 9? ostatnio mial HAT TRICKA i tez mial 9 co tez mnie bardzo zaskoczylo. Teraz strzelil 4 bramki i tez ma 9 xD

Patologia jak nie wiem co :) pozdro

0

Te niektore oceny zawodnikow sa do niczego....

0

Robertfrbdg - widzę że jesteś bardzo napalony na Cesca.

Nie sadze że stwierdzenie : "Aguero moze Cescowi buty czyscic" jest dobre. Ty chyba nie wiesz kto to jest Sergio Agüero chyba że tyle co ze słyszenia. Proponuje abyś poczytał najpierw o obydwóch piłkarzach a dopiero pózniej sie wypowiadaj na ten temat.

0

Mam nadzieje ze zacznie cos grac.... szczere mowiac to od poczatku nie bylem za tym transferem. Mam nadzieje ze sie mylilem.

0

A ja się zgodze z "gczoo77"

"Cech mając przed sobą doskonałą obronę, jak dla mnie to dużo lepszą niż obrona Barcy potrafił się wybić i zyskać miano jednego z najlepszych. kiedy Terry i spółka popełniali błąd był Cech. gość wyciągał takie piłki, że aż miło było patrzeć."

"VV puszcza jedną i zawsze jest to coś co mógł zrobić, ale czego nie zrobił.

według mnie Valdes to po prostu średniej klasy bramkarz i tyle. nikt się na niego nie uwziął, nikt nie podchodzi do niego z dystansem. na swoją opinię zapracował sobie sam, a nie obrońcy.

faktem jest, że w meczu z Malagą VV pokazał się z bardzo dobrej strony. jednak poczekajmy aż przyjdzie nam się zmierzyć z drużynami, które nie wyjdą z założeniem gry defensywnej."

BRAVO ;)

0

szczerze mowiac nie wiem co o tym wszystkim myslec. Cesc to super zawodnik. Młody, dobry technicznie itp. Gdyby przyszedl to by na 100% się wkomponowal w druzyne. Moglby sie zmieniac pozycjami z Iniesta w czasie meczu gdyby cos nie gralo. Ale mi ciagle chodzi po glowie Agüero. Idealnie by pasowal na lewa strone. W dodatku swietnie by sie rozumial z Messim bo przeciez razem graja w reprezentacji. Ale juz wiele razy Barca mowila ze nie bedzie placic jakis ogromnych kwot za swoich wychowankow. W sumie sie z nimi zgadzam ale miec w skladzie Xaviego, Cesca, Inieste i Puyola to by bylo cos pieknego :) Bo przeciez to jedni znajważniejszych zawodników reprezentacji Hiszpani. Pozyjemy zobaczymy ja i tak wątpie w ten transfer ze wzgledu na to ze Barca napewno nie da az takiej duzej sumy zwlaszcza za wychowanka...

0

Tylko Sergio Agüero!!!

Myśle że w przyszlym sezonie do nas przejdzie za okolo 40-50 mln euro plus może (ale nie musi) jeszcze jakiś zawodnik. Być może to bedzie Gudjohnsen i akurat zwolni się numer 7 dla Agüero ;)

0

poziomek_ nie napalaj sie na Cesca oraz wszyscy ci ktorzy chca go w Barcelonie. Moim zdaniem jego przyjscie to glupota!!! Mogl u nas grac ale wybral Anglie to niech teraz ma... Pomoc nie moze sie skladac tylko z ofensywy. Musi byc ktos jeszcze z def. np Toure.

Mam nadzieje ze do tego nie dojdzie ale jak Barca go sprowadzi za wiecej niz 20 mln Euro to sie po prostu ośmieszy ^^

0

Nie ma co się napalać na Cesca itp. Tylko i wyłącznie Agüero z Atlentico Madryt i nikt więcej!!!

0

Gdyby przyszedl w co nie wierze to napewno by sie sprawdzil. Oto mozemy byc wszyscy pewni. Ja jednak wole Sergio Agüero. Cesc mogl u nas grac ale wolal Anglie wiec niech teeraz nie placze xD

Pomoc: Iniesta Yaya Xavi

Atak: Agüero Etoo Messi

0

zylynho - nie fandzol xDD

0

Czas na Silvinho...

0

Moje zdanie o Marquezie jest takie jak napisalem :P i zdania nie zmienie. On moze zagrac caly mecz dobrze, ale jedna jedyną akcje zle zrobi i zespol traci bramke.

0

Ja nie uwazam ze jest lepszy.... uwazam ze wiecej szans powinien dostawac urugwajczyk niz meksykanin. Rafa jest nie pewny w obronie... czasem ma czas genialnosci a czasam robi wielkie wpadki. Niestety wiecej jest tych wpadek. On jest nie pewny, gra nerwowo to jest slaby punk naszej druzyny. On mi przypomina ivan helguere bylego gracza Realu Madryt ktory rowniez byl slabym punktem. U nich byl on u nas jest Rafa. Pozdro^^

0

Puyol tak... ale jeżeli chodzi o Rafa to na pewno nie... Ten ostatni błąd z Basel to juz mnie wystarczająco wykonczyl;) jezeli chodzi Pique to kto wie moze Caceres bylby od niego lepszy.

0

Szkoda że kontuzji nie nabawil sie Marquez. Nie ze mu zle zycze albo co ale wogole nie mam do niego przekonania. Nie rozumie Pepa czemu nie gra za niego Pique lub Cáceres ktory juz wogole nie dostaje szans. Rafa jest dobry ale na lawe w meczu jest po prostu nie pewny. Czasami gra dla mnie zbyt nerwowo.

0

ostrzeżenie

mod

0

jezeli na tym N nie ma Ligi Hiszpanskiej to nie opyla sie tego kupowac.... cracker ile sie placi za dekodek z C+? miesiecznie itp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?