0

nie zarabiam na siebie wiec nie stac mnie... a ile to kosztuje i ile sie placi miesiecznie itp?

0

Wiele bym dał żeby obraz i dzwięk jaki jest na tym skrócie był taki sam na SOPCAST jak lecą mecze Barcy :P

0

o : 1 Messi

0

coś czuje że sobie dziś nie oglądne meczu ;/ jak ktoś ma jakiegos linka meczu to niech da :P

0

puma756 nie szpanuj że masz N.... jak by to ode mnie zależało to bym już dawno to miał. Ale za to się płaci a ja nie zarabiam tylko moi rodzice, więc to nie ode mnie zależy.

0

Nie ma SOPCAST ;( prosze niech ktos da jakies linki z dobra jakoscia... prosze ;]

0

tylko i wyłącznie wypożyczenie....

0

Bandzior - nie pisz "wszyscy" bo ja talent Xaviego doceniałem zawsze...

0

das boot - "Iniesta powinien go poprosic o kilka lekcji" miałeś na myśli Henrego? Nie rozśmieszaj mnie :D Iniesta zagrał o wiele lepiej niż Henry... To że Henry miał asyste to niczym nie świadczy...

0

Nie ma co się podniecać :) Rywal raczej z dolnej półki. Wyraźnie było widać brak Messiego i Xaviego. Jak by zagrał jeden z nich to gra Barcy by wyglądała całkiem inaczej. Ciesze się z wygranej :)

0

Moim zdaniem lepiej żeby Messi dziś nie grał. Nie ma co się napalać, wiadomo każdy chce Messiego zobaczyć ale on musi odpocząć. To jest dla niego bardziej korzystniejsze.

0

Mam nadzieje ze Pep da szanse mlodym i Henry nie zagra... ;/

0

tesknie*

0

Ja tez takie za Ronaldinho :( Moim zdaniem Barca błąd zrobiła sprzedając go. Dlaczego? Ponieważ jezeli jest nowy trener w druzynie to być moze Roni by odzyskal forme.

0

Moglismy Van der Varta kupic!!! Zawsze mowil ze chce grac w Barcelonie!!! Ale nie Keita lepszy... 28 lat w dodatku. Nie moge zapomniec o tym ze do nas nie przeszedl ze Barca go nie chciala. W dodatku za takie smieszne pieniadze.

0

Nie wiem co Pep widzi u Keity. Ja rozumiem że jak gdyby dobrze gral Keita to moglby w tedy on grac a nie Toure. Ale jak narazie Keita gra żałosnie wiec nie wiem czemu on gra a nie Toure. Moim zdaniem w tym okienku transferowym Barca tylko Alvesa dobrego kupiła. Nie moge se darowac tego ze nie kupilismy Van der Varta. Real takie smieszne pieniadze za niego dal ze po prostu szok.

0

Zgadzam się :D

0

VV stracił limit zaufania... gdyby Barca nie byłaby taka oszczędna że tak powiem to by dawno sobie sprawiła nowego bramkarza. Piszczcie szczerze, nie patrzcie na to że jeżeli VV gra w Barcelonie to jemu się należy miejsce np. jako drugi bramkarz itp :P Podejrzewam że jak by zwolennicy VV co tu sa kibicowali by np. Chelsea wyśmiewali by się z VV i mówili o nim jaki jest itp :P VeB

0

minitorba* - jak byś oglądał mecze to byś wiedział :P VV puszczał bramki i miedzy innymi były one po jego błędzie.

0

heh... bądźmy szczerzy ale VV nawet do pięt nie dorasta Casillasowi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?