Destroo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
aa i co do gwiazd to nie mozesz tego powiedziec o Barcelonie. Bo gwiazdy to ma np . real my w cale nie mamy aż takich gwiazd duzych.
0
noi
Sam się nie znasz.. jestem pewny że nie chcesz KUNA poniewaz ani razu nie widziales go w akcji i podejzewam ze nie wiesz o kim jest mowa ;o
"Już mielismy taką drużyne i co sie stało?" masz na mysli jak byl Ronaldinho? Moim zdaniem bylo wspaniale :D
Do wszystkich. Moje zdanie jest takie ze jezeli Messi nie bedzie mial formy albo bedzie mial dluga kontuzje to leżymy. Bo bo Messi jest naszym napedem a tak to zawsze bedzie KUN. Nie wspomne o tym co by sie dzialo jak by obydwoje byli w formie xDD
0
Moje marzenie to jest aby KUN odszedl do Barcy. On idealnie by pasowal na lewo skrzydlo. Nie rozumie ludzi ktorzy go nie chca a wola np. Benzeme itp.
0
dawidinho - o Silvie zapomni bo podpisał kontrakt do 2012 roku więc na pewno się nie ruszy z klubu.
0
Cała afera przez Eto'o... wkurza mnie ten zawodnik już, zamiast powiedzieć że chce podpisać kontrakt to on bawi się w kotka i myszkę. Moim zdaniem Villa jest lepszy od Eto'o ale jest starszy i to jest ten minus...
Zdecydowanie bardziej licze i czekam na newsa dotyczącego KUNA bo to on jest nam bardziej potrzebny niż 9.
Veb
0
Morief - zgadzam się z toba w 100% ;)
0
robokochambarce - bo ja mam rację ;o i nie irytuj mnie ;o
0
Ja osobiście uważam ze jest lepszy od Rafy i tyle.
0
Zdziwisz się jeszcze jak Urugwajczyk zacznie w końcu grać. Widziałem jego mecze w poprzednim sezonie... były chwile że nie miał za wesoło ale jak zaczął grać to było bardzo dobrze.
0
robokochambarce - nie szpanuj ze jestes jakims vipem albo że nie wiadomo ile wiesz o piłce... bo dla mnie to ty wiesz tyle ile ponad połowa osób na tej stronce. Czyli normal... proste. Wiec nie wyskakuj mi tu z jakąś ironia itp. bo to jest stronka w której każdy ma swoje zdanie. Jak Ci się coś nie podoba to nie czytaj co pisze albo czytaj wiadomości o Barcelonie na innej stronce. proste!
Nie ty o tym decydujesz
spokorniej!
pierwsze i ostatnie ostrzeżenie
mod
0
Moim zdaniem Rafal to obronca ale na ławke rezerwowych. Jest to zawodnik który umie rozegrać dobry mecz ale jego błędy są czasami koszmarne. On dla mnie gra nerwowo i nie pewnie. Gdyby obok siebie nie miał Puyola to nawet by nie pierdnął. Nie mam nic do niego ale zdecydowanie wole Martina który praktycznie wcale nie rozegrał meczy ale jak już coś grał to widać było żesię no boi że jest waleczny i walczy do końca. Marqezowi własnie tego brakuje... takie jest moje zdanie.
0
bardziej*
0
Ja bym sie pozbyl bardzi Rafy niz Martina ;o
0
KUNA bieremy latem ;o
Mysle ze to bardzo realne poniewaz Barca chyba nikogo nie bedzie kuopwac bo po co? wiec beda przy kasie i go kupimy xD mam ogromna nadzieje ze tak bedzie ;)
0
"drugi xavi"
0
VV to bramkarz średniej klasy...
pavu ty również mi wybacz ale ty też mnie irytujesz... ;D
0
Nie mowie tego jako kibic Barcy ale uwazam ze czerwona kartka była błędem no ale cóż mam nadzieje ze teraz wiecej szans dostanie Caceres.
0
santiago - nie napinaj sie na mnie ;o ja tylko pisze co ja mysle o VV, nie chce nikogo sprowokowac... uspokoj sie troszeczke;]
0
Zobaczcie 5 razy akcje Villareal jak padła bramka. Cani biegł z piłka po prawej stronie pola karnego, zamiast wyjść od razu VV to on czekał tylko nie wiem na co. Czekal, stał i chwiał się we wszystkie strony bo był zestresowany ;o Moim zdaniem mógł pewnie wyjsc i rzucić się na pilke. Ale cos mecz wygralismy 2 : 1 i to sie liczy. Boje sie tylko ze podobny blad zrobi w innych waznych meczach np. LM
0
kurde pomylilem newsy xD sorry;p
0
Zobaczcie 5 razy akcje Villareal jak padła bramka. Cani biegł z piłka po prawej stronie pola karnego, zamiast wyjść od razu VV to on czekał tylko nie wiem na co. Czekal, stał i chwiał się we wszystkie strony bo był zestresowany ;o Moim zdaniem mógł pewnie wyjsc i rzucić się na pilke. Ale cos mecz wygralismy 2 : 1 i to sie liczy. Boje sie tylko ze podobny blad zrobi w innych waznych meczach np. LM
VEB
0
Ja sie z toba zgadzam didon11. Wyraznie bylo widac brak TOURE ktory jak najbardziej lepiej gra od Keity. Takie jest moje zdanie.
0
Nie wiem czym sie tu zachwycac jak co niektorzy to robia ale VV mogl to spokojnie obronic. Miał wyjsc wcześniej, a on wyszedl w dodatku odwrocił sie do tylu.
0
robokochambarce - nie porownuj Eto'o do Keity. Etoo to typowa 9 do strzelania bramek a Keita do pomocnijk ofensywny i od niego własnie wiecej sie wymaga niz od Eto'o. Eto'o ma strzelac i nic do szczescia mu nie jest potrzebne.
0
Valdes 7? Ja bym mu dał mniej... prawda jest taka ze to był bardzo słaby mecz. Bramka po jego błedzie mógł bardziej wyjsc co jest napisane w ocenach. Duzo miał szczescia,zwłaszcza w 18 min kiedy akcje mial Villareal i bramka przeszla obok slupka.
0
Fajnie ze strzelil, wygralismy mecz, wszystko pieknie tylko ze on nadal nie imponuje swoja gra...;/
0
Caceres*
0
Etoo9 - nie porównuj Bojana do Caceresa. Bojan ma 18 lat i on to sobie jeszcze długo poczeka na szanse. A Caceresa ma 21 lat wiec mysle ze on bardziej musi wiecej grac. Bo to ze Pep mu nie daje szansy to jest dla mnie wielkim szokiem. Tak samo było z Iniesta xD Gdyby ROni został to kto wie moze by Inista grał wiecej na ławce xD Nie myl tych 3 piłkarzy ze soba bo to calkiem inna sytuacja i inne pozycje na boisku.
0
Bardzo zaluje ze nie gra duzo ;( mysle ze to lepszy zawodnik od RAFY!!!
0
Sprowadzenia nowego obrońce jest dla mnie TOTALNĄ GŁUPOTĄ tym bardziej ze powraca w styczniu lub lutym GABI...