0

Nie będę owijał w bawełnę... powiem krótka i na temat!!!

Zrobiliście zajebistą pracę hanc,masq i kuba!!!

POZDRAWIAM DESTRO!

0

obstwiam 22:00

0

Ja mysle ze mecz bedzie pozno. Bo zawsze jak sa fajne mecze to sa pozno. Jednak mam nadzieje ze bedzie wczesniej ;P z drugiej strony co to za roznica i tak wygramy ;)

0

Ja nienawidze Arsenalu... wpieprzają się ciągle do nas!! wystarczy ze nam ukradli Cesca! Toure jest nasz!

0

To czy nasza obrona jest dobra i jedna z najlepszych w Europie to dowiemy się w takich meczach jak Valencia, Real Madryt a przede wszystkim w lidze mistrzów jak zacznie się tak na poważnie. Z Sevilla było nieźle jednak ja czekam na konkretne kluby z wyższej półki które tak jak my chcą zdobyć Ligę Mistrzów... Chciałbym abyśmy trafili na jakiś Angielski klub typu Chelsea. Bo takie mecze są najpiękniejsze i w nich można później powiedzieć jakim jesteśmy klubem czy dobrym, czy średnim, czy przeciętnym. Zawsze lubiłem mecze z Milanem ale niestety w tym roku nie zakwalifikowali się do Ligo Mistrzów co jest dla mnie ogromną porażka co do tego klubu ;o

0

hanc,masq,kuba - BRAVO, BRAVO ;D

Bardzo bym chciał żeby w końcu więcej grał Martin niż RAFA. Zlukajcie na ten trzeci filmik "Wybrane interwencje Valdésa" i zobaczie 55 sek. Doskonała interwencja VV ale gdzie był w tedy RAFA? Jak by padł gol to po jego błędzie ;) pozdro

Visca el Barca!

0

ja od pcozatku kibicuje Martinowi i mam nadzieje ze to on bedzie grac a nie Rafa co jest dla mnie ogromną pomylka... takie jest moje zdanie

0

darthjaag - nie pouczaj mnie dzieciaku. Moze jestes glupi i nie wiesz o kogo chodzi? nie moja wina!

0

Po co nam lewy obronca!!!! BOZE!!!!!

Abidal, Martin i Puyol również moze grać! Silvinho nawet nie biore pod uwage wiec jak widac nie potrzebny nam jest lewy obronca!!!!

0

Ja jednak mysle ze Abidal moze sie troszke bac o swoje miejsce w skladzie ;)

0

Kolejne bzdury jakie czytam...

Ludzie nie wypisujecie obroncow itp bo po co oni nam???

Pewniakiem na prawej stronie jest Alves w srodku Puyol. Jak by co to po prawej moze grac jescze Carecas, Puyol. W srodku Puyol, Rafa, Pique, Carecas. Lewa Abidal, Silvinho, Carecas, Puyol. Nie zapominajcie ze w styczniu lub lutym powraca Militto. Jest jeszcze Henrique jednak mysle ze on zostanie jeszcze wypożyczony na rok.

Wiec pytam sie po jaka cholere nam kolejny obronca??? My ich mamy za duzo po co nam kolejny xDDD

0

Kazdy inteligetny czlowiek odroznieniu od ciebie podreslam w odroznieniu od ciebie domysliby sie o kogo chodzi...

0

mam nadzieje ze Pep posadzi na lawke Márqueza i da szanse Caresasowi.

Alves Pique Puyol Caresac i zadna inna obrona!!!

0

nie marzcie i nie pieprzcie... on i tak do nas nie przejdzie... jak co niektórych czytam to mi się śmiać chce...

0

jak macie coś na SOPCAST to dajcie... pozdro

0

no i zaczyna się pieprzenie o piłkarzach którzy i tak do nas nie przejdą.

0

Znając życie za niedlugo bede czytac newsa ze Torres chce przejsc kiedys do Barcelony. Ze to jego marzenie itp. ;/ Prosze co niektorych oto aby nie napalali sie na Torresa i broń boże nie wypisujcie składow.

Tak tylko mowie ;)

0

Nie mogę zrozumieć tego dlaczego tak długo podpisują kontrakt z Xavim... Nie dziwiło by mnie to jeżeli chodziłoby o np. Eto'o...

Ale nie Xavi. Przecież to wychowanek, symbol. Przecież on gra w Barcelonie całe życie to jest po prostu Katalończyk. Nie wiem może to chodzi oto że jego menadżer żąda zbyt wiele lub po prostu on sam chce dużo... a może tu chodzi o coś innego?

Co do podpisania nowego kontraktu to jestem pewny pytanie tylko KIEDY?

0

moim zdaniem trzeba krytykowac oraz udzielac sie na forum i mowic swoje zdanie... ;) oczywiscie trzeba tez chwalic.

0

Moim zdaniem Pique zrobil wszystko co mógł. Był jeszcze Puyol i ktoś tam jeszcze może Alves ale już nie pamietam... i to własnie Pique starał się wybic ta pilke.

0

moim zdaniem blad popelnila obrona. 3 zawodnikow barcy nie moglo kiwnac M.D. Moral

0

Glob3r wypiszujesz głupoty! Pique wybijal tą pilke bardzo dobrze jako jedyny z tej trójki co byli obok strzelającego piłkarza z Getafe.

0

Barca na 100% nie kupi nikogo zimą bo to była by głupota... na co moze sobie pozwolić tylko sreal.

Ja osobiscie uwazam ze Bojan jest za mlody na dzien dzisiejszy na wystepy w pierwszym skladzie.

0

Nie płaczcie... zremisowaliśmy jeden mecz i to od jak dawna a spokojnie mogliśmy to przegrać 1 : 0 bo przecież tak też mogło być...

Spokojnie... przed nami ciężkie mecze i myślę że to własnie w nich pokażemy na co nas stać bo bedzie wieksza mobilizacja...

Jedynie co szczerze można powiedziec to to że wyraznie brak Messiego było i podań Xaviego ktory nie zachwycił dzis aż tak bardzo jak inni piszą...

0

Dla mnie to TOURE i PIQUE to najlepsi zawodnicy dzisiejszego wieczoru.

0

Glob3r Pique był najlepszy w obronie!!! Jak Manu strzełał to on próbował wybić niestety nie zbyt dobrze po prostu miał pecha....

0

Słaby mecz!!! Barca walczyła ale bądzmy szczerzy brakowało Messiego i idealnych podań Xaviego. Boję się że jak nie ma Messiego to nawet nie możemy wygrać z przeciętnym Getafe i to jeszcze na Camp Nou...

Moim zdaniem zawodnicy spisali się:

VV  nie wiem czy bramka była po jego błędzie czy nie. Wiem tylko to że 3 obrońców nie mogło kiwnąć Manu.

Alves  dobry występ, dużo biegał no i asysta

Pique  najlepszy obrońca Barcy. W ślizgi idealne, niech się Rafa boi o miejsce w składzie haha;)

Puyol  nie miał błędów, dobry mecz

Silvinho  niewidoczny, słaby mecz

Yaya  najlepszy mecz to miał on i Pique. Przeszkadzał zawodniką bardzo solidny

Xavi  brakowało podań, momentami grał dobrze raz gorzej

Keita  na początku grał słabo, potem walczył, podawał i strzelił z główki po podaniu Alvesa.

Hleb  nie grał najgorzej ale lepiej gra na prawej stronie niż na lewej

Etoo  miał jeden strzał na bramkę w dodatku w poprzeczkę. Dużo się uśmiechał momentami mnie to wkurzało, dużo gadał zamiast grać. raczej słaby mecz

Bojan  18 lat, zawodnik który nie nadaje się na pierwszy skład. Walczył ale miał nie dokładne podania

Henry  strzelał, propował ale nic z tego

Pedro  nie zaskoczył, ale fajnie że zagrał

Gudi  jak by piłka leciała trochę niżej to Etoo strzelił by bramkę

Oto co sądzę o meczu ;) Pozdro dla wszystkich Barcelończyków!!!!!!

0

Bogan nie masz kumpli w RL?

0

Puyola

0

bo ty jestes inny.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?