Destroo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przeżywacie jak nie wiem co... piszecie za i przeciw. Ludzie nie ma szans nawet najmniejszych że on do nas przyjdzie. Juz widze jak Ferguson go puści gdziekolwiek. Teves to gracz ktory raczej musi grac w pierwszym skladzie. My mamy takiego gracza.. jest nim Eto'o a na ławce Henry.Owszem Teves gra w manu na lawie ale zapewniam was ze to jest tylko kwestia czasu. Środek jest mocno obsadzony nam jest potrzebny skrzydlowy. W tym sezonie na prawej gra Messi i on raczej bedzie na niej grac przez wiele lat. Na lewej gra Iniesta lub Henry. Iniesta tez dlugo pogra ale ja go widze na pomocy z Xavim. Jezeli chodzi o Henrego to nie sadze ze cos pokaze wielkiego w przyszlym sezonie w tym byc moze rowniez. Wiec potrzebujemy skrzydlowego czyli - Agüero a nie jakis przystajniakow z manchesteru. POZDRO
ONLY BARCA!!!!!!!
0
plota jak nie wiem co... to ze na dzien dzisiejszy w Manu gra Berbatov a nie on, to nie swiadczy to od razu ze odejdzie...
Niektórzy pisza o obroncach... ja wam cos powiem... puknijcie się w łeb i zobaczcie ilu mamy obroncow.
0
Bojan a Messi to całkiem dwa inne talenty. Bojan nigdy nie będzie tak dobry jak Messi...
0
Gramy słabo... ale muszę przyznać że ten Bramkarz Benidormu jest na prawde dobry. Miał pech przy tym karnym...
0
Jezeli mialbym wybieraz rezerwowego czy Julio Cruz czy Bojan to wybieram Julio Cruz. Dla Bojana będzie lepiej jak go Barca wypożyczy. On ma dopiero 18 lat -.-
0
0 : 0 do przerwy ;/ słaby mecz. Bojan nic nie pokazuje, Messi próbuje ale też jakoś nic. ehh te wślizgi Carecasa :D
0
nareszcie zobacze CARESACA w meczu ;o
Dajcie jakies linki ;) ale zeby mecz dzialal dobrze prosze ;)
0
Moim zdaniem o ile to jest prawda lepiej podpisać kontrakt z Julio Cruz. Na pewno bardziej by się przydał niż Bojan... nie okłamujmy się ale taka jest prawda. I mimo jego wieku (34 lata) uważam że i tak jest bardzo dobry i śmiało można powiedzieć że jest najlepszym rezerwowym na świecie ;o
0
Silvinho żeby został chodziło mi w ostatnim akapicie* :P
0
Nie chce aby odchodził bo mimo jego wieku uważam że jest bardzo dobry. Jednak nie zdziwie sie jak jednak odejdzie... Zobaczcie na naszą obronę... Na prawej Alves na środku Puyol i oni mają 100% miejsce w składzie. Obok Puyola może również zagrać Caresac, Rafa, Pique. Na lewej Abidal no i Silvinho. Trzeba jeszcze pamietać że w styczniu lub lutym do składu wraca kolejny stoper Militto. A latem powraca do nas Henrique jednak jeżeli chodzi o niego to uważam że zostanie w
Leverkusen na kolejny sezon. Ciekaw jestem jak to będzie ja jednak uważam że chociaż mamy tylu obrońców to wole jednak żeby został ;)
0
Moim zdaniem powinniśmy kupić Błaszczykowskiego^^
0
Zobaczyć gczoo77 jeszcze zmienisz zdanie ;)
Pozdro dla CIebie ;)!!!!!
0
Moje zdanie jest takie...
Jeżeli chodzi o telenty: Jeffren, Bojan, Pedro to ja bym wszystkich w zimie gdzieś wypożyczył. Mało grają bo niby za kogo? Inieste? Messi? Eto'o? Oni się nie łapią bo są młodzi dopiero się uczą więc zostawienie ich w Barcelonie jest dla mnie głupotą. Lepiej żeby się ogrywali w Lidze Hiszpańskiej w jakiś słabszych klubach.
Jeżeli nie gra Messi może za niego grać Henry lub Hleb. Podobnie jest na prawym skrzydle tylko że jest jeszcze Iniesta. Środek Eto'o lub Henry. Nie widzę tu miejsca JAK NARAZIE dla nich a szkoda ich na ławke. Oni mają grać a nie patrzeć jak inni grają.
W sumie dziwi mnie to że nie gra w pierwszej drużynie Jeffren. Ma 20 lat i ma dla mnie największy talent z nich wszystkich. Na początku Pep dawał mu pograć na lewej stronie i grał na niej Jeffren znakomicie. Pedro 21 lat też dobry Bojan 18 ale oni się nie łapią więc propozycja moja jest taka wypożyczać zimą i jak będzie taka potrzeba wziaść ich potem latem a jak nie to ich tam zostawić.
0
Ja bym jeszcze wypożyczył Bojana...
0
Nie mowie ze RAFA gra zle albo dobrze... gra przecietnie. Jestem pewny ze w meczu np. z Realem nie grał by tak jak w poprzednich spotkaniach. Napewno by sobie nie radził pewnie, popelniaby napewno jakies rażące błedy. I tym sie rozni od Caresasa ktory gra pewnie, walczy do konca nie poddaje sie!!! GRA DO KONCA i nie robi takich rażących błedow jak czesto popelnia RAFA. Wielu z was za chwile by napisalo z kad to wiem jezeli on praktycznie wogole nie gra w Barcelonie ;) a wiem to z tad ze widzialem go w akcji w Recreativo. A twierdzenie "ale Recreativo to nie Barcelona" nie rozumiem tego? tym bardziej ze jezeli gral tam dobrze to u nas bedzie gral tak samo albo i lepiej. Tam to glownie on odwalal czarna robote w obronie a u nas ma napewno lepszych partnerow niz w Recreativo. Jeszcze wielu z was zmieni zdanie jak Caresac zacznie tak naprawde grac... zobaczycie ;)
0
wypowiadaj*
0
Po pierwsze w cale nie obzdurałem sobie, w cale nie mam klapek na oczach co są dla mnie stwierdzeniami żenującymi -.- Teraz już wiem że nie znasz takiego piłkarza jak Aguero chyba że ze słyszenia. W dodatku piszesz że nie pasuje co jest dla mnnie czymś nie normalnym. Aguero świetnie pasuje do naszej gry i genialnie by się nadawał na lewą stronę. Piłkarz prawdziwego zdarzenia na lewą stronę? W 100% jest nim Aguero. Po lewej on po prawej Messi. Czego chcieć więcej? zastanów się nad tym i nad tymi stwierdzeniami.
Kolejna sprawa to Cruz. Czy to miało być do mnie? Bo jeżeli tak to mnie wkurzyłeś... pokaż mi przynajmniej jeden cytat w którym jestem przeciwny temu transferowi.
PS: radze nie wypominaj się na temat Aguero bo moim zdaniem brak Ci wiadomości na jego temat... sorry
0
Ale dlaczego tak uważasz? Nie chcesz aby nasza gra była jeszcze piękniejsza niż teraz? My byś my rządzili w europie takim teamem.
Iniesta Eto'o Messi też jest nieźle ale wolałem go na pomocy z Xavim bo tam raczej zawsze więcej grał niż na ataku. Zastanów się jeszcze raz na spokojnie ;p zobacz pare meczy w wykonaniu Kuna a gwarantuje Ci że zmienisz zdanie do stycznia ;p Pozdro!!!
VeB!!!!
0
W tym przypadku lata nie grają... Silvinho to świetny gracz i mam nadzieje że po gra u nas do końca kariery.
0
barcelonissimo - powiedz mi jedno... Czy atak Agüero Eto'o Messi nie brzmi pięknie?
"Nie znam klubu,w ktorym tak wielkie talenty gralyby razem" talenty są w każdej drużynie np. Arsenal (np. Nasri, Fabregas, Van Persi) ale jak by Barca co mam ogromną nadzieje miała by taką ekipę to by było coś pięknego. Np. Xavi, Iniesta to również super duet co również grają razem w reprezentacji i co może mi powiesz że ich współpraca nie jest dobra? nie sądzę ;o
Punk - pokaż mi taki wywiad ;o Agüero wiele razy chwalił Messiego tak samo Messi Agüero. W dodatku Pep po meczu Barca-Atlentico poweidział że chciałby mieć go u siebie więc to już o czymś świadczy prawda? ;)
0
barcelonissimo - ja ci niczego nie zabraniam ja tylko twierdze że piszesz bzdury... w reprezentacji Leo i Kun radzą sobie fantastycznie uwierz mi. A jeżeli chodzi o posadzenie na ławkę któregoś z nich to broń Boże...
Kun Eto'o Messi czego chcieć więcej? Kiedyś było Roni Eto'o Messi i co źle było? Nie sądzę ;)
0
Tylko Agüero!!! Żaden Benzema, Huntelaar (co na pewno pojawi się jakiś news o nim) jeżeli chodzi o Cruza to jak najbardziej tak ale jeszcze raz mówię to będzie taki drugi Larsson czyli będzie grzał ławę!!!
Nie rozumie jak można nie chcieć Agüero on jest wart dla mnie każdych pieniędzy. Tego typu piłkarze jak on np. Robben, Robinho itp to mu do pięt moim zdaniem nie dorastają. BRAĆ!!! BRAĆ!!!
0
"barcelonissimoModeracja" wiesz kto to jest wogóle - Kuna Aguero? Bo wydaje mi się że nie. To że teraz nie błyska w Atlentico to nie zmienia to faktu że jest dobry. Atlentico ma teraz mały kryzys i mało co slyszymy o tym piłkarzu. On ma 20 lat myślę że na lewym skrzydle pasował by idealnie. On z Messim i w środku Eto'o tworzyli by idealny duet. Piszesz że Kun jest niski " ze swoim wzrostem w napadzie" a Silva to co jest wysoki? Jeżeli chodzi o Theo Walcotta to mamy Bojana, Pedro i to nam wystarczy.
Jeżeli chodzi o ciebie " yogoorcik" to ty już piszesz totalne bzdety więc nie będe się wypowiadał o ciebie bo mi się nie chce. Piszesz że potrzeba nam kogoś kto gra dobrze głową itp. taki ktoś jak Cruz. A ty myślisz że co będzie grał w podstawie? 34 lata... rezerwa dla niego i nic więcej.
A więc wielcy przeciwnicy Agüero nie wypowiadajcie się o nim bo on jest wart 40-50 mln euro i on jest genialny. Agüero Eto'o Messi atak GENIALNY!!!!
0
thx didon11 ;)
0
Najlepszy okres to on miał w Monaco. U nas to było w kratkę.
0
Mysle ze Aguero chcialby u nas grac, tym bardziej ze gra u nas jego kolega Messi. Stworzyliby super duet.
Bojana - wyporzyczyc 1-2 lata
Cruza - brac jako trzeciego rezerwowego.
0
A nie lepiej Bojana wypożyczyć na rok a jak trzeba będzie to na dwa? Chłopak i tak grzeje ławę a ławka rezerwowych jest mocna. Wystarczy że Eto'o jest... Ja bym go wypożyczył i tak jak "misug" wspomniał i tak nie wiadomo co z niego będzie :P Brać, brać na ławkę idealny i jeszcze za freee;p Co z tego że stary (34 lata) Larsson też był stary a jak grał? W dodatku strzelał bramki i to jeszcze później w Angli ;)
0
Ja bym wypożyczył Bojana gdzieś do Atletico, Malaga lub gdzieś indziej podpisałbym kontakt z Julio Cruz na 1 rok. Nie ma sensu trzymać Bojana bo i tak mało gra a lepiej żeby sie ogrywał gdzieś w słabszym klubie, tym bardziej że w przyszłym sezonie przyjdzie do nas Agüero ;P Mam nadzieje ;)
0
To jest chyba najlepszy rezerwowy na świecie ;) Taka jest prawda ;)
0
Teraz nie ale za 1 - 2 lata tak ;o