Destroo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
aaaa i jeszcze jedno. Jak będzie naprawde zle to moze jeszcze na lewej zagrać Puyol lecz ja jednak widze go na środku i mowie o nim jesli sytuacja bedzie naprawde zła to może na niej grac.
0
Moim zdaniem to bzdura i nic wiecej. A po za tym po co kolejlny obronca Barcelonie xD
Na lewej mogą grać: Abidal, Caceres i Silvinho który mam nadzieje zostanie w Barcelonie do końca kariery.
PS: do wszystkich wtajemniczonych xD Dobrze napisałem "Caceres" ;p
pozdro
0
Jak przeczytałem tytuł newsa od razu pomyślałem że Puyol to taki nasz Maldini z Ac Milan xD Nie popieram aż takiego chwalenia Pepa i porównywanie go do Fergusona ponieważ on jeszcze nic nie wygrał. Prawda jest taka że Pep nawet nie dorasta do pięt Fergusonowi. Wszyscy chwalą Pepa a nie wiadomo nawet czy wszystko będzie takie piękne i cudowne bo może Pep odejść nawet w ciągu 2 lat. Może przecież tak się stać ale nie musi ;>
0
Myśle ze to będzie bardzo ciekawy mecz...
Liga Francuska vs Liga Hiszpańska, Benzema - Eto'o, Juninho - Messi, Puyol - Cris i można tak porównywać i porównywać xD
Ale nie możemy zlekceważyć Lyon bo to dobra drużyna ale trzeba przyznać że mają pecha że na nas trafili :P
0
o jeju ale mnie pojechaliście xD chyba zamknę się w sobie xD
0
Jestescie HAPPY? zle napisalem omg... kazdy madry by sie domyslil o kogo mi chodzi...
0
Mam ogromną nadzieje ze w koncu zagra od pierwszych minut Carecas... a RAFA usiądzie na ławkę!!!
0
Nie moge uwierzyć w to że tak poweidzial Fabio Cannavaro;/ do niewielu piłkarzy Realu mam szacunek ale akurat do Fabio miałem;/
0
Pamiętam jak wielu pisalo ze Alves nam nie jest az tak bardzo potrzebny i ze nie warto dawac az takiej duzej sumy zwłaszcza za obronce xDD haha :D Jeszcze Aguero z Atlentico i sklad jest idealny :D
0
Uwielbiam Alvesa to jest chyba mój ulubiony zawodnik :D Dla mnie to on był wart każdych pieniędzy...
0
kurde liczylem na jakis mecz ciekawy np z interem albo chelsea a tu lyon ;((
0
pieprzony LYON ;(((((((((
0
Thx damian VeB ;)
0
dobra zamknijcie sie kto z kim zagra bo to jest nudne. Dowiemy sie tego okolo godz 12:00.
Znajac zycie to 3/4 osob bedzie potem pisalo cos w stylu "a nie mowilem wiedzialem ze barca na niego wylosuj itp"
0
Dajcie jakies linki cokolwiek ;p ja mam tylko TVP 1 i 2 polsat i TVN xD pozdro
0
Najbardziej nie chce trafić na LYON bo to chyba najsłabsza drużyna na jaką możemy trafić. Z Arsenalem graliśmy w finale Ligi Mistrzów więc ich styl znam. Chelsea? Oczywiście że tak, musimy im pokazać że to my rządzimy i myślę że ten mecz byłby bardzo ciekawy lecz ja jednak wole na Inter Mediolan trafić ponieważ dawno z nimi graliśmy. A po za tym tam trenerem jest Mourinho i chce aby Pep się sprawdził i udowodnił mi że jest lepszym trenerem od portugalczyka ;o pozdro
0
Kurde niech on zostanie!!! Niech odejdzie RAFA!!!! Ale nie on ;((((
0
Nie wiem co wy macie do Toure... dla mnie to on był świetny. Miał rajdy pod pole karne ale to nie powód aby go od razu krytykować. Moim zdaniem robił wszystko co do niego należało. Przecinał podania, podawał dla mnie był świetny i gdyby go nie było wyraznie było by to widać.
0
Owszem masq tez w sumie bylem w szoku ;p ale to nie zmiania faktu ze dla mnie to on nadaje się tylko na lawke. Chcialym aby Barca zagrala kiedys a najlepiej z Realem :P
Alves Pique Puyol Caceres :D
0
Ja bym chcial zeby gral Martin zamiast RAFY... nie mam do niego przekonania ani troche ;/
0
Moim zdaniem Messi zagral bardzo słabo i śmiało można powiedzieć ze to byl jego najslabszy mecz w lidze. Po raz kolejny jak ogladalem mecz to zachwycalem sie moim ulubionem zawodnikiem czyli Alvesem xDD
0
Mam nadzieje ze to nie jest jakas reklama bo jak dla mnie to jest to ochydne ;o
0
Dla mnie jak narazie Messi nic specjalnego nie pokazał... więc nie wiem czym sie zachwycać.
0
Czy wie ktoś może co Barca ma na klacie??? Czy to jest znaczek specjalnie na dzisiejszy mecz czy całekim co innego?
pozdro
0
TAK TAK TAK TAK TAK!!!!!!!!!!!!!!
0
Kupić a potem wypożyczyć myślę ze tak byłoby najlepiej....
0
Robinho odszedl z Realu do MC bo Real go nie chcial... i moim zdaniem zrobili bardzo duzy błąd. To oni go nie chcieli...
0
Ja nawet Messiego nie sprzedalbym za 150 mln EURO. Po co nam kasa jak nie ma lepszego zawodnika od Messiego.
0
Moim zdaniem Ronaldo wygral zasluzenie. Zdobyl wszystko co sam powiedzial Messi. Nie wspomnial o ilosci zdobytych bramek co jest dla mnie czyms fenomenalnym jednak na dziej dzisiejszy lepszym jest zdecydowaniem zawodnikiem Messi. Mysle ze Messi stac na zdobycie dwoch nagrod pod rząd. Jednak czy tak sie stanie to wszystko zalezy od niego, mam nadzieje ze nie wpadnie mu woda sodowa do glowy jak to juz sie stalo z Ronaldo;/
VEB
0
A kto się mógł spodziewać że tak będzie grać Henry? Nawet na 150 sytuacji nie umie wykorzystać jednej. Jestem pewny że w wakacje Barca na 100% kogoś kupi na atak a mianowicie będzie nim lewoskrzydłowy właśnie. Obronę mamy bardzo dobra, obrońców mamy aż za dużo. Pomoc też jest dobra więc myślę że Barca nie będzie żałować pieniędzy i pokusi się o Agüero xD Co jest dla mnie wielki marzeniem xD