Domino_W99
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2012
Mińsk Mazowiecki
13 obserwujących
12 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko przeczytałem tytuł artykułu i już wiedziałem o kogo chodzi
0
no cóż brazylijczycy chwalą swoich, polacy swoich a chińczycy swoich taka kolej rzeczy xP
0
Wsz te rekordy zostaną pobite jak nie w tym sezonie to w następnym ;)
0
coś mie się zdaje że jeśli tak dalej pójdzie to villa odejdzie :(
wg mnie nie ma żadnej kłótni międzi messim a villa ale david jest zły bo przestał być 2 napastnikiem barcy :C
0
madryckie szmaty >:(
kofliktu nie ma ...
0
Dobrze gada :)
0
Hulk by się nam przydał xP
0
Dla mnie masche-6 xavi-3 messi-8.5
0
Trochę dziwny skład wystawia pan eusebio
0
@fllaczek
Popieram łukasza valdes w tym sezonie nie jest bramkarzem światowej klasy przepuszcza bardzo łatwe piłki xP
0
@lukininho
Dokładnie
0
Javier to wielki piłkarz więc dziwię się dlaczego ci włamywacze wybrali dom masche a nie np jakiegoś biznesmena przecież na 100% argentyńczyk nie trzyma tam swoich pieniędzy xP
0
Szkoda że leo nie trafił 2-3 bramek do których nas przyzwyczaił :( osobiście uważam że tito to nie taki dobry trener jak mi się zdawało :C
0
to nie o tą wypowiedź się rozchodzi w tamtym artykule pisze że od 2010 więc???
0
o co im wgl poszło?!
0
niesamowity człowiek z tego naszego Erica ...
aż łza się kręci :'(
0
Szczerze to trochę dziwne :/
0
Ja ale się wystraszyłem gdy tytuł artykułu przeczytałem ...
0
Mascherano 3?????!!!
Messi 4??????!!
Za słabe te oceny >:(
0
:D fajny wywiad ale musimy go mieć messi-neymar niesamowity duet :)
0
Mascherano i Pique będą w środę rządzić i nie stracimy głupiej bramki :)
0
mascherano to świetny obrońca jeden z najlepszych ale ma niestety pecha xP
a co do bramek obrony to brakuje mi tu bramek Alvesa :(
0
Ja go widzę najbardziej w arsenalu aczkolwiek szkoda wengera :(
0
kurcze szkoda go :(
0
0
Wszystko fajnie ;) Szkoda tylko że Leo nie strzelił chociaż jednej bramki dla syna :/
0
messimilian
nie będzie :( :C ale podobno canal+ połączy się "kiedyś" z n i może będzie liga hiszpańska :P
0
Gratulacje leo :) nowy messijasz się urodził ;) jednak ważne żeby był zdrowy No i jak sobie poradzi Lionel w roli ojca ,.., dla syna tak jak pisali koledzy poniżej hat-trick jutro a może i kareta ? ;)
0
Wszystko było by fajnie ale wolę żeby w lidze grało 20 zespołów ale wsz inne sprawy mogły by zostać
0
a gdzie malaga?!