0

Tylko przeczytałem tytuł artykułu i już wiedziałem o kogo chodzi

0

no cóż brazylijczycy chwalą swoich, polacy swoich a chińczycy swoich taka kolej rzeczy xP

0

Wsz te rekordy zostaną pobite jak nie w tym sezonie to w następnym ;)

0

coś mie się zdaje że jeśli tak dalej pójdzie to villa odejdzie :(
wg mnie nie ma żadnej kłótni międzi messim a villa ale david jest zły bo przestał być 2 napastnikiem barcy :C

0

madryckie szmaty >:(
kofliktu nie ma ...

0

Dobrze gada :)

0

Hulk by się nam przydał xP

0

Dla mnie masche-6 xavi-3 messi-8.5

0

Trochę dziwny skład wystawia pan eusebio

0

@fllaczek
Popieram łukasza valdes w tym sezonie nie jest bramkarzem światowej klasy przepuszcza bardzo łatwe piłki xP

0

@lukininho
Dokładnie

0

Javier to wielki piłkarz więc dziwię się dlaczego ci włamywacze wybrali dom masche a nie np jakiegoś biznesmena przecież na 100% argentyńczyk nie trzyma tam swoich pieniędzy xP

0

Szkoda że leo nie trafił 2-3 bramek do których nas przyzwyczaił :( osobiście uważam że tito to nie taki dobry trener jak mi się zdawało :C

0

to nie o tą wypowiedź się rozchodzi w tamtym artykule pisze że od 2010 więc???

0

o co im wgl poszło?!

0

niesamowity człowiek z tego naszego Erica ...
aż łza się kręci :'(

0

Szczerze to trochę dziwne :/

0

Ja ale się wystraszyłem gdy tytuł artykułu przeczytałem ...

0

Mascherano 3?????!!!
Messi 4??????!!
Za słabe te oceny >:(

0

:D fajny wywiad ale musimy go mieć messi-neymar niesamowity duet :)

0

Mascherano i Pique będą w środę rządzić i nie stracimy głupiej bramki :)

0

mascherano to świetny obrońca jeden z najlepszych ale ma niestety pecha xP
a co do bramek obrony to brakuje mi tu bramek Alvesa :(

0

Ja go widzę najbardziej w arsenalu aczkolwiek szkoda wengera :(

0

kurcze szkoda go :(

0

0

Wszystko fajnie ;) Szkoda tylko że Leo nie strzelił chociaż jednej bramki dla syna :/

0

messimilian
nie będzie :( :C ale podobno canal+ połączy się "kiedyś" z n i może będzie liga hiszpańska :P

0

Gratulacje leo :) nowy messijasz się urodził ;) jednak ważne żeby był zdrowy No i jak sobie poradzi Lionel w roli ojca ,.., dla syna tak jak pisali koledzy poniżej hat-trick jutro a może i kareta ? ;)

0

Wszystko było by fajnie ale wolę żeby w lidze grało 20 zespołów ale wsz inne sprawy mogły by zostać

0

a gdzie malaga?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?