0

Thiago Messi kolejny fenomen będzie ;)

0

1,5? !!!!!! kuźwa co za oceana
co najmniej 4

0

32 lata i koniec kariery?! coś ich boli zawodnik powinien grać do conajmniej 35 lat ;/ takie jest moje zdanie

0

właśnie MESSi u GUARDIOLI był fałszywą "9" u Vilanovy ma swobodność każdy na boisku nawet LEO powinien mieć przydzieloną rolę

0

Cesc fajnie to zrobił ;) ale było widać na powtórce żę również nasz Fabi powinien był zostać ukarany

0

@TELLO
jesteś jakimś reporterem?

0

tak jasne ALEXIS słabszy od TELLO kurde co oni pie**olą? ciekawe czy przestanie ta cała MARCA krytykować najlepszą "9" świata gdy SANCHEZ wróci do formy jaką prezentował pod koniec poprzedniego sezonu ,..,
pamietacie kto strzelił bramkę w meczu REALEM na 1-1 na CAMP NOU? gdyby nie on BARCA nie strzelałaby tylo bramek ,..,
zpójżcie jak on się rozumie z MESSIM

0

Najlepszy piłkarz w historii

0

nie róbmy z tego afery wszyscy byli pod denerwowani a Messi i Villa to przyjaciele
pozdro

0

Messi-Xavi-Iniesta wygrywa Leo zasłużył

0

challenger, ściah
chyba nie oglądaliście tego meczu dając takie noty ;P

0

bartra-mascherano

0

jest tylko jedno wyjście tak jak kolega przemekp napisał
REMONT !!!!!!!!!!!!!!

0

Jednego nie rozumiem dlaczego Leo nie grał od 1 minuty? Przecież dwie bramki do dla niego nic trudnego a gdyby grał w podstawowej jedenastce myślę że jeszcze raz czy dwa razy wpakował piłkę do siatki

0

Czy ktoś wie jak ściągnąć fife 13 demo na xbox 360??? Bo na xbox live się nie da

0

Adriano powinien być podstawowym lewym obrona brazylii
A tak wgl to wiecie jak ściągnąć fife 13 demo na xbox 360 ? Bo w xbox live nie można proszę o pomoc :(

0

Już wolę jego niż cuence

0

Dla mnie masche powinien grać razem z puyol-em na stoperze

0

Szczere? przecież on nie nawidzi xavi-ego

0

Jezu najpierw AFFELAY teraz CESC co ten vilanova robi ????!!!!##!! Zaczynam w niego wątpić

0

Messi 3333
co już skończyłeś lekcje? odrobiłeś staranie pd? rodzice ci pozwolili włączyć komputer i wejść na to forum?

0

za tą piękną bramke trzeba mu wybaczyć czerwoną kartkę z realem

0

No adriano jest wielki :)

0

MRM94 nie pleć bzdur

0

dlaczego myślicie że Sanchez nurkuje specjalnie może to założenie taktyczne?

0

barcaclue97
możę i na SB zagrał dobrze zwracam honor ale mnie najbardziej prowokowało to że obrona liczyła na to żę napastnicy Madrytu nie trafią szczególnie Pique który nie ganiał za CR7

0

leomessi16
zgadzam się z tobą ale nie dokońca

0

leomessi16
tak ale było by dużo wygodniej gdyby nasz Victor nie kusił losu i po prostu wywalił piłke nawet na aut ,.., co prawda bramkarze Barcy nigdy tego nie robią ;/

0

Ludzie Alexis nurkuje to prawda ale nie można go winić za wynik dla mnie winowajcą porażki w dwumeczu jes VALDES ,.., gdyby nie on to zgarnelibyśmy tą nagrode na CAMP NOU 3-1 a w Madrycie gralibyśmy na remis

0

alicja3500
nie prawda Alexis jest dobry jednak nie doświadczony widziałbym w BARCY jeszcze FALCAO który spęłnia wiele atrybutów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?