Domino_W99
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2012
Mińsk Mazowiecki
13 obserwujących
12 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Thiago Messi kolejny fenomen będzie ;)
0
1,5? !!!!!! kuźwa co za oceana
co najmniej 4
0
32 lata i koniec kariery?! coś ich boli zawodnik powinien grać do conajmniej 35 lat ;/ takie jest moje zdanie
0
właśnie MESSi u GUARDIOLI był fałszywą "9" u Vilanovy ma swobodność każdy na boisku nawet LEO powinien mieć przydzieloną rolę
0
Cesc fajnie to zrobił ;) ale było widać na powtórce żę również nasz Fabi powinien był zostać ukarany
0
@TELLO
jesteś jakimś reporterem?
0
tak jasne ALEXIS słabszy od TELLO kurde co oni pie**olą? ciekawe czy przestanie ta cała MARCA krytykować najlepszą "9" świata gdy SANCHEZ wróci do formy jaką prezentował pod koniec poprzedniego sezonu ,..,
pamietacie kto strzelił bramkę w meczu REALEM na 1-1 na CAMP NOU? gdyby nie on BARCA nie strzelałaby tylo bramek ,..,
zpójżcie jak on się rozumie z MESSIM
0
Najlepszy piłkarz w historii
0
nie róbmy z tego afery wszyscy byli pod denerwowani a Messi i Villa to przyjaciele
pozdro
0
Messi-Xavi-Iniesta wygrywa Leo zasłużył
0
challenger, ściah
chyba nie oglądaliście tego meczu dając takie noty ;P
0
bartra-mascherano
0
jest tylko jedno wyjście tak jak kolega przemekp napisał
REMONT !!!!!!!!!!!!!!
0
Jednego nie rozumiem dlaczego Leo nie grał od 1 minuty? Przecież dwie bramki do dla niego nic trudnego a gdyby grał w podstawowej jedenastce myślę że jeszcze raz czy dwa razy wpakował piłkę do siatki
0
Czy ktoś wie jak ściągnąć fife 13 demo na xbox 360??? Bo na xbox live się nie da
0
Adriano powinien być podstawowym lewym obrona brazylii
A tak wgl to wiecie jak ściągnąć fife 13 demo na xbox 360 ? Bo w xbox live nie można proszę o pomoc :(
0
Już wolę jego niż cuence
0
Dla mnie masche powinien grać razem z puyol-em na stoperze
0
Szczere? przecież on nie nawidzi xavi-ego
0
Jezu najpierw AFFELAY teraz CESC co ten vilanova robi ????!!!!##!! Zaczynam w niego wątpić
0
Messi 3333
co już skończyłeś lekcje? odrobiłeś staranie pd? rodzice ci pozwolili włączyć komputer i wejść na to forum?
0
za tą piękną bramke trzeba mu wybaczyć czerwoną kartkę z realem
0
No adriano jest wielki :)
0
MRM94 nie pleć bzdur
0
dlaczego myślicie że Sanchez nurkuje specjalnie może to założenie taktyczne?
0
barcaclue97
możę i na SB zagrał dobrze zwracam honor ale mnie najbardziej prowokowało to że obrona liczyła na to żę napastnicy Madrytu nie trafią szczególnie Pique który nie ganiał za CR7
0
leomessi16
zgadzam się z tobą ale nie dokońca
0
leomessi16
tak ale było by dużo wygodniej gdyby nasz Victor nie kusił losu i po prostu wywalił piłke nawet na aut ,.., co prawda bramkarze Barcy nigdy tego nie robią ;/
0
Ludzie Alexis nurkuje to prawda ale nie można go winić za wynik dla mnie winowajcą porażki w dwumeczu jes VALDES ,.., gdyby nie on to zgarnelibyśmy tą nagrode na CAMP NOU 3-1 a w Madrycie gralibyśmy na remis
0
alicja3500
nie prawda Alexis jest dobry jednak nie doświadczony widziałbym w BARCY jeszcze FALCAO który spęłnia wiele atrybutów