0

Czemu na n" nie ma meczu???!!!!!!

0

No właśnie kiedy cyfra + połączy się z "n"? Wie ktoś

0

Pinto--montoya-bartra-mascherano-adriano--roberto-jonathan-cesc--alexis-tello-villa
Ps : ciekawe dlaczego tak mało z rezerw zawodników :P tylko 3 szkoda że nie ma rafinha i delofeu i dongou Noi planas :/

0

Gratulacje dla najlepszego piłkarza w historii piłki nożnej ;) cieszmy się że żyjemy w czasach leo

0

dobrze gada
cała prawda xP

0

My tu gadu gadu a madryt wraca do formy :(

0

Nie dani wróci do formy ale martin też będzie grał jednak będzie musiał się pogodzić z rola rezerwowego

0

wielki don andres

0

*a co do statystyk to po następnym el clasico to casillas będzie największą ofiarą Leo ;)

0

ludzie messi ma dopiero 25 lat !!!! :o
Pobił już tyle rekordów ja sobie nie wyobrażam ile on będzie mieć bramek za 10 lat ? :D
A co fi statystyki

0

wibra
A na sport klubie nie?

0

Ciekawe czy zagrają rezerwy jak za guardioli czy tito będzie grał silniejszym składem :)

0

messi powinien dostać rolę typu np.
powrót do połowy gdy barca straci piłkę
częstsze bieganie (często widać jak leo sobie tylko chodzi)
no i więcej dryblingów na pełnym gazie
wtedy wg mnie bylibyśmy nie do ogrania ;)

0

Szkoda tylko że cesc i xavi będą sobie trochę przeszkadzać :/ a za songa mógłby zagrać bartra

0

a gdzie adriano? moim zdaniem za songa albo z montoye

0

@zewka
Graz w pes 2013? Lepszy od 12 bo jutro zamierzam kupić

0

@eric_abidal_22
najlepszy ze skeczów to 3 króli :D

0

pinto--adriano-song-bartra-montoya--sergio-iniesta-fabregas-messi-villa-alexis
mój skład ;)

0

Guti gdy grał w realu był spk teraz też jest ,.., teraz jedyny spk ziom z realu to zdecydowanie iker ,..,
PS. w niektórych meczach realu wydawało mi się że casillas wydaje się być "smutny" i że nie przepada za niektórymi zawodnikami królewskich a skoro przyjaźni się z Xavim to ma u mnie szacunek ;)
pozdrawiam

0

Dinio
to prawda Don Andres to najlepszy pomocnik świata i wielki człowiek aczkolwiek to MESSI załuguje na złotą piłkę :P to piłkarz kompletny jednak ważne by dostał ją ktoś z barcy ;)

0

@geble
teraz z huntelaar-em będą rządzić w bundeslidze ;)

0

Affelay prosze wróć i szalej na tym skrzydle bo TELLO wgl se nie radzi :(

0

przecież o tym talizmanie że gdy iniesta strzela mówiono rok temu
niesamowite ;)

0

MALAGA gra w tym sezonie fenomenalnie ;) w LM jeszcze nie stracili bramki

0

A co do maxwella to jest wg mnie genialny 4 najlepszy lewy obrońca świata (po albie, adriano i ericu) ;)

0

Niech złotą piłkę dostanie nasz leo aczkolwiek gdy by jej nie dostał to i tak dla mnie jest, był i będzie najlepszym piłkarzem w historii ;)
VeB

0

Tak affelay i eriksen strzelają i pi co było wypuszczać nasza była 20' ? A co do eriksen to wg mnie jest jednym z najlepszy zawodników swojego pokolenia ;)

0

cudowny gest blaugrany :D
a tak wgl ile on ma lat bo nie jest napisane :/

0

Złota piłka dla MESSIEGO KONIEC "."

0

To prawda bez sensu jest cały czas stawiać ich na przeciw sb a może prywatnie oni sa kumplami? Mają wiele cech takich samych ale LEO jest najlepszy w historii ronaldo u mnie w rankingu jest daleko daleko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?