Domino_W99
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2012
Mińsk Mazowiecki
13 obserwujących
12 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@eryk 140
to sory nie wiedziałem ale i tak go nie lubie
0
fajnie jak by wybiegł na mecz z realem z 25 ;) i wpakował bramę ,..,
od razu by Madristom szczęczki opadły że ten ich Luka Modric na wiele się nie przyda ;)
0
HE
AFFELAY przy zdjęciach zawsze taką mine strzela ;)
0
Uwielbiam gościa jest super no i w końcu ktoś odważył się powiedzieć prawdę o madrycie
0
zaraz przecież na nowy sezon w arsenalu będzie giroud, podolski, santi cazorla, m'villa no po co oni mają go u siebie trzymać?
0
mezo90
dzięki a tak wgl to po co on im ?
0
wiem że nie na temat ale czy ktoś wie czy to prawda że luka modric przejdzie do madrytu?
ps. z góry dzięki
0
no nareszcie Adriano będzie grał regularnie ,..,
jest w życiwoej formie i pokazał to w końcówce poprzedniego sezonu ,..,
jeśli tito da mu szanse to mamy gwarancje że nie będziemy tracić głupich bramek
0
o wielka mi rzecz ,..,
po pierwsze to mecz towarzyski ,..,
po drugie i tak wygrali ,..,
po trzecie lepiej żeby nie strzelał karnych niż załapał groźną kontuzje ;(
więc po co robic z tego afere?
0
wielkie mi co MESSI nie wykorzystuje karnego straszne ,..,
straszne było gdy nie strzlił go z chelsea
0
juliancarax
no właśnie po co nam cuenca? jak go damy to obniżą cenę za songa
0
jesśli chcą zza SONGA 22 mln to dajmy je im on jest tego wart jeśli go ściągniemy zastąpi on /KEITE i skład będzie kompletny
ps. coś mi się zaje że w tym sezonie znów będziemy na szczycie tabeli i wygramy l puchar , superpuchar i lige mistrzów ;)
0
No i dobrze potrzebujemy choć jednego wysokiego napastnika
0
A JAK DOJDZIE song TO BĘDZIE 9
;) fajnie by było gdybyśmy doszli do porozumienia z Arsenalem
0
niech TELLO odchodzi ale AFFELAY musi zostać
0
Wiem że nie na temat ale podobno "n" połączy się wkrótce z canal + to prawda?
0
Hej czy ktoś z was wie czy liga hiszpańska będzie puszczana na "n" ?
0
Co ?! BOTIA jest naszym wychowankiem?
czemu sprzedaliśmy tak świetnego, młodego obrońce ?
a terz trzeba będzie wydać 20 mln na Songa czy 40 mln na Mrtinez a
0
Brosik
czy ty normalny jesteś?
AFFELAY zostaje a TELLO dla mnie może odejść bo jest nie potrzebny , a na zime jeśli to prawda że NEYMAR przyjdzie to już wg
0
PINTO to mistrz bronienia karnych wg mnie Tito powinien na niego stawiać troche więcej niż robił to Pep
0
ale czmu dos santos a nie on będzie w pierwszym składzie na nowy sezon?
0
no i MILITO jest i dobrym graczem i człowiekiem ,.., dlaczego go sprzedaliśmy?!
0
ja najbardziej nie rozumiem dlaczego w poprzednim roku sprzedaliśmy dwóch świetnych obrońców ; MAXWELLA i MILITO !!!!!!!!!!!!!!!!!! a teraz wszyscy sie głowia kogo kupić czy MARTINEZA za 40 mln czy SONGA za 20 mln ,.., a ja sie pytam dlaczego nie mógł zostać MAXWELL I MILITO ? przecież ADRIANO i ALVES mogą grać jako skrzydłowi ,.., i jeszcze mamy utalentowanych BARTRE i MUNIESE ,.., jestem zwolenikiem MARTINEZA ale on sie u nas zmarnuje i pieniądze w błoto :(
0
no dziwne by było gdyby nie zostali powołani
a tak wgl to gdzie G.Milito?!
0
no i fajnie tylko że co z alexisem jeśli villa go wygyzie ze składu będziemy mieć trio messi-villa-neymar ,..,
0
ja jade na mecz z Sociedad ,..,
ciekawe ile bramek im wpakujemy ;)
0
ale te hat-trick - i to łącznie z tymi 4 i 5 bramkami jeśli tak to sporą kolekcję piłek ma ten nasz LEO :)
0
a ciekawe kiedy villa bedzie w pełni sił
Ps. Ktos wie?
0
sory nie tello tylko messi
0
ja typuje :
pinto - bartra´ mascherano´ muniesa´ adriano - jonathan´ roberto - affelay´ kiko - alexis´ tello