0

@eryk 140
to sory nie wiedziałem ale i tak go nie lubie

0

fajnie jak by wybiegł na mecz z realem z 25 ;) i wpakował bramę ,..,
od razu by Madristom szczęczki opadły że ten ich Luka Modric na wiele się nie przyda ;)

0

HE
AFFELAY przy zdjęciach zawsze taką mine strzela ;)

0

Uwielbiam gościa jest super no i w końcu ktoś odważył się powiedzieć prawdę o madrycie

0

zaraz przecież na nowy sezon w arsenalu będzie giroud, podolski, santi cazorla, m'villa no po co oni mają go u siebie trzymać?

0

mezo90
dzięki a tak wgl to po co on im ?

0

wiem że nie na temat ale czy ktoś wie czy to prawda że luka modric przejdzie do madrytu?
ps. z góry dzięki

0

no nareszcie Adriano będzie grał regularnie ,..,
jest w życiwoej formie i pokazał to w końcówce poprzedniego sezonu ,..,
jeśli tito da mu szanse to mamy gwarancje że nie będziemy tracić głupich bramek

0

o wielka mi rzecz ,..,
po pierwsze to mecz towarzyski ,..,
po drugie i tak wygrali ,..,
po trzecie lepiej żeby nie strzelał karnych niż załapał groźną kontuzje ;(
więc po co robic z tego afere?

0

wielkie mi co MESSI nie wykorzystuje karnego straszne ,..,
straszne było gdy nie strzlił go z chelsea

0

juliancarax
no właśnie po co nam cuenca? jak go damy to obniżą cenę za songa

0

jesśli chcą zza SONGA 22 mln to dajmy je im on jest tego wart jeśli go ściągniemy zastąpi on /KEITE i skład będzie kompletny
ps. coś mi się zaje że w tym sezonie znów będziemy na szczycie tabeli i wygramy l puchar , superpuchar i lige mistrzów ;)

0

No i dobrze potrzebujemy choć jednego wysokiego napastnika

0

A JAK DOJDZIE song TO BĘDZIE 9
;) fajnie by było gdybyśmy doszli do porozumienia z Arsenalem

0

niech TELLO odchodzi ale AFFELAY musi zostać

0

Wiem że nie na temat ale podobno "n" połączy się wkrótce z canal + to prawda?

0

Hej czy ktoś z was wie czy liga hiszpańska będzie puszczana na "n" ?

0

Co ?! BOTIA jest naszym wychowankiem?
czemu sprzedaliśmy tak świetnego, młodego obrońce ?
a terz trzeba będzie wydać 20 mln na Songa czy 40 mln na Mrtinez a

0

Brosik
czy ty normalny jesteś?
AFFELAY zostaje a TELLO dla mnie może odejść bo jest nie potrzebny , a na zime jeśli to prawda że NEYMAR przyjdzie to już wg

0

PINTO to mistrz bronienia karnych wg mnie Tito powinien na niego stawiać troche więcej niż robił to Pep

0

ale czmu dos santos a nie on będzie w pierwszym składzie na nowy sezon?

0

no i MILITO jest i dobrym graczem i człowiekiem ,.., dlaczego go sprzedaliśmy?!

0

ja najbardziej nie rozumiem dlaczego w poprzednim roku sprzedaliśmy dwóch świetnych obrońców ; MAXWELLA i MILITO !!!!!!!!!!!!!!!!!! a teraz wszyscy sie głowia kogo kupić czy MARTINEZA za 40 mln czy SONGA za 20 mln ,.., a ja sie pytam dlaczego nie mógł zostać MAXWELL I MILITO ? przecież ADRIANO i ALVES mogą grać jako skrzydłowi ,.., i jeszcze mamy utalentowanych BARTRE i MUNIESE ,.., jestem zwolenikiem MARTINEZA ale on sie u nas zmarnuje i pieniądze w błoto :(

0

no dziwne by było gdyby nie zostali powołani
a tak wgl to gdzie G.Milito?!

0

no i fajnie tylko że co z alexisem jeśli villa go wygyzie ze składu będziemy mieć trio messi-villa-neymar ,..,

0

ja jade na mecz z Sociedad ,..,
ciekawe ile bramek im wpakujemy ;)

0

ale te hat-trick - i to łącznie z tymi 4 i 5 bramkami jeśli tak to sporą kolekcję piłek ma ten nasz LEO :)

0

a ciekawe kiedy villa bedzie w pełni sił
Ps. Ktos wie?

0

sory nie tello tylko messi

0

ja typuje :
pinto - bartra´ mascherano´ muniesa´ adriano - jonathan´ roberto - affelay´ kiko - alexis´ tello

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?