Domino_W99
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2012
Mińsk Mazowiecki
13 obserwujących
12 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sqr3byq
w superpucharze gra zdobywca pucharu i ligi ;)
0
jakby strzelił hat-tricka to było by piękne pożegnanie PEPA i zakończenie sezonu
0
chyba ważniejsze są trofea a nie pienieądze ,..,
-LOL-
0
dziwne by było gdyby nie powołali MASCHERANO i MESSIEGO ,..,
a tak wgl to dlaczego G.MILITO nie powołany? ,..,
0
0
to wileki talent nie można go zmarnować jak m.in. bojana
0
MIKER
RACJA ;)
0
ja napweno do drużyny MESSIEGO wziąłbym: J. MASCHERANO ; ALEXISA SANCHEZA ; DANIEGO ALVESA ; G. MILITO ; ADRIANO ; MAXWELLA
0
ciekawe czy MESSI chce zrobić basen z piłkami skoro je zabiera ;)
0
obaj to wielcy ludzie ;)
0
dziwne by było gdyby NIE ZAGRAŁ
0
ja bym zostawił tak jak jest ,.., tylko że kupił bym THIAGO SILVE i JORDI ALBE albo BALE'A
0
PEP jest wielki i napweno wróci do BARCY ;)
0
POR QUE ?
0
zwracam wszystkim REALOWCOM honor ,.., w końcu coś do mnie dotarło
0
fcb191
sory przyznaje CI rację
0
tempter
znam wielu takich jak ty ;) ,..,
którzy nie umiom przyznać racji innych tylko poperają samych siebie ;( ,..,
0
tempter
ja tylko mówię że MOURINHO nie umie przyznać że BARCA jest lepsza niż REAl a on jest słabszym trenerm niż PEP
0
tempter
ja przekroczyłem granicę???? ,.., to co za kibic REALU wchodzi na stronę BARCY i się ze wszytkimi wykłuca????
0
REAL ma tylko farta że wygrał igę ,.., no bo jeszcze w tamtym sezonie jak BARCA wszystko wygrywała to sędziowie jej sprzyjali a w tym sezonie jak REAL wygrał lige to jest wszystko dobrze ????? ja myślę że po prostu nie które mecze realu były sprzedane
0
ja nie mam zamiaru kupować tej książki bo od razu domyślam się że skoro jest o MOU to jest dobani ;(
0
REAL to skład oparty na portugalczyk (c. ronaldo, fabio, carvalho, pepe) ,..,
uważam że ten zaprzeproszeniem fiut od 7 boleści nie wie które reprezentację grają najlepiej
0
nie rozumiem ile można przerabiac tę sprawę???? ,..,
wiadomo że GUARDIOLA jest lepszy ,.., ;) ;)
0
ja tam nadal uważam że MOU to lezba i tyle ,..,
0
FcBBarcelończyk5
no
0
abelardo1983
popieram cię ,.., mocne słowa ;) ,..,
0
TEMPTER
ty się zaliczasz do tej "całej reszty"
0
przed PEPEM jeszcze cała kariera trenerska ,.., a MOU ma już za sobą pare lat ,.., nie można ich jeszcze porównywać ,.., tak samo jest z MESSIM i MARADONA czy PELE
Vova
masz całkowitą rację co do tego ,..,
0
tomcias10
masz rację!!! ,..,
0
tempter
nie to raczej moja ulubiona liczba ,..,
czy coś się nie podoba?????