0

sqr3byq
w superpucharze gra zdobywca pucharu i ligi ;)

0

jakby strzelił hat-tricka to było by piękne pożegnanie PEPA i zakończenie sezonu

0

chyba ważniejsze są trofea a nie pienieądze ,..,
-LOL-

0

dziwne by było gdyby nie powołali MASCHERANO i MESSIEGO ,..,
a tak wgl to dlaczego G.MILITO nie powołany? ,..,

0

0

to wileki talent nie można go zmarnować jak m.in. bojana

0

MIKER
RACJA ;)

0

ja napweno do drużyny MESSIEGO wziąłbym: J. MASCHERANO ; ALEXISA SANCHEZA ; DANIEGO ALVESA ; G. MILITO ; ADRIANO ; MAXWELLA

0

ciekawe czy MESSI chce zrobić basen z piłkami skoro je zabiera ;)

0

obaj to wielcy ludzie ;)

0

dziwne by było gdyby NIE ZAGRAŁ

0

ja bym zostawił tak jak jest ,.., tylko że kupił bym THIAGO SILVE i JORDI ALBE albo BALE'A

0

PEP jest wielki i napweno wróci do BARCY ;)

0

POR QUE ?

0

zwracam wszystkim REALOWCOM honor ,.., w końcu coś do mnie dotarło

0

fcb191
sory przyznaje CI rację

0

tempter
znam wielu takich jak ty ;) ,..,
którzy nie umiom przyznać racji innych tylko poperają samych siebie ;( ,..,

0

tempter
ja tylko mówię że MOURINHO nie umie przyznać że BARCA jest lepsza niż REAl a on jest słabszym trenerm niż PEP

0

tempter
ja przekroczyłem granicę???? ,.., to co za kibic REALU wchodzi na stronę BARCY i się ze wszytkimi wykłuca????

0

REAL ma tylko farta że wygrał igę ,.., no bo jeszcze w tamtym sezonie jak BARCA wszystko wygrywała to sędziowie jej sprzyjali a w tym sezonie jak REAL wygrał lige to jest wszystko dobrze ????? ja myślę że po prostu nie które mecze realu były sprzedane

0

ja nie mam zamiaru kupować tej książki bo od razu domyślam się że skoro jest o MOU to jest dobani ;(

0

REAL to skład oparty na portugalczyk (c. ronaldo, fabio, carvalho, pepe) ,..,
uważam że ten zaprzeproszeniem fiut od 7 boleści nie wie które reprezentację grają najlepiej

0

nie rozumiem ile można przerabiac tę sprawę???? ,..,
wiadomo że GUARDIOLA jest lepszy ,.., ;) ;)

0

ja tam nadal uważam że MOU to lezba i tyle ,..,

0

FcBBarcelończyk5
no

0

abelardo1983
popieram cię ,.., mocne słowa ;) ,..,

0

TEMPTER
ty się zaliczasz do tej "całej reszty"

0

przed PEPEM jeszcze cała kariera trenerska ,.., a MOU ma już za sobą pare lat ,.., nie można ich jeszcze porównywać ,.., tak samo jest z MESSIM i MARADONA czy PELE
Vova
masz całkowitą rację co do tego ,..,

0

tomcias10
masz rację!!! ,..,

0

tempter
nie to raczej moja ulubiona liczba ,..,
czy coś się nie podoba?????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?