0

Pobije ten rekord wszech czasie już w następnym sezonie ;)

0

Dlaczego tito nie stawia na bartre??!!

0

ciekawe ile on ma już tych piłek ,...,
jak napisła kiedyś prasa LEO chce chyba założyć basen z piłkami ;)

0

ej będzie news na tej stronie jeśli się urodzi THIAGO?

0

w lidze straciliśmy już 11 bramek ale co najmniej 7 z nich były kontrowesyjne bo pan arbiter główny się pomylił :C lub pan Valdes popełniał tragiczny błąd :P

0

oprócz tych 3-5 sędziów i sędziego techniecznego powinien jeden arbiter siedziec no nie wiem w studio i oglądać powtórki kontrowesyjnych sytuacji i informować głównego o wydarzeniach i źle podjętych decyzjach ,..,
wiem że wtedy nie było by takich emocji w piłce nożnej ale nikt nie miał by pretensji o np. niesłuszny karny :P

0

@dore15
gdzie?

0

jezu co wy z tym odpoczynkiem messiego?!!!!!!!
messi sam powiedział że chce zawsze grać jeśli chcecie ville to moim zdaniem powinien grać za tego ciote TELLO ,..,
a po za tym komenatarzami na polskeij stronie barcy nic nie wskuracie ;)

0

@snajz
masz racje ;/

0

proszę żeby tej nagrody nie dostał CR7 :( proszę już wolę żeby dostał ją FAlcao ,.., ale messi ja dostanie

0

co?! PEPE u nas ?!!!!!!!!!!!!!!! w życiu !

0

@Pyrzo_Barca
no tak dobrze że mi przypomniałeś ;)

0

CWEL,CWEL,CWEL,CWEL
znowu napisze w ten sposób :
ZP dla LEO , BARCA najlepszy zespół świata jeżeli nie w historii, styl realu ładny ale nie lepszy od np. malagi, city czy barcelony a nawet od legii czy lecha :P

0

casilias to jedyny normalny , uczciwy madrista :P
P.S sory za ewentualny błąd :P

0

on ma rodrigo, matiasa i marie sol a nie jakąś natalie ;/ chyba jest bląd albo to cioteczna siostra :P

0

fajnie może w moje urodziny sie narodzi nowy MESSIjasz ;)

0

czemierbarcelona
nie nie nie nie

0

daniel15
hahahaha :D
a tak wgl to co on nie będzie mógł mieć dzieci?

0

popieram was wszytskich MESSI jest najlepszy w historii !!!!!!!!!!

0

no MESSI musi dostać czwarta złotą piłkę ;) ,..,
a tak wgl to ja popieram te dawne legendy futbolu bo znaja sie chłopaczyny na swoim starym sporcie ;)

0

no ale nie powinien miec tego hamstwa PEPE , kompleksów MOU i samolubstwa CR7

0

Cwel, cwel cwel,cwel,cwel
Nie da się określić inaczej tego mourinho :(
Nie może się przyznać że LEO jest lepszy

0

Funky 33
Chyba argentyna-polska ;)

0

moim zdaniem Iniesta albo Xavi zasłużyli na ZP jednak uważam żę MESSi to najlepszy piłkarz w historii ale Xavi po mału kończy kariere ;(

0

0

ciągle te strajki w hiszpanii :-(

0

messi.l,
co ty wypisujesz że ciągle pisze "naruszenie regulaminu"?

0

Malutki fcb
Poprawka Isco jest zarąbisty

0

Pizdu z tymi porównaniami przecież wiadomo że LEO jest lepszy

0

No i co alexis strzela a to dopiero początek :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?