Domino_W99
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2012
Mińsk Mazowiecki
13 obserwujących
12 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pobije ten rekord wszech czasie już w następnym sezonie ;)
0
Dlaczego tito nie stawia na bartre??!!
0
ciekawe ile on ma już tych piłek ,...,
jak napisła kiedyś prasa LEO chce chyba założyć basen z piłkami ;)
0
ej będzie news na tej stronie jeśli się urodzi THIAGO?
0
w lidze straciliśmy już 11 bramek ale co najmniej 7 z nich były kontrowesyjne bo pan arbiter główny się pomylił :C lub pan Valdes popełniał tragiczny błąd :P
0
oprócz tych 3-5 sędziów i sędziego techniecznego powinien jeden arbiter siedziec no nie wiem w studio i oglądać powtórki kontrowesyjnych sytuacji i informować głównego o wydarzeniach i źle podjętych decyzjach ,..,
wiem że wtedy nie było by takich emocji w piłce nożnej ale nikt nie miał by pretensji o np. niesłuszny karny :P
0
@dore15
gdzie?
0
jezu co wy z tym odpoczynkiem messiego?!!!!!!!
messi sam powiedział że chce zawsze grać jeśli chcecie ville to moim zdaniem powinien grać za tego ciote TELLO ,..,
a po za tym komenatarzami na polskeij stronie barcy nic nie wskuracie ;)
0
@snajz
masz racje ;/
0
proszę żeby tej nagrody nie dostał CR7 :( proszę już wolę żeby dostał ją FAlcao ,.., ale messi ja dostanie
0
co?! PEPE u nas ?!!!!!!!!!!!!!!! w życiu !
0
@Pyrzo_Barca
no tak dobrze że mi przypomniałeś ;)
0
CWEL,CWEL,CWEL,CWEL
znowu napisze w ten sposób :
ZP dla LEO , BARCA najlepszy zespół świata jeżeli nie w historii, styl realu ładny ale nie lepszy od np. malagi, city czy barcelony a nawet od legii czy lecha :P
0
casilias to jedyny normalny , uczciwy madrista :P
P.S sory za ewentualny błąd :P
0
on ma rodrigo, matiasa i marie sol a nie jakąś natalie ;/ chyba jest bląd albo to cioteczna siostra :P
0
fajnie może w moje urodziny sie narodzi nowy MESSIjasz ;)
0
czemierbarcelona
nie nie nie nie
0
daniel15
hahahaha :D
a tak wgl to co on nie będzie mógł mieć dzieci?
0
popieram was wszytskich MESSI jest najlepszy w historii !!!!!!!!!!
0
no MESSI musi dostać czwarta złotą piłkę ;) ,..,
a tak wgl to ja popieram te dawne legendy futbolu bo znaja sie chłopaczyny na swoim starym sporcie ;)
0
no ale nie powinien miec tego hamstwa PEPE , kompleksów MOU i samolubstwa CR7
0
Cwel, cwel cwel,cwel,cwel
Nie da się określić inaczej tego mourinho :(
Nie może się przyznać że LEO jest lepszy
0
Funky 33
Chyba argentyna-polska ;)
0
moim zdaniem Iniesta albo Xavi zasłużyli na ZP jednak uważam żę MESSi to najlepszy piłkarz w historii ale Xavi po mału kończy kariere ;(
0
0
ciągle te strajki w hiszpanii :-(
0
messi.l,
co ty wypisujesz że ciągle pisze "naruszenie regulaminu"?
0
Malutki fcb
Poprawka Isco jest zarąbisty
0
Pizdu z tymi porównaniami przecież wiadomo że LEO jest lepszy
0
No i co alexis strzela a to dopiero początek :)