0

jesli będą bilety to jade :)

0

niech zostanie !

0

ciekawe jak będzie mieć na imię dziecko messiego :)

0

jestem zwolennikiem sprowadzenia go ale przecież nie będzie grał w 1 składzie a to dla niego nie dobrze bo zmarnuje swój talent

0

niech ZosTaNIe ! ! ! !

0

dlaczego nie może zostać ? kto asystował przy bramce messiego w półfinale ligi mistrzów z realem ? No kto ?

0

a czemu nie sakho ?!

0

no i po co cuenca?!

0

no i po co on mam? ,.., przecież mamy tello który jest 100 razy lepszy ,.., wg mnie on się nie nadaje do barcy ,.., jakiś freestyle - owiec któremu się przyfarciło że jest tu gdzie jest ,.., LOL

0

Dobrze że nie dali pucharu RAMOSOWI bo następny puchar by rozwalił ,..,

0

Rozwalił ,..,

0

Dobrze że nie dali pucharu RAMOSOWI bo następny puchar by ,..,

0

ta cracovia jest zaczepista często ją oglądam na youtube ! ;)

0

z jakim numerem będzie grał? ,.., i kiedy będzie jego prezentacja! ,..,

0

0

DAVID LUIZ!!!!! lub THIAGO SILVA!!!!!!!!!!! lub JAVI MARTINEZ ;)
dla mnie cała trjójka jest dobra
at tak z innej beczki to ABIDAL kończy karierę?

0

kiedy dołączy do klubu ALBA i z jakim numerem będzie grał?
a tak wgl to widziałbym w BARCIE jeszcze Augero albo Llorente

0

niesamowite KUN powiniene trafić do BARCY idealnie by pasował sowim stylem gry a pozatym, świetnie rozumiałby się LEO
piękny gest obu BRAVO!

0

co tu dużo gadać ma rację

0

szkoda że puyol i villa nie zagrają ;(

0

a o której gra argentyna - brazylia i na jakim programie?

0

ciekawe z jakim numerem będzie grał

0

szkoda że puyol i villa nie zagrają :(

0

sory
POLSKA 3 - 1 CZECHY

0

moje typu
POLSKA 2 - 0 GRECJA
POLSKA 2 - 1 CZECHY
POLSKA 3 - 1 GRECJA

0

adomatoposon
i kto wygra? POLSKA!!!!!!!!!

0

No NAREŚCIE !!!!!!!!!!!!!!!!! wypowidział się dobrze
a tak na marginesie messi jest najlepszy w historii ;)

0

no jedyny REALOWIEC to który widzi prawdę :)

0

będzie wspaniałym ojcem jak i piłkarzem i człowkiekiem
super będzie miało to dziecko być synem lub córką najlepszego piłkarza w historii piłki nożnej

0

@WiernyCules FCB
to jest jego dzieczyna antonnela rockuzo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?