Domino_W99
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2012
Mińsk Mazowiecki
13 obserwujących
12 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jesli będą bilety to jade :)
0
niech zostanie !
0
ciekawe jak będzie mieć na imię dziecko messiego :)
0
jestem zwolennikiem sprowadzenia go ale przecież nie będzie grał w 1 składzie a to dla niego nie dobrze bo zmarnuje swój talent
0
niech ZosTaNIe ! ! ! !
0
dlaczego nie może zostać ? kto asystował przy bramce messiego w półfinale ligi mistrzów z realem ? No kto ?
0
a czemu nie sakho ?!
0
no i po co cuenca?!
0
no i po co on mam? ,.., przecież mamy tello który jest 100 razy lepszy ,.., wg mnie on się nie nadaje do barcy ,.., jakiś freestyle - owiec któremu się przyfarciło że jest tu gdzie jest ,.., LOL
0
Dobrze że nie dali pucharu RAMOSOWI bo następny puchar by rozwalił ,..,
0
Rozwalił ,..,
0
Dobrze że nie dali pucharu RAMOSOWI bo następny puchar by ,..,
0
ta cracovia jest zaczepista często ją oglądam na youtube ! ;)
0
z jakim numerem będzie grał? ,.., i kiedy będzie jego prezentacja! ,..,
0
0
DAVID LUIZ!!!!! lub THIAGO SILVA!!!!!!!!!!! lub JAVI MARTINEZ ;)
dla mnie cała trjójka jest dobra
at tak z innej beczki to ABIDAL kończy karierę?
0
kiedy dołączy do klubu ALBA i z jakim numerem będzie grał?
a tak wgl to widziałbym w BARCIE jeszcze Augero albo Llorente
0
niesamowite KUN powiniene trafić do BARCY idealnie by pasował sowim stylem gry a pozatym, świetnie rozumiałby się LEO
piękny gest obu BRAVO!
0
co tu dużo gadać ma rację
0
szkoda że puyol i villa nie zagrają ;(
0
a o której gra argentyna - brazylia i na jakim programie?
0
ciekawe z jakim numerem będzie grał
0
szkoda że puyol i villa nie zagrają :(
0
sory
POLSKA 3 - 1 CZECHY
0
moje typu
POLSKA 2 - 0 GRECJA
POLSKA 2 - 1 CZECHY
POLSKA 3 - 1 GRECJA
0
adomatoposon
i kto wygra? POLSKA!!!!!!!!!
0
No NAREŚCIE !!!!!!!!!!!!!!!!! wypowidział się dobrze
a tak na marginesie messi jest najlepszy w historii ;)
0
no jedyny REALOWIEC to który widzi prawdę :)
0
będzie wspaniałym ojcem jak i piłkarzem i człowkiekiem
super będzie miało to dziecko być synem lub córką najlepszego piłkarza w historii piłki nożnej
0
@WiernyCules FCB
to jest jego dzieczyna antonnela rockuzo