Domino_W99
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2012
Mińsk Mazowiecki
13 obserwujących
12 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zaraz a M'vila nie dołączył do Arsenalu?
0
llorente to wysoki dobrze grający głową napastnik z odejściem Ibry nie mamy tego typu zawodnika
0
Przynajmniej kibice
0
Sant 11
dobra spk tylko , chodziło mi o to że często tak jest że kluby z tego samego miasta się nienawidzą np. legia i polonia albo city i united
0
Michal 99
szkoda że TITO o nim nie pomyślał :(
0
Sant11
to prawda że athletico jest wrogiem BARCY ale jednak chyba bardziej nie lubią się z królewskimi
0
0
dla mnie było obojętne czy MESSI CZY INIESTA wygrali tą nagrodę ważne że zdobył ją zawodnik BARCY
VeB
0
We wczorajszym meczu w paru sytuacjach miałem wrażenie że arbiter sędziuje na korzyść madrytu :( kiedy MESSI, ALBA czy INIESTA którzy jako jedyni próbowali zmienić wynik na naszą korzyść protestowali do sędziego ten od razu na nich wrzeszczał albo straszył żółtymi kartonikami a kiedy robił tu alonso, pepe czy ramos traktował ich jak znajomych, kolegów szczególnie było to widać w tunelu :(
0
0
Ja cię nie mogę jak można sprzedać AFFELAa skoro to jeden z największych Holenderskich talentów
0
Dlaczego Tello 7? On nawet na 4 nie zasłużył jeden raz pokiwał DO MARią i to wszystko nie rozumiem dlaczego on wgl grał !!!! W końcu to m.in. przez niego przegraliśmy z Realem u siebie 2-1 w poprzednim sezonie
0
Wiem że mnie zminusujecie ale trzeba go sprzedać marnuje się chłopak
0
Najlepszy na boisku był sergio a najgorszym nasz valdes
0
No nareszcie zauważeni adriano, jonas, i dede
0
Agata 0101
ta chyba największym dupkiem jaki kiedykolwiek grał przeciwko Barcelonie
0
na tym filmiku widać że cała BARCA to nie tylko koledzy z pracy ale też przyjaciele
0
Ha ha piękne słowa :) :) :) :)
0
Jutro strzeli bramę lub dwie i wtedy nawet PELE zamilknie
0
LEO jest wspaniały ;) ,..,
acz kolwiek szkoda mi tego chlopca ;(
0
Lament
w chinach mieszka 4 mld :) więc masz racje
0
prosze niech zostanie !!!!!
kto go zastąpi na skrzydle TEllo ?????!!!!!!!!!!!!!!!!! ,, nie rozśmieszajcie mnie dobrze gra ale jeszcze nie jest gotowy na pierwszy skład
0
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie będzie żadnych awantur a ja lubie piłkarskie przepychanki ;)
a jeśli zagra i tak wygramy
0
Wg mnie to 24 mu pasuje ale z 25 też może grać, aby nie z 20 bo to oznaczało by że affelay odchodzi
0
@ VenoM
mnie też to zdziwiło ale od razu gdy komentator powiedział że Tello spisuje się tylko ze słabszymi rywalami to się uspokoiłem widocznie Tito go oszczędza
0
no witamy Alex ;)
ps. czy wam też wydaje się że on ma więcej niż 24 lata?
0
@das boot
no tak gdy oglądałem mecz hiszpniani U-19 (nie pamiętam jaki on był) to Delofeu się strasznie na halał ale trzeba mu przyznać że ma chłopak talent ;)
0
slawek1999
no wlaśnie ku**a nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Song to wg mnie dobry transfer dobrze gra głową no i te 11 asyst robi wrażenie ,.., potrzebny nam ktoś kto dobrze gra głową :) no ale mamy PIQUE, PUYOLa , BUSQETSA
0
dziś rano przeczytałem news-a że Dudka będzie grał w Levante ale ciekawe czy będzie dostawał szanse gry od Juan-a Martineza