Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@masq Ajaja, znów nie wyczułem sarkazmu, człek się starzeje w zastraszającym tempie, pozwól, że odpiszę Ci innym razem, ponieważ walę C2H5OH, w każdym razie co Ci mogę powiedzieć??? Bardzo mi przykro odnośnie Twojego Dziadziusia, w zeszłym roku przeżyłem największą traumę w swym życiu, gdy moja najukochańsza Matula to zmarła mi na rękach. Po dziś dzień nie mogę się z tym pogodzić /otrząsnąć, jprdl, Life is Brutal, dlatego całuj, całuj i jeszcze raz całuj oraz okaż Dziadziusiowi jak najwięcej miłości, wierz mi, ale później się tego żałuje, dałbym wszystkie skarby świata, by choć raz pocałować /przytulić do siebie Matulę. Cóż zrobić, jebane c'est la, kiedyś ktoś dla mnie zwolnił miejsce na tym padole łez i smutku, niebawem ja zwolnię miejsce dla innych ludzi, ale śmierć to koniec wszystkiego. Dobrze, nie będę smucił, masz jak w banku Lehman Brothers, że Ci odpowiem na zadane przez Ciebie pytanko, Czim się Kamracie :)))
2
@Lionel_Messi10 Nawzajem - mój serdeczny internetowy Przyjacielu :)))
1
@Nazio87 Wszystko haha :)
1
@masq No co Ty, przecież jestem jeszcze trzeźwy, ile Ty masz lat, że tak wszystko bierzesz sobie to wszystko do serca, tym bardziej, że za koguta nigdy nie chciałem Cię urazić, nie muszę czuć miętę odnośnie Twoich wpisów, podobnie jak Ty do moich wysrwyów. Jesteś człekiem aż nadto inteligentym, bo nie każdy może skończyć farmaceutykę, akurat w tym temacie to mam trochę pojęcia, oczywiście, że nie posiadam takiej wiedzy jak Ty, ale zielony/m tyż nie jestem. Baw się dobrze, gdybym miał cośkolwiek do Ciebie, to wiedz jedno, że bym Ci pojechał po rajtuzach i vice versa, przybij internetową piątkę, zawsze będziemy się sprzeczać odnośnie LM7, ale to nie świadczy o tym, że Jesteś dla mnie Public Enemy Number One - bez Jaj Ladies and Gentleman :)))
2
@HighestInTheRoom Aaaa dziękuję bardzo, to się ceni, serdecznie Pozdrawiam, baw się dobrze, bo życie - niestety - tak krótko trwa :) Viva C2H5OH po wsze czasy :)
54
In 2020 :
Most goals for a single club : Pelé (643)
Most goals in a single league : Pelé (468)
Most goals in major finals history : Pelé (29)
Most trophies for a single club : Ryan Giggs (34)
Most hat-tricks in CONMEBOL NT history : Pelé (6)
Most appearances in El Clásico history : Gento (42)
Most goals for CONMEBOL internationals : Pelé (77)
Most goals in a single European league : Bican (447)
Most goals in history as a South American : Pelé (757)
Most appearances for Barcelona : Xavi Hernández (767)
Most appearances for Argentina : Javier Mascherano (147)
Most competitive Goals for Argentina : Gabriel Batistuta (38)
Most free-kick Goals for Argentina : Juan Román Riquelme (7)
Most Goals in the CONMEBOL WC qualifiers : Luis Suárez (26)
Most times being top scorer in big-5 leagues : Gerd Müller (7)
Most knock-outs G/A in major int. tournaments : Lima (17)
Most MVP awards in major int. tournaments : Zidane (2)
Most individual awards in int. tournaments : Lima (6)
Most consecutive UCL years with a goal : Raúl (16)
In 2021 :
Most titles for a single club : Messi (35)
Most goals for a single club : Messi (672)
Most goals in a single league : Messi (474)
Most appearances in EL Clásico : Messi (45)
Most goals in major finals history : Messi (31)
Most goals for CONMEBOL nt history : Messi (80)
Most consecutive UCL years with a goal : Messi (17)
Most goals in a single European league : Messi (474)
Most times being top scorer in big-5 leagues : Messi (8)
Most goals in history as a South American : Messi (758)
Most Goals in the CONMEBOL WC qualifiers : Messi (27)
Most knockout G/A in major int tournaments : Messi (22)
Most MVP awards in major int. tournaments : Messi (3)
Most individual awards in int. tournaments : Messi (7)
Most hat-tricks in CONMEBOL NT history : Messi (7)
Most competitive goals for Argentina : Messi (42)
Most appearances for Argentina : Messi (158)
Most freekick Goals for Argentina : Messi (8)
Most appearances for Barca : Messi (778)
You just can't be this good!!!
Kylian Mbappé : It's hard to believe playing with Messi , he played all his life in Barca. It's a big dream and a pride. I learn daily and we should benefit from it. Seeing him in Paris is a great moment in football history.
Roger Federer compliments Lionel Messi by labeling him ‘Greatest of All Time'
I think Leo Messi in the best player in history of football. I hope that one day he can win the world cup!!!
PS. Ech, żal dupę ściska odnośnie tego, że ten karzeł nie ma wielgaśnego MENTALU, bo gdyby go miał, to by dzierżył dosłownie wszystkie światowe rekordy, aaaa tak to gra na poziomie Starzyńskiego z Zagłębia Lublin!!! Senior @masq ,czy mógłbyś wesprzeć Leo nie tylko fizycznie, ale też MENTALNIE czy duchowo. Takie wsparcie MENTALNE jest bardzo ważne w sytuacjach stresujących, bolesnych czy trudnych, aaaa takowe obecnie przechodzi Leo w PSG, aaaa zwłaszcza w rozgrywkach Ligue 1??? :)))) Dobra, baw się dobrze, wszakże "Dobre myśli przynoszą dobry owoc, złe - zły owoc".
Wiem, co zaraz napiszecie pod moim postem??? O, fucke, znów ten zjeb wrzuca staty Leo, ileż można naparzać, to się już robi nudne, weź człowieku znajdź sobie jakąś dziunię, zrób coś ze swoim życiem, a nie tylko lizanie rowa LM7!!! Nie gniewam się na Was, bo takowa jest prawda, ale gdy Barça ruszy do boju, to zluzuję majty - słowo się rzekło :)
32
MIAŁEŚ CHAMIE ZŁOTY RÓG
Tako rzecze: ogłaszam koniec świąt, aaa tera i zara zastanówmy się jak wygląda życie przeciętnego Polaka. W literaturze i filmie przeciętny Polak leży w łóżku ze swą kobietą-Polką (ja akurat leżę w łóżku z mężczyzną moich marzeń, mam plakat obok siebie z Leo, ależ On ma seksowne body - auć!!!), opiekunką ogniska domowego pełną cnót niewieścich i nie myśli o seksie. On bacznie nasłuchuje, kiedy zagra złoty róg. On czeka na wezwanie do rewolucji, na nowe zbrojne powstanie, na obalenie władzy, która go gnębi, a w głowie kłębią mu się wyłącznie myśli patriotyczne, narodowe i religijne pod haslem: Dług, Horror i Drożyzna.
I tak zakłamany wizerunek mądrego Polaka - patrioty, katolika z krwi i kości, światłego demokraty walczącego z niesprawiedliwością, tolerancyjnego wobec innych nacji, poglądów, wyznań religijnych, mniejszości seksualnych, co to z mlekiem matki wyssał chrześcijańską dobrotliwość dla Rzidasów, szwabów, ruskich, uchodźców. gejów i lesbijek – wbrew oczywistym faktom króluje w naszej literaturze, filmie i potocznych wyobrażeniach.
Człek bacznie obserwuje wydarzenia w kraju w latach 2015 do chwili obecnej. W generalnym skrócie można rzec, że naród dostał głupawki jak po zażyciu „maryśki” i jego hasłem głównym jest: "kłamiom, oszukujom, podsłuchujom, kradnom, ale nam dajom! Pińcet plus, czternastom emeryturem itp."
Dziś balanga na full gaz ziemny w Zakopanem, będzie pojedynek Freddy (Kurski) vs Jason (Derulo), crossover dwóch dreszczowców z lat 80. Koszmar z ulicy Nowogrodzkiej oraz Piątku, trzynastego. Dziś miłość w Zakopanem, aaaa potem śmierć po Zakopanem, mam na myśli Covid-19, ale okey, tyż gdy byłem młody, to na wszystko miałem wyjabongo, oto motto życiowe facia, który przeszedł smugę cienia "Młodości dodaj mi skrzydła, bo mi starość obrzydła".
Jednym z największych kłamstw tego świata jest to, że jeśli będziesz /będziemy dobrzy dla ludzi, oni odwdzięczą się tym samym, aaaa wg mnie to ch*ja i dwója. Bowiem są tacy ludzie, którzy czerpią niesamowitą przyjemność z rujnowania innych. Jednakże niezależnie od tego, jak zgniłe serce spotkasz, warto być miłym nie po to, aby ktoś Ci się odwdzięczał, ale po to, by pokazywać światu, że człowieczeństwo istnieje, że LM7 jest po prostu debeściakiem. Ale to pięknie ująłem, aż się wzruszyłem, siedzę w kącie i płaczę :/
Czimta się, winszuję zdobycia Złotej Gały dla wspaniałych userów @Janiama oraz @BarcaInfo ,przepraszam za me chamskie zaczepki w stronę @pluszek oraz @lucca87 ,dosłownie lubię wszystkie Wasze wpisy, wiadomo, że od czasu do czasu to pojawią się jakieś bezmózgowce, ale to malutki Omikron owej wspaniałej społeczności, którą to Wy tworzycie przez dwadzieścia cztery godziny na dobę - Ameno :)
45
Luis Enrique: 'Lionel Messi Is Like The Matrix'
"We're talking about a genius, we're talking about the Matrix when the image suddenly slows down and he can do whatever he wants: that's what Messi does.
'"It's something only he can do. Andres Iniesta has that similar peripheral vision. I've only seen those two do it, above all Messi".
Enrique was so lucky to witness three beasts at same time.MSN
Lionel Messi stats under Luis Enrique: - 158 games - 153 goals - 66 assist - 9 trophies - OMG i WTF!!!
Leo Messi in 2021:
Argentina top scorer.
Argentina top assister.
Barcelona top scorer.
Barcelona top assister.
Top scorer for PSG in UCL this season.
Ojezu, ale ta jedna bramka w Ligue 1, to człeka do kurwicy doprowadza, nie może być. D10S musi zajarzyć jarzynę od początku roku, na kiego podaje do tych patafianów oprócz YMbappe, co On za dziwkę tyra w tym PSG?!?!? Będzie non-stop tych ciulików obsługiwał, co to all inclusive, niechaj się sami obsłużą, na dodatek Di Maryśka to przech*j, nie da piłki zwrotnej i co mu zrobić??? Aaaa wyjebać w kły!!! U mnie na wichurze to grasuje wampirzyca, co z torby strzela i jaja wypija, przydałoby się, żeby dorwała Di Maryśkę czy Wijnalduma und Gueye and Herrerę. Żeby wszystkiego było mało, to LM7 aż sześć razy obijał obramowanie bramki, lepiej niech ryjofona obije co poniektórym graczom PSG. Di Maryśka to ma odstajace uszy jak drzwi od taksówki niczym Bejl, ryj jak sprzęgło od Żuka czy po tuningu, jeden z najlepszych graczy w historii repki Albicelestes, ale w PSG mnie wkurwia - siwy dym i skrzypce!!!
Lionel Messi - 7 Ballon d'Or (1 player)
Germany 7 Ballon d'Or (5 players)
Portugal - 7 Ballon d'Or (3 players)
France - 6 Ballon d'Or (4 players)
England - 5 Ballon d'Or (4 players)
Italy - 5 Ballon d'Or (5 players)
Spain 3 Ballon d'Or (2 players)
Barça are building a team for the future!!!
Ferran Torres - 21
Ansu Fati - 19
Pedri - 19
Gavi - 17
Nico - 19
Dest - 21
Araujo - 22
Eric Garcia - 20
Riqui Puig - 22
Demir - 18
Abde - 20
Brazilian legend Cafu: "Leo Messi is a player that delights everyone, including us Brazilians." This via Ole.
Ballon D’Ors won by:
▫️Lionel Messi: 7
▫️Premier League: 6
This Man isn’t just bigger than you Club, He’s Bigger than your League haha :)
Dobra, bo Król Zastępów futbolu nie jest już graczem Barçy, z tego powodu to będę miał ból dupy do końca mej marnej egzystencji, ale... ale muszę od czasu do czasu robić/zrobić wrzutę odnośnie LM7, to jest silniejsze ode mnie, z góry wielgaśne sorry. Teraz akurat nie gra Barça, także ku pokrzepieniu serc dla co poniektórych fanów Leosia, to parę stat czy wypowiedzi legend footballu, które to wrzuciłem, może pójść w zakładkę, na pamiątkę, że się tak wyrażę :)
4
@Momals11 Leo Messi received these Individual Awards in 2021 :
Ballon d'Or
Laliga Top Scorer (Pichichi)
Laliga Best Player (Fans)
Copa America Best Player
Copa America Top Scorer
Copa America Most MOTM
Copa Del Rey MVP
Laliga Player of The Month
Laliga Most MOTM
ESPN Best Forward 2021
GOAL dot com Best Player 2021
Sofascore Best Player 2021
IFFHS CONMEBOL Best Player 2021
IFFHS Best Playmaker of The Decade
IFFHS Best Player of The Decade
IFFHS National Top Division Scorer of Decade
Argentine Best Footballer of The Year
Argentine Best Sportsman of The Year.
PS. Beznadziejny rok w wykonaniu LM7, po prostu piździawera w Jego wykonaniu, idę na linę z tego powodu!!!
31
@dniel Gdyby wiedzę o Polsce czerpać z TVPis to polskością jest:
1. Nieuctwo
2. Kłamstwo
3. Chamstwo
4. Lenistwo
5. Życie z zasiłków
6. Nieudacznictwo
7. Umiłowanie klęski i mogił
8. Patologiczna zazdrość
9. Nienawiść do odnoszących sukcesy
10. Psychopatyczna wyższość nad swiatem
Wiesz, ile afer władzy od 2015 roku wykryły redakcje TVPis, TVP Info, TV TRWAM, Polskiego Radia, Do Rzeczy, Sieci, Gazety Polskiej, TVP Republika, Radia Maryja??? Zero, Ziobro, nic!!! Tak "pracują" media zależne od PiSu. Pod rozwagę.
2
@Karzel Na rympał łachudry z Kurvenstrasse??? Bo chyba nawet spora część elektoratu PIS ma świadomość, że Kaczyński poszedł tym razem na całkowity "rympał", uciekł się do rozwiązań i metod iście bandyckich, jakich nawet w czasach komuny władza starała się unikać. Przyjmując jedno tylko "lex TVN" złamał wszystko, co tylko można było złamać. Złamał zapisy Konstytucji i polskie prawo. Złamał zapisy traktatów Unii. Złamał zapisy umowy międzynarodowej z USA (z 1990 r.), która była przez 30 lat fundamentem naszych gospodarczych relacji z Jankesami, najważniejszym sojusznikiem Polski, chroniącym nas dziś przed Putinem. No i złamał regulamin Sejmu.
Choć prawie wszyscy są przekonani o tym, że głównym celem Kurvenstrasse jest wyrzucenie TVN-u z Polski, to wydaje mi się, że w tym momencie jest to dla Kaczyńskiego już tylko cel dodatkowy, ponadplanowy. On sam już chyba nie wierzy w pozbycie się TVN-u z Polski. Gdyby to się powiodło, byłaby to dla niego taka wisienka na torcie. Ale głównym celem Prezesa było odwrócenie uwagi opinii publicznej od całej góry wpadek, kompromitacji i afer PIS-u, które ujrzały światło dzienne w ostatnich tygodniach. Nietrudno było przewidzieć, że temat przepchnięcia "lex TVN" przez Sejm na długo zdominuje doniesienia medialne i zupełnie przysłoni wszystkie inne wydarzenia dla PIS bardzo niekorzystne. Sam TVN będzie musiał się zająć sobą i swoimi problemami... I tak się niestety stało. Przez pierwsze 3 dni 80% czasu antenowego "Faktów" było poświęcone właśnie "lex TVN". Z jednej strony nie ma się co dziwić, że stacja walczy o swoje życie i nagłaśnia jak może bandyckie działania Kaczyńskiego. Ale z drugiej strony źle się stało, że inne, cholernie niekorzystne dla PIS doniesienia medialne zostały całkowicie zepchnięte na plan dalszy. Źle dlatego, bo są to wydarzenia lub zjawiska, które mogą zaszkodzić Nowogrodzkiej kto wie, czy nie bardziej, niż awantura wokół "lex TVN".
Moim skromnym zdaniem ten nagły zwrot w sprawie TVN-u był przede wszystkim dowodem na przerażenie i histerię, jakie zapanowały na Kurvenstrasse . To dowód paniki. A kroplą, która przelała czarę goryczy i zmusiła PIS do działań wymuszonych, zupełnie irracjonalnych i doraźnych, było ujawnienie afery ze składaniem fałszywych zeznań przez beczkę zjełczałego łoju z Brzeszcz i jej ochroniarzy. Bo ten skandal godzi w wizerunek partii nie mniej boleśnie, niż galopująca inflacja i nieudolność oraz karygodne zaniechania rządu w walce z pandemią. Niszczenie mediów niezależnych doprowadza do furii głównie wyborców opozycji. Wprawdzie aż 70% ankietowanych Polaków jest przeciwko wprowadzeniu "lex TVN", ale wielu z nich nie angażuje się emocjonalnie w tę kolejną wojnę wypowiedzianą przez Kaczyńskiego resztkom naszej demokracji. "Lex TVN" nie podoba im się, ale nie zamierzają bynajmniej umierać za TVN, bo zupełnie nie pojmują znaczenia niezależnych mediów, wolności słowa lub swobody dostępu do rzetelnych informacji. Zaś elektorat popierający PIS, i ten twardy, ultrakonserwatywny, i ten doraźny, ekonomiczny, albo popiera "lex TVN", albo jest mu ono obojętne. I wrzawa wokół "lex TVN" oraz konsekwencje dla naszego kraju z powodu przyjęcia nowej ustawy nie zrobią na tym elektoracie większego wrażenia. Zmieni się to dopiero wtedy, jeśli "lex TVN" wejdzie w życie i Amerykanie odpowiedzą ciosem. A właściwie licznymi ciosami.
Natomiast afera beczki łoju z Brzeszcz i jej ochroniarzy jest dla Nowogrodzkiej szalenie niebezpieczna. Na każdym, także na wyborcach PIS, piorunujące wrażenie robi drożyzna w sklepach, wzrost cen nośników energii, 500 śmiertelnych ofiar wirusa dziennie, a także, w mniejszym stopniu, wstrzymanie wypłaty miliardów EURO przez Brukselę. A skoro już wspomniałem o astronomicznym wzroście cen gazu i prądu, to dlaczego nikt nie zamknie mordy PIS-owcom roztaczającym przed Polakami zupełnie abstrakcyjne i nieprawdziwe wizje dobroczynnych skutków "tarczy antyinflacyjnej"?! Która ma rzekomo ochronić nas przed następstwami tego wzrostem cen? Po pierwsze - ulgi i dopłaty będą dotyczyć tylko ok. 6-7 milionów najuboższych Polaków. Pozostałe 30 milionów skorzysta z nich w minimalnym stopniu lub w ogóle. Po drugie - będą obowiązywać tylko przez 3-4 miesiące! Po trzecie wreszcie - ulgi i dopłaty mogą co najwyżej rekompensować wzrost kosztów na rachunkach domowych! Ale 99,9% towarów w naszych sklepach też jest produkowane przy użyciu prądu i gazu. I wszystkie te towary zdrożeją… Od chleba i mleka poczynając, a na materiałach budowlanych i usługach stomatologicznych kończąc. Tego masowego i niekontrolowanego wzrostu cen PIS nie zamierza nikomu rekompensować. PIS udaje wręcz, że tego wzrostu nie będzie. I choooy!!!
https://www.facebook.com/100057675306471/posts/371940981405076/
Zbynio zawsze na propsie :)
https://fb.watch/a6JLsrOhvP/
9
Haha ja piórkuję, Carletto??? Jesteś sześć lat starszy ode mnie, dziwnym trafem, że ja - w przeciwieństwie do Ciebie - to widziałem dwóch najlepszych dryblerów wszech czasów, aaaa gdzie ŚP. Cruyff, El Fenemono, Zizou, Dinho, Baggio itd. ŚP. Cruyffa widziałem on live na Stadionie Śląskim, to było wtedy, kiedy Oranje dostali wpierdol od "Orłów Górskiego"... aż 4:1. Nie mogę się wypowiadać na temat ŚP. Besta czy ŚP. Garrinchy lub Pelego, bo Ich po prostu nie widziałem on live, ale ponoć dryblowali na kosmicznym poziomie. Leo oraz ŚP. El Diez to ponadczasowi gracze, wirtuozi nie z tej ziemi, aaaa Leo wg mnie to "Pitagoras w korkach", także ten, tego, ten, weź nie świruj pawiana z tym Sidem Viciousem z kapeli Sex Pistols. Nie obrażaj futbolu, bo akurat tobie to nie przystoi!!!
Diego Maradona Top 50 Amazing Skill Moves Ever | Is this guy the best in history? D10S - YouTube
Lionel Messi - The King of Dribbling - HD - YouTube
6
@SelloutCrowd Ile Polska dostała, a ile wpłaciła do Unii Europejskiej? Tłumaczymy https://www.google.com/amp/s/www.bankier.pl/amp/wiadomosc/Ile-Polska-dostala-a-ile-wplacila-do-Unii-Europejskiej-Tlumaczymy-8009998
Oto co by się stało gdybyśmy wyszli z UE:
1. Strata 50 mld zł rocznie funduszy unijnych.
2. Zamknięcie rynków UE dla 600 mld zł polskiego eksportu, w tym głównie polskiej żywności
3. Zamknięcie granic i ruch na podstawie wiz i paszportów
4. Nieuchronny dryf pod wpływy Rosji
5. Bez zielonego ładu wysokie cła „węglowe” na polski eksport do UE
6. Rządy pożytecznych idiotów w Polsce: inflacja, smog, bezprawie, ucieczka młodych za granicę, upadek edukacji, służby zdrowia, i język rosyjski w szkołach.
2
@PIWOSZ89 Chyba z filmu pt. "Kariera Nikosia Dyzmy", ale może się mylę, ale coś mi świta, w każdym razie serial pt. "Kariera Nikodema Dyzmy" to był absolutny sztosik, a ten film z udziałem Czarka Pazury to wg mnie gniot/piździawera :)
1
Komentarz usunięty
9
@bartekvisca HIT SEZONU
"Dobre wieści! Większościowe udziały w TVN kupią prawdopodobnie najbogatsi ludzie w Polsce, znani patrioci i dobrzy katolicy czyli Daniel „Granulat” Obajtek, bracia „lewe respiratory” Szumowscy, Tadeusz „Koperta” Rydzyk i żona premiera Morawieckiego, znana posiadaczka ziemska.
Jest już wstępnie gotowa nowa ramówka programu TVN. Oto ona:
Godz. 6.00 – poranna Msza Święta transmitowana z klubu nocnego kardynała Dziwisza połączona z licytacją kremówek po papieżu, na nowego jaguara dla księdza Eugeniusza z Ujeściska.
Godz. 7. 00 – Od ciumka do ciumka i od żłóbka do żłobka – program interaktywny z dziećmi. Prowadzi ksiądz Czarodziej Lepiłapka oraz prokurator stanu wojennego Stanisław „Daj ciumka” Piotrowicz.
Godz. 8.30 – Dzień Dobry TVN – lekki magazyn śniadaniowy prowadzony przez włosy Jarka Jakimowicza i obcisłą spódnicę Magdaleny Ogórek. W programie dowcipy z dzieci uchodźców, kpiny z pejsów i krzywych nosów oraz świeże jaja z LGBT.
Godz. 11.30 – Magazyn Historyczny „Kolczuga”, a w nim wstrząsające dokumenty IPN o kłamstwie europejskich elit. W świetle najnowszych eksperymentów dokonanych przez podkomisję smoleńską na półkoloniach Antoniego Macierewicza, przy pomocy łuku i procy w nocy, okazało się, że Robin Hood był żołnierzem wyklętym z Podlasia o pseudonimie „Rajtuzy”.
Godz. 13.15 – Na Nowogrodzkiej – serial obyczajowy. W tym odcinku Marek Suski zakochuje się we własnej posadzie i bierze z nią ślub. Para żyje długo i szczęśliwie otrzymując podwyżki i awanse.
Godz. 15.00 – Dziadek z Wermachtu fur Deutschland. – seria bajek dla dzieci z rodzin patologicznych.
Godz. 16.40 – Reflektorem po oczach. – Odważny magazyn reporterski Tomasza Sakiewicza, który zagłębia się w zakamarki własnych zwojów tłuszczowych i odkrywa tam prawdę o agenturalnej przeszłości Mikołaja Kopernika czyli TW „Luneta”. O związkach Kopernika z Milicją Obywatelską PRL, ma świadczyć jego czołowe dzieło „O obrotach sfer niebieskich” z 1543 roku.
Godz. 18.00 „Żywot Jarosława” – film dokumentalny o Naczelniku Państwa Jarosławie Kaczyńskim. Na temat Prezesa wypowiadają się m.in. prezydent USA Jerzy Waszyngton, premier Wielkiej Brytanii Winston Churchill, kardynał Stefan Wyszyński i Gustlik z Czterech Pancernych.
Godz. 19.00 – Fakty PiS – magazyn informacyjny. Danuta Holecka i jej redakcyjny zespół, mimo braku kręgosłupa siedzą prosto przed ekranem i pokazują sukcesy rządu w budowie wypukłej dziury w okolicach Radomia.
Godz. 19.30 – Rozmowa dnia czyli Sam na Sam. Premier Morawiecki sam sobie zadaje pytania i na nie odpowiada. Magazyn rozrywkowy.
Godz. 20.00 – Jacek Sasin w kosmosie. Odcinek pt. Misja specjalna. Dzielny minister wyrusza na poszukiwanie butaprenu dla Terleckiego. – film fantastyczno-przygodowy produkcji albańskiej. W roli młodego ministra Sasina: Krystyna Pawłowicz.
Godz. 21.30 – Rżnięcie na okręcie – koncert gwiazd disco polo w łodzi podwodnej Wojska Polskiego, na cześć nowego basenu w pałacu Obajtka. Gwiazda koncertu Edyta Górniak z piosenką „Od Eurowizji do eutanazji”
Godz. 23.15 – Lulaj, że lulaj – magazyn satyryczny Jana Pietrzaka, pomagający ludziom, którzy nie mogą zasnąć.
Godz. 24.00 – Sztylet i kadzidło – film akcji w, którym minister Czarnek dzielnie walczy o duszę ucznia, który został spłodzony podczas ulicznego protestu Strajku Kobiet"... Hahahaha :)
24
FIFA World Cup All Time Stat Leaders:
Most Chances Created:
1. Diego Maradona - 66
2. Wolfgang Overath - 59
3. Lionel Messi - 54
Most Successful Dribbles:
1. Lionel Messi - 110
2. Diego Maradona - 105
3. Jairzinho - 78
Leo Messi And Maradona Are The Greatest Magicians And Playmakers In Football History!!!
Most Goals In A Calendar Year in 21st Century:
Leo Messi - 91 Goals
Messi (without Free Kick) - 84 Goals Messi (Only Left Foot) - 81 Goals
Messi (only for Barcelona) - 79 Goals
Messi (without penalties) - 77 Goals
Messi (Only Open Play) - 70 Goals Lewandowski - 69 Goals
Ronaldo - 69 Goals
The Difference!!!
Top 10 most assists in football history:
1. Messi - 319
2. Figo - 283
3. Beckham - 272
4. Giggs - 271
5. Thomas Müller - 267
6. Di María - 266
7. Neymar JR - 255
8. Özil - 248
9. Henry - 246
10. Ribéry - 243
Players with Most Assists [OPTA] among Active Footballers :
319 – Lionel Messi
242 – Ángel Di María
234 – Mesut Özil
231 – Luis Suárez
230 – Cesc Fàbregas
228 - Cristiano Ronaldo
225 – Neymar junior
223 – Thomas Müller
217 – Ibrahimović
210 – De Bruyne
200 – David Silva
[via: French_Wikipedia]
PS. Tu inne staty, tam inne staty, ale najważniejsze jest to, że niezależnie od wszystkiego - JAHWE futbolu na pierwszym miejscu hehe :))))
7
@paweldunajecfcb Co w tym takiego jest, no co jest, śmieszne, co nie!?? Zmęczony już jestem tłumaczeniem rzeczy oczywistych, ale: 1) PiS zniszczy wolne media, bo tego chce i do tego dąży. I tak czy inaczej zamknie je wszystkie. Nie zostanie po nas kamień na kamieniu. 2) To nie jest żadna strategia ani przykrywanie - oni po prostu zamkną/kupią TVN i z czasem inne niezależne media 3) Polska będzie Białorusią bis, prawnie, demokratycznie, mentalnie i prawnie 4) Będziemy biedni, zastraszeni, będziemy zamykani i pozbawieni nadziei. 5) Nie dostaniemy pieniędzy na odbudowę po pandemii i zostaniemy za innymi krajami UE kilkadziesiąt lat w tyle. 5) Wyjdziemy z UE 6) Nie będzie wolnych wyborów. PiS dobrowolnie nie odda władzy. Jest pozamiatane. Ps. Nie, PiS nie upadnie za tydzień. Nie, wolność nie jest blisko. Nie, nie jest tak, że im gorzej, tym lepiej. Tak pocieszają się nieudacznicy bez pomysłu i planu.
8
Komentarz usunięty
10
Jorgen Klopp: "Messi is a complete player who can score dribbling passes he is by nature like this, a player who creates trouble, I remember when I faced him, I watched his previous matches but I couldn't find a way to stop him, it's a really strange thing, it was the first time it happened to me, a player that all you can do is surrender to fate. He is undoubtedly the best in the world."
Zlatan Ibrahimovic
“In 2010, I scored 2 goals Arsenal in the 1st leg, for the return leg I was injured so I said messi: ‘Listen little one, it’s your turn to carry the team on your shoulders’. He made 4 I said congratulations today you're better than Zlatan.
"Who is the greatest player ever?"
Pele:"I am the greatest player ever."
Maradona:"No doubt. I'm the greatest of all time."
Ronaldo:"I am the best player in the history."
Messi: "I have always said that, There are a lot of great players. People must decide that. Being considered by people as the best player is enough for me."
The DIFFERENCE. This is our Leo Messi.
Arjen Robben: "Lionel Messi is the best player in the world. He is in magnificent form. For me he is from ANOTHER PLANET, He ia the best, Very Different."
Van persie :
‘’ Who is the best ? In my humble opinion, which will agree with me a lot and many will not agree that Messi is the best in the last 10 years, but I cannot say in history because it is difficult, I played against him more than once, it is difficult to stop him. He is a player who changes the match at any moment, he is a player exceptional ‘’
Most goals in Cup Finals in history :
1. Messi - (31 goals, 36 games)
2. Di Stefano - (19 goals, 28 games)
3. Ronaldo - (19 goals, 30 games)
4. G. Muller - (16 goals, 21 games)
5. Puskas - (15 goals, 24 games)
6. Pele - (13 goals, 19 games)
Lionel Messi, the big game player!!!
Lionel Messi stats against Real Madrid:
45 games
26 goals
14 assists
19 wins
2 hat-trick
Most goals in El Clasico history
Most assists in El Clasico history
Joint-most hat-trick in El Clasico history
What a record!!!
Hat-tricks without penalties:
Lionel "Wybrany" Leo - 41
CR7 - 27
Luis Suarez - 21
Roberto Lewandinho - 16
Leo Messi is the winner of the Olimpia de Oro — "Best Argentine Athlete of the year 2021".
Congratulations!!!
Leo Messi has won 'The Best South American Player 2021' Award by IFFHS.
Free Kicks Scored In The League Since 2016.
●Lionel Messi - 24
●Juventus - 14
●Paris Saint Germain - 13
●Manchester City - 11
●Bayern Munich - 9
●Liverpool -8
●Real Madrid - 7
●Chelsea - 7
●Atletico Madrid - 6
●Manchester United - 6
GOAT!!!
Total assists 394 Straight assist 319
Leo Messi and this is The most in the world
Congratulations Leo Messi!!!
Players with Most Goals from Outside D-Box in 2021 :
16 – Leo Messi
7 – Leroy Sané
7 – Fabián Ruiz
7 – Malinovskyi
7 – K.De Bruyne
6 – Burak Yılmaz
6 - Çalhanoğlu
Messi is 34-years old btw!!!
2003 - Barca played UEL
2004 - Messi joins
2005 - Barca played UCL
2006 - Barca played UCL
2007 - Barca played UCL
2008 - Barca played UCL
2009 - Barca played UCL
2010 - Barca played UCL
2011 - Barca played UCL
2012 - Barca played UCL
2013 - Barca played UCL
2014 - Barca played UCL
2015 - Barca played UCL
2016 - Barca played UCL
2017 - Barca played UCL
2018 - Barca played UCL
2019 - Barca played UCL
2020 - Barca played UCL
2021 - Messi leaves
2022 - Barca plays UEL
:)))
17
Komentarz usunięty
3
13 grudnia 1981 r. koło południa Jarosław Kaczyński nadludzkim wysiłkiem wydostał się spod pierzyny i mężnym krokiem zbawcy narodu ruszył do kibla, by się wyjulać!!! Cześć i chwała bohaterom!!!
Jarosław Kaczyński: - Tak 13 grudnia nikt po mnie nie przyszedł. Przestańcie mi to wypominać Wy kanalie, Wy zdradzieckie mordy!!!
To będzie bardzo pracowity dzionek dla komunistycznego prokuratora Piotrowicza, wszakże musi odwiedzić pomniki wszystkich swoich ofiar...
Tak zapodał legendarny Władziu Frasyniuk na temat Lecha Wałęsy, cytuję: - Przepraszam bardzo, ale za co On ma przepraszać? Za to, że Go bili, bo wtedy Gliński i jemu podobne kanalie z PiS-u nie mieli odwagi, żeby stanąć w Jego obronie? Bo dlatego, kurwa, Go bito. Dlatego bito ludzi w latach 70. i 80. Gdzie wtedy byli ci wszyscy nuezłomni? Gdyby po 13 grudnia do podziemia poszło dziesięć milionów Polaków, to może by nie bito Ale nie poszło, była Nas garstka. Więc jeśli ktoś mi dzisiaj mówi, że Lechu ma za coś przepraszać, to ja odpowiadam: "A może byście, kurwa, kiedyś przeprosili Lecha Wałęsę za to, że nie mieliście odwagi za Nim stanąć?".
Może warto powiedzieć ludziom po chamsku: "Ne perdol, bo nie masz prawa oceniać ludzi, którzy przeszli piekło, nie masz prawa!".
W Stoczni Gdańskiej wystawiono historyczną pierzynę pod którą zwykły poseł spędził do południa, trzęsąc się ze strachu w dniu 13 grudnia 1981 r. Jak to wtedy zapodał generał Jaruzelski: - Zarządzam ciszę nocną na obszarze całego Żoliborza!!!
Dzisiejsza Polska :/
https://fb.watch/9SO9S4wWcZ/
https://zycieumyslowe.wordpress.com/2020/02/23/obcy-decydujace-starcie/
https://www.ofeminin.pl/swiat-kobiet/to-dla-nas-wazne/lekcja-religii-plemniki-w-prezerwatywie-to-zamkniete-duszyczki/1qltne6
2
@Piernik Niech zgadnę??? Z mennicy, czyli drukujemy na potęgę, tak jak kiedyś sędziowie w La Lidze przed wprowadzeniem systemu VAR, ale niekiedy zdarza się, że dalej drukują, ale mniej - to trzeba przyznać bez bicia :)
4
@Barca1992 Okey, kolejny dzień wojny, czyli szczepionkowcy vs antyszczepionkowcy, najgorsze jest to, że nie ma i chyba nigdy nie dojdzie do consensu w tej sprawie. Tylko to tu zostawię.
Kiedy umierają płuca - WP Wiadomości https://wiadomosci.wp.pl/kiedy-umieraja-pluca-6714075762006720a
6
@Rick Kolejny dzień wielomilionowych kar za łamanie praworządności przez PiSowski rząd. Fundusz odbudowy wciąż zablokowany. Ta bandycka władza blokuje rozwój Polski. Szokujące jest to, że PiSowski rząd wyżej stawia swe zamordystyczne ciągotki niżby dobro kraju. To jest działanie na szkodę polskiego państwa i społeczeństwa, ot co!!!
Przecież z korespondencji Dworczyka wyłania się obraz Prawa i Sprawiedliwości jako zorganizowanej grupy przestępczej. Zresztą wszystko wskazuje na to, że ten straszny obraz ma swoje odzwierciedlenie!!!
Niewolnictwo oficjalnie zlikwidowano w Mauretanii w 1981 roku i miał to być symboliczny koniec tej formy zależności na świecie, ale tylko pozornie. Do niedawna wydawało się, że kaczory zbudowały PiS biorąc z rynsztoka nieudaczników życiowych, rozdmuchiwali w nich ambicje i robili z nich swoje marionetki, ale to by na dłuższą metę nie działało. W razie sporu ludzie odeszliby do innej partii, jak w przeszłości często bywało u innych. W PiSuarze tak nie jest. Obserwując rzeczywistość widać, że tam ich trzyma coś więcej niż tylko partyjna lojalność. Przeczy temu również wypowiedź A.Leppera w wywiadzie z 2007 roku, gdzie szef Samoobrony mówi, że kaczor ma na wszystkich kwity z kim tylko współpracuje, a jak nie ma to się o nie postara lub niszczy człowieka bez podejmowania z nim współpracy. Tak miał skończyć i Lepper i Giertych, jak i każdy inny, kto tylko zechce współpracować z kaczorem. W PiS nie ma już funkcyjnych osób, na których kaczor nie miałby kwitów. Większość nabył od szalonego antosia, które wpadły mu w ręce przy likwidacji WSI. To dlatego kaczor nigdy nie pogoni szalonego antosia, bo straciłby władzę opartą na jego kwitach. Nowsze kwity sam organizował wszelkimi dostępnymi mu służbami.
Warunkiem obsadzenia lukratywnego stołka z ramienia PiSu jest bycie w 100% zależnym od woli kaczora, który nie uznaje innej formy współpracy z ludźmi jak właśnie niewolnictwo. Pomijając nic w partii nieznaczącą drobnicę to cała reszta jej członków jest u kaczora pod kwitami. Każdego z nich kaczor może zdmuchnąć jak świeczkę. Nie chodzi tu tylko o wyrzucenie z PiS-u. To ma być dożywotnia dyskwalifikacja nieposłusznego niewolnika. Jeśli pojawi się jakaś osoba, z którą kaczor miałby podjąć jakąkolwiek współpracę to natychmiast pojawiają się służby ją korumpujące (Kamiński) by dać kaczorowi kwity uzależniające tą osobę. Prokuratura (Ziobro) niesfornego delikwenta ma zastraszyć, a sądy z sędziami z pisowskiego nadania (z Przyłębską na czele) ewentualnie ukarać. Dopełnieniem dzieła zniszczenia jest szczujnia tvp (Kurwski) rujnująca wizerunek ludzi do tego stopnia, że ten właściwie nie ma co szukać w tym kraju. A jak się delikwent ukorzy to prawem łaski (Duda) winy mu umorzy. Jak sami widzicie to są działania stricte mafijne (gdzie każdy nowy ma mieć przestępstwo na swoim koncie by się od mafii uzależnić). A powala fakt, że takie niewolnictwo funkcjonuje na poziomie środowisk rządzących tym krajem.
Opisany tu proceder pisowskiego betonu pewnie nie skruszy i konkurować z głosem z ambony też nie ma szans, ale może choć tych niezdecydowanych to uświadomi w co swoje cenne głosy wyborcze mieliby ubrudzić jeśli zdecydują się na sprzedaż swojego głosu za benefity pisowskiego socjalizmu. I cieszmy się każdą chwilą, gdy nasze decyzje nadal są nasze. Po 2023 może być już zgoła inaczej, jprdl!!
2
@HighestInTheRoom Ulala, ajajaj - Big Thx :)))
1
@semafor Big Thx :)))
2
@Comentateiro Ajaj, ależ to pięknie ująłeś, czyli kontaminacja moich dwóch największych idoli w sporcie plus Michael "Air" Jordan. ŚP Dieguito oraz LM7 nic dodać, nic ująć - Big Thx :)))
3
@Symson Big Thx :)))
2
@AxelF Thx :)))