5

@Jakchcesz Eminem to mag, mistrz pędzla odnośnie vocalu, iluzjonista nie z tej ziemi, dla mnie to okultysta rapu, absolutna topka /fenomen, peleton Go goni, goni, ale wg mnie - nigdy nie dogoni :)

3

@Lionel_Messi10 Javohl is liebe alkohol, aż zanadto :)

5

@PatrychoO U2 - Ultra Violet (Light My Way) - YouTube


Abbreviaton used in speaking and informal writing for favourite, żartuję, po prostu "Fleek" odnośnie U2 - obsv, że tak :)

4

@PatrychoO Sponio Mistrzu Wu-Shu i Tai-Chi und kulturystyki, jebnę ze szwai na Zachód, by luknąć na U2, a kto mi zabroni, mogą pominąć koncert w Polsce, co zrobić, ale granice "jeszcze" są otwarte, dlatego też nie widzę żadnego problemu :)

5

@Jakchcesz Eminem - Till I Collapse [HD] - YouTube


O, ten utwór może być puszczony, gdy będę leżał w dębowej trumnie :)

7

@Lionel_Messi10 Otóż to!!! Z niego taki raper, jak z Kaczyńskiego rockendrolowiec :)

5

@PatrychoO Wow!!! Nigdy nie zapomnę trasy U2, czyli 360 tour, ach, ta gra na gryfie przez The Edge'a, w ogóle wg mnie U2 to sztosik, a zwłaszcza na koncertach.

14

@Jakchcesz Okey, ale z takim "głosem" to ów "Sobel", to się nadaje na wiejskie chamówy, coś a'la Disco Polo, ale biznes is biznes, rozumiem - Eminem, Post Malone czy Lil Wayne /Kenya West /Jay-Z, z kolei bardzo cenię parę kawałków Paktofoniki czy Palucha, oczywiście, że znalazłoby się parę innych fajowych polskich kawałków odnośnie rapu. Ale ten Sobel, jprdl, paszoł won z mojego telewizora!!! :)

81

Kuźwa, człek, nie chwaląc się, ale słyszałem on live taki zajebisty vocal jak m. in. Cornell, Manson, Bowie, Rogers, Amy Lee, Axl Rose, Hagar, Tyler, Halford, Osbourne, Dickinson, James Dio, Cobain, Hetfield, Gillian, Kilmister i wielu innych genialnych wokalistów. Teraz, na Canale Pli leci niejaki Sobel, nosz k*rwa, co to jest, przecież ten ćwok nic nie śpiewa, jeno coś tam pitoli pod nosem, na dodatek jest tłum ludzi, ale muzyka zeszła na psy. Jak można pójść na koncert jakiegoś blokowego perwersa - OMG i WTF??? Dzwonię do Canal Pli, ażeby mi zwrócili kesz, przecież to jest science fiction und PATOLOGIA odnośnie muzy!!!

2

@Lionel_Messi10 Nawzajem - Przyjacielu mojej żony :)

1

@Sau_Ron Weź nie świruj pawiana, miał - Arhentina /Di Stefano, oczywiście, że to było bardzo dawno, ale nie stawiaj w hierarchii wyżej Karima od Di Stefano czy Gento (szybszy od wiatru) ew. Puskasa, oczywiście, że bez urazy.

2

@AssisMoreira Haha trafne spostrzeżenie, masz mózg nie od parady, autentyko, nie żenię kitu :)

2

@ranger3120 Spoko-loko, szarżuję od ładnych kilkudziesięciu lat, fakt faktem, że "Taniec na linie, nad przepaścią" ew. "Cienka czerwona linia", ale kocham ten jakże cudowny przypływ powietrza tudzież adrenaliny :)

2

@don'T.R.I.P.e Przynajmniej płynie z Ciebie szczerość, to się ceni :)

5

Ciekawostka.
Adam Alter jest doktorem psychologii społecznej i wykładowcą na Wydziale Marketingu Stern School of Business Uniwersytetu Nowojorskiego. Jest też popularnym autorem książek, m.in. przetłumaczonych na język polski "Siła podświadomości. CO wpływa na nasze myśli, odczucia i zachowanie?" czy "Uzależnienia 2.0. Dlaczego tak trudno się oprzeć nowym technologiom". W rozmowie z Business Insiderem Alter wytłumaczył, co dzieje się z mózgiem człowieka, kiedy dostaje "lajka" na portalach społecznościowych.

Gdy ktoś polubi twój post na Instagramie lub treść, którą udostępniasz, to trochę jakbyś brał narkotyk - mówi Adam Alter, autor bestsellerów i wykładowca na Uniwersytecie Nowojorskim
Ekspert wyjaśnił również w rozmowie z amerykańskim Business Insiderem, jaki wpływ na naszą samoocenę ma oglądanie życia innych ludzi przez pryzmat np. Instagram ew. strona Fcbarca.com

Psycholog tłumaczy, co się dzieje z twoim mózgiem, gdy dostajesz lajka w mediach społecznościowych
Adam Alter, wykładowca na Uniwersytecie Nowojorskim, autor książki "Uzależnienia 2.0. Dlaczego tak trudno się oprzeć nowym technologiom": Gdy bierzesz narkotyk, pijesz alkohol, palisz papierosa czy dostajesz lajka na portalach społecznościowych, twój organizm wydziela dopaminę - związek chemiczny, uważany za neuroprzekaźnik przyjemności.

Gdy ktoś polubi twój post na Instagramie lub treść, którą udostępniasz, to trochę jakbyś brał narkotyk. Dla twojego mózgu to bardzo podobne doświadczenie.
PS. Kto jest największym narkomanem na owej stronie, przyznać się bez bicia, z góry dziękuję za odpowiedź???

6

@Danny Gaucho Włodek Lubański kiedyś zapakował aż pięć bramek przeciwko repce Luksemburgu i bodajże cztery bramki przeciwko repce Finlandii, nie można nie uwzględnić tego, że Ernest Wilimowski zayebał karetę samej repce Canarinhos, ale kiedy to było - za króla Ćwieczka :)

3

@Lionel_Messi10 Plany neandertalczyka, czyli chlać na umór C2H5OH, no i oczywiście że meczyki eliminacji do MŚ :)

2

@AmigoBlancos Dzięx - Szacowny Panie Marszałku, bardzo lubię Pański cykl, tak trzymać, serdecznie Pozdrawiam, bo tylko tyle mogę zapodać w necie, nie ma innej opcji, ażeby się Panu odwdzięczyć, w każdym razie zawsze Jesteś na propsie :)

2

@Chaoss Sponio :) Przynajmniej odpisałeś tak po "Lucku". Dzięx.

3

@fart Dla mnie również ex aequo z "Air" Jordanem :)

7

Post pt. "Nikt nie lubi czytać dłuższe wysrywy".

"Na Jasnej Górze modlono się w intencji kopalni i elektrowni Turów. Dyrektor tej ostatniej, Oktawian Leśniewski, zawierzył zakład Maryi, a nad jego pomyślnością ma czuwać patron - św. Michał Archanioł.

Jako że zmieniłem obywatelstwo, od dwóch miesięcy to jestem Argentyńczykiem, teraz nazywam się Lionel Di María-Cuccitttini, wraz z całą swoją Family, to postanowiłem udać się do Mekki polskiego katolicyzmu, czyli na Jasną Górę, by się po prostu pomodlić.
Tak więc (przy okazji) w obecności metropolity częstochowskiego abp. Wacława Depo, dyrekcji elektrowni Turów, to odczytałem akt zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi.
- Ja, Lionel Di María-Cuccitttini, stoję przed Twoim obliczem w obecności wszystkich aniołów i świętych (...), aby zawierzyć twemu Niepokalanemu Sercu repkę Albicelestes oraz sztab medyczny Barçy, wszystkich byłych, obecnych i przyszłych graczy repki Albicelestes /Barçy oraz ich rodziny. (...) Niepokalane Serce Maryi Królowej Polski, roztocz twoją władzę, władne panowanie nad zdrowiem graczy Celestes /Barçy. Niech za Twoim natchnieniem rozwijają się gracze/zawodnicy na chwałę Boga, Katalonii, Kościoła i Ojczyzny. (...) Jasnogórska Matko spraw, aby twoje Niepokalane Serce zatriumfowało w najbliższych dwóch meczach, czyli SuperClasico Albicelestes vs Canarinhos, nie mówiąc już o Derbach Barcelony.(...) Zawierzam repkę Albicelestes oraz nową erę pod dowództwem legendy Barçy ( Xaviera), czy elektrownię Turów - Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i obieram za patrona św. Michała Archanioła.
Moje zawierzenie nie omieszkał skomentować ks. Wojciech Lemański: - Lionel Di María-Cuccitttini, skromy wypasacz bydła z Arhentiny stoi w obecności aniołów...aż się popłakałem ze wzruszenia. Boże chroń repkę Albicelestes od diabelskich zniewoleń - niech nas matka boska broni przed pierdolnięciami, przepięciami i dba o synchronizację faz - Amen.(...)"Puść z dymem węgiel z naszej kopalni, aaaa Czechom na pohybel".
Na potwierdzenie mych słów, że byłem na Jasnej Górze.
https://www.facebook.com/groups/133408070032151/permalink/4734414893264756/

Miałem bana, tak więc nie mogłem wypowiedzieć się na temat tzw. Marszu Niepodległości. Ale za to mój serdeczny przyjaciel był na owym marszu, czyli Heniek, pozwólcie że przybliżę niebywałe curriculum vitae Henia, okey??? Heniek ma 38 lat, wykształcenie niepełne zawodowe, przez 5 lat pracował w betoniarni na wibratorze (jak widać wibracje są zabójcze dla mózgu), a od 10 lat sprowadza z Deutsche używane auta i nie płaci podatków. Od 12 lat jest zarejestrowany jako bezrobotny. Heniek to prawdziwy patriota, bo spalił przedwczoraj flagę Niemiec.
Kwestią czasu jest kiedy zasiądzie w zarządzie jakiejś Spółki Skarbu Państwa. Henryku - życzę Ci tego z głębi serca :)

Zżera mnie zazdrość, wprost żółknę z zazdrości, że Wy, Polacy, a zwłaszcza Wasz rząd to w sposób wręcz wzorcowy, tak świetnie zacieśnia współpracę z Unią Europejską, NATO, Białorusią, Izraelem, Rosją, USA, w przeciwieństwie do mego rządu - prezydenta Alberto Fernandeza. Arhentina znów źle wybrała, na dodatek te jakże chamskie słowa pod adresem Brazylijczyków: - Brazylijczycy są z dżungli!!!

Na koniec mej bądź co bądź to dłuższej perory, święte i jakże prawdziwe przemyślenia naszego Augustyna z Hippony, czyli Antonio Falconetti-Macierewicz: - wiceprezes partii ogłosił wszem i wobec, że pierwszym atakiem migrantów był atak w 2010 roku na samolot w Smoleńsku. To nowa wersja /teoria i warto ją odnotować /zapamiętać po wsze czasy. Bowiem ciekawsza od elektromagnsów, które miały ściągnąć Tu-154.

Mój najukochańszy Panie Boże /Mario z Nazaretu (swoją drogą to fajowa kapela "Nazareth", starsi widzowie ją pamiętają), weź uchroń mą duszę przed złamaniem regulaminu 9.3.1 und 9.3.5. Ja jeno pasterz bydła, wiodący wolny, prosty i anarchiczny tryb życia, przyjechałem do Polski, ponieważ u Was dookoła jest pełno bydła, ale argentyńskiej wołowiny to nic i nikt nie przebije. My, argentyński naród, to kochamy wołowinę, z kolei Wasze bydło jest wyjątkowe!!!

Leo Messi All Individual Awards

• 'Laureus' Best Sportsman Award: 1

• France Football/FIFA Ballon D'or : 6

• European Golden Boots : 6

• FIFA 'The Best' Award : 1
• FIFA World Cup Golden Ball : 1
• FIFA World Cup MOTM Awards : 6
• FIFA World Player of the Year : 1
• FIFA Club World Cup Golden Ball : 2
• FIFA Club World Cup Silver Ball : 1
• FIFA Club World Cup Golden Boot : 1
• FIFA Club World Cup Final MVP : 2
• FIFA U-20 World Cup Golden Ball : 1
• FIFA U-20 World Cup Golden Boot : 1
• FiFPro Young Player Award : 3

• Copa America Golden Ball : 1
• Copa America Best Young Player : 1
• Copa America MOTM Awards : 8

• UEFA Club Footballer of the Year : 1
• UEFA Player of the Year : 2
• UEFA Goal of the Season : 3
• UEFA Best Forward : 2
• UEFA Super Cup Final MOTM : 1
• Champions League Final MOTM : 2
• Champions League Top Scorer : 6

• 'World Soccer' Best Player : 5
• 'World Soccer' Best Young Player : 3
• 'The Guardian' Best Footballer Award : 5

• LFP Award for Li-Liga Best Player : 6
• LFP Award for La-Liga Best Foward : 7
• Trofeo Alfredo Di Stefano : 7
• MARCA Pichichi Trophy : 6
• MARCA Leyenda Award : 1
• La Liga Player of the Month : 7
• La-Liga Historical Goalscorer Award : 1
• 'Mundo Deportivo' Trofeo La Liga MVP : 2

• IFFHS Best Playmaker : 4
• IFFHS Best Top Division Goalscorer : 4
• IFFHS International Best Goalscorer : 2

• ESPY Best Male International Athlete Award : 3
• ESPY Best International Men's Soccer Player : 1

• ESPN100 Best Forward Award : 6

• El País European Player of the Year : 4

• 'Olimpia de Oro' Award : 1
(Argentine Most Important Sportsperson)

• Trofeo EFE Award : 5
(For Best Latin American Footballer)

• 'Trofeo Aldo Rovira' Award : 6
(For Best Barcelona's Player of the Season)

• 'Hasta EL GOL Simempre' Award : 2
(For Best Argentine Footballer of non-argentine League)

• EL Trofeo De Máximo Goleador Award : 1
(For Top Scorer in the History of LigaBBVA)
• Joan Gamper MVP Award : 4
#footballchallenge

Lionel Messi absolutely dominanted the Football in 2019
●Ballon d'Or
●Golden Boot
●FIFA The Best Award
●IFFHS Playmaker Award
●UCL Top Scorer
●La Liga Top Scorer

Utter Dominance , Undisputed GOAT
Did You Know

-Messi broke Barcelona's goal scoring record with a Hat-trick

-Messi broke La Liga's goal scoring record with a Hat-trick

-Messi broke the International goals record with a Hat-trick .

Lionel Messi is the Greatest Goal Scorer Of All Time

#footballchallenge


41

Records 2000s Decade:
Most goals: T.HENRY

Most Assists: Riquelme

Most IFFHS playmaker: Xavi

Most free kicks: Juninho

Most ballon d’Ors: 10 Different winners.

Most golden boot: Diego Forlan

Records 2010s decade:
Most goals: Lionel Messi

Most Assists: Lionel Messi

Most IFFHS playmaker: Lionel Messi

Most free kicks: Lionel Messi

Most ballon d’Ors: Lionel Messi

Most golden boots: Lionel Messi

Simply the GOAT!!!
Suman Bista
#FootballClubChallenge
Hehe... ups :)

11

@Bogan Tak się kończą wejścia zwyrolów /boiskowych psychopatów, akurat nie wiem czy owe wejście Martineza to przyczyniło się do tego, że de facto D10S cały czas poza grą, albowiem po tym wejściu wenezuelskiego cwela, to D10S jeszcze zdążył rozegrać kilka spotkań. Ale nie ma bata, że problemy z kolanem Leo, to pokłosie owego wejścia. Jones, Gentile, Borowka, Harald Schumacher, Edmundo, Keane a zwłaszcza Goikoetxea - to byli barbarzyńcy nie z tej ziemi, a tera doszedł ten degenerat Martinez. Chętnie bym go rozprawiczył!!! No cóż - Fati jest młody, tak więc miejmy nadzieję, że dojdzie do pełni sił, życzę Mu tego z głębi serca :)

MESSI CUDEM UNIKNĄŁ ZŁAMANIA NOGI! BANDYCKI FAUL W MECZU WENEZUELA - ARGENTYNA - YouTube https://m.youtube.com/watch?v=PaFKUh3ZTu

4

@AmigoBlancos Dzięx :)

3

@Kapitan hawk Nie mieszaj w to Boga, ja tam do Boga nic nie mam, tylko mnie bardzo wkurwia obsługa naziemna :)

2

@ElTomas Całym sercem solidaryzuję się protestujacymi kobietami .Wszyscy mamy tylko jedno życie o które musimy walczyć.Bezprawiu, klamstwu i oszustwom /oszustom mówimy zdecydowane DOŚĆ!!! Można nie popierać Donalda Tuska jako polityka i nie być zwolennikiem PO, ale trudno nie zgodzić się z Jego słowami w tej kwestii, że kobiety i lekarze są ofiarami tego wyroku tzw. TK, który w tak nieludzki sposób zaostrzył prawo aborcyjne w efekcie czego zdrowe, mlode kobiety będą umierać w imię ochrony prawie juz martwych płodów...gdzie tu sens i logika?! Lekarz boi się podjąć właściwą i szybką decyzję bo wisi nad nim paragraf! A młoda matka, ktora niejednokrotnie ma juz dzieci ...musi je osierocić w imię ochrony chorego zdeformowanego płodu. To jest fanatyzm/nacjonalizm religijny i mam nadzieję, że dotknie to każdą osobę bez wyobrazni i empatii, ktora popiera ten wyrok i nieludzkie prawo, jakie serwują nam rządzący. I niestety takich ofiar jak ta mloda kobieta już jest więcej i na pewno będą kolejne...bravissimo TK, bravissimo Krwawa Julia, bravissimo sekta Godek!!! Czy Miss Godek und Krwawa Julia już są uszczęśliwione?! Wątpię....bo fanatycy nie zatrzymują się nigdy i nie szanują poglądów innych ludzi. Kaja "Płodek" niech wypierdala do pracy w hospicjum. Niech udowodni, że chce ratować głęboko uszkodzone dzieci, kiedy sie już na jej życzenie urodzą i choooy!!!

2

@DonAndrzejos Brando, Pacino und ex aequo Nicholson /De Niro, ale DiCaprio and Pitt - sztosik, również uwielbiam całą obsadę filmów genialnego /gargantuicznego Quentina Tarantino :)

9

https://fb.watch/94WyrlIWx0/

Dla Ciebie "Air" Jordan, tytuł utworu adekwatny do człowieka z kosmosu!!!

BABYLON ZOO ◊ Spaceman (Official Video) - YouTube



O my hair, o my heart, o MY Good - kiedy to było, ale dalej nam ciary po plerach i pomiędzy moimi klejnotami rodzinnymi, gdy słyszę intro w wykonaniu kapeli The Alan Parsons Project!!!

Chicago Bulls Introduction - 1997 NBA Finals Game 6 - YouTube


Dziękuję za uwagę, zmykam stąd, bo dzisiaj jest dzień jednej z największych legend światowego futbolu - Xavusia Puchatka :)

1

https://www.facebook.com/groups/1081814675178130/permalink/7173897769303093/
No comment, dzień bez D10S - dniem straconym :) Dzięx za uwagę :)

9

@Chalabala Różnica między PiSem i Konfederacją. Konfederacja jest po prostu jeszcze bardziej niebezpieczna, nieludzka, niekompetentna, gromadzi jeszcze bardziej zwyrodniałe jednostki.

"Na mojej ulicy widuję czasem ministrancką, obślizgłą gębę posła Winnickiego, byłego szefa Młodzieży Wszechpolskiej. I tak sobie myślę, jak to możliwe, że ktoś taki spokojnie chodzi po Warszawie, którą zburzyła międzynarodówka ówczesnych "narodowców". A mój dziadek, który strzelał w 1944 roku do "narodowców" leży na cmentarzu na Woli w zbiorowej mogile. Mam nadzieję, że Winnickiego i jego kumpli spod ciemnej gwiazdy, trafi jakiś polityczny szlag. Im szybciej, tym lepiej dla tego kraju". Pozdrawiam :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?