5

@okiemtypera_lucaxx95 Byle nie Wijnaldum, Herrera und Paredes - ni choooya, jutro na paryskie salony wkracza Di Uszaty, gołym okiem było widać, że D10S oraz Ney to dublują swe pozycje, dajmy na to, że wróci Verratti, czyli trzech na jedną pozycję - bez jaj Ladies and Gentleman, oni w trójkę w środku boiska, aaaa gdzie napadziory??? Wg mnie D10S za napadziorami, schodzący z lewego skrzydła na cudownego croissanta z lewej boskiej Jego stopy. Ney na lewym skrzydle, ale widać, że Ney się spasł, że nie ma speeda w giczołach, D10S mu posłał takie ciasteczko a tu DUPA ZBITA, aaaa klocka Icardiegi - przemilczę!!! Hakimi chodzi jak żyleta, z kolei Diallo to pipka, wszedł Mendes i rozkurwił systemu, chodził na skrzydle jak koń w kieracie. Pochettino musi znaleźć miejsce dla trzech megacracków D10S, Neya i YMbappe, Lucho to zajęło długo czasu, ale jak ruszyło MSN - to klękajcie narody, po cichu wierzę w kunszt Pochettino, ot co :) Bardzo fajowy z Ciebie user, bez spiny i zawsze na propsie i lajciku, już Cię lubię, autentyko, bez kitu!!! Czim się Kamracie :)

6

@okiemtypera_lucaxx95 Wątpię w to, ażeby Leo wcinał się Neymarowi jak waciak w pissssdę odnośnie rzutów z wapna, jednak Ney dalej będzie etatowym wykonawcą rzutów z wapna, ale D10S to D10S, On w każdej chwili może jebnąć coś nieprawdopodobnego, mam takową nadzieję :) Przyszła pora strzelić z wora, może w końcu coś ukąsi na Parc des Princes - marzę o tym!!! Pozdro600 :)

7

Naom Chomsky, cytuję "Mam wrażenie, że niedługo tolerancja dojdzie do takiego momentu, w którym mądrym ludziom zabronią myśleć, aby nie urazić uczyć ludzi głupich". Daje do myślenia, co nie??? Żachnąłem się, żachnąłem się na to, że D10S już chyba nie zobaczę w koszulce najukochańszej Barçy, dlatego też nie odpowiadam na komentarze. Jesteśmy anonimowi w cyberprzestrzeni, to tylko i wyłącznie net - świat Orwella, trza wszystko brać pół żartem /pół serio, mam takową nadzieję, że kiedyś mistrz nad mistrze X muzy, czyli Tarantino, to nakręci film w Polsze, a jego tytuł będzie brzmiał: Belweder - manekin i niemowa!!! Quentin??? Bon mot!!! Byle do następnego meczu Barçy - już człek ma bodźcowy impuls, że się tak wyrażę, ale również czekam na dzisiejszy hicior w Ligue 1... PSG vs Lyon!!! Kultowy hicior muzy w arcydziełach Tarantino. Ave "Witkowanie" and Mop15/Kukiz15!!!
Jackie Brown - Movie Soundtrack (Full Album) HQ - YouTube



71

Na zakończenie tego "jakże" cudownego /dwudniowego horroru /thrilleru w CL, bo jo teraz również kibicuję najbardziej znienawidzonym klubie na świecie, czyli PSG tzn. nie kibicuję im z całego serca, co to to nie, w życiu można zmieniać żony, auta, pracę, domy, ale jedno jest niezmienne /constans - miłość do klubu oraz swoich rodziców /sióstr /braci!!! Kibicuję Leo, będę Go kochał i miłował aż do grobowej deski, bo żyję tylko i wyłącznie dzięki Niemu, On po części uratował mi życie, dał mi tyle pięknych i niezapomnianych chwil, że zawsze będzie w moim sercu!!! Gdy miałem przerzuty, gdy walczyłem o życie na Raciborskiej, Saszera czy Narodowym Instytucie Onkologii im. M. Skłodowskiej, to miałem w dupie chemio i radioterapię, cytostatyki, neulastę czy bleomecynę, liczył się tylko i wyłącznie kolejny mecz Barçy za czasów Guardioli. Szwagier mnie brał tak cichcem na mecze Barçy, człek jechał kilkadziesiąt kilometrów z wenflonem w ręce i cytostatykiem na kolanach, by luknąć na D10S. Gdy Leo zagrał kosmos to od razu lepiej się czułem, autentyko, bez kitu, On mi dodał siły witalnej, by móc przezwyciężyć ową jakże perfidną chorobę. Wyzdrowiałem, dlatego Leo - Santo Subito!!! Ale ku pokrzepieniu serc to tylko zapodam, że przez osiem lat nauki w szkole podstawowej to każdy uczeń będzie miał 608 godzin religii... aaaa 190 godzin informatyki - dziękuję bardzo, ViVa Taliban - OhYeah!!!

30

@filipsemeniuk10 Sam się zezłomuj, zezłomuj swego grata, czyli swój mózg!!! Leo kapitalne podanie do YMbappe, ale niestety YMbappe zmarnował setunie, cudowny strzał, ale ileż to już razy D10S yebnął w obramowanie bramki, chyba dzierży kolejny rekord świata w tym aspekcie, cudowne prostopadłe podanie do Neymara, ale niestety Ney na razie nie ma depnięcia na paru metrach, Ney powinen być sam na sam z portero Club Brugge. Leo gździł się w drugiej linii, albowiem Paredes, Wijnaldum czy Herrera to u nich kreatywność - pozwól, że przemilczę!!! Po prostu słaby występ całego PSG, na dodatek kolejny megacrack kontuzjowany, czyli YMbappe, wg mnie to dziś zabrakło Verrattiego oraz Di Maryśki, Diallo to pipa, dopiero Mendes z deczka rozruszał lewe skrzydło, szkoda tylko, że Leo dostał piłkę nie po ziemi, lecz z powietrza, że się tak wyrażę, nie trafił jak należy, ale tak - to była bardzo dobra okazja do zdobycia bramki, jak na standardy Leo to bardzo, ale to bardzo przeciętne zawody, a co powiesz o tym klocku, czyli Icardim??? Chłop nawet prostej piłki nie potrafi przyjąć, ale okey - Club Brugge było dziś zdecydowanie lepszym zespołem od PSG, ale nie pi*rdol wierszy, że Go wczoraj Balanta zezłomował, bo piszesz popierdółki, byle tylko doyebać w Leo, ot co!!! @Herato

13

@Momals11 Ty złodzieju, okradłeś mnie, ograbiłeś mnie, powiem Ci to w sposób pornograficzny: - wyjąłeś mi to z ust. Gdy Neil Tennant und Chris Lowe, czyli członkowie grupy Pet Shop Boys, gdy po raz usłyszeli utwór w wykonaniu New Order pt. "Blue Monday" to zapodali, że mają głęboko w dupie swą działalność oraz twórczość, bo nic już lepszego nie nagrają niż ów utwór w wykonaniu New Order. Właśnie dziś Ty to zrobiłeś odnośnie D10S, nic lepszego dłuuugo nie przeczytam w necie - Chapeu Bas, chylę czółko przed Tobą - OhYeah and Aj Waj. Pozdrawiam Serdecznie :) Masz wejście smoka na forum ulala :)

7

Szanowny User @Kengo wrzucił świetne zdjęcie, na którym to zdjęciu to gołym okiem widać, że D10S to hybryda /kontaminacja Dieguito, Zizou, Xavusia Puchatka, Nazario, Ceerunia, Garrinchy czy Pelego, ale ciekawe czy Szanowny User @Kengo dlatego zrobił poniżej ową jakże trafną wrzutę, bo naszła Go refleksja po meczu United vs Newcastle??? :)

33

Ceerunio czy Jahwe futbolu - Leo Messi? Kto jest lepszym piłkarzem? To pytanie pojawia się od wielu lat. I od wielu lat nie ma na nie jednoznacznej odpowiedzi. Zmienić postanowili to naukowcy, którzy do wskazania najlepszego zawodnika użyli specjalnego superkomputera.
Leo Messi, bo urodził się z wielkim talentem. Cristiano Ronaldo, bo ciężko pracował na sukces. Messi, bo piłka lepiej się go słucha. Dyskusja o tym, który z najlepszych piłkarzy obecnych czasów jest tym najwybitniejszym trwa od wielu lat. I od wielu lat, mimo dziesiątek przyznawanych nagród indywidualnych, nikt nie jest w stanie powiedzieć, dlaczego lepszy jest akurat ten, a nie inny. Spór dzielący miliony osób na całym świecie postanowili więc rozstrzygnąć naukowcy z uniwersytetu KU Leuven.
Naukowcy ze wspomnianego uniwersytetu postanowili wykorzystać zaawansowany sprzęt, by raz na zawsze udowodnić, kto jest lepszy. W tym celu nawiązali współprace z agencją analityki sportowej, SciSports. Wspólnie z nimi stworzyli algorytm, w którym uwzględnili gole, asysty, poszczególne akcje ze wszystkich meczów obydwu graczy w latach 2013-2018, a także każde pojedyncze zagranie (średnio na jeden mecz takich zagrań, zawierających podania, dryblingi, przechwyty, wślizgi itd., jest nawet 1600) i wpływ na zdobywanie bramek przez innych zawodników.

Dokładnych kryteriów i procesu badania nie ujawniono. Ujawniono natomiast wynik, który dla Cristiano Ronaldo był bezlitosny. Wartość jednego występu Portugalczyka oszacowano na 0,61 pkt. podczas gdy Leo Messi uzyskał niemal dwa razy większą ocenę - 1,21 pkt. - Na początku gry w lidze hiszpańskiej obydwaj mieli podobne wyniki. Messi wyraźnie uciekł Ronaldo w sezonie 2015/16. Wtedy zyskał na wszechstronności - powiedział Tom Decroos, doktorant uniwersytetu KU Leuven. - Zawodnicy ofensywni dzielą się na dwie grupy - tych, którzy wykonują mnóstwo zagrań o niższej wartości, a także tych, którzy rzadziej mają kontakt z piłką, ale każdy z tych kontaktów ma ogromny wpływ na wynik. Takimi zawodnikami są m.in. Cristiano Ronaldo, Mohamed Salah czy Harry Kane. Fenomen Messiego polega na tym, że można go zaliczyć do obydwu grup - dodał Decroos.

W teorii wynik superkomputera raz na zawsze powinien więc zakończyć dyskusje i porównania Ronaldo z Messim. Praktycznie te dyskusje nie zakończą się pewnie nigdy, nawet wówczas, gdy obydwaj zawodnicy znajdą się na piłkarskiej emeryturze, która niestety zbliża się wielkimi krokami. Tak jak do dziś Argentyna kłóci się z Brazylią o to, czy Maradona był lepszy od Pelego, tak fani talentu Boskiego Leosia już zawsze będą spierać się z "wyznawcami" CR7...czyli takimi dżihadystami na punkcie Ceerunia jak @sciach@masq
Sorry @ściah :) Lelele, olala, hue hue :)

4

@Peszko07 Senat przyjął ustawę odnośnie podniesieniu pensji dla "Waszego", bo na pewno nie mojego - Prezydenta!!! Może motywem była nadzieja każdego z głosujących, że wkrótce i on (czy ona) zostanie Prezydentem??? No bo skoro Duda mógł, to chyba już każdy może…??? :)

24

Aaaa dziękuję, dziękuję, dziękuję bardzo, bardzo miło z Waszej strony i vice versa, klubu mojego życia, że "jeszcze" pamiętacie o mnie i mojej Family, z głębi serca to również Wam życzę, ażebyście przetrwali ten jakże trudny okres, w którym Żeście się obecnie znaleźli, ale macie takich wirtuozów /magików światowego futbolu jak m. in. Luuuuk De Jong, Sergi Roberto, Lenglet, Brejtłejt itd. Dlatego też myślę, że niedługo wrócicie na absolutny szczyt światowego futbolu. Vamos Barça, podpisuje się Vito Bambino-Lionel-Andrés-Messi-Cuccittini. Laporta??? Jesteś dla mnie jak drugi ojciec, nigdy nie zapomnę wspaniałych/bajkowych chwil spędzonych u Twego boku, a zwłaszcza podczas Twojej ostatniej kampanii wyborczej - Je Vous Aime!!!

6

Laporta??? Ty oszuście matrymonialny, będziesz się branzlował pod skądinąd naprawdę dobry kawałek Suzanne Vegi, czyli "My name is Luuka - De Jonga", zatrudnij chłopców z Navy SEALs, Sajjeret Matkal - Rzidasy, Delta Force, SSG - Pakistan, Grom...Kim - Dzong-Kaczyński, Special Boat Service - UK, Bordowe Berety tudzież moherowe z Pakistanu Specnaz - Sowieci. Ale gdy nawet ich zatrudnisz, gdy nawet będziesz miał taką ochronę jaką ma wuc z Żoliborza to i tak to są ostatnie Twoje dni na planecie Ziemia - Baby I'm coming soon, boisz się - masz się bać!!! Żebym jo na stare lata musiał koookać na Wieżę Eiffla /Luwr - Unforgiven!!! Za rok będzie całkowie nowe finansowe Fair Play, które to najbardziej uderzy w Barçę oraz Los Blancos, możne być tak, że Barça będzie się musiała przeobrazić w spółkę akcyjną, się okaże, co nie zmienia faktu, że jesteś niczym Bernard L. Maddof. Z kolei życzę sobie i Wam, ażeby wszystko było cacy, piękno futbolu jest na pierwszym miejscu.


9

Oto przekrój meczy eliminacji do MŚ??? Wpierw Złota Gała dla Ceerunio, następnie dla Lukaku /Haalanda czy Top-Model-Toplesss-Depaya, oczywiście, że Lewis Strauss z Bayernu /Polski, aaaa dziś na tron powrócił król futbolu, jedyny w swym rodzaju, Ladies and Gentleman - warto było zarwać nockę dla mojego najdroższego Leo - OhYeah!!! :)

11

Ojezu!!! D10S już dziś pobił rekord Pelego, więcej nie zajrzę do kielona, żeby dokładnie nie wiedzieć ile bramek ma działonowy repki Albicelestes i moje najdroższe kochanie - WSTYD I HAŃBA, sorry Drodzy Culés!!! :)

20

Piękny Leo wyrównał rekord Pelego, Pele się chłopina wykończy przez Geniusza z Rosario, z kolei Pele ma trzy MŚ, ale za to D10S ma cztery CL haha Leo - jak ja Cię kocham nad życie, nawet mej 80-letniej żony tak nie uwielbiam jak Ciebie... Mój Ci On, mój Ci On - z filmu pt "Krzyżacy".

18

Leeeeeeeeooooo... Bóg futbolu haha :)))

3

@Przemek2323 Aaaa te dwie sex-bomby Glapińskiego to siedzą w rozkroku i pokazują mu dwie swoje muszelki, aaaa stary dziad siedzi wbity w fotel i się tylko i wyłącznie onanizuje, świta Glapińskiego, czyli Wojciechowska und Sukiennik.. za pokazywanie swych muszli /muszelek to biorą na rękę ok. 75 tysi miesięcznie na rękę, niezły burdel mają w tym NBP haha :)

2

Komentarz usunięty

2

@pluszek "Blask idola stłumił wenę twórczą"? Niestety masz rację, wiesz, ja tak specjalnie pisałem, ażeby po prostu uniknąć bana, oczywiście, że nie samego bana, lecz permanentnego, niektóre mam fajowe komentarze, ale Moderacja je ładuje do kosza, z kolei naprawdę mało co pisałem na temat D10S, ponieważ de facto D10S przemawiał na boisku. Nie jestem obrońcą Leo, albowiem najlepsi obrońcy w historii??? To obrońcy O. J. Simpsona, nie mam do nich podjazdu. Dobrze, Czim się mój największy adwersarzu, byłem na totalnym podkurwieniu, dlatego m. in. puściły mi styki, masz takie same prawo do swojej opini na dany temat, jak każdy user z tej zajebistej strony, po prostu uważam, że stać Cię na więcej niż tylko walenie w Family Leo. Jest tak, a mianowicie, ja mam totalnego zajoba na punkcie Leo, a u Ciebie jest z tym zgoła inaczej, czyli reasumując??? Jest fifty-fifty, uraziłem Cię, to fakt bezsprzeczny i bezsporny, nie pójdziemy razem na drinka, nie będziemy mogli kręcić swymi zgrabnymi tyłeczkami do utworu ekipy Village People pt. "Y. M. C. A.... W każdym razie już nigdy nie zaznasz ataku z mojej strony wobec Twojej osoby - słowo harcerza!!! :)

3

@pluszek Haha "Moralność Pani Dulskiej" się kłania, gdyby to był Leo, ojezu, ale byś walnął perorę na temat Jego jakże skandalicznego zachowania, ale Piket - wszakże jemu wszystko wolno, nie prześladuję Cię - aaaa na co /po co mi to, ale muszę Ci pokazać Twoją dwulicowość, Twoja hipokryzja niczym Mount Everest haha

2

@pluszek Po prostu wielki szacun dla Ciebie, nawet na łożu śmierci to nigdy nie odpuścisz D10S, jak Cię może to kręcić, gdyby D10S chlał goudę, był cały czas na czołówkach gazet odnośnie prowadzenia niesportowego trybu życia, gdyby gwałcił, molestował, szantażował, gnębił, bez przerwy wciągał kreskę/szczura, gdyby był zoofilem /nekrofilem - oko/okey!!! Ale On tyle i wyłącznie chce grać w piłkę i wychodzi Mu to najlepiej spośród wszystkich graczy, którzy grali w futbol od początku jego powstania, po prostu GOAT ❤ Nie wiem jakie masz preferencje polityczne, szczerze mówiąc to mało mnie to obchodzi, ale wolę mieć dziesięciu sąsiadów z LGBT wokół swej haciendy niżby jednego The Billa z PiS-u, daje do myślenia, co nie??? Nie nazwę Cię hejterem, po prostu kipisz nienawiścią do najlepszego piłkarza w historii Twojego klubu, dla mnie to chore i NIEPOJĘTE!!!

3

@Stopa Dzięx moi najdrożsi przyjaciele w cyberprzestrzeni, czyli @El dominatore oraz "Stary" big Friend @Stopa - Ciebie jak widzę na stronie, to od razu dostaję sił witalnych, jak myślisz??? Będzie kiedyś tak, jak pod porannym przeglądem prasy, kiedy to żeśmy się cały czas naparzali z przybyszami z notatnika, ech dawnych wspomnień czar, Ty Jesteś po prostu Simply The Best, podobnie jak @El dominatore -szacun po wsze czasy :)

8

NieRząd PIS-u nie ma 23 mld zł potrzebnych na zakup tych czołgów! MON nie ma na ich zakup nawet 10% tej kwoty. Ale nawet gdyby jakimś cudem wysupłał skądś te pieniądze, to stanie się to kosztem pozostałych rodzajów sił zbrojnych. Możliwe zresztą, że PIS chce transakcję zakupu czołgów sfinansować ze środków spoza budżetu MON, o czym napomknął Błaszczak. Znamienne, że ten skurw... nie powiedział, skąd rząd PIS-u weźmie pieniądze. Wspomniał tylko, skąd ich nie weźmie! Widać nie chciał przyznać głośno, że chodzi o zaciągnięcie kolejnych kosmicznych kredytów, które przez 10-15 lat spłacać będą następne rządy. Czyli my wszyscy. Pozostaje nam więc tylko modlić się, by Jankesi odmówili nam sprzedaży Abramsów. Bo PIS, jak zwykle, decydując się na chybcika na gigantyczny i spektakularny zakup nowoczesnego uzbrojenia, kieruje się wyłącznie „medialnością” tej transakcji, tym, by zrobić wrażenie na własnym elektoracie. A nie realiami, dobrem naszej armii i bezpieczeństwem państwa… PIS pojmuje określenie "bezpieczeństwo Polaków" w swoisty sposób. W ciągu kilku dni decydują się na mocno kontrowersyjny zakup uzbrojenia za 23 mld zł, a na progu IV fali pandemii każą ratownikom medycznym zadowolić się podwyżkami rzędu 19 zł miesięcznie... I jeszcze w "kurwizji" wyzywają tych odchodzących z pracy ratowników od "szkodników", "egoistów", "nieodpowiedzialnych pracowników służby zdrowia" i już zapowiadają, że to właśnie z ich winy fala zachorowań i zgonów będzie większa, niż by mogła być...Cdn jutro o tej samej porze, ale tylko dla wtajemniczonych, coby nie robić syfu ze strony bądź co bądź poświęconej najlepszemu klubowi na świecie. Na razie nie odpowiadam na żadne pytania, nie wchodzę w jakiekolwiek dyskusje, albowiem załapałem takiego bulwersa z powodu wydymania przez Laportę Leo, że żyć się odechciewa, ale czas goi rany, kiedyś strzelimy bajerkę. Do zobaczenia jutro o 2:00 nad ranem. Miłej nocy Culés :)

7

Life Press

JESTEM OBCY W SWOIM DOMU
Krzysiu - Kocham Cię, jo Vito Bambino aka Don-Corleone - całuję serdecznie, świetny polski aktor oraz myśliciel, kocham takich szczerych ludzi, ogromne dzięki za to, że tacy Wielcy Polacy są wśród nas - Chapeu Bas oraz dla Zbigniewa Hołdysa!!!

Niedawno rozmawiałem ze swoim katolickim znajomym. To była godzinna rozmowa, podczas której chciałem się dowiedzieć dlaczego kolega jest częścią kościoła katolickiego. Streszczę Państwu jej najważniejsze wątki.
- Z jakiego powodu należysz do organizacji, która akty ludobójstwa nazywa ewangelizacją?
- Kościół zrobił wiele złych rzeczy, ale ta część, do której ja należę nikogo nie mordowała.
- Nie przeszkadza ci pedofilia w kościele? Masz małe dzieci.
- Ta część kk, do której ja należę nie zajmuje się pedofilią.
- Nie przeszkadza ci, że kk pierze pieniądze od mafii amerykańskiej po rodzimą Camorrę?
- Każda korporacja ma swoje ciemne sprawy.
- A śmierć biskupa Wesołowskiego w Watykanie, który był okazem zdrowia? Wszyscy wiedzą, że to zbrodnia lub wymuszone samobójstwo po to, aby nie zaczął mówić.
- Każdy rząd ma swoje służby specjalne i tysiące brudnych interesów.
- Chowanie zamordowanych pod zwłokami innych w Watykanie, bo nikt tam nie będzie ich szukał, też cię nie wzrusza. W takim razie powiedz dlaczego uważasz katolickiego Chrystusa za swojego idola? Jego nauki i słowa są pełne niecierpliwości, nietolerancji, rasizmu, niezrozumienia dla prześladowanych i namawiania do przemocy. Pogardy dla tępoty uczniów, którzy o trwogo nie potrafią chodzić po wodzie pomimo, że on im to pokazał. Napuszony styl wypowiedzi człowieka zarozumiałego i oderwanego od życia, który nie potrafił niczego wytłumaczyć dostarczając coraz to nowych niezrozumiałych metafor.
- To prawda, nie lubiłem Chrystusa od dziecka i uważam, że był złym nauczycielem.
- Dlaczego w takim razie jesteś częścią tej organizacji?
- Gdyż mam tam ludzi,z którymi się dogaduję. Podobnie myślimy o świecie. Poza tym dzieci dostają prezenty na pierwszą komunię i ja im tej radości nie odbiorę. Oczywiście to nie ma związku z żadnym przeżyciem duchowym. Dziecko jest za małe, żeby to rozumieć. Chodzi wyłącznie o prezenty.
- To straszne co mówisz.
- Kiedy przed laty byliśmy w biedzie, do ojca przyszedł proboszcz i przyniósł mu kilka tysięcy. To nam wtedy bardzo pomogło.
Za te kilka tysięcy kk kupił sobie trzy pokolenia niewolników. A może i więcej. Kolega nie odpowiedział jaką zbrodnię musiałby kościół popełnić, żeby od niego odszedł. A przecież pomoc to pierwsza rzecz, którą mają opanowane sekty. Pomagają i w zamian za to wchodzą do życia. Otaczają opieką i pomocą do tego stopnia, że bez nich coraz trudniej jest sobie poradzić. Przy czym odcinają od wszystkiego co nie pochodzi od nich, gdyż celem tej pomocy jest ubezwłasnowolnienie. Za pomoc trzeba się odwdzięczyć i za pomoc trzeba odpłacić lojalnością. Gdy z czymś się nie zgodzimy zaczyna się szantaż, manipulacja i straszenie. Krok po kroku wprowadzają się do naszego życia i ustanawiają w nim swoje reguły. Wszystko w trosce o nas. Każda religia, każda sekta ma to przepróbowane i sprawdzone. Każda toksyczna relacja również.
Kiedy mówiłem przez trzy lata, że obecny papież jest taki sam jak jego poprzednicy nikt się ze mną nie zgadzał. Używa innego pudru ale istota jest niezmienna. Teraz z fałszywym uśmiechem wita Irlandczyków. Do kogo się uśmiecha? Będzie kłamać, dopóki ta chora instytucja nie zostanie rozwiązana, ale zanim to się stanie ma odpowiedzieć przed sądem za krycie pedofilii i inne zbrodnie kk.
Dopóki będziemy zezwalać na bezkarność ludzi powołujących się na Boga, korporacji która miele tryliony, dopóty musimy się liczyć z tym, że podstawa naszej cywilizacji będzie oparta na kłamstwie, manipulacji i hipokryzji. One pozwalają na niekończące się wojny w imię Boga, patriotyzmu, obrony wartości. Człowiek znęca się nad człowiekiem, ponieważ od dziecka jest uczony, aby żyć w kłamstwie. Kłamstwo religijne przechodzi do innych sfer życia. Kościół katolicki nie pochodzi od Boga i nie ma związku z Bogiem. Papież ma stanowisko takie jak prezes, prezydent czy dyrektor jakiejkolwiek organizacji czy firmy. Zmuszacie ludzkość, aby wyrównała do ostatniego w peletonie. Mam tego dosyć. Wracam do siebie.

Krzysztof Pieczyński

6

Za komuny byliśmy dwukrotnymi medalistami MŚ w piłce nożnej, Grzegorz Lato został królem strzelców MŚ, gdzie w pokonanym boju to pozostawił takie legendy światowego futbolu jak Mullera czy Cruyffa, byliśmy mistrzami i wicemistrzami olimpijskimi, zdołaliśmy pokonać takich gigantów światowego futbolu jak m. in. Squadra Azzurra, England, Holandię, Canarinhos, Albicelestes, Francję itd. Najlepszy rozgrywający na globie, czyli "Kaka" Deyna, najlepsze skrzydła na świecie, czyli Lato oraz Gadocha. Byliśmy w siatkę mistrzami olimpijskimi czy mistrzami świata, to było za czasów "Kata" Wagnera (Wójtowicz itd.). Mieliśmy najlepszą lekkoatletkę na świecie, czyli Szewińską, mieliśmy mistrzów olimpijskich m. in. Wszołę, Komara, Pyciaka - Peciaka, Malinowskiego, Ślusarskiego, Kozakiewicza. Mieliśmy znakomitych ciężarowców - Paliński, Smalcerz a zwłaszcza Baszanowski. Mieliśmy znakomitych kolarzy - Szurkowski, Szozda, Jankiewicz, Mytnik, Lang, Kowalski, Piasecki czy Halupczok. Mieliśmy znakomitych szermierzy - Woyda a zwłaszcza Pawłowski. Znakomitego narciarza - Łuszczka. Mieliśmy MŚ na żużlu - Szczakiela. Aaaa gdzie Sobiesław Zasada, Hoffman, Wroński, Legień, Supron, Boniek, Grubba, aaaa gdzie słynna polska szkoła boksu (Feliks Stamm)... Kulej, Drogosz, Chychła, aaaa szkoda gadać, bo musiałbym spamować aż do rana, no i co z tego, przecież komuna yebła w pizdu, tak jak każdy reżim kiedyś upadnie - kwestia czasu. Jak można bajtlować odnośnie tego, że sport vs zazdrość, jprdl!!! Cya, jo wszystkim tym jakże znakomitym sportowcom to bardzo zazdrościłem - nie przeczę, a zwłaszcza "kwitów" na węgiel w komunie.

10

@RKS1979 Haha do ośmiu lat czytam, że D10S nie potrafi już dryblować, że strzela tylko ogórkom, że nie asystuje, że rokrocznie się kończy. Tak, jak zapodał Falcao, że co by Geniusz z Rosario nie zrobił to zawsze będzie mało, mało i mało. W sezonie za czasów Setienia /Valverde, gdzie naszym rozgrywającym był MaTs, to D10S ot tak od niechcenia, to wali rekord asyst samego Xaviera, zdobywa Trofeo Pichichi, ma najwięcej udanych dryblingów, asyst drugiego stopnia, wyrównując przy tym rekord świata Ąriego tzn. ponad dwadzieścia asyst oraz goli w jednym sezonie, ale kończy się Leo, co nie??? W ubiegłym sezonie po raz enty rozkurwił system w La Lidze, jedynie Aspas miał więcej asyst od Leo, a dlaczegóż to, poniewaz D10S walił jak opętany asysty drugiego stopnia, a największym benifecjenten owych asyst był Alba, luknij na bramkę Barça vs Los Blancos, gdy Ansu walnął bramkę z pół metra na pustaka lub luknij na mega asysty drugiego stopnia w meczu w PK przeciwko Granadzie, kto wziął sprawy w swoje boskie giczoły, no kto??? Lionel - najlepsza ocena na Whoscored spośród wszystkich zawodników występujących w pięciu najsilniejszych lig Europy, ale zapewne to się nie liczy, kto ma najwięcej goli w historii przeciwko Los Blancos, Atletico, Sevilli, pewnie Hugo co sra długo. Top-Model-Toples-DeJong "aż" cztery asysty w La Lidze, podobnie jak Pedri, aaaa D10S??? Na potwierdzenie moich słów to podałem staty Leo,w gwoli ścisłości to Ty się prędzej skończysz niż najlepszy piłkarz w historii bala EVER (bez urazy).
Messi 2005-2009 - król dryblingu
Messi 2009-2013 - król dryblingu i najlepszy strzelec
Messi 2013-2019 - król dryblingu, najlepszy strzelec i najlepszy playmaker
Messi 2019-2021 - król dryblingu i najlepszy playmaker
Messi = GOAT
PS. Jak Cię zarzucę kosmicznymi statami Leo, to będziesz miał koszmary senne, ot co!!!

2

@Przemek2323 Haha ja Cię kręcę, ale wodza mamy po ch*ju fest, z otwartym rozporkiem, łupieżem na dyńce, z butami nie do pary, oto wuc narodu, reprezentant naszej ukochanej ojczyzny, jprdl!!! Chcieli wydymać Zachód haha Pinokio już rozdawał kesz, już były wstawki z tyłu Pionkia, jak za czasów PRL-u, mam na myśli te podstawione traktory /maszyny rolnicze /młodzież stojąca z jakimiś kartonami, na których były przewidywane datki dla danej gminy, a tu cywilizacja zachodnioeuropejska nie dała się wydymać wyznawcom PiSlamu /Talibom. Czyli polxit mamy juz w kieszeni. Potem pozamykają granice i będziemy patrzeć jak zmieniamy się w europlebs!!!86 tysięcy zdjęć z dziecięcą pornografią zabezpieczyła policaj tylko na jednym komputerze biskupa Wesołowskiego... komputerów miał trzy. Archiwum zdjęć biskupa Wesołowskiego policaj nazywa archiwum zgrozy, aaaa taki miły dziadzia, co nie??? Znowu uraziłem uczucia religijne, co nie??? Były już arcybiskup/kardynał prezbiter (na szczęście, mam nadzieję że kiedyś wyłapie dzidę pod celą!!!) McCarrick zapodał, że w USA pedofila w kościele to mały pikuś, w Polsce to jest dopiero prawdziwy rock and roll niczym "Whole Lotta Love", nóż się w kieszeni otwiera!!!Hołownia beee, Lewica beee, wszyscy źli, bravissimo PiSlam oraz Kukizy15 haha

51

@Imonkey Kopacza to sobie poszukaj na budowie dróg publicznych, bo Griezmann, Dembélé, Umtiti, Pjanić to grają nie w FC Barcelona, lecz w FC Caritas!!!Tutaj masz tylko ułamek tego, co ściągnął "Kopacz".
European Top 5 League Records since his debut.

Most goals - Lionel Messi (474)
Most assists - Lionel Messi (217)
Most free kicks - Lionel Messi (39)
Most open play goals - Messi (375)
Most chances created - Messi (1,176)
Most non penalty goals - ??Messi (414)
Most outside d box goals - Messi (48)
Most successful dribbles - Messi (2,226)
Most BIG chances created - Messi (184)
Most accurate through balls - Messi (303)
Most seasons with highest G/A - Messi (8)
Most times top assist provider - Messi (5)

Most MOTM awards - Messi (228)
Most goals in a season - Messi (50)
Most assists in a season - Messi (21)
Most 40+ goals in a season - Messi (3)
Most 10+ assists in a season - Messi (9)

Most Best Player awards - Messi (9)
Most Top scorer awards - Messi (8)
Most Best Forward award - Messi (7)

#footballchallenge

6

Komentarz usunięty

48

Z mojego cyklu..
Nie byłem wyborcą Endriuu Dudy. Rzadko oglądam jego publiczne wystąpienia ale kilka zdarzyło mi się obejrzeć. Cóż sobą przedstawia Endriuu Duda? Moim zdaniem jest to produkt katolickiego zatęchłego Krakówka wypełnionego dulszczyzną. Człowiek wykształcony nad inteligencję jakby powiedział Mistrz Dobrowolski. niespełniony adwokat, któremu nie udało się przebrnąć przez egzamin próbujący zaistnieć w polityce, najpierw w UW potem w PiS; drugorzędny urzędnik w kancelarii L. Kaczyńskiego, potem nie wyróżniający się eurodeputowany (jakże miał się wyróżnić nie znając języków?) karnie wypełniający zalecenia prezesa. W nagrodę został przez kaczora wskazany na kandydata na prezydenta i niestety wybrany. Jako prezydent nadal karnie wykonujący polecenia płynące z Nowogrodzkiej. Na skutek niekonstytucyjnych wyborów rzekomo wybrany na drugą kadencję. Optymiści liczyli że, teraz wybije się na niezależność. Tak się nie stało a dowody tego widzimy niemal codziennie. Publiczne wystąpienia Dudy dają w większości przypadków obraz niepewnego siebie małego Kazia, który pokrzykiwaniem usiłuje zbudować u słuchaczy obraz sprawczego polityka, swoimi zaklęciami na temat przestrzegania konstytucji usiłuje chyba oszukać nie tylko słuchaczy ale i siebie. Mały Kazio krzykiem podkreślający swoją ważność i rzekomą niezłomność. Ot, takie nic, na miarę kaczora, gwarantujące że bez pozwolenia nie podskoczy. Ostatnie jego przemówienie, że będzie dozgonnie stał na straży Korpusu Strażników Rewolucji PiSlamskiej oraz to, że będzie przestrzegał międzynarodowych umów dwustronnych - kpiny w biały dzień, zaczął się bardzo poważny kryzys afgański, aaaa Jędruś w tym czasie to wy*ebał na swym skutrze wodnym w Juracie, toż to nic innego jak kolejny odcinek Monty Pythona. Żałosny pa*ac, a jednak ktoś to nadal kupuje. Smutne.
Jutro na tapetę wezmę twarzyczkę McDonalda i jej złote myśli, czyli miss mokrego podkoszulka - Krystynę Pawłowicz.
Wróci D10S na salony światowego futbolu, to nie będę płodził swych wysrywów, ot co!!! Cosik się tam od czasu do czasu wrzuci, wszakże cogito ergo sum ew. piję, więc jestem :)

5

Wszystkie utwory, które to podkreślają fenomenalne powroty do obrony Griezmanna, Griezmann - to dla Ciebie! Iron Maiden - Run To The Hills (Official Video) - YouTube


Koeman und Griezmann!!!
Earth, Wind & Fire - Boogie Wonderland / (Intouchables) - YouTube

Swaghollywood - Run Forrest Run (Official Music Video) - YouTube

Whitney Houston - Run To You (Official HD Video) - YouTube

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?