2

@Kapitan hawk Odejdź na dwa lata, to D10S zdobędzie jakże upragnioną Złotą Nike hehe :) Tylko nie bierz sobie tego do serca Kapitanie Schettino (Costa Concordia), w każdym razie naprawdę jestem rad, że mogłem Cię przeczytać, ujrzeć to raczej nie, ale przynajmniej wiem o tym, że ciągnie wilka do lasu :)

7

@Kapitan hawk Stara gwardia nigdy nie rdzewieje, w pytę jeża, że cudowny Twój comeback, ostatnio to się nawet pojawił @Stopa ,cieszę się, że wróciłeș, czy na długo lub krótko, to już Twoja brocha, najważniejsze jest to, że żyjesz i trzymasz się w pionie. Ahoj :)

11

@AssisMoreira Od dziecka bimber, a teraz pohodna bimbru, czyli whiskey, walę ją litrami, kuźwa, trza się opamiętać, bo niedługo będzie esparal w dupę :)

6

@agaFCB Wow :)))

16

@LeoMessiah O, tak - na temat Geniusza z Rosario to mógłbym pitolić godzinami, absolutny mój największy idol w historii mego koookania na futbol, dzięki za miłe słowa pod moim adresem, to się ceni, również dziękuję Szanownym Userom @Kryha @Lionel_Messi10

8

@Lionel_Messi10 No to cyk - za tych co na morzu :)

13

@agaFCB Być może daję radę, ale trochę jestem za stary, ażeby zapodawać z młodymi ludźmi, z kolei dopóki mnie młodzież jako-tako toleruje, dopóty będę płodził, o tak - Szacowny User @DaPidejpi wie, że mam tyle lat :)

98

@LeoMessiah Jprdl, człek nie powinien w necie się przyznawać, albowiem jeden uwierzy, a drugi nie, w każdym razie mam aż 56 lat na karku, czuję się starym capem, gdy niekiedy zapodaję z młodymi ludźmi, jednak net to niekiedy... "To nie kraj dla starych ludzi".

1

@fart Bodajże na MŚ w 2002 u siebie, to Jankesi ładnie poszli po bandzie, zajęli chyba piąte lub szóste miejsce, blamaż na całe stringi Cerekwickiej, ale MŚ a IO to całkiem inna bajka, a no obnocymy co się wydarzy??? :)

1

@fart No tak, nie jest to Dream Team z dawnych lat, ale ciężko będzie powstrzymać Duranta czy Lillarda, fakt faktem, że z reprą Hiszpanii to lewdo co wygrali, ale powiedzmy, że są głównym faworytem do złota, z kolei masz rację, nie ma co przedwcześnie ferować zwycięzców, nie takie rzeczy gały widziały :)

2

@Roni/VEB Popovich tak mieszał, tak mieszał ze składem, że mi w głowie namieszał, mogłem wcześniej sprawdzić, tym bardziej że net nie wybacza błędów, na drugi raz to dokładnie sprawdzę, ot co :)

3

@Roni/VEB Wow - faktycznie, mea culpa, za bardzo się rozpędziłem, w każdym razie jest Durant czy Lillard, tak więc golden mają na spokojnie, ale sorry za błędne info z mojej strony :) @VenoM

2

@barcelonaLM Damian Lillard / Jrue Holiday

James Harden / Bradley Beal

Jayson Tatum / Devin Booker / Khris Middleton

Kevin Durant / Draymond Green

Bam Adebayo / Kevin Love.

4

6

@kamiVeB Polska vs Deutsche na MŚ w '74 na Waldstadion we Frankfurcie nad Menem, byliśmy naprawdę dwa razy lepszym zespołem niż ekipa Helmutów, to co wyprawiał w bramce Sepp Maier to przechodziło ludzkie pojęcie, myślę, że gdyby nie ten potop szwedzki na Waldstadionie, to byśmy zdobyli tytuł majstra świata. Drugi mecz to półfinał CL pomiędzy Barçą a The Blues, grając w jedenastu na dziesięciu, prowadząc dwa zero... voodoo und science fiction and Roswell, to boli po dziś dzień :/Aaaa Albicelestes vs Deutsche na MŚ rozgrywanych na plażach Copacabany, jest tych meczy od choooya!!!

2

@AssisMoreira Spokojna Twa rozczochrana, namaluję, namaluję takim pędzlem, że pin-pan będzie ban, na razie - jak to kiedyś śpiewała Madonna - czyli "Holiday". Pozdrawiam Serdecznie i życzę udanych wakacji, trza trochę dychnąć od futbolu, bowiem można od tego wszystkiego ocipieć :)

1

@Rust_Cohle Aaaa dziękuję bardzo i nawzajem zdrówka życzę :)

3

@kazbychu Dzięx za "cudowny" artykuł, wszystkiego nie jestem w stanie znaleźć w necie, jprdl, nóż się w kieszeni otwiera, gdy się czyta takie rzeczy mam od razu wstrząs anafilaktyczny, tfu! Ale jeszcze raz dziękuję za info, to się ceni!!!

1

@kazbychu To w pytę jeża, mam nadzieję, że jest /będzie nas coraz więcej - Darzbór!!! "Zło zwycięża tylko wtedy, gdy dobrzy ludzie są obojętni"... stare, ale jare i jakże na czasie.

2

@Chaoss Śmiech przez łzy, ciężkostrawny temat, dlatego czekam na lepszą "okazję", by móc całkowicie wyrazić swoje zdanie /poglądy, z kolei naprawdę nie mam najmniejszego zamiaru wywoływać gównoburzy, ale kiedyś z miłą chęcią podepnę się pod jakąś dyskusję na ów temat. Pozdrowionka :)

2

@XXYYZ Dokładnie, bardzo trafne spostrzeżenie z Twojej strony, autentyko, bez kitu :)

4

Komentarz usunięty

13

@Ojciec5tkidzieci Się umówili, trochę to zajeżdża pod science fiction und voodoo :)

53

▶ Cristiano Ronaldo is 869 days older than Lionel Messi.
▶ Cristiano Ronaldo JR is 869 days older than Thiago Messi.
▶ Cristiano Ronaldo' second son is named Mateo.
▶ Lionel Messi' second son is named Mateo.
▶ Cristiano Ronaldo won his first international trophy on July 10.
▶ Lionel Messi won his first international trophy on July 10.

Wow! Hehe... Ups, ale jaja jak berety :)

2

@MesQueUnClub_87 Leo Messi in 2021

34 games
43 G/A
32 goals
11 assists
27 MOTM
Znajdę za cały ubiegły sezon, ale na razie masz kosmos w wykonaniu D10S w tym roku :)

2

@kakusus Coś koło tego, niekiedy robię tak, a mianowicie - koookam na pierwszą setkę piłkarzy wszech czasów ułożoną przez Pelego, po czym hejaszka, ostatnio na ruszta wrzuciłem Passarellę oraz Francescoliego i tak w ten oto sposób ciągnie się moje nocne życie :)

11

@kakusus Ja pamiętam jak założył aż cztery sombrera i to nad nie byle kim, bo piłkarzom z Bilbao, a dobrze wiesz o tym, że piłkarze z Bilbao to wirażki /chojraki nie z tej ziemi, Ney raz przerzucił futbolówkę na czerepem piłkarza z Bilbao, po czym była zadyma na cale stringi Cerekwickiej, że Ney nie okazał szacunku dla piłkarza z Bilbao i takie tam sranie w banie. Ja czczę i wielbię D10S, ale Dinho to Dinho, mogę patrzeć na Jego niebotyczną grę, aż do usranej śmierci, od czego jest nieoceniona aplikacja YouTube, ot co!!! :)

7

@MesQueUnClub_87 Panie Prezesie (bez urazy :), nic dodać, nic ująć, zjawiskowy /unikatowy sportowiec /piłkarz - dozgonnie chylę czółko przed Nim!!! :)

108

„Są ludzie, którzy krytykowali mój styl gry i fakt, że uśmiechałem się nawet po przegranym meczu. Dlaczego to robiłem? Kiedy mój ojciec umarł bardzo za nim tęskniłem, ale nie miałem żadnego wideo z Tatą. Moja rodzina nie miała wtedy pieniędzy żeby kupić kamerę. Wiedziałem, że nigdy więcej go nie zobaczę ani nie usłyszę, ale oprócz wspomnień zostało mi jedno zdjęcie, na którym gramy razem w piłkę nożną. Byliśmy wtedy uśmiechnięci i szczęśliwi, dlatego podczas mojej kariery reagowałem w taki sposób na presję i krytykę. Zawsze starałem się grać w piłkę, tak jak wtedy, gdy grałem z moim tatą, będą wolnym od zmartwień".

-Ronaldinho Gaucho

VIA~ Typowy Kibic Reprezentacji

2

@Sheva77 Thx :)))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?