Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kapitan hawk Odejdź na dwa lata, to D10S zdobędzie jakże upragnioną Złotą Nike hehe :) Tylko nie bierz sobie tego do serca Kapitanie Schettino (Costa Concordia), w każdym razie naprawdę jestem rad, że mogłem Cię przeczytać, ujrzeć to raczej nie, ale przynajmniej wiem o tym, że ciągnie wilka do lasu :)
7
@Kapitan hawk Stara gwardia nigdy nie rdzewieje, w pytę jeża, że cudowny Twój comeback, ostatnio to się nawet pojawił @Stopa ,cieszę się, że wróciłeș, czy na długo lub krótko, to już Twoja brocha, najważniejsze jest to, że żyjesz i trzymasz się w pionie. Ahoj :)
11
@AssisMoreira Od dziecka bimber, a teraz pohodna bimbru, czyli whiskey, walę ją litrami, kuźwa, trza się opamiętać, bo niedługo będzie esparal w dupę :)
6
@agaFCB Wow :)))
16
@LeoMessiah O, tak - na temat Geniusza z Rosario to mógłbym pitolić godzinami, absolutny mój największy idol w historii mego koookania na futbol, dzięki za miłe słowa pod moim adresem, to się ceni, również dziękuję Szanownym Userom @Kryha @Lionel_Messi10
8
@Lionel_Messi10 No to cyk - za tych co na morzu :)
13
@agaFCB Być może daję radę, ale trochę jestem za stary, ażeby zapodawać z młodymi ludźmi, z kolei dopóki mnie młodzież jako-tako toleruje, dopóty będę płodził, o tak - Szacowny User @DaPidejpi wie, że mam tyle lat :)
98
@LeoMessiah Jprdl, człek nie powinien w necie się przyznawać, albowiem jeden uwierzy, a drugi nie, w każdym razie mam aż 56 lat na karku, czuję się starym capem, gdy niekiedy zapodaję z młodymi ludźmi, jednak net to niekiedy... "To nie kraj dla starych ludzi".
1
@fart Bodajże na MŚ w 2002 u siebie, to Jankesi ładnie poszli po bandzie, zajęli chyba piąte lub szóste miejsce, blamaż na całe stringi Cerekwickiej, ale MŚ a IO to całkiem inna bajka, a no obnocymy co się wydarzy??? :)
1
@fart No tak, nie jest to Dream Team z dawnych lat, ale ciężko będzie powstrzymać Duranta czy Lillarda, fakt faktem, że z reprą Hiszpanii to lewdo co wygrali, ale powiedzmy, że są głównym faworytem do złota, z kolei masz rację, nie ma co przedwcześnie ferować zwycięzców, nie takie rzeczy gały widziały :)
2
@Roni/VEB Popovich tak mieszał, tak mieszał ze składem, że mi w głowie namieszał, mogłem wcześniej sprawdzić, tym bardziej że net nie wybacza błędów, na drugi raz to dokładnie sprawdzę, ot co :)
3
@Roni/VEB Wow - faktycznie, mea culpa, za bardzo się rozpędziłem, w każdym razie jest Durant czy Lillard, tak więc golden mają na spokojnie, ale sorry za błędne info z mojej strony :) @VenoM
2
@barcelonaLM Damian Lillard / Jrue Holiday
James Harden / Bradley Beal
Jayson Tatum / Devin Booker / Khris Middleton
Kevin Durant / Draymond Green
Bam Adebayo / Kevin Love.
4
@PatrychoO https://fb.watch/6YcRgnS90f/
Tu jest nasza zguba!!!
6
@kamiVeB Polska vs Deutsche na MŚ w '74 na Waldstadion we Frankfurcie nad Menem, byliśmy naprawdę dwa razy lepszym zespołem niż ekipa Helmutów, to co wyprawiał w bramce Sepp Maier to przechodziło ludzkie pojęcie, myślę, że gdyby nie ten potop szwedzki na Waldstadionie, to byśmy zdobyli tytuł majstra świata. Drugi mecz to półfinał CL pomiędzy Barçą a The Blues, grając w jedenastu na dziesięciu, prowadząc dwa zero... voodoo und science fiction and Roswell, to boli po dziś dzień :/Aaaa Albicelestes vs Deutsche na MŚ rozgrywanych na plażach Copacabany, jest tych meczy od choooya!!!
2
@AssisMoreira Spokojna Twa rozczochrana, namaluję, namaluję takim pędzlem, że pin-pan będzie ban, na razie - jak to kiedyś śpiewała Madonna - czyli "Holiday". Pozdrawiam Serdecznie i życzę udanych wakacji, trza trochę dychnąć od futbolu, bowiem można od tego wszystkiego ocipieć :)
1
@Rust_Cohle Aaaa dziękuję bardzo i nawzajem zdrówka życzę :)
3
@kazbychu Dzięx za "cudowny" artykuł, wszystkiego nie jestem w stanie znaleźć w necie, jprdl, nóż się w kieszeni otwiera, gdy się czyta takie rzeczy mam od razu wstrząs anafilaktyczny, tfu! Ale jeszcze raz dziękuję za info, to się ceni!!!
1
@kazbychu To w pytę jeża, mam nadzieję, że jest /będzie nas coraz więcej - Darzbór!!! "Zło zwycięża tylko wtedy, gdy dobrzy ludzie są obojętni"... stare, ale jare i jakże na czasie.
2
@Chaoss Śmiech przez łzy, ciężkostrawny temat, dlatego czekam na lepszą "okazję", by móc całkowicie wyrazić swoje zdanie /poglądy, z kolei naprawdę nie mam najmniejszego zamiaru wywoływać gównoburzy, ale kiedyś z miłą chęcią podepnę się pod jakąś dyskusję na ów temat. Pozdrowionka :)
2
@XXYYZ Dokładnie, bardzo trafne spostrzeżenie z Twojej strony, autentyko, bez kitu :)
4
Komentarz usunięty
13
@Ojciec5tkidzieci Się umówili, trochę to zajeżdża pod science fiction und voodoo :)
53
▶ Cristiano Ronaldo is 869 days older than Lionel Messi.
▶ Cristiano Ronaldo JR is 869 days older than Thiago Messi.
▶ Cristiano Ronaldo' second son is named Mateo.
▶ Lionel Messi' second son is named Mateo.
▶ Cristiano Ronaldo won his first international trophy on July 10.
▶ Lionel Messi won his first international trophy on July 10.
Wow! Hehe... Ups, ale jaja jak berety :)
2
@MesQueUnClub_87 Leo Messi in 2021
34 games
43 G/A
32 goals
11 assists
27 MOTM
Znajdę za cały ubiegły sezon, ale na razie masz kosmos w wykonaniu D10S w tym roku :)
2
@kakusus Coś koło tego, niekiedy robię tak, a mianowicie - koookam na pierwszą setkę piłkarzy wszech czasów ułożoną przez Pelego, po czym hejaszka, ostatnio na ruszta wrzuciłem Passarellę oraz Francescoliego i tak w ten oto sposób ciągnie się moje nocne życie :)
11
@kakusus Ja pamiętam jak założył aż cztery sombrera i to nad nie byle kim, bo piłkarzom z Bilbao, a dobrze wiesz o tym, że piłkarze z Bilbao to wirażki /chojraki nie z tej ziemi, Ney raz przerzucił futbolówkę na czerepem piłkarza z Bilbao, po czym była zadyma na cale stringi Cerekwickiej, że Ney nie okazał szacunku dla piłkarza z Bilbao i takie tam sranie w banie. Ja czczę i wielbię D10S, ale Dinho to Dinho, mogę patrzeć na Jego niebotyczną grę, aż do usranej śmierci, od czego jest nieoceniona aplikacja YouTube, ot co!!! :)
7
@MesQueUnClub_87 Panie Prezesie (bez urazy :), nic dodać, nic ująć, zjawiskowy /unikatowy sportowiec /piłkarz - dozgonnie chylę czółko przed Nim!!! :)
108
„Są ludzie, którzy krytykowali mój styl gry i fakt, że uśmiechałem się nawet po przegranym meczu. Dlaczego to robiłem? Kiedy mój ojciec umarł bardzo za nim tęskniłem, ale nie miałem żadnego wideo z Tatą. Moja rodzina nie miała wtedy pieniędzy żeby kupić kamerę. Wiedziałem, że nigdy więcej go nie zobaczę ani nie usłyszę, ale oprócz wspomnień zostało mi jedno zdjęcie, na którym gramy razem w piłkę nożną. Byliśmy wtedy uśmiechnięci i szczęśliwi, dlatego podczas mojej kariery reagowałem w taki sposób na presję i krytykę. Zawsze starałem się grać w piłkę, tak jak wtedy, gdy grałem z moim tatą, będą wolnym od zmartwień".
-Ronaldinho Gaucho
VIA~ Typowy Kibic Reprezentacji
2
@Sheva77 Thx :)))