115

@Kwiatek67 Tak szpanujesz w necie, tak kozaczysz, to kto jest tym ważnym graczem /graczami??? Wiecznie połamani Couthino i Dembele, ta łajza Roberto, kopiący się po torbulcu Griezmann, cały czas jechali na plerach D10S, wozili się na Jego nazwisku tudzież kosmicznej grze, to Tebas chce wydymać Barçę za chęć utworzenia SuperLigi i dolewa oliwy do ognia. Europa się zbroi, a tu raptem obniżka limitu płacowego w Hiszpanii, Leo zasłużył na każdego eurocenta, kto ciągnął grę po odejściu Xaviera, Don Andrésa czy Neymara, jedynie El Gnato oraz MaTs grali w pytę, reszta szajsen na sto dwa. Wymień kilku graczy Barçy, którzy holowali grę, wymień??? Daj staty itd.

5

@Colon Aaaa dziękuję za to, że zapodałeś staroświecczyzną, tatuś lubi to :)

8

@MeMyselfAndI Co do LM to pełna zgoda, ale weź bądź poważny, przecież D10S nie ma w Ameryce Południowej kalafiorów typu: paraolimpijczyków z San Marino, Liechtensteinu, Litwy, Łotwy, Estonie, Kosowa, Gibraltaru aż szkoda wymieniać, tam jeno Boliwia z deczka odstaje od konkurencji, oczywiście, że to nie wina CR7, że ma takich kmiotów do bicia, ale jest przerwa na repki, aaaa AFA z braku pieniędzy, to wali u kozojebców SuperClasico, czyli Arhentina vs Canarinhos, D10S strzelił jedynego gola w owym meczu. Gdyby D10S dorwał takich leszczy, jakich to ma m. in. CR7 czy Lewy, to by im zrobił z dupy jesień średniowiecza, uważam, że D10S jest najlepszym dryblerem, asystentem wczech czasów, On zarówno jest dyrygentem, jak i bombardierem, ale okey - historia ich oceni, niedawno był artykuł, że De Jong jest na tym samym poziomie co był ŚP. Cruyff oraz to, że Griezmann jest wśród najlepszych piłkarzy wszech czasów, skwituję to gromkim hahahaha Nie chodzi mi o gnojenie Griezmanna czy De Jonga, lecz mam na myśli to, że na końcu kariery to można dopiero robić wszelakiej maści porównania.

1

@liamgreyhate No co Ty, bez kitu, no chyba że mnie chcesz złapać na wędkę, niekiedy to ciężko wyczuć ironię??? Barça, Atletico, RSSS, Los Blancos, Sevilla, Villarreal, Betis, nawet konająca Valencia to są zbliżone poziomem, mają zbliżone parametry do Legii, Piasta, Zagłębia Lubin??? Chyba mmie wkręcasz hehe

15

@MeMyselfAndI 1940s: Bican - (470 ⚽️)
1950s: Di Stefano - (301 ⚽️)
1960s: Pelé - (403 ⚽️)
1970s: Müller - (452 ⚽️)
1980s: Sanchez - (315 ⚽️)
1990s: Romario - (340 ⚽️)
2000s: Henry - (313 ⚽️)
2010s: Messi - (579 ⚽️)
Lionel Messi został wybrany przez IFFHS najlepszym piłkarzem minionej dekady

W ostatniej dekadzie:

Najwięcej goli: Lionel Messi
Najwięcej asyst: Lionel Messi
Najwięcej kluczowych podań: Lionel Messi
Najwięcej udziałów w akcjach podbramkowych: Lionel Messi
Najwięcej goli zdobytych strzałami spoza pola karnego i tego półkoła przed nim (tzw. D-box): Lionel Messi
Najwięcej goli w finałach oficjalnych turniejów: Lionel Messi
Najwięcej udanych dryblingów: Lionel Messi
Najwięcej wykreowanych okazji podbramkowych: Lionel Messi
Najwięcej goli zdobytych z gry: Lionel Messi
Najwięcej goli zdobytych z rzutów wolnych: Lionel Messi
Najwięcej Złotych Piłek: Lionel Messi
Najwięcej Złotych Butów: Lionel Messi
Najwięcej nagród najlepszego piłkarza roku wg FIFA: Lionel Messi
Najwięcej tytułów najlepszego piłkarza sezonu w lidze hiszpańskiej: Lionel Messi
Najwięcej nagród IFFHS: Lionel Messi
Najwięcej tytułów króla strzelców w ligowych rozgrywkach (uwzględniając rozgrywki ligowe na całym świecie): Lionel Messi
Najwięcej nagród "Pichichi" dla króla strzelców ligi hiszpańskiej: Lionel Messi
Najwięcej tytułów MVP w międzynarodowych turniejach klubowych: Lionel Messi
Najwięcej nagród związanych ze strzelaniem goli: Lionel Messi
Najwięcej nagród najlepszego piłkarza meczu: Lionel Messi

Najwięcej razy ponad 50 goli strzelonych w jednym roku kalendarzowym: Lionel Messi
Najwięcej razy ponad 50 goli strzelonych w jednym sezonie: Lionel Messi
Najwięcej razy ponad 20 asyst w jednym roku kalendarzowym: Lionel Messi
Najwięcej razy ponad 20 asyst w jednym sezonie: Lionel Messi
Najwięcej razy ponad 70 goli i asyst w jednym roku kalendarzowym: Lionel Messi
Najwięcej razy ponad 70 goli i asyst w jednym sezonie: Lionel Messi

Najwięcej goli w jednym roku kalendarzowym: Lionel Messi
Najwięcej goli w jednym sezonie: Lionel Messi
Najwięcej asyst w jednym roku kalendarzowym: Lionel Messi
Najwięcej asyst w jednym sezonie: Lionel Messi
Najwięcej goli i asyst w jednym roku kalendarzowym: Lionel Messi
Najwięcej goli i asyst w jednym sezonie: Lionel Messi
Leo Messi - Total stats.
Ponad sto wszelakiej maści rekordów - SZOK!!!
I tak możemy się licytować aż do usranej śmierci, obaj są tytanami futbolu, dlatego też żadnego z Nich nie można na bezczela obrażać, akurat nie Ciebie mam na myśli, żeby nie było.
Leo Messi for you

◾Most assists in club football - 305
◽Most assists in international football - 52
◾Most assists in football history - 372
@QUNJ to również dla Ciebie :)

3

@QUNJ Otóż to!!! Również Serdecznie Pozdrawiam :)

11

@MeMyselfAndI Jprdl, człowieku, ja już mam dość pisania /porównywania D10S vs CR7, ileż można męczyć bułę, ileż można pisać jedno i to samo, przecież od ośmiu lat to cały czas się przewija ów temat. Okey - niech dla Ciebie Ceerunio czy Ireneusz Jeleń będą jeden level wyżej od Leo, ale jak można pisać, że D10S nie ma mentalu, niedługo to zamiast porównywać umiejętności stricte czysto piłkarskie, to będzie się porównywać np. kto robi lepszą szkatułę, obwód uda /tricepsa itd. Leo został wybrany najlepszym strzelcem oraz playmakerem dekady, a Jego staty są po prostu gargantuiczne. Ja nie wchodzę na stronę Los Blancos i nie gnoję Waszych legend m. in. Kopa, Gento, ŚP. Di Stefano, Zizou, Ramosa czy Ceerunia, ot co.

2

@Ojciec5tkidzieci Thx - Ziom :)

1

@marlon_brando Ajajaj Marlon Brando mój ulubiony aktor, autentyko, bez kitu, dzięki za odpowiedź, czyli że ten co nie posmaruje, to nie jedzie, chory świat!!! Pozdro600 :)

8

@Yosemite Będziesz smutny, ale wcześniej wrzuciłem ową jedenastkę, w końcu Cię wyprzedziłem hehe :)

1

@kakusus Tak też myślę, ale nurtuję mmie to, czy Tebas chce ujebać Barçę za tę SuperLigę??? Czy we wszystkich ligach mają taki a nie inny limit płacowy, czy "tylko" Tebas wpadł na genialny pomysł, ażeby w erze pandemii to znieść o połowę komin płacowy, szok :/Ale dzięki za info oraz odpowiedź :)

24

@BART97 Si kalafon, gdzie tu masz poziom ameby umysłowej, coś nie pasi, gdzie tu jest kłamstwo z mojej strony, nie chcę cię obrażać, bo pewnie jesteś parę dni w serwisie, ja prowadzę konserwację tylko i wyłącznie z tuzami tej zajebistej strony, masz ochotę pohasać ze mną??? Dobrze, sprawdziłem twoje curriculum vitae, tak więc nawet nie mam najmniejszego zamiaru prowadzić z tobą rozmowy, koniec /kropka!!!

39

@MesQueUnClub_87 Messi 9️⃣x Ronaldo 7️⃣x

2012⚽️ 91 2013⚽️ 69
2010⚽️ 60 2012⚽️ 63
2016⚽️ 59 2014⚽️ 61
2011⚽️ 59 2011⚽️ 60
2014⚽️ 58 2015⚽️ 57
2015⚽️ 52 2016⚽️ 55
2017⚽️ 54 2017⚽️ 53
2018⚽️ 51
2019⚽️ 50
Leo Messi najwięcej goli w historii bala EVER we wszelakiej maści finałach. Leo - 31, bramek, drugi Pele - 29... Ceerunio - 20 bramek, a wczoraj na stronę wpieprzył się jednodniowy bot, który pitolił, że Ceerunio ma mental, a D10S NIE, że Ceerunio to atleta, a D10S to całą swą nieprawdopodobną karierę to jedzie tylko i wyłącznie na talencie, skąd się takie ameby umysłowe biorą, to nie mam najmniejszego pojęcia!!! :)

7

Mam pytanie /mam prośbę, a mianowicie, czy jest na sali prof-dr-hab-n -med, który byłby w stanie mi tak na prosty rozum /chłopski rozum wytłumaczyć odnośnie tego finansowego fair play, albowiem City miało być ukarane, ale nie zostało ukarane, bo Arabusy bronią wartości europejskiego futbolu - Jprdl!!! Takie City ma ponoć wydać tylko na dwóch zawodników ponad 240 melonów ojro, chcą zakontraktować Grelisha oraz Kane'a, kozojebcy z PSG zbroją się na potęgę, na dodatek mają dwie duże pijawki, czyli Gangster Squad - YMbappe oraz Neymara, którzy doją tych, co się spuszczają na widok sokoła. United już rozbiło pulę na zakup Sancho. Aaaa Barça??? To Tebas wymyślił zniesienie limitu płacowego w La Liga o połowę czy UEFA maczała w tym palce??? D10S ciupał cały czas, bez wytchnienia, a taki Couthino, Umtiti, Dembele, Roberto to byli pensjonariuszami Domu Opieki Zdrowotnej, oni dalej są w klubie, a najlepszy piłkarz w historii bala EVER został jak na chwilę obecną bez klubu, czyli że jak te pipy/piczki nie obniżą swoich wynagrodzeń to D10S "Goodbye, My Love, Goodbye"... przecież to jest chore, to jest joke stulecia??? Z góry dziękuję za odpowiedź :) Najbardziej mnie interesi, czy to jest wymysł /pomysł Tebasa???

4

@Rewolucja123 Kapitalna analiza - Chapeu Bas dla Ciebie, chylę czółko, Gmoch czy Strejlau und Blaut, to by się tego nie powstydzili, a przecież to byli prekursorzy odnośnie tzw. Banku Informacji, czyli "Orły Górskiego" na przełomie lat 1972/76!!! Widzę, że naprawdę kochasz football, to się ceni :)

2

@Encore Si Senor, nie może się powtórzyć taka sytuacja jak chociażby w meczu z repką Kartelu z Medellin, czyli dwie szybkie bramki, po czym całkowicie się cofnęli, oddali pole gry, brak składnych akcji, laga na pałę i do przodu, po czym w drugiej połowie wszedł partyzant z wyciętego lasu (Foyth) i "podał" na tacy remis w ostatniej sekundzie meczu. Nie przystoi, nie może tak być, nie można tchórzyć, a tym bardziej w fazie pucharowej, ot co!!! Differentia specifica repry Albicelestes ostatnimi czasy, wpierw szybko zdobyta bramki /bramka, by następnie do końca meczu piździawera w ich wykonaniu, na dodatek to są ostatnie tchnienia cudownego rocznika 85/87, dlatego też trza grać na całą moc silnika, na całego powera, zostawić na boisku serce i płuca - Darzbór!!!

8

Najlepsza jedenastka fazy grupowej Copa América:

Wuilker Faríñez (Wenezuela) - Nahitan Nández (Urugwaj), Gustavo Gómez (Paragwaj), Marquinhos (Brazylia), Santiago Arzamendia (Paragwaj) - Miguel Almirón (Paragwaj), Casemiro (Brazylia), Edwin Cardona (Kolumbia), Alejandro Gómez (Argentyna) - Neymar (Brazylia), Lionel Messi (Argentyna).
Za zgodą admina zajebistej strony internetowej Futbol Latynoski /Conmebol.
Papu Gomez dwie przedniej urody brameczki, Papu ma ładny cekhauz w swoje ofercie, czyli świetne podcinki, świetny timing, dobrą ułożoną stopę przy waleniu we wrota, oczy dookoła świata, widzi dosłownie wszystko, świetne podania a'la praska uliczka, coś takiego jak to czynił legendarny Pepiczek - Masopust, wówczas Pepiczki tak grając, to zdobyli tytuł wicemistrza świata, a przegrali finał z "Uśmiechem /Radością Narodu", czyli jednym z najlepszych piłkarzy wszech czasów - Garrinchą, oczywiście, że to były MŚ w '62. Dobrze, w niedzielę chciałbym z przodu widzieć takich zawodników repry Albicelestes - Paredes, De Paul, Di Maryśkę - D10S, Lautaro /Kun oraz Papu Gomez, bez kunktatorstwa, jakieś nikomu niepotrzebne asekuranctwo, dwie bramki do połowy w wykonaniu Albicelestes, po czym w drugiej części meczu to można nucić pod nosem przebój Disco/Polo, czyli od Krakowa jadą kupcy, jeden trzyma - drugi dupcy!!! Widzę oczyma wyobraźni repkę Albicelestes w finale Copa America - Ameno!!!

2

@Warszawiak86 Thx :)

2

@Comentateiro Kiedyś nie było działu La Rambli, całodzienny dyskurs zaczynał się od pojawienia "Porannego przeglądu prasy", dlatego ciągnie wilka do lasu, tutaj się wychowałem, tutaj poznałem osobisty urok plodzenia w cyberprzestrzeni, tutaj toczyłem walki z przybyszami z notatnika, a teraz życie tętni przez dwadzieścia cztery godziny na dobę na La Rambli. Z kolei najbardziej lubię "Poranny przegląd prasy", albowiem prawdziwy Head & Shoulders, masz tu dosłownie wszystko, można znaleźć coś ciekawego, ażeby później móc to skomentować, akurat dzisiaj z rana to miałem trochę wolnego czasu, tak więc do dzieła i cosik tam napisałem, ale tak - masz rację, wieczorem człek ma większą wenę /zapał twórczy do plodzenia niż z samego rana, człek z rana to chodzi przymulony, jakiś taki skołowany :)

2

@liamgreyhate Można, czemu nie??? :)

3

@swiergol2 Dokładnie!!! Szanowny Panie Marszałku, za bardzo to już nie chcę bajtlować na temat Geniusza z Rosario, ponieważ człek się robi za bardzo monotematyczny, ileż można, ale gdy czytam wypowiedzi ludzi, którzy bądź co bądź to żyją z piłki nożnej, na piłce zęby zjadli, że się tak wyrażę, to mnie szlag trafia. Przecież Pedri nic nie jest nic winien, że Pepe Mel dupnął takie głupstwo, ale gdzie tam porównywać dokonania 18-letniego siurka do tego, co w futbolu osiągnął D10S, mam na myśli dosłownie wszystko, czyli że np. Leo został aż cztery razy wybrany /czterokrotnie najlepszym pomocnikiem na świecie, aaaa "niby" to napadzior, przecież nawet ostatnia asysta D10S w meczu Albicelestes vs Boliwia, to prawdziwe dzieło /arcydzieło sztuki piłkarskiej, prawdziwy sztosik, można ją cały czas oglądać na okrętkę i człekowi się to nie znudzi. Dobrze, bo znów walnę longplaya, cieszę się, że myślimy podobnie, czekam z niecierpliwością na podpisanie nowej umowy o pracę przez Leo, że Leo co najmniej przez dwa lata będzie nas czarował swoją kosmiczną grą - Darzbór!!! Pozdrowionka :)

12

Człek chodzi z kąta w kąt, chodzi struty, batoży się myślami, moje myśli się plątają, serce kołata, wydeptuję parkiet i plac wokół swego domu, a dlaczegóż to??? Prawie każdy z nas ma dostęp do netu, zapewne Leo tyż ma, gdy Leo czyta wypowiedzi co poniektórych idiotów, to wcale a wcale nie dziwię się, że jeszcze nie dupnął swej parafki pod nowym kontraktem. Weźmy np. wypowiedź Deschampa, który zapodał, że Griezmann jest jednym z najlepszych piłkarzy wszech czasów - Jprdl. Idziemy dalej, czyli dwaj schizofrenicy paranoidalni z Kraju Tulipanów to zapodali, że De Jong już jest na poziomie ŚP. Cruyffa. Ba! Jeden z tych debili to zapodał, że De Jong przerośnie, jeśli chodzi o stricte umiejętności piłkarskie samego "Boskiego Johana", co to fentanyl, hera, metka, skopolamina, amfetamina czy fiakka, która zamienia człeka w zombie, co te narcos, które tu zapodałem, co robią za degrengoladę /degradację z mózgu, akurat mam na myśli tych dwóch świrów z Holandii. Ale najlepszy hit sezonu to był wczoraj, mam na myśli wypowiedź Pepe Mela. Pepe - rzeźnik /brutal nie z tej ziemi, podobnie jak Pepe Mel, to obaj byli związani z Madrytem. Przypadek??? Nie sondzem!!! Ów Pepe Mel to po prostu mnie oświecił, o, Panie Boże - dzięki Ci Stwórco Żeś wymyślił net, bo gdyby nie net, to dalej żyłbym w błędzie, ponieważ Pepe Mel to zapodał, że jednak wybiera pomiędzy D10S a Pedrim, że to D10S jest lepszym strzelcem niż Pedri. Jprdl, a ja myślałem, że Pedri ma lepszą ułożoną stopę, że ma ten instynkt killera, że ma lepsze staty, tym bardziej, że Pedri w dotychczasowej swej karierze to dupnął aż osiem goli - WoW! Aaaa Leo tylko ok. 780 bramek - totalny zjazd. Ale zaraz, zaraz, Pepe Mel zapodał, że Pedri lepiej czyta grę /dyktuje tempo od Leo, trudno się z tym nie zgodzić, przecież Pedri w swej karierze ma aż cztery asysty w Barsie czy aż jedną asystę w reprze Hiszpanii, gdy tymczasem D10S ma tylko 372 asysty, oczywiście, że jedne źródła podają, że D10S ma 356 asyst, a inne, że 372 asysty, ale nieważne, zresztą Leo został wybrany najlepszym playmakerem dekady, ale to mały pikuś. Ja nawet nie chcę trajlować o tym, ile Leo ma asyst drugiego stopnia, baśniowych crossów, ile razy Jego funfle przedupcyli zjawiskowe podania, które niekiedy przeszywały potrójne zasieki wrogów. Wiem, wiem, że Pepe Mel Gibson to trenuje taki gargantuiczny klub jakim bez cienia wątpliwości jest Las Vegas Parano, że był trenerem Pedriego, ale walnąć takie comento - Jprdl??? Czyli że tak, a mianowicie, w Barsie mamy najlepszego pomocnika wszech czasów, mamy jednego z najlepszych piłkarzy wszech czasów, mamy drugiego ŚP. Cruyffa, mamy największego sabotażystę (Lenglet), najlepszego biznesmena (Piqué), to po co się Lapcio tak głowi, jeśli w Barsie grają "Naj"??? Gdy Griezmann przebiegł najwięcej kilometrów spośród wszystkich napadziorów na ME, cholera jasna, a gdyby tak zakontraktować do Barsy kenijskich czy etiopskich biegaczy, przecież oni są w stanie tylko w jednym meczu przebiec bez wielkiego wysiłku ok. 30 kilometrów, wziąć jakiegoś Masaja na dziewiątkę i gitówa, co nie??? Moja jedenastka Barçy na przyszły sezon - MaTs - Roberto, Lenglet, Piqué, Alba - Conseslus Kipruto, Philemon Kipchillis Cheboi, Lilian Jepkorir Chemweno, może być Busquets, bowiem jego postura wypisz /wymaluj jak kenijscy biegacze - napad Paul Chelimo, Ben Jipcho, a na szpicy Masaj, czyli megacrack z Mombasy - Massai. Oczywiście, że Koeman musi rotować, wreszcie ma kim... Ufff.
Leo Messi for you

Most assists in club football - 305
Most assists in international football - 52
Most assists in football history - 372!!!

7

Lionel Messi was brilliant in Argentina's 4:1 win over Bolivia to wrap up the CopaAmerica group stage:

93 touches
⚽️ 2 goals
5 shots/4 on target
1 assist
9/10 acc. long balls
59/74 acc. passes
4/5 succ. dribbles
9.9 SofaScore rating
Got Man of the match award!

Lionel Messi becomes the first player in HISTORY to record 4️⃣0️⃣ goals + assists in Major International Tournaments

#footballchallenge
Wszystko na ten temat, oczywiście, że to "tylko" Boliwia, ale tacy przeciwnicy też są potrzebni, by trochę się zabawić, by nie grać na całego powera, wkładać wszystkie siły/całą moc silnika, taki mecz na lajciku/luziku, teraz dopiero zaczną się prawdziwe schody /prawdziwe męstwo, czyli mecze na zawał serca, noże kuchenne, toporki i halabardy!!!

5

@Janiama Otóż to, Socrates czy genialny skrzydłowy Eder, "Biały" Pele, czyli Zico czy Falcao, w ogóle to był słynny joyous football w wykonaniu repki Canarinhos i nic z tego nie wyszło, bo dzień konia miał ŚP. Paolo Rossi, co ciekawe, ale ŚP. Rossi oddał siedem celnych strzałów na owych mistrzostwach i sześć wpadło do sieci - niebywałe, na dodatek załatwił naszą repkę w półfinale (dwie bramki w jego wykonaniu). Nie mógł zagrać Zibi, bowiem dostał drugie żółtko w meczu przeciwko ZSRR, ale chyba Zibi niewielu by wskórał, po prostu Squadra Azzurra odpaliła w fazie pucharowej na maksa, wczoraj Ci właśnie pisałem o genialnym Paolo Contim, taki urok osobisty futbolu oraz wszelakiej maści turniejów rangi mistrzowskich, po prostu Deschamps przedobrzył, wg mnie to nie wybrał idealnej jedenastki, a wystawienie Lengleta to nic innego jak sabotaż, ale muszą być niespodzianki, bo tylko jedna drużyna może chapsnąć tytuł majstra Europy, a pretendentów jest od groma. W każdym razie od początku turnieju to repka Les Blues grała bardzo przeciętny futbol i wczoraj ich po prostu repka Szwajcarii w sposób jakże bolesny zweryfikowała, niby repka Les Blues mogła wystawić trzy równorzędne ekipy /pierwsze jedenastki, tyle mają teraz talentów nad Sekwaną, a jednak nazwiska nie grają, liczy się dyspozycja dnia, no i oczywiście że nieodzowne szczęście, przecież gdy było 3:1 dla Francji, to chyba nie było takiego kibica na świecie, który by przypuszczał, że mistrzowie świata Is Coming Home, a jednak stało się to, co nigdy nie powinno się wydarzyć i właśnie za takie nieprawdopodobne mecze to człek będzie kochał futbol aż do usranej śmierci.

3

@Yosemite Obyś miał rację, bowiem to jest ostatnie tchnienie niesamowitego pokolenia Albicelestes, czyli rocznik 85/87, zapewne będzie bardzo ciężko, albowiem gdyby Albicelestes wygrała z Ekwadorem (co daj Boże!!!), to w półfinale będą czekały dwie topowe ekipy albo Urusi, albo Kolumbia, aaaa gdyby bogini Fortuna zaprowadziła repkę Albicelestes do finału to najprawdopodobniej SuperClasico, czyli mecz Albicelestes vs Canarinhos. Ostatnio repka Albicelestes pokonała repkę Canarinhos, ale to był tylko i wyłącznie mecz towarzyski, wg mnie to po prostu repka Canarinhos ma lepszych graczy od repki Albicelestes, z kolei finał rządzi się swoimi prawami, zresztą co tu dużo bajtlować, bici faworyci ME - Is Coming Home, tak czy inaczej to już chyba ostania szansa dla Leo i spółki na zdobycie tytułu, za bardzo się nie nastawiam na zwycięstwo w turnieju repki Albicelestes, tym bardziej, że Scaloni cały czas szuka optymalnej jedenastki ni stego, ni zowego odpalił Papu Gomez. Ciężko powiedzieć na kogo postawi Scaloni w decydującej fazie turnieju, wg mnie to jeśli coś zatrybiło, to po co to ruszać, po co to psuć, tak więc z przodu widzę Paredesa, De Paula i Di Maryśkę oraz Papu Gomeza /Lautaro, Kuna i Leo, się okaże od czwartego lipca??? Pozdro600 :)

27

D10S??? W mordę różowego miśka, uderzył niczym piorun z jasnego nieba /błyskawica, dzieląc historię futbolu na dwie epoki, czyli przed swoim pojawieniem się i po Nim. Geniusz z Rosario, wybitna gwiazda, ikona światowego sportu, jako nastolatek osiągnął to, co innym zajęłoby całe życie. Gdy Boski pojawia się na murawie, pełen zachwytu jest sam futbol - cześć pieśni. Gdy się koooka na to, jak Leo drybluje, wydaje się to takie proste, takie banalne... Nigdy nie gra po to, ażeby zrobić popisówkę przed kibicami lub upokorzyć rywala, chce go tylko pokonać, czy posłać gargantuiczną asystę do funfla z drużyny, taką jak chociażby dziś, czyli niesamowita asysta do Papu Gomeza, jednym słowem kluczowym - WYBRANY!!! Nie sądzę, by dało się nauczyć tego, co potrafi La Pulga Atomica, to czysty diament /talent i choooy :)

4

Mój ranking najbardziej ekscytujących meczy w historii ME. Zacznijmy od meczu finałowego ME w '76, czyli socjalizm vs zgniły kapitalizm, Czechosłowacja objęła szybkie prowadzenie z ekipą Deutsche Bank, ale Bruner nie ze mną takie numery, oczywiście, że Deutsche zawsze grali na maksa do samego końca, po czym jeb i wyrównujący gol w 90. minucie. Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia, zaczął się konkurs rzutów z wapna i ten jakże słynny gol Panenki, który ośmieszył na oczach całego świata takiego znakomitego portero jakim bez cienia wątpliwości był Sepp Maier, tak czy inaczej to socjalizm górą - big suprise!!! Francja vs Portugalce, czyli Euro 2000, wpierw bramka Nuno Gomesa, Figo szalał, z kolei Barthez hulał w bramce, po prostu Portugalce byli zdecydowanie lepszą ekipą, ale co z tego jak sędzia uznał gola Henry'ego, który był na ewidentnym spalonym. W dogrywce kolejna niesamowita kontrowersja, ale co z tego, jak mondzioł w czarnej sutanie wskazał na wapno, do piłki podszedł Zizou i pozamiatane, Les Blues w finale, ale meczycho po prostu sztosik. Holandia vs Dania na ME w '92, to był prawdziwy rollecoaster, tym bardziej, że repka Tulipanów była zdecydowanym faworytem, ale Gang Olsena nie dał sobie na bary wskoczyć, w regulaminowym czasie gry był remis 2:2, następnie dogrywka, która nie przyniosła rozstrzygnięcia, konkurs rzutów z wapna, na linii bramkowej wówczas stał legendarny portero - Schmeichel, który nie dał sobie skoczyć na pukiel, obronił strzał samego van Bastena, po czym Oranje Is Coming Home - OhYeah!!! La Furia Roja vs Plavi na ME 2000 r. Ach co to było za meczycho, do 90. minuty repka Plavi prowadziła 3:2 i co??? Jajco!!! Najsamprzód karnego wykorzystał Mendieta, by dosłownie za kilkadziesiąt sekund to Alonso dupnął bramkę na wagę awansu Hiszpanii do fazy pucharowej, wynik meczu 5:4 - istny wynik hokejowy haha :)Jeszcze jest kilka świetnych meczy, ale nie będę spamował, w każdym razie wczorajsze mecze na pewno przejdą do historii ME i nie tylko, owe mecze były zachwycające /czarujące, dla takich meczy warto żyć i kochać football, na dodatek w nocy repka Albicelestes z D10S na czele, to rozłożyła na łopatki górali z La Paz - Aj Waj!!! :) Był złoty gol Trezegueta, arcypiękny przeputany karny przez samego Becksa, czy również fantasy przeputane karniszonki przez Kluiverta czy de Boera, ech było tego od liku. Owe ME są po prostu kosmiczne, a to nie koniec wrażeń ulala

20

Tak więc w niedzielę sequel kultowego filmosława pt. "Urodzony 4 lipca", tym razem w roli głównej wystąpi Lionel Andrés Messi Cuccittini, reżyserem będzie Lionel Scaloni, a nie Oliver Stone, będzie pite, będą balety na całe stringi Cerekwickiej, bo w fazie pucharowej to nie ma, że boli, nie ma zlituj się. Mam takową nadzieję, że repka Albicelestes na lajciku pyknie Ekwador, czyżby było kolejne deja vu odnośnie cudownego hat-tricka w wykonaniu D10S, tak jak to było w ostatnim meczu kwalifikacji do MŚ w mauzoleum Lenina, który to hat-trick dał przepustkę na MŚ w 2018 r. Dobrze, fajowy /zwiewny mecz w wykonaniu repki Albicelestes, Arhentina zajęła pierwsze miejsce w grupie, w punktacji kanadyjskiej Leo lukrowa asysta i dwie bramki, to czegóż dzisiaj chcieć więcej??? Szkoda, że La Pulga Atomica nie zdobyła hat-tricka, ale nie można mieć wszystkiego, w każdym razie ja jestem w końcu bardzo ukontentowany grą repki Albicelestes, a zwłaszcza Leo. Dziękuję bardzo za miłą noc spędzoną z Wami, widzimy się podczas meczu Albicelestes vs Ekwador. Walimy w objęcia Morfeusza :)

7

@Tollusiek Ajajaj późno w nocy, piszę na spontanie, zmęczenie dopada, mam wsadzone zapałki na powieki, ażeby nie zasnąć, dziś /wczoraj było tyle nieprawdopodobnych emocji związanych z futbolem, że jestem tak zjebany jak koń po westernie, w zasadzie nigdy nie komentuję mecze na La Rambli, ale gdy gra Albicelestes a zwłaszcza D10S, to trza coś pyknąć od siebie. Lubię żonglerkę słowną, ale nie o 3:30 nad ranem. Pozdrawiam Serdecznie wytrwałego kibica repki Albicelestes :)

7

@LeoMessiah Czwartego lipca w niedzielę, akurat w święto narodowe w USA, z Ekwadorem. W gwoli ścisłości to mecz jest o 3:00 nad ranem, trochę późno, ale i tak wszystkie mecze repki Albicelestes były o godz. 2:00, to jedna godzina do przodu, to raczej nie robi wielkiej różnicy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?