5

@zeko0 W punkt, co nie zmienia faktu, że ma obok siebie samych piździeluchów/kalafiorów, jednak repka a gra w klubie, to całkiem inna bajka, ale naprawdę ładnie to ująłeś, z kolei jeszcze nie skreślaj polską husarię.

3

@Coutinho007 Haha no to faktycznie potęgom haha :) Bez urazy Ty mój internetowy Przyjacielu :)

5

Drodzy Culés, macie bramkę w wykonaniu D10S, bo akurat byłem w kuchni po bronxa, jeśli ktoś ma, to z góry dziękuję??? :)

12

@Coutinho007 Haha ale komu jebie owe bramki???Gibraltary, Litwy, Łotwy, Estonie, Malty czy reprezentacji Wojsk Ochrony Środowiska oraz Pogranicza :)

2

@mekston Dzięx za staty, idą w zakładkę, autentyko, bez kitu :)

3

@tristan87 Dzięx i nawzajem życzę bezcennego zdrówka :)

1

@Zip Thx i nawzajem :)

42

Boski w końcu przegonił Ceerunia w zdobyczy bramkowej z rzutów wolnych haha Ale jestem w stanie euforii :)

22

Gooool Leo haha

3

@l0Messini Thx :)

4

@l0Messini W necie???Aha, rozumiem, trza odpalić lapcia, to młoty z TVPis, jprdl!!!

2

@cchesterr43 Linkin Park (niech spoczywa w pokoju) gdzie masz mecz na TVPis, bo ja widzę tylko i wyłącznie jakieś stare bramki???

3

@IbrahimAfellay W punkt!!! :)

2

@koziar Ramy dadę :)

2

@IbrahimAfellay Ibrahim??? Jeśli dotrwasz do godziny 23.00, to chętnie z Tobą jebnę bajerkę odnośnie meczu Albicelestes vs Chile :) Pozdrowionka

7

According to Tyc Sports, Rumored Argentina XI vs Chile: Emiliano Martinez; Montiel, Martinez Quarta, Otamendi, Tagliafico, Nicolas Gonzalez; De Paul, Paredes, Lo Celso; Messi, Lautaro.
Najprawdopodobniej w takim zestawie wyjdzie najdroższa memu sercu, najukochańsza repka Albicelestes, ale trza poczekać aż do godziny 23.00, ale grają jakieś leszcze z PiSlandii, również bliska meczu sercu La Furia Roja, to jakoś zleci, a poza tym mam od groma C2H5OH, tak więc powinno zlecieć na lajciku do godz. 23.00, nie rozumiem Waszej ekscytacji meczem Polska vs Słowacja, przecież w obu ekipach to nie ma żadnego przedstawiciela Barçy, niekiedy ciężko Was zrozumieć?!? Ale okey, futbol powinien łączyć a nie dzielić, dlatego też dziś wyjątkowo wszyscy Jesteśmy kibicami Albicelestes!!! Pozdro600 :) Spływam stąd, spikniemy sie o godz. 23:00!!!

1

2

@Janiama Fajowa sprawa, teraz się chyba boleśnie przekonałeś, że najważniejsze jest zdrowie, wszystko jest ważne, życie, opłaty, przecież z czegoś trzeba żyć, ale nagle przychodzi ten dzień, kiedy to dobra materialne nie mają żadnego znaczenia, liczy się tylko i wyłącznie życie/bezcenne zdrówko, naprawdę gargantuiczna sprawa, że de facto nie masz żadnych większych powikłań po udarze - Jesteś zwycięzcą :)

2

@Janiama Jak tam Mistrzu Wu-Shu i Tai-Chi und kulturystyki bezcenne zdrówko, jeśli można spytać!?? Nie pisałem do Ciebie, ponieważ ja mam nieuleczalną chorobę co się tyczy neurologii, dlatego też nie chciałem Cię "straszyć", a Ty normalnie wrócisz do pełni zdrowia, czego Ci życzę z głębi serca :)

21

In the last decade, (2010-2019)

◾Most Goals : Lionel Messi
◾Most Assists : Lionel Messi
◾Most Goals Contribution : Lionel Messi
◾Most Goals in Major Finals : Lionel Messi
◾Most Successful Dribbles : Lionel Messi
◾Most Big Chance Created : Lionel Messi
◾Most Chances Created : Lionel Messi
◾Most Key Passes : Lionel Messi
◾Most Free-kick Goals : Lionel Messi
◾Most Ballon D’Ors : Lionel Messi
◾Most Golden Boots : Lionel Messi
◾Most FIFA POTY : Lionel Messi
◾Most La-Liga MVP : Lionel Messi
◾Most IFFHS Awards : Lionel Messi
◾Most Pichichi Trophies : Lionel Messi
◾Most International MVP : Lionel Messi
◾Most Man of the matches : Lionel Messi

Football will never see such domination like this again. We're witnessing the absolute GREATNESS. Leo Messi ♥️????

#goatchallenge
Leo Messi the king
Dobra, to statystyka tylko i wyłącznie dla koneserów, oczywiście, że mam od groma stat Boskiego, ale znikam stąd, do usłyszenia podczas meczu Albicelestes oraz Polski. Dlaczego tak kocham repkę Albicelestes??? Family się nie wybiera, mój ŚP. Dziadek był nazistą, a zwał się Von Pizden Palcem-Szturchem, był przedsiębiorcą, ale co z tego, po wojnie musiał prysnąć przez kanał watykański do Ameryki Południowej. Był taki znamienity hierarcha kościoła, a ów biskup zwał się El Pedofilo i on załatwił przerzut mojej famili do słodkiego Buenos Aires, by następnie byli zmuszeni zamieszkać w Rosario - wiadomo, tam gdzie się urodził D10S. Dlatego człek tak kocha repkę Albicelestes oraz Polski. Żegnam :)

1

@marcin000019 Byłem Kapłanem Judasza (Judas Priest) i Ty Marcinku dajesz się nabrać na moje wysrywy, ech :)

3

@wpwelement Wzajemnie :) Pamiętam, jak się tyle starałeś, ażeby opisać wszystkie "9-tki" w dumnej historii Barçy. I zrobiłeś to na glanc-egal, to się ceni, tego się nie zapomina :)

16

Requiem dla snu, człek się budzi, kac morderca nie ma serca, każda część ciała boli, ale cierpć, skoro chciało. @wpwelement to świetny człowiek /kibic, ma najgorszą funkcję do spełnienia na tej stronie, co by nie zrobił to każdy pokrzywdzony zapoda:et tunc quisme dicert, qui innocentes sunt - byłem parę lat księdzem, tak więc znam łacinę, dlatego Jego praca jest bardzo niewdzięczna. Ale dałem w nocy staty najlepszego piłkarza w historii bala EVER i zniknęły z pola radaru, nie mam o to żadnych pretensji, ale dlatego dałem w nocy, a nie w dzień, ażeby nie spamować, trochę to dziwne, że wszystkie staty wrzucone przeze mnie zniknęły w czeluściach w kosmosu, gdzie można na nie luknąć jeno przez teleskop Hubble'a. Przecież te staty były dla koneserów, gdzie tu prowo z mojej strony??? Przecież to nie WINA LEO, że rozdupcył system, że Jego staty są po prostu międzygwiezdne /astronomiczne!!! "CzynDaremne żale" , próżny trud - Carpiem Diem. Dobrze, nie przeszkadzam idę dalej walczyć z C2H5OH, czimta się, jutro mecze Albicelestes i Polski, trza być trzeźwym człekiem. Pozdrawiam, z kolei trochę mi przykro, że usunięto tyle baśniowych stat D10S, tym bardziej, że Leo "jeszcze" jest zawodnikiem Barçy. Pozdrowionka :) Mam prośbę??? Nie odpowiadajcje na ten mój komentarz, bo po kiego, zaraz pójdą bluzgi typu: fanboystwo, pipa się żali, cieszmy się świętem futbolu Euro i Copa America :)

1

@Boogmacher ja po makiwirze miałem chłonny umysł a co do popiero po takich landrynkach.

7

@HighestInTheRoom Mam jointy, Clonozapem, Alpragen, Zolpidem i zioło pierwszej jakiś jakości oprócz tego gówna krokodylki :) Marycha, szczur itd. Towar prima sort, autentyko, bez kitu.

2

@koziar Aaaa pamiętasz moją moją Civil War - Guns N 'Roses, nie zapomnę tego do końca życia, bowiem waliłem się po ryju /ryjach aż od godziny 12:00 aż do samego rana, ale był odlotowy rollecoaster, to pamiętam nawet w pytę :) oczywiście że zaczęło o tzw. człapaniu D10S :) Ale to wszystko tak szybko zleciało :)

1

@Boogmacher Bez urazy, ale Maanam to coś takiego jak Sex Pistols czy UK. Subs, oczywiście, że to nie muza w wykonaniu Defekt Muzgó, Sedes, Made in Poland, Siekiera, Dezerter, SS-20, byłem na każdym Jarocinie, ale akurat nikt nie miał żadnych problemów do Maanamu, że grają taką, a nie inną muzykę.

6

"Tak, zablokowałem Hejt Park z udziałem Mai Staśko.

Jakimś cudem pani Maja została zaproszona przez Iwonę Niedźwiedź. Napisałem „jakimś cudem”, gdyż - jako twórca formatu - uważam, że nie jest to osoba, która powinna dostać zaproszenie. Nie spełnia podstawowych warunków: nie jest wystarczająco znana, ani nie jest istotną stroną w jakiejkolwiek publicznej debacie, która aktualnie by się toczyła. Gdyby ktoś mnie w porę zapytał, powiedziałbym: - A dlaczego mielibyśmy ją zaprosić? Kto to jest? Czy nasi widzowie oczekują możliwości pogadania z nią? Ale w porządku - to tylko internetowy program, nie trzeba się nadymać, nie wiem, po co ją zapraszać, ale skoro już zaproszono - to ok, niech sobie przyjdzie.

Jednak wczoraj zaczęto mi podsyłać kolejne, i kolejne, i kolejne wpisy tej pani na mój temat i dostrzegam tam zalążki obsesji. Program przeze mnie stworzony nie jest miejscem do leczenia tej obsesji, są od tego inne, lepsze. Hejt Park przede wszystkim ma być miejscem, w którym widz może z innej strony poznać idola czy też po prostu interesującego człowieka, przejść z nim na ty, porozmawiać i posłuchać. A nie rozkręcać jakieś bazujące na przekłamaniach niekończące się dramy, z udziałem ludzi, którzy chcieliby zaistnieć, ale nie mają na to lepszego pomysłu niż „zły Stanowski”. Nie muszę nikomu tworzyć przestrzeni do takich zabaw. Jak to się mówi - nie w moim domu.

Panią Maję pozdrawiam. Jeśli w swoim życiu robi coś dobrego, to niech robi dalej, a jeśli robi coś złego, to niech już nie robi".
Stano dziwny człek, ale trza przyznać szczerze, że jeden z najlepszych "strzelców" spośród dziennikarzy, to się ceni.

1

@AssisMoreira Również Serdecznie Cię Pozdrawiam, trochę jestem w stanie po spożyciu C2H5OH, ale dziś Ci odpiszę odnośnie starych czasów :)

12

Wita co, jak to mówił ŚP. Edziu Gierek, ja jestem w sile wieku, mam 56 lat wiosen na swoim koncie tudzież garbie, oczywiście, że Wam zazdroszczę, bo kto nie chciałby być młodym, wszakże młodości dodaj mi skrzydła, bo mi starość obrzydła. Ale do czego zmierzam, a mianowicie, tak cały czas deliberuję nad tym, jak można mieć jakieś anse do kogoś w necie, przecież de facto wszyscy jesteśmy anonimowi w cyberprzestrzeni, nie znamy się z widzenia, nie jesteśmy spokrewnieni itd. Kiedyś Marcin Luter przyjebał na drzwiach swoje 95 tez, to ja jebnę 96 tezę, czyli dlaczego niekiedy tak się nie lubimy, nie szanujemy się, dlaczego tak ciężko jest przyznać komuś rację, ale to się tyczy dosłownie wszystkiego, oczywiście, że "musi" być gównoburza, ale na kiego być denucjatorem, na kiego wciskać przycisk odnośnie tego, żeby być delatorem dla moderacji, przecież na tym, do kurwy nędzy, polega demokracja, ażeby mieć wolność słowa, trza walczyć o swojego "ego", ale bez przesady. Kiedyś tutaj tak nie było, Szanowny User @n00stress też banował, ale wiem o tym, że mało kto podpierdalał, a teraz nie dość, że taki delikwent pisze, że daną osobę zadenuncjował, to jeszcze się tym chwali, co z Wami jest nie tak??? Przecież można olać każde prowo, po czym iść dalej, bardzo lubię net, a zwłaszcza tę stronę, ale większość z Was nie są tolerancyjnimi ludźmi, przykre - przenoszę się w świat PRL-u - niestety!!! Możecie mi pojechać po rajtkach tudzież pończochach, ale ostatnio Żeście mnie tak negatywnie zaskoczyli, jeśli ktoś czci Neymara - jego brocha, jeśli ktoś szanuje danego polityka, również jego brocha, ktoś jest jednowymiarowy - jego brocha, ale walić z dupy do moderacji, żalić się na to, jakie tu niby szambo wybiło, o Dżizas Krajst, zlewać takie kocopoły, jeśli Wam nie pasi, ale żeby od razu kapować - ORMO, UB, SB, ZOMO, to co poniektórzy wyssali z mlekiem matki :/ Kiedyś to było, kurierzy wolnego słowa - Bravissimo dla Władysława Frasyniuka, Wałęsy, ŚP. Lityńskiego czy Michnika - wspaniali ludzie, "Freedom" ŚP. George Michael (gej!!).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?