Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Encore Summa summarum to masz rację, przecież to śmierdzi beką na odległość, wg mnie to nawet nie ma o czym pitolić, MVP któryś z graczy pod przywództwem Cholo, w przeciwieństwie razie po raz enty blamaż /kapa, oczywiście, że dla tych, co "niby" wybrali Karima, Karim naprawdę grał w pytę jeża, ale gdzie mu tam do Leo - lata świetlne. Się okaże, w każdym razie dalej stawiam na Oblaka lub El Gnato, byłoby sprawiedliwie.
4
@totalcrack Szeryfie??? Luz-blues, przynajmniej mam asumpt, ażeby walnąć C2H5OH :) Pozdrowionka :)
4
@Encore Autentyko, jo tyż bym dał Oblakowi MVP, gdybym miał wybrać najlepszego piłkarza Los Blancos, to zdecydowanie numero uno Kurtuła lub Lukita, autentyko, nie żenię kitu, ech rzygać się, żenua level hard rock!!! :)
4
@ElPonczato Thx :)
5
@Encore Masz rację, ale mnie się nie znudziło, ot taka subtelna różnica :) W ubiegłym sezonie w BPL tytuł majstra England zdobyli The Beatles, a MVP został wybrany KDB, tam nie mają żadnych problemów, jeśli zawodnik - dajmy na to - z Cadizu czy Elche miałby najlepsze staty, to w czym problem, był najlepszym graczem sezonu i tyle w temacie, ale nie, na dodatek to jest gong w ryło dla graczy z Atletico!!!
15
@Barca_Big_Moment Laliga 20/21* ????
Winners : Athetico Madrid
Runners up : Real Madrid
Most Avarage Rating : Messi
Most Goals : Messi
Most Assist : Lago Aspas
Most Goal + Assist : Messi
Scoring Frequency Per Game : Messi
Most Chance Create : Messi
Most Big Chance Create : Messi
Most Dribbles Complete : Messi
Most Dribbles Per Game : Messi
Most Keypass : Messi
Most Free-kick : Messi
Most Shot : Messi
Most Shot on Target ; Messi
Most Man of the Match : Messi
Most Clean Sheets : Jan Oblak
Most Yellow Card : Stefan Savic
Most Takcle Per Game : Guido Rodriguez
Most Clearnces Per Game : Jawad El Yamiq
Most Big Chance Missed : Karim Benzema
Messi league.
#goatchallenge
Mało, mało, zawsze mało, w ubiegłym sezonie to Leo wyrównał legendarny rekord Ąriego, czyli double-double, bije rekord asyst samego Xaviera, ale okey, Los Blancos zdobyli tytuł majstra Hiszpanii, zamiast wybrać kogoś spośród tych, co zdobyli ów tytuł w tymże sezonie np. Oblaka, Correę, Llorente, Carrasco czy El Gnato - ni choooya!!! Karim!!!
81
@Barca_Big_Moment Ja pierdolę (bez urazy), Leo de facto we wszystkich statystykach to po raz enty rozkurwił LL, a Karim MVP sezonu, jednak Madryt się musi dowartościować, kiedyś Leo za czasów ŚP. Vilanovy, to szedł na rekord świata Dixie Deana, ale niestety ta feralna kontuzja w meczu w CL przeciwko PSG na Parc des Princes, to troszku Go zatrzymała, ale i tak jebnął aż 46 goli i Barça zdobyła tytuł majstra Hiszpanii z rekordową jak natenczas z przewagą nad Los Blancos... aaaa MVP sezonu Ceerunio! Barça zdobywa tytuł majstra Hiszpanii za czasów Lucho, a MVP wybrany Griezmann na podstawie statystyk, tylko że Leo oraz El Gnato mieli dwukrotnie lepsze staty niż Bonaparte, ponoć na podstawie jakiś wyliczeń matematycznych, a gdy zapytano Tebasa o ten kabareton, to ów mondzioł zapodał... że Griezmann świetnie grał w CL haha Macki opadają, nie mówię, że Karim to jakiś kalafior, ale bądźmy poważni, przecież to nie wina Karima, że w Hiszpanii takie piździeluchy biorą się za plebiscyty, Leo najlepsza nota spośród wszystkich graczy występujących w pięciu najsilniejszych lig Europy, mam na myśli Whoscored, ósme Trofeo Pichichi, najlepszy drybler w Europie, a szkoda wymieniać, ponieważ nawet dziś dałem staty z ubiegłego sezonu, wkurwiłem się na maksa!!!
4
@FCMichalo https://wyborcza.pl/7,154903,25850179,zmarl-jedyny-trener-ktory-prowadzil-barcelone-real-madryt.html
Akurat ostatnio trochę czytałem na temat trenerów, albowiem takich ruchów to nie pamiętam, oczywiście że w dużej mierze przez Covid-19, weź np. Conte, który zdobywa Scudetto i odchodzi, Ziozou, Flick, Inzaghi, Bordalas, dalej nie wiadomo co z Koemanem, na dodatek na rynku pracy dostępni takie ikony światowego futbolu jak D10S, Ceerunio... Kejn, być może Lukaku czy Lautaro, Sancho, YMbappe, Haaland, Griezmann, Dembélé itd. Czy w dzisiejszy czasach przeszłoby to, że ktoś mógłby trenować zarówno Barçę, jak i Los Blancos. Oto lufa pytanie??? Bez kibiców to być może tak, ale gdyby byli kibice na SB czy Camp Nou, chyba by ten numer nie przeszedł, z kolei wydarzyło się to, co de facto nie powinno się wydarzyć, czyli Florianowi po drodze z Laportą odnośnie utworzenia Superligi, hę??? :) Fajowe pytanie zadałeś, nareszcie się nad czymś zastanawiam, a nie tylko co by tu dziąbnąć/ukąsić z arsenału C2H5OH.
3
@yoli Okey, naprawdę ładnie to ująłeś, nie wiem czy znasz moje wysrwy, ale ja zazwyczaj nie lubię lizania się po torbulcach, nawet lubię to, gdy ktoś mi pojedzie po rajtuzach, jak się mogę na kogoś gniewać w necie, no bez jaj Ladies and Gentleman. Tak, przyznaję się bez bicia, jestem fanboyem D10S, gdy widzę D10S unoszącego się nad murawą jakiegokolwiek stadionu na świecie, to mam totalny odlot, może dlatego że luknąłem tylko on live na kilkanaście meczy w wykonaniu innego Boga futbolu rodem z Arhentiny, wiadomo - ŚP. El Diez. Nie było mi dane koookać na Pelego czy Garrinchę, czego bardzo żałuję, teraz w dobie netu, telewizji cyfrowej, to jest istny raj, tak się zżyłem z ostatnimi samurajami ery Ryjka, Lucho, Valverde, w pewnym sensie Setiena czy Martino, a zwłaszcza z niepowtarzalną erą Guardioli, że ciężko mi dopuścić do moich zwojów mózgowych to, że powoli ze sceny muszą zejść Busquets, Piqué, Alba a zwłaszcza wg mnie najlepszy piłkarz w historii bala EVER (Leo!!!). Tak, przemawia przeze mnie egoizm tudzież samolubstwo, myślę, że Leo nie powiedział ostatniego słowa, że dalej jest w absolutnej topce co się tyczy najlepszych piłkarzy na świecie, ale jeśli miałby być obciążeniem dla "bankruta", jakim bez cienia wątpliwości jest obecnie Barça, to nikt nie jest ponad klubem, co ma być, to będzie, jestem szarym /przeciętnym kibicem futbolu, co ja mogę - nic. Dobrze, nie będę Ci pitolić w nieskończoność, wszystko w rękach Laporty oraz boskich giczołach Leo, ot co! Pozdrowionka :) Klub ponad wszystko!!!
6
@greymid Wypowiedź Don Andrésa sprzed dwóch dni cytuję: Iniesta :- "For me Messi is no. 1 because he's everything. Passing, assists, dribbling, goals, team spirit. He knows how to be decisive in almost every and he's been for years. I've never seen a player as decisive and strong as Messi."
#goatchallenge
Liczy się to, co zapodał taki geniusz jak Don Andrés, Ty co najwyżej możesz komentować snookera lub wyścigi wychodków, chyba nie chcesz porównywać Twoich wysrywów do przemyśleń takiej ikony futbolu jakim bez cienia wątpliwości jest Iniesta. Odeszli Xavier czy Don Andrés, w tym czasie D10S zdobył trzy Złote Chodaki tudzież czy cztery Trofeo Pichichi, wyrównuje legendarne osiągnięcie Ąriego, czyli niesamowite double-double, bije rekord asyst innej wielkiej legendy Barçy, czyli Xaviera, zdobywa Złotą Gałę, nagrodę FIFA Awards i wiele, wiele, wiele innych wszelakiej maści nagród indywidualnych, to o czym Ty tu pierdolisz, weź nie kłam, miej klasę!!!
2
@WaFen Wypowiedź Don Andrésa sprzed dwóch dni, cytuję: Iniesta :- "For me Messi is no. 1 because he's everything. Passing, assists, dribbling, goals, team spirit. He knows how to be decisive in almost every and he's been for years. I've never seen a player as decisive and strong as Messi."
#goatchallenge
Będę tak wrzucał aż do rana... Ups :)
2
@WaFen 6 Ballon dors ( World Record)
6 Golden Boots( World Record)
100 individual Awards ( World Record)
91 Goals in a Calendar Year ( World Record)
This will never be witnessed again #goatchallenge
Hehe :)
3
@Sortello Laliga 20/21* ????
Winners : Athetico Madrid
Runners up : Real Madrid
Most Avarage Rating : Messi
Most Goals : Messi
Most Assist : Lago Aspas
Most Goal + Assist : Messi
Scoring Frequency Per Game : Messi
Most Chance Create : Messi
Most Big Chance Create : Messi
Most Dribbles Complete : Messi
Most Dribbles Per Game : Messi
Most Keypass : Messi
Most Free-kick : Messi
Most Shot : Messi
Most Shot on Target ; Messi
Most Man of the Match : Messi
Most Clean Sheets : Jan Oblak
Most Yellow Card : Stefan Savic
Most Takcle Per Game : Guido Rodriguez
Most Clearnces Per Game : Jawad El Yamiq
Most Big Chance Missed : Karim Benzema
Messi league.
#goatchallenge
Leo po raz enty rozkurwił system, szkoda tylko że ma wokół siebie takich patafianów tudzież kalafiorów, a zwłaszcza w obronie, co nie zmienia faktu że "pięknie" się starzeje!!!Masz rację odnośnie statystyk, tak więc wrzucę Ci kompilacje z dziadkiem Leo, a może meczycho Barçy przeciwko mocarzom z Eibaru, Leo w meczu przeciwko Celcie aż piętnaście udanych dryblingów, cała Barça w meczy przeciwko nababom z Eibaru... aż osiem udanych dryblingów. Mecz Barçy przeciwko wirtuozom z Eibaru, toż to nic innego jak paraolimpiada, cosik a'la wyścigi wózków widłowych und inwalidzkich. Najlepsza/najwyższa nota na Whoscored spośród wszystkich graczy występujących w pięciu najsilniejszych lig Europy, oczywiście, że rokrocznie ma najwyższą notę, ciekawe czemu nie Ney, YMbappe, Haaland, Sancho, Lewy, Ceerunio, lecz zawsze D10S??? Nie wiem na kim ma się opierać "nowy ład" w Barsie, na pewno nie na Griezmannie czy Dembélé, Brejtłejt, Pjanić, Piqué, Lenglet, Roberto - wolę przemilczeć, trochę optymizmem napawa gra Pedriego, De Jonga, dziadków Busquetsa oraz Alby und MaTsa/Araujo, a takie sranie w banie, czyli że Kun, Depay, Garcia wejdą z marszu, że odpalą na maksa, to można sobie między bajki włożyć, daleko nie trza szukać - Couthino, Dembele, Arda, zresztą nie będę wymieniał tych wszystkich klocków /patusów, ponieważ musiałbym dupnąć co najmniej z dwie strony wordowskie. D10S to ikona światowego futbolu /sportu,dlatego też jest ogromna szansa na to, że swoim nazwiskiem to przyciągnie sponsorów czy rzesze fanów na Camp Nou. Na razie dalej jest na absolutnym topie, to inni zawodnicy Barçy dali dupy po całości, na pewno nie On, jeśli zejdzie z poziomu to ławka - bez dwóch, ponieważ w futbolu nie ma sentymentów, nie ma że boli, ale gdy Barça cały sezon grała bez nominalnych skrzydłowych oraz dziewiątki, to po prostu - JA PIERDOLĘ!!! @WaFen mnie się nigdzie nie spieszy, będę cierpliwie czekał na to, co za trzy lata osiągnie Foden, nie tylko staty, bo tutaj nie ma najmniejszego podjazdu do D10S, ale będę go obserwować poprzez "wizualną" grę, że się tak wyrażę tzn. dryblingi, croissanty, rajdy, rzuty wolne, bramki, asysty, asysty drugiego stopnia, crossy itd.
6
Leo Messi at the age 23:⤵️
1 Golden boot⛸️
3 Ballon d'Ors
2 CWC golden balls
5 FiFpro world xi appearances
3 FiFpro YPOTY
3 La liga POTY
1 UEFA best forward
1 UEFA best player
3 UCL top scorer
1 FIFA U 20 world cup
1 Olympic golden medal
Golden boy award
#goatchallenge
Pogadamy o Fodenie, gdy będzie mia 23 lata, a Foden urodził się 28 maja 2000 r. tak więc na liczniku ma już 21 lat, jeno może Leosiowi naskoczyć.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@kubix05 Oj waliło się sake pod wodę z syfonu, jeno był taki big problem, trza było chodzić do punktu nabijania tzn. naboje do syfonu/saturatora , a nie zawsze były i legendarny smak wody z saturatora, tutaj widzę, że ów Belmondziak chyba trzyma w swoich dłoniach wodę świeconą o nazwie "Krakus", a na stole "Wyborowa" i "Żubrówka", ewidentny brak najlepszej jak natenczas gorzały, czyli "Żytniej", w Pewexie chodziła po 33 centy. Jezusie drogi, nie ma się czym chwalić, ale wypiłem olimpijski basen "Żytniej", jprdl, kiedy to było - za króla Ćwieczka :)
3
@AxelF Siema Mistrzu Wu-Shu i Tai-Chi und kulturystyki :) Wiesz, ów ostatni mecz w wykonaniu Barçy, to powinen być mecz cosik a'la Bitwa pod Termopilami, piłkarze Barçy powinni pokazać to, że dalej grają w FC Barcelonie, a nie w FC Farsa, akurat ową jakże haniebną nazwę to wziąłem z notatnika, niestety, ale pierwsza połowa to była po prostu TRAGEDIA, clownada, parodia filmowa wg Mela Brooksa, zabrakło D10S oraz Pedriego i wszyscy biegali bez ładu i składu. Tutaj nie chodzi o to, ażeby stroić sobie kpiny ze sztabu szkoleniowego Barçy czy piłkarzy, mnie akurat nie jest do śmiechu, zresztą co mi to da, co mi przyniesie naigrywanie się z piłkarzy Barçy, a zwłaszcza z danego zawodnika Barçy, akurat dzisiaj napisałem o De Jongu, bowiem zagrał taką kichę, taki szajsen, że nie myliłem się w tej kwestii, ponieważ przy jego opisie jest okrągłe zero, czy to jest wina Koemana, że De Jong grał na stoperze, z kolei w drugiej połowie przeszedł do linii pomocy, być może oszczał ów mecz o pietruszkę, byleby odbębnić i czas na rępkę, ale do jasnej ciasnej, przecież Barça ma rzesze fanów rozsianych po całym świecie, tak więc nie przystoi, żeby zagrać taką kichę. Rokrocznie to samo, czyli że w każdym sezonie Barça ma swoje Waterloo - Roma, The Beatles, Bayern, PSG, a zwłaszcza Granada czy Celta ew. Levante, coraz bardziej "prestiżowe" ekipy nas gwałcą na oczach całego świata - SZOK!!! Akurat co się tyczy ocen, to różnie to bywa, albowiem na pewno Leo wg mnie nie zasłużył na notę marzeń w meczu przeciwko Celcie, a jednak dostał dyszaka na Whoscored, z kolei Griezmann za mecz przeciwko takiej potędze jaką bez cienia wątpliwości jest ekipa z Estadio Municipal de Ipurura, to nasz Bonaparte dostał aż 8.0, jprdl. Net to net, kiedyś nikt nie rozbierał futbolu na czynniki pierwsze, a teraz to niekiedy zamiast cieszyć się grą, to ludzie wytykają temu piłkarzowi, że miał tyle strat, tamtemu, że nie miał asysty czy udanych dryblingów, ale jedno jest pewne, że można mieć bekę z Whoscored, tylko że dziwnym trafem D10S jest rokrocznie najwyżej ocenianym zawodnikiem spośród wszystkich graczy występujących w pięciu najsilniejszych lig Europy, nie Ceerunio, Lewy, Ney, Kejn, Haaland, Sancho, YMbappe, lecz zawsze Leo??? Czyżby rokrocznie awaria komputerów na Whoscored??? :) Wg mnie Busquets nie zawiódł w tym sezonie, nawet miał tyle samo asyst w La Lidze co wokalista Backstreet Boys, czyli De Jong, Busquets to klasa sama w sobie - basta!!!
10
No to jadymy body painting, czy ów mecz powinien być bodźcowy dla naszych megacracków, oto lufa pytanie??? Nie wiem, na ile jest wyceniona ekipa Barçy (bez Leo oraz Pedriego), może na pół miliarda ojro, a na ile są wycenieni nababy z Eibaru??? Być może dwie skrzynki Wojaka i pizzę hawajską, ale nie od dziś wiadomo, że pieniądze nie grają, ponieważ krezusi z Eibaru mieli w tym meczu aż siedemnaście sytuacji bramkowych, gdy tymczasem nędzarze z Camp Nou mieli aż siedem sytuacji bramkowych oraz aż trzy celne strzały - WoW!!! Pierwsza połówka??? Cały czas się głowiłem nad tym, kto był naszym głównym rozgrywającym, czyżby Koeman zapomniał o tym, że istnieje w futbolu taka pozycja, bowiem De Jong grał na stoperze, w linii pomocy był Moriba i Busquets, a gdzie głównodowodzący naszą bojówką??? Bojaźń /strach, ale przed kim, francuscy kataryniarze walili te swoje kocopoły, że Griezmann to pozycja Leo, że Griezmann powinien być centralną postacią Barçy i "był" centralną postacią w tym meczu wstydu i hańby. Barça grała o pietruszkę, nie musiała grać na miękkich nogach, mogli w końcu pokazać całą gammę swych nieprzeciętnych możliwości i pokazała na co ją stać. Był ostatnio artykuł pt. "To jest Barça De Jonga". Jakże trafne spostrzeżenia pismaków, albowiem De Jong w meczu przeciwko monumentalnym graczom z Eibaru to zaliczył okrągłe zero, zero dryblingów, zero strzałów, zero kluczowych podań, ale wg opisu oceniającego "miał kilka dobrych momentów" - tak gra potężny włodarz /rokefeler Barçy, jajcęta same składają się do oklasków (OhYeah). Starsi kibice to może pamiętają taką audycję w radiowej "Trójce", oczywiście że to były czasy za miłościwie nam panującego tow. Gierka, mam na myśli audycję "60 minut na godzinę", paramęt-pikczers, czyli kulisy srebrnego ekranu, wówczas to Endriu Zaorski zapodawał takim tekściorem, a mianowicie - fajowy mecz wczoraj widziałem
- momenty były?
- No masz!
Cała Barça miała aż osiem udanych dryblingów, gdy tymczasem D10S w meczu przeciwko Celcie tylko piętnaście udanych dryblingów plus bramka plus trzy kluczowe podania - nota 5.0, a nasz nowy włodarz Barçy, który przy swoim opisie ma okrągłe zero - nota prawna 4.0. Dobrze, na zakończenie moich wysrwyów to powiem tylko tyle, że przez cały mecz Barça nie przeprowadziła ani jednej składnej akcji, toż to bonanza, chociaż tyle dobrze, że nasz dzielny bonapartysta strzelił bramkę tzw. stadiony świata. Oczywiście, żeby nie było, piszę to pół żartem /pół serio, bowiem nie mam najmniejszego zamiaru boksować się z obrońcami praw autorskich /człowieka i zwierząt, sezon przeszedł do historii, w połowie sierpnia zacznie się nowe rozdanie, ot co.
2
@KrystianR Do usłyszenia w połowie sierpnia, kiedy to znowu zaczną się emocje związane z grą Barçy. Pozdrowionka :)
12
@Chakalaka Most Goals Participation in a calendar year:
1)Leo Messi - 113 (in 2012)
2)Gerd Müller - 97 (in 1972)
3)Pele - 96 (in 1958)
4)Leo Messi - 95 (in 2011)
5)Leo Messi - 90 (in 2016)
Simply Leo is THE G.O.A.T
#goatchallenge
Coś nieprawdopodobnego!!!
24
@Chakalaka *Laliga 20/21* ????
Winners : Athetico Madrid
Runners up : Real Madrid
Most Avarage Rating : Messi
Most Goals : Messi
Most Assist : Lago Aspas
Most Goal + Assist : Messi
Scoring Frequency Per Game : Messi
Most Chance Create : Messi
Most Big Chance Create : Messi
Most Dribbles Complete : Messi
Most Dribbles Per Game : Messi
Most Keypass : Messi
Most Free-kick : Messi
Most Shot : Messi
Most Shot on Target ; messi
Most Man of the Match : Messi
Most Clean Sheets : Jan Oblak
Most Yellow Card : Stefan Savic
Most Takcle Per Game : Guido Rodriguez
Most Clearnces Per Game : Jawad El Yamiq
Most Big Chance Missed : Karim Benzema
Messi league.
#goatchallenge
Leo po raz enty rozkurwił system, szkoda tylko że ma wokół siebie takich patafianów tudzież kalafiorów, a zwłaszcza w obronie, co nie zmienia faktu że "pięknie" się starzeje!!!
3
@KrystianR Haha, czyli chciałem to trochę inaczej ująć, że obaj się zgadzamy w tej kwestii, po prostu źle sformułowałem zdanie, za co Cię bardzo przepraszam, w każdym razie ja Ci nie narzucam swego toku myślenia, dla Ciebie megacrackami mogą być Wawrzyniak czy Ireneusz Jeleń. Puenta - dla Ciebie bardziej przypadła do gustu era Ronaldinho and Ąriego, a dla mnie Leo oraz Ceerunia, akurat gra Ceerunia to nie moja bajka, ale Chapeu Bas dla Portugalca, że jako jedyny to potrafił dotrzymywać kroku naszej Atomowej Pchle. Tak więc sorry, wybacz mi, że źle ująłem zdanie, mea culpa - Peace :) Na koniec to powiem Ci tylko tyle, że jestem przeogromnie happy, że mogłem koookać zarówno na ŚP. Dieguito, Zizou, Ąriego, Ronniego, Ceerunia a zwłaszcza Leo, no i oczywiście że również na złote dzieci /pokolenie Ryjka, Pepa czy Lucho, ot co!!! :) Nie zagotowałem się, no co Ty, a niby o co, po prostu źle Cię zrozumiałem, kłania się u mnie czytanie ze zrozumieniem, mój fail.
2
@KrystianR W matematyce zapis tego, która liczba jest większa/mniejsza odbywa się za pomocą znaków większości i mniejszości. Przykładowo:
48>9 (co czytamy jako: 48 jest większe od 9)
9Ronnie, o co kaaaman, nie rób mi wody z mózgu, przecież Ci napisałem, że Ronnie nawet nie ma podjazdu do Leo, tam powyżej masz staty, które to pokazują, że La Pulga po prostu rozdupcyła system, również Ci napisałem, że jeśli uważasz że jest zgoła inaczej - Okey, no wybacz, ażebym nie znał podstaw matematyki???
2
@KrystianR Jeśli dla Ciebie Leo > Dinho, to nie mam pytań, nasza dalsza rozmowa jest zbędna,albowiem obaj doceniamy zarówno nieprawdopodobną klasę /kunszt Dinho, jak i Geniusza z Rosario, z tym że z minimalnym wskazaniem na Leo, jednak co by nie mówić i co by nie pisać, to Messidona jest od piętnastu lat na absolutnym topie światowego futbolu, a jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Pozdrowionka :)
3
@KrystianR Ja koookam na futbol od 1970 r. Mój pierwszy mecz on live to było spotkanie na "Śląskim", czyli półfinał PZP Górnik Zabrze vs Giallorossi, bramkę dla Romy wówczas dupnął Capello, a wyrównał dosłownie w ostatniej chwili meczu niezawodny Włodziu Lubański, później była dogrywka, by następnie słynny rzut monetą, po którym to rzucie Górnik awansował do finału rozgrywek PZP. Czyli ile siedzę w futbolu??? Pięćdziesiąt jeden lat, a takiego piłkarza jak D10S to nie widziałem i chyba już nigdy nie zobaczę, nie będę się z Tobą licytował odnośnie tego, kto był lepszym magikiem /wirtuozem, bowiem to jest druga donikąd, Ty powiesz tak, ja napiszę zgoła inaczej, czyli nie dojdziemy do consensusu. Ty wrzucisz swoje kompilacje, a ja swoje, w każdym razie Dinho był za krótko na szczycie, ażeby miał podjazd do Leo, podobnie jak ŚP. El Diez, jeno żałuję tego, że nigdy nie mogłem w akcji zobaczyć Garrinchy i Pelego, a tak to jestem spełnionym kibicem, bowiem najwięcej emocji /szczęścia to przysporzył mi Leo, oby grał co najmniej do czterdziestki. Ale jeśli dla Ciebie era (bądź co bądź krótka) Ronniego jest tym, co tygrski lubią najbardziej - Okey!!!
3
@Yosemite Otóż to, Ceerunio czy Lewy to killerzy, ale gdzie im tam do magii i wirtuozerii Leo - lata świetlne :)
3
@Dasty Hah a to jest tylko jedna trzecia tego, co osiągnął D10S, gdybym musiał napisać o wszystkich rekordach La Pulgi Atomica, to bym musiał dupnąć ze trzy strony wordowskie, z takim geniuszem sportu /futbolu mamy do czynienia :)
9
@Yosemite “Finished Messi “ Vs "Ronaldo” this season :
Keypasses -
Messi ( 77) ✅
Ronaldo : 36 ❌
Big Chance Created -
Messi ( 22)✅
Ronaldo : 5❌
Successful Dribbles -
Messi ( 159)✅
Ronaldo : 58❌
MOTM Awards -
Messi (22)✅
Ronaldo : 9❌
Freekick Conversion -
Messi (7.5%)✅
Ronaldo : (0.0%)❌
Shots on Target -
Messi ( 91)✅
Ronaldo - 69❌
Freekick Goals -
Messi (3)✅
Ronaldo - 0 ❌
Outside the box Goals -
Messi (5)✅
Ronaldo - 1❌
Assists -
Messi (9)✅
Ronaldo - 3❌
Goals without Penalties :
Messi : 27 goals ✅
Ronaldo : 23 goals ❌
Finished Leo Messi ? My ass...???
#messivsronaldo #Messi #CR7 #LM10
Hehe tylko i wyłącznie D10S!!!
10
@FC1899Barca 1940s: Bican - (470 ⚽️)
1950s: Di Stefano - (301 ⚽️)
1960s: Pelé - (403 ⚽️)
1970s: Müller - (452 ⚽️)
1980s: Sanchez - (315 ⚽️)
1990s: Romario - (340 ⚽️)
2000s: Henry - (313 ⚽️)
2010s: Messi - (579 ⚽️)
Lionel Messi został wybrany przez IFFHS najlepszym piłkarzem minionej dekady
W ostatniej dekadzie:
Najwięcej goli: Lionel Messi
Najwięcej asyst: Lionel Messi
Najwięcej kluczowych podań: Lionel Messi
Najwięcej udziałów w akcjach podbramkowych: Lionel Messi
Najwięcej goli zdobytych strzałami spoza pola karnego i tego półkoła przed nim (tzw. D-box): Lionel Messi
Najwięcej goli w finałach oficjalnych turniejów: Lionel Messi
Najwięcej udanych dryblingów: Lionel Messi
Najwięcej wykreowanych okazji podbramkowych: Lionel Messi
Najwięcej goli zdobytych z gry: Lionel Messi
Najwięcej goli zdobytych z rzutów wolnych: Lionel Messi
Najwięcej Złotych Piłek: Lionel Messi
Najwięcej Złotych Butów: Lionel Messi
Najwięcej nagród najlepszego piłkarza roku wg FIFA: Lionel Messi
Najwięcej tytułów najlepszego piłkarza sezonu w lidze hiszpańskiej: Lionel Messi
Najwięcej nagród IFFHS: Lionel Messi
Najwięcej tytułów króla strzelców w ligowych rozgrywkach (uwzględniając rozgrywki ligowe na całym świecie): Lionel Messi
Najwięcej nagród "Pichichi" dla króla strzelców ligi hiszpańskiej: Lionel Messi
Najwięcej tytułów MVP w międzynarodowych turniejach klubowych: Lionel Messi
Najwięcej nagród związanych ze strzelaniem goli: Lionel Messi
Najwięcej nagród najlepszego piłkarza meczu: Lionel Messi
Najwięcej razy ponad 50 goli strzelonych w jednym roku kalendarzowym: Lionel Messi
Najwięcej razy ponad 50 goli strzelonych w jednym sezonie: Lionel Messi
Najwięcej razy ponad 20 asyst w jednym roku kalendarzowym: Lionel Messi
Najwięcej razy ponad 20 asyst w jednym sezonie: Lionel Messi
Najwięcej razy ponad 70 goli i asyst w jednym roku kalendarzowym: Lionel Messi
Najwięcej razy ponad 70 goli i asyst w jednym sezonie: Lionel Messi
Najwięcej goli w jednym roku kalendarzowym: Lionel Messi
Najwięcej goli w jednym sezonie: Lionel Messi
Najwięcej asyst w jednym roku kalendarzowym: Lionel Messi
Najwięcej asyst w jednym sezonie: Lionel Messi
Najwięcej goli i asyst w jednym roku kalendarzowym: Lionel Messi
Najwięcej goli i asyst w jednym sezonie: Lionel Messi
Leo Messi - Total stats
Leo Messi po prostu rozkurwił system, bowiem najlepszy strzelec dekady, podobnie jak asystent, drybler tudzież playmaker, jednym zdaniem "Człowiek Orkiestra". @KrystianR Powiadasz, że Ąri czy Dinho to magia, aaaa D10S to liczby, to jakim ch*jem ma najwięcej udanych dryblingów, że nie stosuje elastico, sombrero czy rabonę, a na kiego Mu to potrzebne, jak jednym balansem ciała to potrafi zwieść na manowce pięciu Pitbulli, którzy Go atakują, w ostatnim meczu przeciwko Celcie miał aż piętnaście udanych dryblingów, niezapomniane rajdy, bramki w Jego wykonaniu to arcydzieła sztuki piłkarskiej, podobnie jak asysty, nie mówiąc już o bramkach z rzutów wolnych, absolutny FENOMEN, nigdy już nie będzie takiego piłkarza, który byłby jednocześnie najlepszym playmakerem, jak i bombardierem tudzież dryblerem!!!
3
@axegrinder Thx :) Pozdrowionka :)