4

@Lionel_Messi10 Thx, ja akurat dziś nie mogę walnąć C2H5OH, bowiem ta francowata szczepionka, którą akurat wczoraj dostałem od państwa "Dobrej Zmiany", w gwoli ścisłości to AstraZeneca, to ponoć źle się łączy z alkoholem. Ale jutro już walczę z C2H5OH, albowiem alkohol to wróg ludzkości, dlatego go trzeba w mordę lać :) Miłej zabawy życzę :)

4

@Ojciec5tkidzieci Hah jak mogłem zapomnieć o utworze Adamsa, skleroza na starość, miałem nie jechać rockowymi kawałkami, ale ten akurat bardzo mi pasi
Bryan Adams - Heat Of The Night - YouTube


@Colon

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Ojciec5tkidzieci Dzięx za nominację, no cóż, pojadę standardem, czyli absolutny król popu - Jacko
Michael Jackson: Human Nature Live at Wembley 1988 | 4K REMASTERED - YouTube


@Colon
Nominuję Szanownego Usera @Comentateiro
Aaaa byłbym zapomniał, czyli kolejny megahicior ostatnimi czasy, czyli Coldplay
Coldplay - Hymn For The Weekend (Official video) - YouTube

4

Teraz niech Wam się przyśni "Miś Colagor", "Piaskowy Dziadek ", "Bolek i Lolek" "Do przerwy 0:1","Stawiam na Neymara czy Tolka Banana" czy "" Janka "lub dziesięć minut dla Szewczyka dla najnowszych teledysków. Ale choooy, Ney wracaj natenczas do macierzy, bo grając dla francuskiego m. in. Gordona Keya a'la René Artois ruchu oporu - kapa i kataryniarz number One!!!
Robbie Williams - My Way [HD] Live At Royal Albert Hall, Kensington, London - 2001 - YouTube


Idź tą drogą co Frrank Sinatra!!!

1

@Volcano David Guetta & Sia - Flames (Official Video) - YouTube

1

@Volcano Dobra - Peace :)))

1

@Volcano Co masz na myśli, że leżącego się nie bije??? Mam w dupie że Jesteś w pięknej Australii, gdybym nie był, to mógłbym Ci zadrościć i tak uważam że Floryda a zwłaszcza Miami to taki raj na glebie, ale wg mnie :)

2

@Volcano O jprdl, niedaleko Melbourne, można Ci tylko pozazdrościć, kiedyś surferowałem na plażach Bondi, ale był czad nie z tej ziemi, OhYeah!!!

1

@Volcano Cuburg, nie chcę Googlować, ale gdzie leży taka pipidówa, jeśli można spytać???

1

@Volcano Teraz Cię pamiętam, chciałeś dostać po ryju, ale obeszło się bez niepotrzebnej spiny.

1

@Volcano Siemasz Ney, życzę Ci tego, ażebyś w życiu nie używał wibratora, ot co!!!

43

Ney, po odejściu z Barçy, to dosłownie nie osiągnąłeś nic, oczywiście że najlepszy piłkarz w Ligue 1, ani króla strzelców, ani króla asyst, ani Złotego Chodaka, ani Złotej Gały, de facto osiągnęłeś tyle co przeciętna pipka, a mógłbyś w Barsie osiągnąć dosłownie wszystko, ale było/minęło, najważniejsze jest to, że najlepszymi twoim funflami jest Bieber, Lil Wayne, Eminem, Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, chcesz zdobyć sławę /Oskara to zagraj geja niczym Tom Hanks "Filadelfia", Heath Ledger "Tajemnica Brokeback Mountain", Hilary Swank "Nie czas na to, by pozostać w PSG", Sean Pean "Obywatel Milk" czy Colin Firth "Samotny mężczyzna", wracaj geju do Barçy, póki jeszcze jest czas na to!!!

1

@EsteBlanco Ależ of course!!!

8

Neymar welcome to Barça, skills and dribbling Toples & Akcent & Bayer Full & Milano & Feel & Shazza & Weekend & Cliver & Classic & Masters

1

@Nevermind Co Cię bodło w moim komentarzu, proste jak drut metra w kieszeni, Arabusy paszoł won od europejskiej piłki nożnej, ot takie mam zdanie na ten temat.

2

@Nevermind Haha - 56 lat wiosen na karku, gdy miałem czterdzieści lat to byłem zważka, bo idzie wirażka, jak już :)

12

Nasser Al-Khelaifi masz odlotowego sokoła, to nie tylko kaprys najbogatszch arabskich księżąt czy szejkow, to także crème de la crème najpotężniejszych grup przestępczych
Najbogatsi Arabusy przechadzają się przez centra handlowe w Dubaju z sokołem na plerach. Podobizny nie Neymara, lecz sokołów widnieją na paszportach i banknotach i fladze Arabii Saudyjskiej, Kuwejtu czy Libii. Tak więc obrońco wartości europejskiego futbolu, wracaj nad pola naftowe, gdzie je odkrył Antonio Banderas w filmie "Czarne Złoto" gdzie żeście przed odkryciem czarnego złota, to żeście srali i szczali pod siebie, paszoł won od europejskiej piłki!!! Dzięki za uwagę, mam nadzieję, że szejk nie zamknie mi japy!!!

13

Haha niech całą drużynę postawią przed sądem kapturowym, jednak niekiedy Hiszpania to kraj absurdów i debilizmu, koszałki-opałki, tak więc taki Gil Manzano to już dawno powinen być stracony na stosie, okej, reżim sanitarny trza przestrzegać, ale akurat piłkarze są co jakiś czas, ba!, chyba co drugi dzień mają testy na Covid-19. Głupie info, aż się dziwię, że te pierdoły komentuję.

3

@Colon Girl (Remastered 2009) - YouTube


Wszystko na ten temat, jeden z najwibitniejszych utworów w historii muzy @Comentateiro @Ojciec5tkidzieci

4

@kazbychu Nie chwaląc się, bo czym, ale ja się codziennie biję z myślami odnośnie tego, czy walnąć w krwiobieg C2H5OH czy nie, takie skutki uboczne renty, ale najlepsze jest to, że człek walczył tyle lat z nowotworem, że człek zmieni swój tryb życia, jednak kto się k*rwą urodził, ten kanarkiem nie zdechnie, Dajesz The Clash, jak dzisiaj wyjątkowo jedziemy punkową muzą, to legendarny The Clash musi być, ja również lubię wrzucić na uszęta The Damned czy Generation X, oprócz naszej rodzimej sceny punkowej, w rzeczy samej :) Viva Pogo i Jarocin :)

2

@marcin000019 No co Ty, ileż można zdzierżyć, jestem czysty niczym Hendrix czy Joplin :) Dzięx :)

2

@TheHeisenberg No to ładny jazz, nie dość, że człek ma oznaki delirium tremens, to na dodatek nieciekawa sytuacja, mam nadzieję, że rozejdzie się po kościach, już myślałem, że D10S dostał piąte żółtko... Ufff. Dzięx za info, na Was zawsze można liczyć i to się ceni na stronie fcbarca.com :)))

1

@TheHeisenberg Ale o co biega, bowiem dwa dni byłem poza światem żywych, jeno pamiętam dobitkę D10S po rzucie karnym oraz cudowne uderzenie Leo z rzutu wolnego, coś się stało, że D10S potrzebuje prawnika, możesz z łaski swojej napisać/opisać tak pokrótce, byłbym wdzięczny???

5

@Coutinho007 Joplin, Hendriksa, Amy Winhous,, Houston, Ciechowski, Klenczon, Brian Jones, Presley,Eddie Van Halen, Jacko, Morrison, ech rzygać się chce, mieć wszystko i nic :/

4

@iksajotien Dzięx za nominację, dawno niesłyszana bądź co bądź królowa popu
Madonna - Dress You Up [Official Music Video] - YouTube


4

@Coutinho007 @Comentateiro dziękuję za odzew i fajowe Wasze kawałki :)

4

@Ojciec5tkidzieci @Colon Milli Vanilli - Girl You Know It's True - YouTube


Wiem, że ów kawałek jest największym przekrętem w historii muzy, ale to taki aż nadto przyjemny przytulasek, a wcześniej zapodałem, że nie będę jechał ciężkimi kawałkami. Pozdrawiam Serdecznie :) Nominuję @Yosemite @Martwy @koksik2700 @Comentateiro @Coutinho007
Sex Pistols - God Save The Queen - YouTube

Jak mogłem zapomnieć o utworze, który na zawsze zmienił moje życie, czyli Sex Pistols!!!
Sid Vicious - My Way (Original and Complete Version) - YouTube

Oddaję hołd dla ŚP. Sida Viciousa - wiecznie żywy niczym Lenin!!!

1

@Martwy Dziękuję bardzo za wsparcie, autentyko, nie żenię kitu!!! Życzę Ci bezcennego zdrówka i Cim się Kamracie :) Najważniejsze jest to, że Barça wygrała oraz dublecik Leo, to czegóż chcieć więcej :)

2

@sevs Fatalnie, ale nie z takich opresji się wychodziło, dzięki, że pytasz :) Serdecznie Pozdrawiam :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?