Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Transu96 U2 - With Or Without You (Official Music Video) - YouTube
3
@PatrychoO U2 - With Or Without You (Official Music Video) - YouTube
3
@PatrychoO U - Beautiful Day (Official Music Video) - YouTube
3
You're The First, The Last, My Everything - YouTube
Absolutny król solu!!!
5
Daryl Hall & John Oates - Out Of Touch (Official HD Video) - YouTube
Na pierwszym miejscu listy Billboardu,OhYeah
6
Earth, Wind & Fire - Boogie Wonderland (Official Video) - YouTube
Pany, bawimy się, w końcu jest długi weekend ????????????
4
Pet Shop Boys - Domino Dancing (Official Video) [HD REMASTERED] - YouTube
Dla wszystkich zakochanych do pierwszego stopnia, to jest dla Was!!!!
4
@PatrychoO Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło - Za krótki sen (Official Video) - YouTube
Hicior po wsze
7
Cosik Wam zapodam, każdy z nas miał jakąś pierwszą miłość, czułe słówka, pierwsze doznania seksualne, ach te wszystkie marzenia, że ta pierwsza luba będzie aż do śmierci, ale życie jest piękne a zarazem bardzo okrutne. Ale okej, macie swój tok myślenia w tych sprawach, ale co człeka łączy ze starością a chwilami pierwszego miłosnego uniesienia??? Muzyka, miałem świetną laseczkę, ale... było /minęło, ale gdy słucham hiciora super grupy Whitesnake "IS this love" to mam przed sobą piękne wspomnienia,, nie wstydzę się tego, a pamiętam jak byłem na koncerciku mega kapeli Whitesnake, a teraz jest naprawdę świetna przeróbka utworu, który mi przyomina nieskazitelną pierwszą miłość!!!
Komodo feat. Michael Shynes - Is This Love (Official Video) - YouTube
2
@PatrychoO Wiem, przecież to artysta niewidomy, ech życie jest okrutne :/Ale gitarzysta genialny!!! :)
2
@PatrychoO The Mamas & The Papas - California Dreamin' - YouTube
To jest to, co tygrski lubią najbardziej :)
1
@escarabajo Hehe uważam, że niepotrzebnie Jesteś złośliwy, ja się wychowałem akurat na Danielu Olbrychskim, Kobiela, Jonh Wayne, Gregory Peck itd. Przecież nie będę Ci wymieniał nazwisk, bo mi zaraz zarzucisz, że wujek Google, ale okey :)
2
@PatrychoO Earth, Wind & Fire - September (Official Video) - YouTube
Takie coś leży mi na sercu!!! :)
4
@escarabajo Nie pitol wierszy, rola dealera w filmie pt. "Blow" to majstersztyk, jakbym siebie widział, nie na taką skalę, ale jednak.. :)
6
@PatrychoO Ze mną jest tak, a mianowicie na pierwszym miejscu w historii kinematografii jest ex aequo Tony Montana und Marlon Brando, że Al Pacino nie dostał Oskara za rolę w "Goodftaher", to jest gwałt na rogaciźnie, to jest afront odnośnie sztuki aktorskiej, ale choooy, stało się, DiCaprio und Johny Deep wg mnie fifty-fifty, ot co, masz jakąś fajową muzę z lat 70.80. typu Earth Winds and Fire, coś w tym stylu!?? :)
2
@Coutinho007 Dla takiego wiernego kibica Barçy i nie tylko to szacun po wsze czasy, Jesteś po prostu odlotowy, naprawdę szanuję nad życie takich zapaleńców jak Ty, oczywiście, że na punkcie futbolu :)
6
Dobra, DiCaprio und Johny Deep zaczynali de facto od zera w kultowym filmie w reżyserii Hedgesa, czyli "Co gryzie Gilberta Grape'a". Tytułową rolę zagrał Deep, a gdzie dziś w hierarchii jest Deep a DiCaprio, oto lufa pytanie??? Teraz leci "Pakt z diabłem", uwielbiam Deepa, ale uważam, że jednak DiCaprio jest jak na chwilę obecną najgorętszym nazwiskiem w Hollywood, o ocenę poproszę @PatrychoO ?@PatrychoO ???Dobra, zapodałem o filmie /filmach, bo nie tylko piłką się żyje, ot co!!!
2
@PatrychoO Haha "Pewnego razu w Hollywood" to luknąłem chyba z trzydzieści razy, a zwłaszcza gdy Brad jebnął o samochód Bruce'a Lee, a ta piczka wyjeżdża z tekstem, co Ty zrobiłeś z głównym aktorem żonobójco, ech, wszystkie tekściory znam na pamięć, Tarantino to więcej niż geniusz, podobnie jak Brad czy DiCaprio :)
1
@Vebrol Jakieś info, że D10S odchodzi???
3
Dobra (English: Class of the Choirs) is a Polish La Rambla, jeśli ktoś z Was chce stanąć w szranki z Szanownym Userem @Coutinho007 ,to czapki z głów, nie dość, że potrafi dać odpowiedź z prędkością światła, to na dodatek zna się na historii Barçy jak mało kto, ja wymiękam, jestem miękki szampon /podpaską, ale może ktoś ma ochotę stanąć vis-à-vis z kolo /ziomkiem @Coutinho007??? :)
2
@Coutinho007 Lubie Twoje posty, Jesteś po prostu nie do zajebania, nikt nigdy Cię nie przegada, za co szaczun po wsze czasy :)
4
@Gall Wporzo, ale wiesz jak to bywa w największych klubach pod słońcem Toskanii, tu samobój, tu zjebka od Koemana, tu piłka mu się prześlizgnęła w meczu z Granadą i kariera niby poszła w pizdu, ale na "szczęście" jest okres pandemii Covid-19, to Mingueza nie jest odstawiany na boczny tor. Wg mnie szału nie ma, ale tragedii również.
2
@PatrychoO Brad Pitt, niby epizod w znakomitym filmie Scotta, który na bezczela zajebał screenplay Tarantino, mam na myśli fenomenalny film pt. "True Romance", zagrał ćpuna nie z tej ziemi, oczywiście że wcześniej były filmy z udziałem Brada takie jak m. in. "Kalifornia" czy genialne kino drogi "Thelma & Louise". Jednym słowem kluczowym Pitt to arystokrata X Muzy!!!
1
@Coutinho007 Ja Cię kręcę, Przyjacielu mojej żony, Ty tak piszesz szybko, że ja po prostu nie nadążam z odpowiedzią, Jesteś El Fenemono, autentyko, bez kitu, nie żartuję, bo po co??? :)
3
Komentarz usunięty
3
@Pawel13sz Pawełku??? Dzięki, że któryś raz z rzędu mi wybaczasz mój bądź co bądź fail :)))
3
@Coutinho007 Dokładnie, Szefie, ale nie wymieniłem Ansu, ponieważ dopiero zagrał raptem kilka spotkań, to wybacz, ażebym Go porównywał do megacracków światowego futbolu wywodzących się z La Masii, to miałem na myśli, nic innego :)
7
@Pawel13sz Masz rację, sorry za to, że zapomniałem wymienić jednego z najlepszych DM w historii bala EVER, wybacz, grzecznościowo proszę :)
16
@Encore Uboczne skutki picia C2H5OH :)
4
@Encore Jprdl, to była odpowiedź do Usera @tobiasson92