Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@PershingFanatykLMFCB Wow! Tak więc sorry, nie wiedziałem, że to Twoja Family, jeśli Cię uraziłem tym bądź co bądź prześmiewcznym wpisem, to wybacz. Family to family - cześć pieśni. Pzdr
6
@PershingFanatykLMFCB Dokładnie, Andrzej Kolikowski aka "Pershing", "Tomahawk", "SS-20", śmiało można go umieścić w panteonie największych Polaków, cześć i chwała bohaterom, na pohybel "Masie"...Nie śpiewał jak "Słowik", nie stoczyły się, niczym "Dziad". Chapeu Bas po wsze czasy za to, co uczynił dla Ganji Mafia i nie tylko :)
1
@LuisSalvano Zawsze do usług :)
2
@LuisSalvano https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wojska-obrony-terytorialnej-kupily-kompasy-od-sprzedawcy-ogrodowych-grillow/7sk6nx6
4
@LuisSalvano Polish Airways /Army pod dowództwem kolejnego przygłupa z PiS-u, to kupiła od sprzedawcy grillów /wyposażeń ogrodowych "super-nowoczesne" kompasy dla wojska, które można kupić na AliExpress za free, oczywiście, że to kalectwo umysłowe z PiS-u, dało się po raz kolejny wydymać tzn. nas - podatników, ot co!!! :)
16
Komentarz usunięty
4
Komentarz usunięty
3
@Colon Dzięx, od całej Family Corleone. Czim się Kamracie :)
14
@Colon Aż taką szmatą to nie jestem, ród Corleone nawet pomimo tego, że działaliśmy nielagalnie na rynku, była omerta, były różne hocki-klocki, ale takiego psychola z Żoliborza i jego dupowłazów, to załatwialiśmy w jeden dzień, od czego ma się cyngli. Ja - Don-Corleone, moi synowie - "Sonny" Corleone, Fredo "Corleone, Miacheal Corleone und Constanzia Corleone, to oświadczamy, że ta kanalia /wsza łonowa /kundel, to nie ma nic z wartościami, jakie to pielęgnujemy od wielu lat, czyli honor, dobre imię oraz godność. Oświadczamy (cała Family Corleone), że to jest fejkowe fotazo, zapewne maczał w tym palce pierwszy włazidup w powojennej Polsce - Dżek Kurski, tego mu moja Family nie wybaczy, jego dni są policzone - V jak Vendetta!!! :) Przy okazji - Pozdrawiam Serdecznie :)
4
@Yoshi94 W punkt! Sorry, że pojechałem dętologią, ale dublecik Benzinho to wykończył moją już tak nadwątloną psyche, a tak na poważnie - przeca żartuję, nie ma co deprecjonować osiągnięć jakiegokolwiek gracza Barçy, a zwłaszcza Pedriego, który naprawdę wskoczył na światowy poziom :)
4
@JohnnyBarca Gol słaby w wykonaniu D10S, ale asysta Pedriego to po prostu arcydzieło sztuki piłkarskiej, siedzę w futbolu ponad pięćdziesiąt lat, ale takiej asysty moje patrzałki to nie widziały, z wrażenia to aż mi stanął, na dodatek bez Viagry (przychodzi Viagra do baru, po czym mówi: - stawiam wszystkim!!!). Chapeu Bas dla Pedriego - OhYeah!!!
11
@Janiama Zdrówka - Mistrzu, życzę Ci tego z głębi serca, autentyko, bez kitu!!! :)
2
@izabella Ojej, nie chciałem Cię urazić, za bardzo bierzesz wszystko do siebie, po prostu kiedyś był Twój wpis w najlepszych komentarzach, summa summarum to był smutny Twój wpis odnośnie Twojej Matuli, ale okey, rozumiem Cię, w każdym razie naprawdę nie chciałem Cię urazić. Sorry, najlepiej jest wtedy, kiedy pisze się o futbolu, niepotrzebnie to napisałem. Więcej tego nie uczynię, wybacz, proszę. Pozdrawiam :)
2
@izabella Serdecznie Pozdrawiam oraz życzę duuuużo zdrowia dla Twojej najukochańszej Matuli, mniemam iż od czasu do czasu to Cię rozpoznaje - Dalibóg :)
4
@HERORICH2 Dobry z Ciebie chojrak, jak Atletico w dupę ostatnimi czasy, to Żeś był w kanalizacji, a jak dziś grają naprawdę dobrze, to Żeś się wynurzył hehe :)
1
@Zip Bez urazy, nie chciałem Cię obrazić, po prostu ot takie moje prześmiewcze comento, okey - po to jest forum, by komentować mecze na bieżąco, ale pięć minut bez zgnojenia Leo - pięć minut stracone w życiu. Leo dziś zagrał na wstecznym, to fakt bezsporny /niezaprzeczalny, ale uratował swój "honor" dwiema asystami, aaaa pierwsza asysta to była przedniej urody, najważniejsze są bezcenne trzy punkty, jadymy dalej. Pozdrawiam :)
5
@Zip Za to, że nazwałeś D10S "typem spod ciemnej gwiazdy", to Ci się należy i to obowiązkowo pwemamatnym po jajach, a tak poza tym, to Świetne Twoje comento, no cóż, na tej stronie są męczennicy, męczą bułę przez cały mecz, tylko się modlą do Allaha, ażeby któryś z zawodników Barçy popełnił błąd - wówczas są w stanie ejakulacji!!! :)
4
@Coutinho007 Jak zwykle w punkt - Szanowny Panie Marszałku, jak to teraz młodzież mówi, czyli że wówczas doszło do MASA-KRA-CJI, no cóż, zadra po tym meczu zostanie w człeku do końca życia. Serdecznie Pozdrawiam :)
4
@tmQbassive Okey, okey, oczywiście że było ryzyko zawodowe, bowiem gdy zmieniałeś kesz, to w każdej chwili mogli Cię skręcić menty z PG (Przestępstwa gospodarcze), ale gdy szedłeś na legalu, nie robiłeś wałków, nie robiłeś podmiany, to człek miał w miarę możliwości święty spokój, ale stres był i to jaki. Nie dość, że mentownia na karku, to trza było mieć oczy dookoła głowy, ażeby Cię bandyci nie skroili, ale kesz był ogromny, nawet nie ma o czym bajtlować, również szło się w metale kolorowe itd. Żyliśmy jak przeciętny Amerykanin na Manhattanie w śpiworze hehe Również serdecznie Pozdrawiam :) Jak zwykle zresztą słowo klucz... SPE-KUL-ACJA, która trwa po dziś dzień i to na całe stringi Cerekwickiej, c'est la vie :) Cinkciarz lub konik ew cinkciarz z barów mlecznych, ale to były płotki, szli tylko i wyłącznie w drobnicę!
9
@LeoMessiah Prawdziwe science fiction, ów mecz odebrał mi chęć do życia, mam na myśli voodoo na Camp Nou w rewanżowym meczu Barçy przeciwko The Blues. Dwa zero, gramy w jedenastu na dziesięciu, ciupiemy najpiękniejszy futbol w historii bala EVER, na każdej pozycji megacrack i kuźwa Ramires poszedł jak przecinak, oczywiście że Puyi powinien faulować, ale w zanadrzu miał już jedno żółto, na dodatek już był myślami w finale CL na Allianz Arena i wylew VV. Ale ch*j, przecież była cała druga połowa, Leo podchodzi do karniszonka, myślałem że dupnie karniszonka tak jak zazwyczaj, czyli na dwa tempa, a tu jeb i hekatomba, która jebła w poprzeczkę, oczywiście że słupek, że Čech zagrał coś a'la Tomaszewski w meczu eliminacji do MŚ w '74 przeciwko Dumnym Synom Albionu i na dobitkę mej i tak już nadszarpniętej do granic możliwości psyche, to Torres zwięczył dzieło zniszczenia. Przez miesiąc byłem empty, po części to po dziś mam ogromną traumę odnośnie tego lądowania UFO w Roswell (czyt. Camp Nou), szok, niedowierzanie, Sajgon /Meksyk, chyba wówczas z żalu i smutku to wypiłem wiadro whiskey, tfu :/
4
@El dominatore Również życzę Ci miłej nocy w objęciach Morfeusza. Było miło pobajtlować z Bondem oraz kibicem, który to pamięta niezapomniane /niepowtarzalne lata 70.,80. itd. Czim się :)Aaa wypady do naszych bratanków to również dobrze pamiętam, ludzie wozili m. in. kryształy tzn. wazony i takie tam duperele, aaaa przywozili m. in. duży dezodorant marki "Fa", żyletki, pianki do golenia, w ogóle artykuły pierwszej potrzeby, których to nie było w komunie, forinty szły jak woda, bądź co bądź - to człek to wszystko wspomina z rozrzewnieniem, dawnych wspomnień czar. Ahoj
2
@El dominatore Z "przykrością" muszę Ci przyznać rację, że MaTs powinien za ów mecz dostać dyszaka, komplety mecz w wykonaniu naszego Helmuta, w każdym razie On oraz Piket und Boss /Lord Brejtłejt, to byli ojcami tego bądź co bądź epokowego zwycięstwa, co nie ulega żadnej wątpliwości - Ameno!
1
@El dominatore O co kaaaman z tym wirusem, wkręcasz mnie??? Nie, nie, nie waliłem Niemca w hełm, z kolei mówię to naprawdę, że onanizm wzmacnia organizm, w gwoli ścisłości, w gwoli wyjaśnienia, to puszczałem pornole za kesz, ponieważ "Otake" kosztowało w komunistcznym raju aż trzysta baksów, a przeciętny mondzioł a'la Zdzisio Marchwicki, to brał na rękę dwadzieścia baksów, czyli ok. czterdzieści maraków. Człek biegał pod Pewexem, to się zarabiało od uja keszu, ale summa summarum to nie meritum naszej korespondencji???
4
Proponuję taką kadrę na marcowe mecze eliminacji Mundialu:
Bramkarze: Andrada, Marchesín, Emi Martínez
Obrońcy: Foyth, Montiel, Pezzella, Otamendi, Senesi, Cris Romero, Lisandro Martínez, Nehuen Pérez, Facundo Medina, Tagliafico, Marcos Acuña
Pomocnicy: Leandro Paredes, Lo Celso, De Paul, Guido Rodríguez, Lamela, Belmonte
Napastnicy: Messi, Di María, Ángel Correa, Joaquín Correa, Lautaro Martínez, Dybalski (ale to pobożne życzonko), Alejandro Gómez, Matías Suárez.
No i moja propozycja poszła się... ja Cię kręcę!!! Żeby "chociaż" walnąć reprę Urusów, bowiem raczej z Canarinhos nie mają większych szans, ponieważ co było w Copa Libertadores 2020, solidny omłot dwóch drużyn rodem z Argentyny w półfinałach, czyli Santos zlał po ryju Boca Juniors, a Palmeiras zgwałcił River Plate, ale na pociechę jest to, że inaczej gra się w kadrze, a inaczej w piłce na poziomie klubowej. Go Albicelestes!!!
2
@El dominatore James, James Bond, nie będę płodził naderemnie, ale ze względu na Twą siwą brodę, a że w mojej młodości to miałem takiego niemieckiego pornola, odtwarzałem go na odtwarzaczu marki "Otake", a ów pornos zwał się "James Bond - Stercząca pyta", to było w latach 80. Czy boli mnie wielki Griezmann, otóż nie, ale długofalowy hejt na osobie D10S, doprowadza mnie do szału, piana mi cieknie z ust, chyba mam wściekliznę??? Griezmann??? Facio bez dryblingu, to tak, jakby MaTs zapodał, że nie potrafi grać rękoma, ale okey - inne ma atuty, w każdym razie to nie jakiś tam kalafior. Co innego mam na myśli, mam na myśli piękno gry, a dla mnie piękno gry, to dryblingi, cudowne croissanty zza pola karnego, olśniewające rzuty wolne, pierwszej wody asysty, pierwszorzędne crossy na kilkadziesiąt metrów, z dokładnością co do mikrona, na nos, najwyższej jakości asysty drugiego stopnia, nadzwyczajna kreatywność, a to mi daję Griezmann czy D10S, oto lufa pytanie??? Oceny to tylko zabawa, na Whoscored czy Sofascore to D10S oczywista oczywistość, że najlepszym zawodnikiem owego spotkania, ale co tam takie błahe /beztreściwe portale, na świecie liczy się tylko ten dział, dział oceniających na forum fcbarca.com, oczywiście że brygada oceniających poszczególnych graczy, to robi świetną zabawę tudzież robotę, ale bądźmy poważni!!! Nie będę porównywał gry Griezmanna do Leo, bowiem to jest coś takiego, gdybym porównywał arcydzieło światowej kinematografii, czyli film pt "Ojciec Chrzestny", w kontekście porównania również do ponadczasowego dzieła polskiej kinematografii, czyli film pt "Zenek". Aaaa na koniec powiem Ci tylko tyle, że takich dośrodkowań Leo ma multum/bez liku, ale niestety w meczu przeciwko Atletico to Lenglet walnął z metra wprost w Oblaka, nawet nie muszę daleko szukać, ponieważ w sobotnim meczu przeciwko Sevilli, to również w sposób artystyczny De Jong zdupczył ciasteczko od Leo, czyli wprost z baniaka do koszyka Bono itd.
7
@El dominatore Haha jprdl, Griezmann będzie miał aż jedenaście udanych dryblingów, chyba w całym sezonie, gdy R10 robił potrójne sombrero nad dyńkami rzeźnikom z ETA, to achy i ochy, ogólne masturbinho, ale co tam dryblingi, lepiej się jarać wyrzutami z autu, rożnymi, klepaniem wzdłuż i wszerz boiska. Co tam taka gra najlepszych dryblerów w historii bala, czyli ŚP. Dieguito, Cruyffa, Besta, Littbarskiego, R10, R9, Baggio czy najlepszego dryblera wszech czasów - D10S, lepiej się jarać ołowianymi /drewnianymi żołnierzykami, gdy Dembele miał aż czterdzieści strat, ale co tam - jedyny, który grał do przodu, który wdawał się w dryblingi, a Leo??? Dwadzieścia minut na tej stronie bez zgnojenia Leo - dwadzieścia minut stracone w życiu, jednym zdaniem - pierdolisz jak mały Kaziu po dużym piwie!!!
3
@mr_robot Dokładnie, niesamowitymi jesteśmy szczęściarzami, że żyjemy w erze D10S, że żyjemy w czasach gdzie jest taki ogólny dostęp do mass mediów, dlatego człek może de facto luknąć na każdy mecz Barçy oraz D10S, w rzeczy samej :)
2
@Fawrf O, tak, sorry, ale zapomniałem o Nazario :)
14
Hah Są piłkarze, piłkarzyki... i jest D10S - absolutny król futbolu, oczywiście, że nie odpowiem na żadne pytania, o ile by takie się pojawiły, bowiem mam prawo milczeć, wszystko, co powiem na temat Geniusza z Rosario może być użyte przeciwko mnie w sądzie (czyt. czyli szacowny Moderator tej strony - @wpwelement :). Leo - Te quiero para siempre. Również bardzo udane zawody w wykonaniu Minguezy, lorda Brejtłejta, w pewnym sensie De Jonga czy Big Sama oraz Alby, w ogóle dzisiaj za bardzo nie ma co narzekać na zawodników Barçy, jeno ciekawe czy Griezmann byłby w stanie trafić w wulgszaparkę mojej ukochanej teściowej, która (bez urazy, bo naprawdę bardzo Ją szanuję), ale ma wulgszaparkę jak stodoła /wiadro??? Dobra, są bezcenne trzy punkty, obyło się bez jakiejkolwiek kontuzji, jadymy dalej!!!
4
Komentarz usunięty przez użytkownika