3

JAY-Z - Girls, Girls, Girls (Audio ) - YouTube


Pościelówa na dobranoc w wykonaniu Jay-Z, Marvin Gaye czy absolutnny król dymania nocą - Barry White???

10

Moi drodzy Culés, tutaj, na forum są wszelakiej maści prośby o modlitwy. Rozumiem to, że odchodzą w Krainę Wiecznych Łowów Wasi najbliżsi. Że odchodzą na Covid-19 czy nowotworowy, niestety, ale musimy umierać a zwłaszcza my - ludzie starsi wiekowo - że musicie się pogodzić ze śmiercią Waszych milusińskich typu: psiaczki, kotki czy świnki morskie, ale mam odezwę do Was, a mianowicie - proszę Was o modlitwę/memento/kadisz czy akt strzelny, ażebym dotrwał/wytrwał do końca tego epokowego dzieła, mam na myśli genialny filmosław pt. "Smoleńsk". Nie mam Netflixa - nie stać mnie na taki luksus, dlatego proszę Was o modlitwę, ażebym wytrzymał ok. pół godziny, z góry dziękuję - Ymbappe, je vous aime!!! Jaz - Z w utworze pt. "Niggas is Paris".

1

@marcin62 Gdzież bym śmiał szkalować takie cudo X muzy, toż to wybitne dzieło coś a'la Wajdy "Pokolenie" czy "Kanał".

4

@insp1re Miło z Twojej strony, tylko nie "per pan", grzecznościowo proszę :)

2

Ladies and Gentleman, przed państwem arcydzieło sztuki piłkarskiej tudzież filmowej, tego arcydzieła nie powstydziłby się Coppola, Scott Joplin, Cab Calloway, Coleman Hawkins, Visconti, Bergman, Berotolucci, Wajda, Dolan, de Sica, Scorsese, przed państwem "Chuj mu w dziąsła /dziąsło" filmosław pt. "Apocaliptyca (ekipa rockowa) /Apocalypto /Pluton /Czas Apokalipsy... czyli arcydzieło pt." Smoleńsk ". Szanuję zmarłych, ale to, co uczynił Krauze - HAŃBA na taśmie celulozowej!!!

11

@Coutinho007 Leo nie dał ciała, siedem udanych dryblingów, kilka kluczowych podań, wokół Niego od razu czterech Pitbulli, odciąża innych napadziorów, ale gdy bodajże Dembele ma trzy gole w La Lidze, to z czym do ludzi, jebać takie wahadła, gdzie zazwyczaj D10S ma asysty drugiego stopnia. Zamiast D10S w napadzie, bowiem jest najlepszym strzelcem dekady i nie tylko, to trza jebać za De Jonga, Pedriego czy Busiego, nie mówiąc już o napadzie, którego de facto NIE MA!!!

3

@SonBarcaGoku Ja Cię kręcę, pomyliłem komentarze, ale Griezmann 0,6 dryblingów na mecz, trochę więcej ma Dembele, to jak mamy przejść potrójne zasieki obrońców??? Paralotnią czy dronem, nie gramy skrzydłami, nie gramy na 9-tkę, to co my nie raz gramy, bo już tego nie czaję. D10S jako Mediapunta, a okazuje się, że tylko MaTs ma nominalną pozycję???

2

@SonBarcaGoku Masz rację, ale ja akurat w latach 80. też nie wierzyłem, że my - Polacy - to potrafiliśmy obalić Układ Warszawski, a jednak udało się, dlatego mam takową nadzieję, że uwolnimy się spod jarzma PiS-u, a zwłaszcza czarnych /czerwonych Khmerów. Nie mam nic do ludzi wierzących, wolność polega na tym, że wierzmy w to, co chcemy, ale Pisiory idą na to, żeby nas wyjebać z Unii Europejskiej oraz NATO - SZOK!!!

21

@Pilka_jest_okragla Najlepszy drybler w historii bala EVER, nie musi walić elastico, ruletę, rabonę i tym nikomu niepotrzebne sztuczki, Jego balans ciałem jest a'la Garrincha, jak to zapodał Mourinho: - Gdy Jesteś sam na sam z D10S - zginiesz!!! Geniusz nad geniuszami!!!

7

Nie chwaląc się, bo czym, ale koncert U2 w Zurichu, to był kozak, to, co tygrski lubią najbardziej - OhYeah!!!

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@axegrinder Eee tam dlaczego... Eduardo, Schumacher, Keane, Wasyl, Witse itd. Mieli tępić bezpardonowe akcje na Achillesa i co??? Jajco :(

3

Komentarz usunięty

2

@mikael Haha dokładnie :)))

0

Komentarz usunięty

2

Jak myślicie??? Guns N'Roses wystąpi w swoim once de gala na Narodowym 27 czerwca, czyli Axl Rose, Izzy Stradlin, Adler und jeden z najwibitniejszych artystów gry na gryfie - Slash???

1

@msmsms Sponio, Peace, ale zawsze możemy strzelić popierdółki, nie mam nic do Ciebie, masz niepisane prawo odnieść się do moich wysrwyów, za co nie mam najmniejszego żalu do Ciebie!!! Pozdro600:))

2

@msmsms Chciałybyśm porozmawiać o stanie technicznym moich zwoi mózgowych, pytam się na poważnie, bez spiny??? :)

1

@Rastafarnianin Dokładnie, user nie rozumie moich bądź co bądź wypocin, ale jest w tym źdźbło prawdy, bowiem co rusz, to słyszymy o "nowych" rekordach Pelego :)

28

D10S wczoraj w meczu z Valladolid mógł pobić kolejny rekord - najwięcej ilości goli zdobytych w jednych rozgrywkach. Póki co ten należy do Pelego, który strzelił 468 goli w mistrzostwach stanu São Paulo - Campeonato Paulista.

GOAT dotąd zdobył 467 bramek w La Liga. Czy ustanowi w meczu przeciwko Los Blancos nowy rekord - Budda, Mahomet, Ardźuna, Konfucjusz und Józek Chytrus są z Tobą. Czekam na wieści z Brazylii, gdzie niejaki Arthur Friedenrich jebnął ok. 1400 bramek, a że walił na bramki do gry w rugby, to nie ma najmniejszego znaczenia - WTF???

1

@socha Dobra, Peace, grzecznościowo proszę :) Nie raz, nie dwa, to się jeszcze szczapimy! Czim się Kamracie :)

3

@Amigo_Blanco Bardzo trafny komentarz, ŚP. Krzysztof Krawczyk to nie dał się zaszufladkować, ja - pomimo tego - że wychowałem się na Hendriksie, Jethro Tull, Dee Purple, Sex Pistols und Sid Vicious, Defekt Muzgó, Dezerter, Made in Poland, aaaa szkoda wymieniać, to bardzo cenię twórczość niestety już ŚP. Tadzia Nalepy czy Krzysztofa Krawczyka, ot co!!! Pzdr :)

3

@Ojciec5tkidzieci Długopis coraz bardziej się pogrąża, facio jest oderwany od rzeczywistości, czyli że widzę go w roli "Wodza" w kultowym filmosławie pt. "Lot nad kukułczym gniazdem", bądź co bądź to w reżyserii znakomitego reżysera, który uciekł z "cudownej" Czechosłowacji - Milosa Formana!!! :)

2

@KapiFCB Ojezu, jak mogłem przegapić Twój wpis, no cóż, bardzo, ale to bardzo jestem happy, że są tacy userzy jak Ty, którzy lubią moje wysrwy :))) Dzięx, jestem w stanie euforii, autentyko, bez kitu :)))

1

@Encore Przepraszam Cię, ponieważ bardzo szanuję Twoje wpisy, Jesteś zajebistym userem, tak więc sorry za to, że naskoczyłem na Ciebie, za dużo adrenaliny odnośnie tego science fiction z Valladolid, za dużo w święta było C2H5OH oraz koksów, wybacz, proszę :)))

6

Komentarz usunięty

1

@kamilo0066 Griezmann był najgorszy - koniec tematu, najważniejsze są bezcenne trzy punkty, a reszta o kant dupy potłuc - Pozdrawiam :))

4

@BarcaInfo D10S - zostań z nami, po wieku, wieku - Ameno!!! Kocham bardziej D10S niż pedofila Rydzyka, no cóż zrobić - ot takie moje preferencje :)))

2

@Encore Weź mi opowiedz o grze Griezmanna, ale coś sensownego, okey??? D10S bez bramki czy asysty to z automatu gówno grał, co nie??? Zawsze spłaszczasz temat odnośnie stat???

6

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?