Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ale Pedri to młokos, dajmy mi rozgrzeszenie, wg mnie to *****
12
Przepraszam wszystkivh Culés, którzy o odpowiedzieli na me zadane pytanie, ale jestem w takim stanie, że po prostu nie jestem w stanie sensownie odpowiedzieć, jeszcze raz bardzo dziękuję za to, że był odzew, ale niestety nie jestem w stanie coś sensownego sklecić :/Sorry, ale jaki jest kurs na to, że z podłogi obejrzę mecz Barçy???
7
@Rysiu Dzięx @Rysiu @FafitFCB @koksik2700 @Martwy
6
@Rysiu Walę do oporu, ale trza zbastować, by wytrwać do arcyważnego meczu Barçy przeciwko Los Che!!!
23
Przepraszam za to, że znowu Was zaczepiam, ale obiecuję, że to już ostatni raz, mam na myśli, to, że wychlałem sześć piw oraz pół butelki whiskey, jakie są zakłady bukmacherskie, że dotrwam do tak arcyważnego meczu Barçy, czy w ogóle mam takową szansę czy koniec z walieniem sake, byłbym wdzięczny za pomoc, za konkretne informacje /odpowiedzi??? Jestem tylko szarym kibicem Barçy, jakich to jest miliony na całym świecie, nie szukam atencji w necie, ale dajcie mi jakiś znak, bowiem chociażbym chodził czarną doliną, ale zła (Gil Manzano) się nie uleknę, bo Ty D10S jesteś ze mną oraz z Barçą, Twój kij i Twoja laska (Antonella), są tym co mnie pociesza, a zwłaszcza dziś Twój hat-trick, mój kielich jest przeobfity w whiskey oraz piwerko Namysłów, namaszcz mi zgnity czerep olejkiem, tak, dobroć i łaska pójdą w ślad za Twoim hat-trickiem, po czym na stałe zamieszkam w domu Pańskim, w rezydencjach tego, który miał kłopoty z zawiązaniem sznuruwek - Obajtka!!! Na pohybel Los Che!!!
2
@OTX Szeryfie??? Każdy mądry w necie, pozwól mi, że Ci odpowiem po meczu, wg mnie grając bez klasycznej dziewiątki oraz bez nominalnych skrzydłowych to seppuku, ale obym się mylił!!! Tym bardziej, że co jak co, ale Los Che to są mistrzowie świata gry z kontry, się okaże???Sorry, ale zajrzałem na Twój profil, tak więc Jesteś starym userem, czyli że jak mało kto, znaś się na piłce, mam nadzieję, że po prostu się mylę odnośnie koncepcji z ustawieniem składu a zwłaszcza systemu przez Koemana???
2
@Rust_Cohle W punkt!!! :)
2
@DonAndrzejos Nawzajem, że dałeś w swoim avatarze wg mnie najlepszego piłkarza w historii polskiej piłki nożnej, Chapeu Bas dla Ciebie, już nie ma takich kibiców jak Ty, którzy pamiętają erę "Orłów Górskiego". Naprawdę Serdecznie Pozdrawiam :)
2
@DaPidejpi To się ceni, Oni zawsze powracają, jak tytuł z horroru :)
2
@kkbarca Bez przesady, bujałem wory dziesięć lat pod Pewexem i dałem radę, żadne używki mnie nie wciągnęły, oprócz C2H5OH, ale z tym również sobie dawałem radę, sprowadzałem na legalu wypasione fury, ale... byłem gangsterem wg żony i dwóch córek, dziwne, że nie pierdziałem w pasiaki :)
28
Posłuchajta, jeśli możecie, akurat mam wspólne konto z córką, która osiedliła się na stałe w Irlandii, wydziela mi kasę tak, jakbym był Ziutkiem spod monopolowego lub lombardu, cały czas mi pitoli, że jestem alkoholikiem, narkomanem, ćpunem, prochmenem, bowiem jest akurat po studiach medycznych (stomatolog), aaaa gdy całe życie zapierda.lałem na Jej studia i studia drugiej córki, to mi zapodały, że byłem przemytnikiem fur /koksów itd. Służ wiernie, a Ci piernie!!! Dlaczego to płodzę, bowiem naprawdę chcę wspomóż /wspomóc ów zajebisty serwis internetowy fcbarca.com, ale dam parę zeta dopiero za parę dni, aż mi głupio z tego powodu, oczywiście, że mam lewe konto na czarną godzinę, ale dałem numer konta córce, że gdybym w razie czego wykorkował, to niech ma parę zeta ode mnie. Ratujmy serwis fcbarca.com!!! Co tam dyszka czy 40 zeta ew. stówa, tyle to kosztuje whiskey, okey, więcej się dziś nie udzielam, wiem, że Wam przykro z tego powodu, ale dziś najważniejszy mecz Barçy w sezonie!!! Pozdro600 :)
3
@DaPidejpi Ajajaj, faktycznie, ale miałeś nick "DaPi", ale i tak Cię lubię :)
4
Haha Rudy-102 idzie w zaparte, znowu "megacracki" na wahadle i bez klasycznej dziewiątki, czuję w moczu, że znowu Nie-Boska komedia w wykonaniu Barçy ew. Niebiańska plaża, oczywiście, żebym się mylił!!!
2
@DonAndrzejos Deyna??? No i co z tego, jak D10S ma aż sześć Zlotych Chodaków, uwielbiałem "Kakę" Deynę, nawet pomimo tego że w młodości byłem ultrasem /głupolem ekipy z ulicy Roosevelta!!!
3
@DaPidejpi Pozwoliłem sobie dodać Ciebie do obserwowanych przeze mnie, będę Cię obcinał jak komornik szafę, mniemam, iż nie masz o to pretensji, zresztą znam Cię z forum, tak więc myślę że wszystko jest w pytę jeża :)
3
@DaPidejpi Dzięki wielkie, uwielbiam takich pasjonatow futbolu jak Ty, akurat dzisiaj nie jestem w formie, ale postaram się popitolić pod Twoimi czaderskimi przemyśleniami, masz to jak w banku Lehman Brothers :)
3
@mekston No i mosz, wyjaśniłeś mnie francuskim kataryniarzem... Ups!!! Chapeu Bas dla Ciebie, chylę czółko, czołobitność dla Ciebie!!!
2
@Mns21 Never, D10S idzie jak burza po ósme Trofeo Pichichi, ale nie przypominam sobie, ażeby jakiekolwiek piłkarz spośród pięciu najsilniejszych lig Europy, to miał Złotego Chodaka aż pięć razy z rzędu??? Być może się mylę???
3
@DaPidejpi Świetne Twoje comento, lubię aż nadto takowe :)
3
@escarabajo Przeca żartowałem, po prostu chciałem Ci wbić szpilę, a po co - to nie wiem, chyba za dużo było C2H5OH w krwiobiegu :)
4
@skakun95 OhYeah :)))) Może kiedyś to ja Ci będę w stanie z deczka pomóc,, gdy będziesz miał poranek do luftu :)
4
@Lopezz80 Hehe na Was - Culés, zawsze można liczyć, wiesz, człek nie powinien płodzić w necie o swoich osobistych kłopotach, bowiem to z deczka pachnie sztampą, ale stało się i choooy, nie mam najmniejszego zamiaru robić z tej strony Pudelka vol. 2,ale... ale zawsze jest jakieś "ale" w każdym razie Wielgaśne Dzięx, może kiedyś Ci pomogę w cyberprzestrzeni, różnie to bywa :) Pozdrowionka :)
3
@koksik2700 Wiesz dobrze, że mam z Tobą kosę, ale łączy nas jedno, a mianowicie powrót Neymara na Camp Nou, Boże, to jest ostatnie moje marzenie odnośnie Barçy :) Zawsze szanuję Twoje wpisy, nawet dzięki za to, że odpisałeś mi na priv, ale nie czytałem, bowiem akurat w stosunku do Ciebie zachowałem się jak szmata, ot co!!! :)
4
@Bocheno1 OhYeah, dzięki za miłe słowa pod moim adresem i nawzajem :) Przyjaciół poznaje się w biedzie :)
4
@NaFazieHitman Dzięx Anglosasie, wybacz, że kiedyś w jakże chamski sposób ruszyłem na Ciebie, ale byłem pod chwilą emocji związanych z meczem Barçy :)
4
@AmigoBlancos Na Ciebie zawsze mogę liczyć, wiesz dobrze co nas łączy, czyli miłość do naszych już nieżyjących Najdroższych Matuli, bardzo dziękuję za to, że mnie pocieszyłeś, zawsze będę życzył wtopy Twej ukochanej ekipy, ale akurat Tobie życzę udanego życia, nie żenię kitu, bo po kiego, Czim się Kamracie :)
4
@Bocheno1 Thx :) Nie z takiej opresji się wychodziło, miałem nowotwór z czteroma przerzutami, ŚP. doktor Marek uratowała mi nędzne życie oraz Prof. Suwiński, ale było /minęło, tylko zwycięstwo Barçy może przywrócić do świata żywych, dzięki za miłe słowa pod moim adresem, cóż Ci mogę zaoferować w cyberprzestrzeni, jeno po prostu Dziękuję Bardzo :)
14
Czy można mieć lepszy poranek??? Otwieram jedno oko, następnie drugie oko, mój najukochańszy piesio to po prostu zrobił tak centralnie kupę, oczywiście, że mój najdroższy terrierek szkocki zwie się "Lijoł", oczywiście, że kolumny w salonie obrócone o 360 stopni, jak to mawiał Lech Wałęsa. Patrzę, a tu w salonie płyty z bardzo melancholijną muzyką, w sam raz na puszczanie owej muzy o godz. 3:0 0 nad ranem, czyli Mötorhead, na basie Trujilo, Mötley Crüe, Megadeth, Rage Against the Machine, Ozzy Osbourne, Billy Idol czy Sex Pistols und Whitesnake. SMS od mojej byłej już żony, że ****' takie życie, że ma to w *****, oczywiście że również SMS-y od moich córek, że mają w **** takiego ojca, że jestem niczym Randlie Patrick w kultowym filmie pt. "Lot nad kukułczym gniazdem", jeno tylko brakuje mi na chawirze siostry Ratched... "Wodzu, chcesz gumę". I tak w ten oto sposób porażka Barçy przyczyniła się do rozpadu mego już chyba ostatniego związku małżeńskiego, jeśli dziś Barça da ciała, to będzie vol. 2..."Zostawić Las Vegas" , "Na rauszu", "Pod mocnym aniołem" lub "Lina". Mógłby ktoś mnie przytulić, powiedzieć dobre słowo, byłbym bardzo wdzięczny, autentyko, bez kitu!!! @AmigoBlancos liczę na Ciebie, chociaż stoimy po przeciwnej strony barykady, ale liczę na to, że mnie z deczka pocieszysz, byłbym bardzo wdzięczny, autentyko, bez kitu!!! Byle wytrwać do godziny "Zero" i nieodżałowany prezydent Warszawy - Stefan Starzyński, cały rząd uciekł do Rumunii, aaaa ŚP. Starzyński zachował się jak prawdziwy mężczyzna /hiroł, czyli wytrwać do godziny 21.00!!!Z góry dziękuję za miłe słowa, jeśli takowe będą :)
3
@jeyx77x Adekwatnie /adekwatne do mojej obecnej sytuacji /pozycji, czyli "Na rauszu"... Widzę, że masz bardzo wysublimowany smak odnośnie X muzy, co się chwali, ja z kolei wychowałem się na kinie skandynawskim, a zwłaszcza na arcydziełach Bergmana :) Bardzo przygnębiające /melancholijne kino, podobnie jak obecnie filmy w reżyserii Dolana czy Heneke, ot co!!! :)))
2
@Transu96 Barry White - My First My Last My Everything - YouTube