2

@Songo91 Dlatego trza jak najszybciej zgłosić się do onkologa, każda chwila na wagę złota tudzież przeżyćia, ja miałem nowotwór z czteroma przerzutami i żyję, nie miałem chłoniaka, ale wiem, co to za straszna choroba, wpierw TK, badanie krwi bądź rezonans i jak najszybciej chemioterapia lub radioterapia, autentyko, bez kitu!!! Serdecznie Pozdrawiam!!!

3

@escarabajo Właśnie przegrywają 0:1 po bramce Cuevy, oto cały futbol rodem z Ameryki Południowej, obecnie w ciemno to można jeno stawiać na reprę Canarinhos, a tak to każdy może wygrać z każdym, tam nie ma ekip typu: Gibraltaru, Wysp Owczych, Litwy, Łotwy, Estonii itd. Każdy punkt trza psu z gardła wyrwać, odkąd sięgam pamięcią, to zawsze tak tam było, przecież kiedyś repka Albicelestes musiała grać w barażach z reprą Kangurów, a na odsiecz musiał przyjść sam "gruby" jak natenczas ŚP. Dieguito.

3

@LeoMessiah Dokładnie, mecz meczowi nierówny, dlatego zawsze liczę na zwycięstwo Albicelestes, oczywiście że repka Kolumbii dała dupy po całości z Ekwadorem, ale zawodników mają na tip-top, się okaże??? :)

3

@Encore Uszaty ostatnio kopał się po torbulcu, tak więc ława, może wejdzie w drugiej połowie, naprawdę darzę Di Maryśkę ogromnym sentymentem, to gracz nietuzinkowy, ale ostatnio na kadrze gra straszną manianę, ja nie trollo z pozycji kanapowca, ale wystarczy tylko jedna wtopa Albicelestes i może być tak, jak przed MŚ u Putina, gdzie losy awansu ważyły się do ostatniego gwizdka eliminacji w strefie śmierci.

4

@VenoM Dokładnie, ale Foyth ostatnio zagrał jak partyzant z wyciętego lasu, oczywiście że Otamendi to tykająca bomba, ale Scaloni chyba jest zmuszony eksperymentować, na dodatek dwa świetne żądła w reprze Kolumbii, czyli Muriel i Zapata oraz będący w genialnej formie Cuadrado, cienko to widzę @KapitanKnykiec @LeoMessiah

20

Rumored Argentina XI vs. Colombia: Emiliano Martinez; Montiel, Romero, Otamendi, Martinez Quarta, Acuña; De Paul, Paredes, Lo Celso; Messi, Lautaro Martinez.
Foyth, Tagliafico i Uszaty wyautowani po meczu przeciwko reprze Chile, czyli defensywne ustawienie, gdy gra się nie będzie kleić na rozgrywaniu, a tak może być, bowiem Acuña czy Paredes to z nich tacy kreatorzy jak z kozi dupy trąba, tak więc Leo będzie musiał się cofnąć i z przodu tylko jedno żądło, czyli Lautaro. Nie wygląda to zbyt optymistycznie, ale repka Kolumbii to naprawdę sztosik, w każdym razie asiorów tam nie brakuje, czuję remis w swoich stringach, ale po cichu liczę na zwycięstwo Albicelestes, a jakżeby inaczej, w mordę różowego miśka. Scaloni nie ma wyjścia, musi kombinować ze składem, na dodatek piłkarze Albicelestes to nie grali ze sobą pół roku, Ocampos po kontuzji to wrak piłkarza, Uszaty w PSG gra pierwsze skrzypce, a gdy przyjeżdża na kadrę to gra jak ostatni wymoczek /zasuszona mumia, czyli bez skrzydeł, może Lo Celso da dziś dobrą zmianę - Darzbór :)
PS. Skład zestawu repry Albicelestes to zapodałem ze strony internetowej - Futbol Latynoski /Conmebol.

2

@Songo91 Zależy, jeśli chłoniak nieziarniczy to po prostu przejebane, a jeśli choroba Hodginsa to wyjście z tego syfu na 90%, chemio i radioterapia, na dodatek cytostatyki, bleomecyna, a być może neulasta, bądź co bądź to ciężka walka przed Twoim kolegą, oby Mu się powiodło, ale wszystko zależy od tego, jakiego ma chłoniaka, co zaatakował, jakie są przerzuty, ile ma we krwi markerów itd.

1

@Colon Ależ ja wówczas byłem fanem gry Denilsona, oczywiście że jako zagorzały fan Albicelestes to zawsze życzę Brazolom wtopy, ale klasowych piłkarzy trza podziwiać, bo tak szybko odchodzą. Po kiego on przeszedł do Betisu, to po dziś dzień się głowię, oczywiście że dla szmalu, przecież wówczas stał się najdroższym piłkarzem na świecie, Betis zabulił za niego aż ok. 50 melonów baksów i słuch po nim zaginął, niestety czy stety, ale jeśli kibice mają Cię zapamiętać po wsze czasy /na wieki, to trza ciupać w najlepszych ekipach na globie, mam na myśli markę danego zespołu np. Barça, Los Blancos, Bayern, MaU, Inter, Milan, Juve, Liverpool itd. Betis to zadupie piłkarskiego świata, oczywiście że znany klub, ale gdzie mu tam do gigantów światowego futbolu, w każdym razie Denilson miał swoje pięć minut w karierze, na lewym skrzydle to robił gostkom z dupy jesień średniowiecza, znakomity piłkarz, geniusz/wirtuoz techniki, acz zapomniany - niestety :/

1

@Kusco15 Taki urok osobisty netu, że człek mimochodem coś porównuje, nawet ostatnio to się natknąłem na taki ranking, a mianowicie najlepsi dryblerzy w historii bala EVER, na pierwszym miejscu ŚP. Cruyff - akurat widziałem Cruyffa on live, kiedy to repka Polski rozkurwiła repkę Tulipanów na "Śląskim" aż 4:1, na drugim miejscu Best, nie widziałem Besta on live, bowiem za "młody" jestem, ale jeśli Best był lepszym dryblerem od Garrinchy, Dieguito, Ronaldinho a zwłaszcza od Leo, to lepiej tego nie komentować, w gwoli ścisłości to na trzecim miejscu jest Leo, ale jeszcze lepszy joke jest taki, że Mahrez lepiej drybluje niż ŚP. El Diez haha :) Nie jara mnie obecny boks, widzę, że ludzie wolą walki w klatce jakiś troglodytów, ale okey, takie czasy, bokserzy, którzy mnie jarają /jarali w tych czasach to Pacquiao a zwłaszcza Floyd Mayweather Jr. Również bardzo, ale to bardzo mi się podobały dwie walki Adamka z Briggsem, Endriu Gołota również miał swoje pięć minut, ale głowa nie dojechała do tego, ażeby założyć mistrzowski pas - szkoda!!! :)

2

@Kusco15 Haha Ali to był nudziarz, ale Żeś dojebał do pieca, jeden z najwibitniejszych bokserów w historii tego cudownego sportu. Przecież napisałem, że ciężko porównać dzisiejszy sport do zamierzchłych czasów, jak można porównywać technikę z lat 60/70 do obecnej techniki, w latach 70. to tylko nieliczni mieli telefony stacjonarne czy takie cuda motoryzacji jak "Syrenka", "Wartburg", zemsta Stalina, czyli "Zaporożec" lub ścigacze typu: "Komarek" lub "Wierchowina". To tak, jakbyś chciał porównać ŚP. Mieczysława Fogga do Eminema lub jakiś blokowych zjebów, którym się wydaje, że potrafią rapować tudzież śpiewać. Była słynna szkoła "Papcia" Stamma, spod Jego ręki wyszli tacy wielcy jak natenczas pięściarze jak m. in. Kulej, Drogosz, Szczepański, Paździor, Kasprzyk, Grudzień i wielu, wielu innych świetnych bokserów, a dzisiaj wyjdzie taki siurek Szpilka, po czym od razu wita się z deskami. Daj spokój, Muhammad to był geniusz, podobnie jak Jordan, Kareem Abdul-Jabbar, Mike Powell, Lewis itd. Każda epoka ma swoich geniuszy, teraz np. dalej jeszcze królują D10S oraz Ceerunio, a za kilka lat to świat w pewnym sensie o nich zapomni i będzie się jarał innymi nietuzinkowymi sportowcami, ja zaczynałem koookać na tv na odbiorniku Saturn 201, by następnie przejść na inny level, czyli szczyt radzieckiej techniki Rubin 714p, oczywiście że kolorowy, dziś się człek z tego śmieje, nazywasz mnie boomerem - okey, ale pamiętaj o jednym, a mianowicie - pamiętaj o starości, bo to jest Twoja przyszłość. Za kilkadziesiąt lat to ktoś Ci zapoda, że np. D10S był cienki jak sik pająka, że grał jak ostatnia fleja, bo zapewne znajdą się tacy piłkarze, którzy to pobiją rekordy Leo, oczywiście że nie wszystkie, ale większość, bowiem po to są rekordy, ażeby je dupnąć. W latach 70. to nowotwór był z automatu wyrokiem śmierci, a dzisiaj medycyna poszła tak do przodu, że miałem aż cztery przerzuty i żyję, dlatego nie można porównywać epok, bo to nie ma najmniejszego sensu.

5

@barcanawieki Kiedyś to były walki bokserskie, człek aż cały mokry był z podniety i wrażenia, czyli Sugar Ray Leonard vs Hearns, Duran a zwłaszcza z "Łysolem" Marvinem Haglerem lub Micky Ward contra ŚP. Arturo Gatti, Jezusie drogi, przecież to był taki omłot, takie naparzanko, że byłem pewien, że któryś z nich wyląduje w zakładzie pogrzebowym o wdzięcznej nazwie "Game Over". Aaaa teraz to niekiedy są takie walki jak w Stanie Wojennym, gdy ludzie walczyli o podstawowe produkty /artykuły, czyli papier do dupy, żyletki czy żarełko. Ciężko powiedzieć, dla mnie Muhammad Ali to ikona światowego sportu, trudno porównać, to tak jakby porównywać Carla Lewisa vs Bolta, nie będę wymieniał slynnych sportowców, weź np. porównaj osiągnięcia w kadrze Polski a chociażby Lato vs Lewandowski. Lato dwukrotny medalista MŚ, mistrz i wicemistrz olimpijski, król strzelców MŚ w '74, gdzie w pokonanym polu pozostawił takich tuzów jak ŚP. Cruyffa czy Gerda Müllera, jebnął bramki m. in. reprze Albicelestes czy Canarinhos. Tyson vs Ali??? Z racji tego, że jestem fanem Alego, to skłaniam się ku temu, że Ali by tak łatwo skóry nie sprzedał, z kolei Tyson w swoim prime to był mordercą, fighterem nie z tej ziemi i bądź tu mądry??? :)

9

Nierzetelna opinia biegłego tudzież nierzetelne prowadzenie ksiąg and dezinformacja ze strony dziennikarzy z "AS-a", albowiem księciunio grał do ostatniego gwizdka sędziego. Mało tego, książę z Madery nawet na koniec meczu to pocisnął bajerkę z Pedrim. Nie wiem, kto się komu pucował, próbował się przypodobać, zdobyć akceptację, ale była ciach bajera - oko się szkli, w każdym razie Ceerunio ciałko ma boskie, ale twarz nadaje się tylko i wyłącznie do recyklingu - lata lecą, z kolei naprawdę grał w tym meczu do samego końca.

3

@Yosemite
Macedonia Północna
Szalai
Alioski
Francja
Wegry ew. Finlandia

1

@Jackazz Leo Messi's Performance vs Chile :

✅Goal : 1
✅Most Chances Created : 2
✅Most Key Passes : 2
✅Most Shots : 5
✅Most Dribble : 6
✅Most Duels won : 13
✅Most Rated Player : 9.1 (fotmob)

& Man of The Match ♥️

#goatchallenge
Jedynie dla Leo warto luknąć, a tak to raczej zdecydowana większość zawodników repry Albicelestes to się kopała po własnych torbulcach.

2

@Barca_Big_Moment Otóż to, właśnie coś takiego napisałem pod artykułem odnośnie tego "zacnego" widowiska, który skończył się, gdy już zaczęło świtać, jedynie D10S to superforteca /sztukas, reszta grała do bani, z kolei taki urok osobisty futbolu w Ameryce Południowej, tam każdy punkt trza psu z gardła wyrwać, ot co. Pozdrowionka :)

6

Tak się zawsze pitoli odnośnie tego, jakie to cudowne pokolenie miała repka Albicelestes, tylko że linia pomocy to newralgiczne ogniwo każdej ekipy, to serce każdego zespołu, a tu kogo mamy odkąd gra Leo??? Maxi Rodriguez, Perez, Biglia, Banega, De Paul, Paredes, Gago, Szefuńcio czy Di Maryśka - nazwiska rzucają o glebę - nie ma co, jedynie Szefuńcio oraz Di Maryśka grali /grają na przyzwoitym poziomie. Sabella skonstruował mur nie do przebicia, mam na myśli linię obrony - Garay, Rojo, Zabaleta czy Demichelis, linii pomocy to prawdę mówiąc, to same kalafiory, ale więcej grali z kontry, świetnie ciupał Lavezzi, szkoda że Sabella nie wziął na mundial w 2014 r. będącego wówczas w świetnej formie Apacza, Di Maryśka był w znakomitej formie, podobnie jak Leo, a teraz dosłownie nie ma nic, nie ma skrzydłowych, nie ma czarodziejów w drugiej linii, a wczorajszy występ Foytha, Ocamposa, Paredesa to bolejący i żałosny widok. Leo co rusz to napędzał akcje Albicelestes, ale co z tego, jak był cały czas osaczony przez czterech /pięciu rottweilerów z repki Ciulów, ale nawet pomimo tego, to oddał cztery świetne/soczyste strzały na bramkę, dobrze, koniec pierdolamento. Najprawdopodobniej dwa razy w dupę od repry Canarinhos i znowu może być walka do ostatniej sekundy odnośnie wyjazdu na MŚ do Kataru. Jeden wylew w obronie i bezcenne dwa punkty poszły się pierd*lić, wypisz /wymaluj niczym obecna Barça. Najgorsze jest to, że z wtorku na środę może być niezła heca /bonanza w meczu przeciwko repce Los Cafeteros. Muriel, Zapata, Cuadrado, Mina, aż strach się bać.

2

@Barca_Big_Moment Dokładnie, masz rację, jak ja się teraz ludziom na mieście pokażę, ale daj spokój "niby" Foyth czy Tagliafico na wahadłach, a De Paul na rozgrywaniu, można to tylko ująć jednym słowem - paraolimpiada, nic a nic się nie zmieniło od czasów MŚ u Brazoli, cała gra opiera się na tym, a mianowicie "co zrobi Leo", tylko Leo oddał cztery soczyste strzały na bramkę, w której niestety, ale brylował Bravo. Kicha /nędza i bryndza, gdy z wtorku na środę zagrają na takiej samej intensywności i z taką motoryką oraz obroną, to Muriel, Zapata czy Diaz to zrobią reprze Albicelestes z dupy jesień średniowiecza, na szczęście mecz meczowi nierówny, może zepną pośladki - Dalibóg!!! Pozdro600

56

Jedynie Leo stwarzał poważne zagrożenie, Ocampos dno dna, Di Maryśka nihil-novi, w PSG gra pierwsze skrzypce, po czym przyjeżdża na kadrę i gra na poziomie Warty Zawiercie, De Paul niby taka gwiazda Serie A, a grał tak, jakby miał tonę szkła na plerach, Paredes - przemilczę, podobnie jak Foytha, trzy mecze, w których wymęczyli zwycięstwa, a teraz chyba znowu się zaczyna droga przez mękę, podobnie jak przed czempionatem u Putina. Jedynie Leo oraz po części Lautaro ciągnęli ten wózek z węglem, reszta paralityków to za chu*ja i w kosmos!!! Znowu człek wkurwiony na maksa, żenua level hard, na dodatek Bravo w wyśmienitej formie, tfu!!! Obrona niepewna, środek pola de facto nie istniał, żadnego rozgrywającego, to z czym do ludzi, skrzydeł brak, a miała być odnowiona Albicelestes, chyba tylko u cioci co się dobrze grzmoci.Aaa byłbym zapomniał, czyli Dobranoc dla wszystkich masochistów, którzy koookali na ten kolejny badziew w wykonaniu Albicelestes, oprócz Leo, w rzeczy samej, widzimy się z wtorku na środę podczas meczu Albicelestes z naprawdę silną ekipą z kartelu Medellin, ahoj :)

1

@mekston Dokładnie, jakieś fatum /klątwa ciąży na reprze Albicelestes, ale co zrobić, tutaj nie uświadczysz ekip typu: Gibraltar, Wysp Owczych, Litwy, Łotwy czy Estonie, tu są raczej klasowe ekipy, na dodatek bardzo twardy futbol, co rusz to jakiś zawodnik na glebie, ciężkostrawne mecze i tyle.

1

@Encore Jprdl, wypowiedziałem to w złej godzinie, ech rzygać się, ale żenua w wykonaniu obrony Albicelestes, macki opadają :/

7

Argentyna ma wspaniałe statystyki meczów z Chile. Tylko sześć porażek w regulaminowym czasie gry na 87 spotkań.

Plus dwie po rzutach karnych w finałach Copa América w 2015 i 2016....Dziś się liczą tylko i wyłącznie bezcenne trzy punkty, w tej strefie do MŚ, to się nie uświadczy pięknych meczy, tam zawsze królował boks tajski, capoeira i cały czas polowanie na nogi, dlatego każdy punkt na wagę awansu do MŚ u kozojebców!!! Bravissimo D10S za pewny wykonany karniszonek oraz bravissimo dla Lautaro, że poszedł za akcją jak brzytwa!!!

1

@vangoor Bardzo chamski faul w jego wykonaniu w meczu przeciwko Brazolom, bodajże na Richarlisonie (o ile mnie pamięć nie myli???), wpierw miała być tylko jedna kara meczu, ale FIFA dokładnie się temu przyjrzała i zdecydowała, że ów faul był bardzo brutalny, po czym nałożyła na jakże zadziornym Urusie dwie kary meczu.

3

@Coutinho007 Zagra z dwa lub trzy mecze i będzie "szukanie Leo na siłę", z kolei Wijnaldum to naprawdę niezły gracz, żelazne płuca, to co "niby" Busquets może być wyautowany ew. zmniejszy się Jego rola w Barsie, czyli że co - w następnym sezonie w drugiej linii De Jong, Pedri i Wijnaldum, szczerze mówiąc to dupy nie urywa owa jakże newralgiczna formacja w każdej ekipie, no cóż, należy czekać do pierwszego gwizdka sezonu 2021 /22, który się zacznie na przełomie sierpnia :)

16

@DaPidejpi Eeee tam, nie mam nic do ukrycia, jedynie tonę koki tudzież haszu, dwa kartony krokodylków, pół tony ecstazy, również dropsy, które należą do grupy substancji halucynogennych i psychostymulujących, Alpragen, Zolpidem, zioło(lecznictwo), a tak to jestem czysty jak łza :)

16

CONMEBOL zezwolił reprezentacjom na powołanie aż 28-osobowych kadr na Copa América!

Okazał się łaskawszy od UEFA, która pozwoliła "tylko" na 26-osobowe kadry na Euro :)
PS. Zerżnąłem ów post dzięki tzn. z grupy Futbol Latynoski /CONMEBOL, ową stronę prowadzi prawdziwy fanatyk piłki rodem z Ameryki Południowej, a zwłaszcza repry Albicelestes, facio jest nieprawdopodobny, jeździ na SuperClasico, czyli Boca vs River itd. Jeśli ktoś uwielbia futbol z Ameryki Południowej to gorąca zachęcam, co rusz to jakiś bardzo ciekawy news, nawet nie wiedziałem, że ŚP. El Pelusa to zagrał jeden mecz w barwach Tottenhamu hehe :)

5

@Coutinho007 Coś w tym jest, albowiem gdy Barça święciła swoje największe sukcesy, to miała co najmniej dwóch kosmiczynch kreatorów, wpierw Safri Duo, czyli Ronnie i Deco, a później wg mnie dwóch najlepszych pomocników wszech czasów - Don Andrés i Xavierek. A teraz??? Jeden Pedri to stanowczo za mało, oczywiście że De Jong to młody zawodnik, dopiero stoi u progu kariery, ale czy jest to z krwi i kości motor napędowy Barçy, kreator /siła twórcza??? Śmiem wątpić, dlatego przydałby się na gwałt zawodnik pokroju Davida Silvy czy Cazorli, nie mówiąc już o KDB, zresztą Bernardo również niczego sobie, sam widzisz że Barça ma od groma luk w swoim składzie, nie tylko brakuje klasowego PO czy dziewiątki, lecz również prawdziwego megacracka na rozgrywaniu, Leo to nie Lenin, czyli wiecznie żywy - niestety!!!

3

@jordus100 Otóż to, mój fail, dobrze że to zauważyłeś, jo człek starej daty, dlatego tak się przyzwyczaiłem do "Barclays" z przodu, tak, tak mea culpa, dobrze że dokładnie przeczytałeś moje wysrywy, bowiem dalej żyłbym w błędzie i pisał "BPL" ... :)

7

@Encore Abramowicz go łyknie, przecież nie mają typowej /klasowej dziewiątki, czyżby nowe sequele takich świetnych filmów jak m. in. "Powrót człowieka zwanego Koniem," Powrót do przeszłości "lub" Powrót na samotne ugory ". Niech wraca do BPL, jeśli Chinole nie mają keszu, co by nie mówić i co by nie pisać, to BPL jest bardziej prestiżową ligą niżby Serie A, no i oczywiście że aspekt finansowy również ma kolosalne znaczenie, Abramowicz to za bardzo nie lubi szastać kasą, ale myślę że Lukaku może dostać naprawdę świetną tygodniówkę, czyżby coś a'la Drogba, obaj wyglądają /wyglądali jak czołg M4 Sherman.

4

@karci0 eKino działa jak należy, de facto same najnowsze hiciory, śmiało możesz zalukać, nie laguje, wszystko jest na propsie, co się tyczy alltube - nie wiem, bowiem wolę eKino, trochę czasu zajmuje pozbycie się reklam, z kolei na alltube to pozbyć się reklam, toż to droga przez mękę. Ostatnio na eKino luknąłem na cztery fajowe filmy, a mianowicie film pt. "Nikt", "Gra szpiegów" oraz "Ci, którzy życzą mi śmierci" and "Kobieta w oknie".

3

@Coutinho007 Szeryfie, nic dodać, nic ująć, jak zwykle zresztą trafne Twoje spostrzeżenia, Kroos niestety, ale pokazał się z lepszej strony niż nasz frontman z Backstreet Boys, czyli De Jong, z kolei w tej układance Koemana, to ja doprawdy nie wiem, jaką rolę pełnił Holender, raz tu, raz tam, raz box to box, drugim razem na stoperze /libero, a nawet na dziewiątce. Oczywiście, że dobrze mieć takiego uniwersalnego żołnierza, z kolei w La Lidze ma tyle samo asyst... co dziadek Busquets i bądź tu mądry??? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?