2

@Coutinho007 Zobaczysz??? Parę słabszych występów Depaya i WINA LEO, że go nie widzi, że nie chce z nim współpracować, podobnie było z Couthino a zwłaszcza z Griezmannem, taki urok posiadania wg mnie najlepszego piłkarza w historii bala EVER, na szczęście Pedri kozaczy nie z tej ziemi, De Jong trochę wg mnie chimeryczny, ale fakt faktem, że Koeman go rzuca to tu, to tam, tak jak Ci wcześniej pisałem, że napadziorów mamy od choooya i trochę, oczywiście że większość z nich to nie weltklasse, gorzej z linią pomocy. Dlatego przydałby się jakiś odlotowy pomocnik, oj przydałby się!!!

2

@Coutinho007 Hehe teraz to wszyscy grają na pozycji D10S - Couthino, Griezmann, niedługo się okaże, że Depay to również pozycja Leo, jeśli D10S zauważy, że dany zawodnik będzie kreował, że będzie w stanie wziąć ciężar gry na siebie, to zapewne nie będzie mu się wcinał, tak było za czasów legendarnego i najlepszego tridente w historii bala EVER, czyli niezapomniane MSN. Przecież nawet obecnie na kadrze, to Leo się nie wcina w drugą linię, daje swobodnie grać m. in. takim graczom jak De Paul, Paredes, Acuña, Di Maryśka itd. Ale sam widzisz, że druga linia repki Albicelestes gra taki chłam i kichę, że D10S jest wręcz zmuszony, ażeby zagrać jakieś baśniowe ciasteczka, takie jak chociażby do Gonzaleza, ale ten kmiot koncertowe je sssspierd*lił, mam na myśli mecz Albicelestes vs Chile na Copa America. A no obnocymy kogo nam zaserwuje Laporta, tak czy inaczej to są ostatnie tchnienia w Barsie starej gwardii, mam na myśli D10S, Piqué, Busquetsa czy Alby, niebawem do głosu dojdzie nowe pokolenie /nowi gracze, zawsze tak jest, że musi być zmiana warty, kuźwa, jak ten czas leci, człek był świadkiem narodzin ery Ryjka czy kiedyś ery ŚP. Cruyffa, a tu idzie nowa era, Dalibóg, ażeby człek przeżył takie wspaniałe chwile jak za czasów Ryjka, Guardioli, ŚP. Vilanovy, Lucho czy nawet Martino und Valverde!!!

1

@Coutinho007 Wiesz, każdy transfer to jedna wielka niewiadoma, ale każdy świetny pomocnik jest na wagę złota, nie patrz na to w ten sposób, bowiem Pep to kocha rotować i wciąż szuka dla co poniektórych zawodników nowych pozycji, przecież Bernardo często i gęsto grał na "9-tce" wg mnie to przegięcie pały. Ja tylko mam taką nadzieję, że po prostu przed pójściem na emeryturę, to D10S w końcu będzie grał częściej w okolicach pola karnego, że w końcu ktoś Go odciąży w linii pomocy, przecież Leo to urodzony bombardier /killer, daj Mu tylko piłkę w tempo lub na obieg, po czym jak to zapodał Mourinho: "Gdy Jesteś sam na sam z Leo - zginiesz". De Jong de facto gra wszędzie, nawet na stoperze, Busquets już młodszy nie będzie, aaaa Pedri czy Moriba to dopiero wspinają się na wyżyny światowego futbolu, a w futbolu liczy się tylko tu i teraz, nie wiem czy to będzie Bernardo, ale naprawdę przydałby się prawdziwy kozaczyna w drugiej linii, z krwi i kości kreator /motor napędowy /architekt naszej gry, a nie bezsensowne klepanie wzdłuż i wszerz boiska, to miałem na myśli. Pozdrowionka :)

4

@marcin000019 Jeno szkoda, że nie mogę się spytać ŚP. Zygalskiego, Różyckiego, Rejewskiego czy Turinga, ażeby złamali kod odnośnie tego, jak można człapać /truchtać, a mieć najlepsze staty w historii bala, Leo ma 1042 asyst i goli razem wziętych/wzięte, to jest dopiero prawdziwy "Kod Enigmy"... :)

26

Dawać go do nas, gdybym kiedyś był dyrektorem sportowym, to bym spał pod domem Davida Silvy, Cazorli a zwłaszcza KDB, w końcu D10S zostałby odciążony, to jest tragedia tego klubu, że największy bombardier w historii bala EVER, to musi tyrać w linii pomocy za tych wszystkich patafianów, De Jong cztery asysty w La Lidze, podobnie jak "emeryt" Busquets. Od czasów odejścia Don Andrésa i Xaviera to klub nie sprowadził ani jednego czaderskiegi pomocnika, tym bardziej to jest zatrważająca sytuacja, że linia pomocy to najbardziej newralgiczna linia w całej ekipie, nie da się grać na światowym poziomie, gdy się nie ma wirtuozów /magików w drugiej linii, Pedri - okey, ale na razie ma kisiel w majtkach, za bardzo gra asekuracyjnie, nie szuka otwierających podań, gdy byliśmy na szczycie przewodu pokarmowego to w drugiej linii hasali takie megacracki jak Dinho, Deco, Sylvinho, nie mówiąc już o najlepszych wg mnie pomocników w historii bala, czyli Don Andrés-Xavier-Busi, których zawsze wspomagał D10S, a teraz ostał się tylko i wyłącznie D10S oraz Busquets, dlatego jestem na tak, odnośnie sprowadzenia Bernardo. Facio wie co to jest spryt, kreatywność, nieszablonowość itd.

15

Laliga 20/21*

Winners : Athetico Madrid
Runners up : Real Madrid
Most Avarage Rating : Messi
Most Goals : Messi
Most Assist : Lago Aspas
Most Goal + Assist : Messi
Scoring Frequency Per Game : Messi
Most Chance Create : Messi
Most Big Chance Create : Messi
Most Dribbles Complete : Messi
Most Dribbles Per Game : Messi
Most Keypass : Messi
Most Free-kick : Messi
Most Shot : Messi
Most Shot on Target ; Messi
Most Man of the Match : Messi
Most Clean Sheets : Jan Oblak
Most Yellow Card : Stefan Savic
Most Takcle Per Game : Guido Rodriguez
Most Clearnces Per Game : Jawad El Yamiq
Most Big Chance Missed : Karim Benzema

Messi league.
PS. Ciekawe czy kiedykolwiek jakiś zawodnik Barçy to wytruchta takie staty??? :))) @martin86 Za te kłamstwa, które wypisujesz na temat Leo, to powinieneś dostać permanentnym po jajach, bo to jest niczym pisowska narracja, Holecka złamała nogę, to możesz ją godnie zastąpić, Leo człapie hahahaha :) Jprdl


1

@martin86 Nie chce się biegać, to w takim razie wytłumacz mi Einsteinie, dlaczego nasz Korzeniowski ma najlepsze staty spośród wszystkich graczy występujących w pięciu najsilniejszych lig Europy, oczywiście, że trza zsumować wszystkie staty, jeśli Leo człapie, to jakim choooyem jest najlepszym a chociażby dryblerem w Europie, jeśli Leo człapie i ma najlepsze staty, to Lewy, YMbappe, Ney, Haaland to leżą na boisku palnikiem do góry, rzygać się chce, gdy cały czas trollo w stronę Leo, koookaj sobie na Griezmanna, kiedyś wystartuje w maratonach w Bostonie, Nowym Jorku czy Berlinie, do tego się tylko nadaje, jeśli tak lubisz biegaczy, jprdl, w pale się nie mieści odnośnie tego, co Wy za sieczkę macie pod swoimi czajnikami!!! Nie Jesteś godzien koookać na najlepszego piłkarza w historii bala EVER, a zwłaszcza Barçy - OMG i WTF!!!

1

@Striker Leo Zawodowiec, a co Ty masz alkomat w swoim syfonie???

1

@Rust_Cohle Czemu usunąłeś komentarz do mnie, no wybacz, żebym się w necie na kogoś gniewał, daj mi po rajtuzach, na pewno nie będę miał do Ciebie żadnych problemów /pretensji, Węgrzy się trzymali do pierwszej bramki, a potem puściły im zwieracze, ale Ceerunio ma dublecik, ale wg mnie bramka w wykonaniu D10S z rzutu wolnego w meczu przeciwko Chile - stadiony świata, dla takich bramek człek wie o tym, że żyje, że warto zarwać nocki itd. Dajesz po garach, ale potem się oddzwonimy, bowiem za chwilę mega-hicior Deutsche vs Francja.

2

@Rust_Cohle Yhy, prawdziwy wódz niczym Kim Dzong Un, chłopie, weź mnie nie wkurwiaj, najważniejszy był pierwszy gol w wykonaniu Guerreiro, a potem standard, czyli karniszonek, Leo gra czterdzieści pięć metrów od pola karnego, bowiem musi tyrać za tych wszystkich zjebów w pomocy, dał dwie świetne piłki, które to koncertowo przedupcył jakiś pączek Gonzalez, przede wszystkim po odejściu Neymara, Xaviera i Don Andrésa, to Leo nie jest już typowym napadziorem, który tak jak Cerekwicka czyha w polu karnym albo na karnego, albo na wrzutki. No i najważniejsza sprawa, Cerekwicka nie ma w swojej drużynie takie kiepa /sabotażystę - Otamendiego, przez którego Albicelestes stracili ostatnimi czasy aż sześć punktów, zresztą Ceerunio to może Leosiowi jeno loda zrobić, zero dryblingów, zero kreatywności, dosłownie WIELKIE ZERO!!! OBNOCYMY, co Twój hiroł pokaże w meczu przeciwko Deutsche i La Furia Roja, ostatnio pokazał haha

13

@Tales_Omletu Otóż to, a najgorsze jest to, że wg Ciebie lub mnie, ta osoba, która kocha nas najbardziej, nagle ni stego, ni zowego schodzi z tego świata - kurwa, naprawdę już myślami byłem ażeby jebnąć się na linę, dosłownie zabrakło parę minut, ot co!!! Aaaa myślałem że jestem z żelaza /marmuru że kurwa nic mnie nie załamie - bardzo boleśnie się o tym przekonałem :/

3

@HighestInTheRoom Lubię kreskę szczura, twarde prochy na morfinie, Zolpidem, Clonazepam i wiele innych zajebistych używek, ale ostatnio gdzieś mi przeszło.

2

@HighestInTheRoom W każdym razie dziś wyjątkowo bez twardych psychotropów :)

2

@Tales_Omletu Zawsze do usług.

2

@HighestInTheRoom Hehe nic twardrgo jeno whiskeyi i napój chmiolowy, nie lubię piwa, ale lebsszy rydz niż nic, lubię twarde urzywki

5

@HighestInTheRoom Jeno Clonazepam, nie biorę twardych nsrcos, źle się po nich czuję :)

50

Aaaa najgorsze jest to, że nie jetesm Polakiem, urodziłem się w Rosario, nie będę pisał swego curriculum vitae, ale tak - Dziadek przeniósł swą nieprawdobną miłość na mnie futbol oraz "Papcia" Stamma, dlatego Go kocham nad życie, podobne jak ŚP. Najukochańszą Mamcie, kochajcie swoich najbliższych, bowiem pustka po Nich jest doprawdy tak traumatycznym przeżyciem, że naprawdę trudno znaleźć sens życia, radość itd. Chyba od śmierci mojej najukochańszej mi osoby, to jestem bardzo nieszczęśliwyn człekiem, codziennie płaczę do zdjęć Matuli, nie powinen p tym mówić, ale to tylko parę osób przeczyta.

2

Siema @Tales_Omletulfiozofia to piękny przedmiot, wręcz wybitny, szacun, że to Cię jara :)

5

Dobra, wszyscy jesteśmy równi wobec prawa, pamiętam @Noostressa @Robertinho ,@Challengera i wielu innych,znakomitych ludzi @Eoren ,ale @wpwelement ma najgorszą funkcję, na dodatek robi to pro bono, wspaniały Culés podobnie jak świetny człowiek oraz tacy sami zagorzali kibice Barçy - @juliacicha @Gaspar @ViscaBarca123 itd.

2

Komentarz usunięty

2

@barcelonaLM Dawać Bernardo, w końcu bądź to bądź kontynuator gry Xaviera i Don Andrésa, ale byłbym happy z tego powodu!!!

10

@Serek Z taką ekipą to może jechać tylko i wyłącznie na paraolimpiadę!!!

2

@Rewolucja123 Masz rację, cała Ameryka Południowa odnośnie sędziowania, ale co z tego, jak kolejny remis Albicelestes i padaka leve hard :/Nie ma skrzydeł, drugiej linii, Lautaro znowu zawodzi, nie ma dosłownie NIC, to z czym do ludzi??? @Coutinho007

2

@Coutinho007 I znowu nieprzespana noc, jprdl!!!

5

Dawać Gallardo na coacha repki Albicelestes, Bielsa przeszedł niczym burza w eliminacjach do MŚ w 2002 r. Po czym szybki wpierdol i Arhentina is coming home, na dodatek nie wziął na mundial Saviolę czy Riquelme, a wziął całkowicie bez formy nestora Caniggię. Scaloni to nie ma najmniejszego pojęcia o futbolu, ma cracków na ławce, ale ni choooya. Dobrze, wynik poszedł w świat i tak repka Canarinhos jest poza wszelką konkurencją, ale Albicelestes grają taką padakę, taki szajsen, że głowa boli. Dzięki za wspólne oglądanie na ten kolejny wodewil i hecę w wykonaniu Albicelestes, na osłodę cudowne golazo w wykonaniu D10S i to by było na tyle.

3

@Gomess Dokładnie, aż serce krwawi z tego powodu :/

2

@Rewolucja123 Tam wszytko trza ułożyć od nowa, ale z czego??? Pipy z Serie A czy Bundesligi, szkoda gadać :/

6

Niech Scaloni daje i to jak najszybciej Correę und Di Maryśkę, przecież druga linia nie istnieje, w dupę jeża, na co on czeka??? Zawsze Correa czy Di Maryśka mogą zagrać niekonwencjonalne zagranie, a te pipy w linii pomocy to grają cały czas na wstecznym!!!

7

Jprdl, znowu się zaczyna droga przez mękę w wykonaniu repki Albicelestes, rzygać się chce, ciągle z nieba do piekła i na odwrót, Leo - wracaj do macierzy (Barçy!!!), bowiem na kadrze tracisz swoją "boskość". O mój Boże!!!

3

@tristan87 @tristan87 @Colon @Keson
@Lionel_Messi10
Dziękuję za odzew, będzie pod co czochrać predatora :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?