1

@Coutinho007 Obyś miał rację, bo cosik mi się wydaje, że z Griezmannem i Dembele to znowu świata nie zwojujemy, co z tego, że Griezmann wali bramki na kadrze, jak na kadrze to masz raptem kilka meczy w sezonie, a w Barsie są takie okresy, że trza przez dwa lub trzy miesiące grać co trzy, dlatego też dla mnie kadra to nie jest wyznacznikiem formy danego zawodnika. Weź Dembele - znowu kontuzja, a wczoraj Pedri to po prostu był jednym z najsłabszych zawodników na boisku, to kto ma kreować grę w Barsie - znowu Leo??? Dajmy na to, że Kun na szpicy, Depay na lewym skrzydle, a Leo na prawym skrzydle, oczywiście, że Leo to gra tam, gdzie Mu pasi, gdzie Mu się żywnie podoba, to gdzie miejsce dla Griezmanna czy Dembele ew. Fatiego??? No chyba, że Depay na szpicy, a na skrzydle Dembele lub Griezmann, a Kun pierwszym rezerwowym, wiadomo, że jest aż pięć zmian, ale wiesz dobrze o tym, że "gwiazdy" nienawidzą siedzieć na ławce, jeśli nie sprowadzą topwego pomocnika, to będzie to samo co zawsze, czyli D10S będzie zmuszony cofać się do drugiej linii, wczoraj Hiszpania miała słabą drugą linię, dlatego bardzo przeciętny mecz w ich wykonaniu, oczywiście że Morata-Cerata to kalectwo umysłowe level hard, ale gdzieś druga linia repki Hiszpanii to po prostu nie funkcjonuje tak jak się należy, podobnie jak w Barsie.

2

@Coutinho007 Tyż tak myślę, a być może do Bergkampa lub van Bastena, de facto to nigdy nie grali na Camp Nou, ale kto wie - może jakiś kolejny mondzioł to zrobi porównanie Depaya do tych dwóch wybitnych napadziorów :)

3

@domisiek114 Aaaa dziękuję bardzo za to, że Ci się spodobały moje wysrywy :) Pozdrowionka

7

Haha ja Cię kręcę, zaczyna się autoerotyzm, a co dopiero będzie, gdy Holandia lub Francja zdobędą tytuł majstra Europy. ŚP. Boski Johan, który w pewnym sensie, to zmienił oblicze futbolu, który jest uważany po dziś dzień za jednego z najlepszych dryblerów wszech czasów, w jednym rzędzie Go stawiają z Pelé, ŚP. Garrinchą, ŚP. Bestem, ŚP. Dieguito czy Leosiem, a tu wyskakują z takimi tekstami, bo repka Oranje ledwo co pokonała wszechpotężną repkę Ukrainy czy Austriaków. Deschamps trajluje, że facio, który de facto nie potrafi dryblować, który nie ma odejścia na drugi krąg, to już jest uważany za jednego z najlepszych piłkarzy wszech czasów, na dodatek brecha pod swoim syfonem, że Griezmann ma wybitną technikę druku płaskiego, tylko że Henry, Platini, Thuram, Tigana, Blanc, Desailly nie mówiąc już o Zizou, to wg mnie przewyższają o jeden level Griezmanna, aaaa Deschamps pitoli, że Griezmann jest już w panteonie najlepszych piłkarzy wszech czasów haha Jeszcze są/byli ŚP. Kopa(szewski) czy Fontaine, ale jestem za młody, ażeby ich widzieć w akcji. Teraz się dowiedziałem, że De Jong to drugi ŚP. Cruyff, jednak Holandia marychą stoi, można pytlować co się chce, można opowiadać koszałki-opałki, ale trza być poważnym człekiem, na końcu kariery to można porównywać osiągnięcia /staty danych piłkarzy, ale przecież De Jong jeszcze nic poważnego w futbolu nie osiągnął, a tu taka ipsacja :) Frankie Goes to Hollywood w La Lidze cztery asysty i trzy bramki - KOSMOS!!! Czyli że w Barsie grają drugi ŚP. Cruyff, trzeci ŚP. Dieguito czy Ronaldinho - mam na myśli Griezmanna, Dembele to jest czwartym Garrinchą lub piątym Ąrim, a ciekawe do kogo porównają Depaya??? :) Dobra, jak ktoś czuje taką potrzebę, to może mnie zniszczyć za moje wysrywy - nie będę się gniewał, zresztą jak w cyberprzestrzeni publicznej można się na kogoś obrażać, ale nie można przejść obojętnie, gdy ktoś gada takie pierdoły. Zaraz zaczyna się Euro, trza robić spadówę z netu, bo chyba nie dorosłem do takich wypowiedzi albo po prostu nie znam się na futbolu.

8

@yla Nie szukam z Tobą spiny, żeby nie było, na tym polega demokracja ludowa tudzież szlachecka, że każdy z nas ma prawo do własnego zdania /osądu. Okey, 24 czerwca Leo kończy lub zaczyna 34 lata, oczywiście, że nie śmiga tak, gdy pędził na łeb na szyję z "19" und "30" nr na plecach. W meczu z Recreativo Huelva miał aż 18 udanych dryblingów, a było to wtedy /kiedy miał osiemnaście lat, a w tym sezonie miał dobrych parę rmeczy, w których to spotkaniach przekroczył ponad naście dryblingów, w meczu przeciwko Celcie Leo walnął aż 15 dryblingów, oczywiście że na Whoscored nota marzeń 10,0, a tutaj nota prawna 5,0 i w opisie Jego gry było zaznaczone, że to był słaby występ Leo, a tu teraz wielkie halo i zbiorowa histeria /masturbacja, bo De Jong miał pięć udanych dryblingów w meczu przeciwko kalafiorom z kraju, gdzie na świat przyszedł Adolf Hitler. W nocy po raz enty Leo osamotniony w napadzie, Lautaro znowu delirium tremens, gdy Leo dostał piłkę w tempo, to Jego firmowy znak, czyli że żaden obrońca na świecie nie jest w stanie Go powstrzymać, Leo balans ciałem, po czym jebudu na bramkę, w której stał Muslera, ale niestety Lautaro z dwóch metrów nie trafia na pustaka. Wg mnie D10S nadal ma pierdolnięcie na paru metrach, ale nie ma Go kto odciążyć w napadzie, zresztą pomoc Albicelestes to psychoza /biała gorączka, Leo drałuje przez pół boiska, wokół Niego czterech Pitbulli z repki Urusów i ani jednego gracza Albicelestes, to i tak cud /geniusz Leo, że potrafił z piłką przy nodze biec szybciej od Gimeneza i Godina, po czym Go brutalnie sfaulowali w okolicach szesnastki. Scaloni preferuje styl ultradefensywny, status quo, czyli Albicelestes wychodzi na prowadzenie, po czym bronienie wyniku, aaaa wystarczyło puścić do boju Di Maryśkę i od razu Uszaty zaczął robić wiatrak, czemu nie gra taki crack jak Correa - i don't know??? Trza również wziąć pod uwagę ilość rozegranych meczy w sezonie, klimat i jakże prostacki /chamski styl drużyn z Ameryki Południowej, gdzie w samym tylko meczu Albicelestes vs Kolumbia było aż 45 fauli, a dzisiaj 32 faule, nie da się tam za bardzo zrobić show, bo co rusz, to D10S na glebie. Wg mnie to repka Albicelestes jest przeciętną ekipą, trzon drużyny stanowią piłkarze z Serie A oraz Bundesligi, jeden piłkarz z Premier League, czterech z Primera Division oraz dwóch przedstawicieli z Ligue 1 - szału nie ma. Na razie Leo Simply The Best wraz z Neymarem, ale chyba repka Canarinhos jest poza wszelką konkurencją, poza zasięgiem, ale jadymy na Paragwaj - cześć pieśni.

1

@Rewolucja123 Ależ tak, to nie ulega wątpliwości, ale każda groźną akcję zainicjował Leo, ja wiem że niekiedy tak jest, że obrońcy czy pomocnicy są po prostu niedoceniani, ale uważam że dziś D10S również nieźle pressował, miał kilka odbiorów, asystę i genialne rajdy, szkoda tylko że nie kropił we wrota, lecz rozrzucał do boku, De Paul oraz Leo debeściaki, niestety, ale po raz kolejny zawiódł Lautaro.

11

Żeby już nie przynudzać, to ciągle się dziwię /głowię nad odnośnie tego, co za uraz żywi Scaloni do tego cracka, jakim to bez cienia wątpliwości jest Correa, bądź co bądź to jeden z głównych architektów co się tyczy zdobycia przez Atletico tytułu majstra Hiszpanii. Tabarez dziś od początku puścił do boju funfli z Atletico, czyli Gimeneza, Torreirę czy El Gnato, aaaa Scaloni go zlewa gęstym moczem, tym bardziej że wypadł z kadry taki megacrack jak Ocampos, który nie doszedł do pełni formy przez kontuzję. Correa w meczu eliminacji do MŚ w La Paz to po prostu rozkurwił system wraz z D10S und Lautaro, a tera albo gra ogony, albo wcale, a wg mnie to chojrak /wiracha, na dodatek świetnie wyszkolony technicznie, ma niesamowity ciąg na bramkę, a tu dupa zbita, tera Albicelestes to drugie Serie A się zrobiło, przecież Correa czy Lautaro to przyszłość Albicelestes, nie czaję bazy danych osobowych odnośnie tego, że taki wyborny piłkarz siedzi na trybunie honorowej, bodajże De Paul również ma zasilić Los Colchoneros. Może w następnym meczu człek ujrzy Correę - Dalibóg :)

2

@Rewolucja123 Eeee tam, D10S cały czas w natarciu, nie wiem dokładnie ile miał udanych dryblingów, ale na pewno sporo, wszystkie najgroźniejsze akcje szły przez Leo, ale okey - De Paul cichym bohaterem owego klasyku Ameryki Południowej, dla mnie liczy się w końcu zwycięstwo Albicelestes, nawet Otamendi może być /zostać MOTM :)

2

@IbrahimAfellay Czim się Kamracie i walimy śmiało w objęcia Morfeusza, do usłyszenia podczas następnych meczy, a zwłaszcza w wykonaniu Albicelestes oraz Polski :)

33

La Pulga Atomica zdecydowanie MOTM, ale akurat to nieważne, bowiem w takich meczach liczą się najbardziej bezcenne trzy punkty, w końcu Albicelestes na propsie, przecież ostatnimi czasy to ciągle jechali na remisach Dzięki wszystkim "wiernym" kibicom futbolu za wspólne oglądanie meczu, widzimy się podczas meczu Albicelestes vs Paragwaj, oczywiście że kibiców Urugwaju również serdecznie pozdrawiam :)

2

@Zip Gdzie te wszystkie czasy, kiedy to w Ameryce Południowej królowała finezja /polot i wirtuozeria, przecież z tego kontynentu, to wywodzą się najlepsi gracze w historii bala EVER, a od ładnych paru lat, to króluje chamstwo /buractwo, ciągłe przepychanki słowne, ktoś do kogoś startuje z pięściami, ale na razie jest "tylko" jedenaście fauli. W meczu Albicelestes vs Kolumbia lub Chile to nie wiem, ile było czystej gry, może fifty-fifty, a tak to, co rusz to strata albo faul lub granie na czas. Ale co zrobić, człek koooka na repkę Albicelestes już ładnych kilkadziesiąt lat, tak więc będzie się koookało do usranej śmierci, ot co!!! :)

2

@Zip Zgadza się, ale wiesz, nie takie karne gwizdali w puzon sędziowie, jak zwykle zresztą to w Ameryce Południowej każdy mecz na zawał serca, noże, capoeira i polowanie na kości, w samym meczu Albicelestes vs Kolumbia to było aż 45 fauli - Jprdl!!!

1

@Zip Prawdę mówiąc to mógł być karny dla Urusów, w każdym razie wg mnie to dość sporna sytuacja, ale na szczęście dalej Albicelestes na prowadzeniu... Ufff

2

@Kleps0n Jo tyż, zresztą chyba każdy z nas widział futbolówkę w sieci, ech rzygać się chce... :)

6

Lautaro??? Od kilku ładnych meczy to mu się włączył tryb El Pipity, musi się w końcu chłop przełamać, bo gra na szpicy, a nie przystoi takiemu świetnemu napadziorowi, tak kaleczyć i to takie pięćsetki, wystarczy jeden babol w obronie i znowu w dupę lub remis. Lautaro - dajesz po garach!!!

3

@barcelonaLM Należało im się z przebiegu gry, teraz trza czekać na to "co odpierdoli" Otamendi, ale obym się mylił :)

2

@IbrahimAfellay But of course, Mr Ibrahim Afellay!!! :)

1

@Rust_Cohle Przyjąłem ów pstryczek na klatę :)

2

@ME551 Naprawdę warto luknąć, nie stracisz ani minuty z Twojego bezcennego życia, po prostu zajebiaszczy dokument!!! Pozdrowionka i miłych wrażeń, gdy będziesz koookał na ów dokument o wg mnie najlepszym piłkarzu w historii bala EVER :)

2

@Coutinho007 I jeszcze ten jakże prostacki i niepotrzebny faul w 89. minucie na Iñaki Williamsie w SPH, przecież piłkę przejąłby Alba lub De Jong, ale Lenglet w ogóle nie wiedział co się dzieje wokół niego, po czym rzut wolny, znowu wylewy w obronie i remis, ja rozumiem że piłka to gra błędów, ale gdyby Iñaki szedł sam na sam z MaTsem - okey, ale tu w ogóle nie było żadnego zagrożenia, człek już widział oczyma wyobraźni puchar za zdobycie SPH, ale gdzie tam, nie fauluje się w obrębie pola karnego, tym bardziej że my nie mamy świetnych graczy, którzy potrafią grać swoją dyńką, oprócz Araujo czy Piqué, ech chłop miał żałosny sezon. Nigdy nie był jakimś tam turbokozakiem, ale weź np. to, co odwalił w meczu przeciwko ekipie Cadizu, toż to Monty Python nie byłby w stanie tego wymyślić, chłop w ubiegłym sezonie zaliczył totalny zjazd, tak to może grać w jakimś europejskim średniaku, ale nie w Barsie.

1

@ME551 Aaaa dziękuję bardzo za info, to się ceni, może kiedyś Ci się odwdzięczę, ostatnio po raz enty to puściłem sobie Cirque de Soleil, oczywiście że o karierze Leo, ależ ta kobieta świetnie żonglowała piłką, coś fantastycznego, w ogóle ów cyrk /dokument po prostu zajebisty :)

1

@Encore @Rust_Cohle o mnie tyż się pytał, chyba Mu zalazłem za skórę :)

3

Lapcio: - nie biorę pod uwagę odejścia D10S, jestem optymistą.
Jo również nawet nie dopuszczam takowego scenariusza, aż mi się przypomniał taki utwór z lat młodości.
Shakespears Sister - Stay (Official Video) - YouTube


2

@Coutinho007 Neto również dał pięknie dupy w meczu przeciwko Alaves haha Ale Lenglet to Himalaje padaki, wolę się nie wypowiadać na jego "cudownej" gry w obronie, bo prokuratura czuwa na stronie Fcbarca.com... :)

2

@ME551 Haha puściliby gdzieś ów film, a tak to człek ma tylko zagwozdkę odnośnie tego, który to film o D10S, ale może akurat masz rację - nie przeczę :)

2

@Lukjav Chciałem to ująć trochę w inny sposób, że kozaczy nie z tej ziemi jak na swój młody wiek, to miałem na myśli, ale wiesz, Silva w swoim prime to był przech*j, klasyka gry jako Mediapunta, ale było /minęło - cześć pieśni :)

2

@Coutinho007 Dlatego tak żeśmy grali w ubiegłym sezonie, czyli de facto bez nominalnych skrzydłowych, na temat naszych wahadeł to szkoda cośkolwiek pitolić, bowiem tylko Alba sprostał zadaniu, brak klasycznej i topowej "9-tki", w drugiej linii jedynie dziadek Busquets to potrafił dać piękną podcinkę na wolne pole, nieprawdopodobne wylewy w obronie Lengleta, Minguezy, Roberto a nawet Piketa. Ja wiem, że taka Chelsea zdobyła CL grając bez klasycznej dziewiątki, ale ich motoryka była po prostu zajebista, jesteśmy lata świetlne za nimi w tym aspekcie. Dlatego musi być sweet revolution w Barsie, oczywiście że mieliśmy niepowtarzalną szansę na zdobycie tytułu majstra Hiszpanii, ale akurat w tych meczach o wszytko, to wyszły wszystkie mankamenty Barçy ostatnimi czasy, ale chociaż jest w gablocie Puchar Hiszpanii - to cieszy. Lapcio zapodał, że Barça tak nie może grać, że nie przystoi takiej ekipie tyle razy dać dupy w sezonie, aż jedenaście porażek, jprdl. Wychodzi Barça na mecz przeciwko Atletico... z jednym napadziorem, a mianowicie z Griezmannem, przecież D10S cały czas ciupał w drugiej linii, tak się nie da zwyciężać, to jest wywieszanie białej flagi, jedynie Leo zrobił w tym meczu arcypiękną akcję, ale jak to obronił Oblak - nie mam najmniejszego pojęcia, ale mieliśmy tylko jedną okazję na zdobycie bramki, toż to nic innego jak kabaret Olgi Lipińskiej!!!

2

@Coutinho007 Dokładnie, szczerze mówiąc to nie koookam na Ligue 1, a dobrze wiesz, że inaczej gra się na kadrze, a całkiem inaczej w klubie, na kadrze masz w roku raptem kilka meczy, a w klubie trza grać co trzy dni. Ja mam taki ambiwalentny stosunek do naszego bonapartysty, w każdym razie gdyby odszedł, to nie będę za nim wylewać krokodyle łzy, raczej nie pasi do stylu Barçy, zero dryblingów, brak speeda w giczołach, jednak jego przeznaczeniem była gra u Cholo, czy w pewnym sensie w kadrze Francji, dawać Depaya i będzie git majonez!!!

2

@ArcziArtt Film Lionel Messi: The Greatest (2020) - Gdzie obejrzeć | Netflix | HBO GO | Amazon Prime Video | Chili | Cineman | Ipla https://upflix.pl/film/zobacz/lionel-messi-the-greatest-2020
Myślę, że o tym filmie mowa???

2

@Coutinho007 Kiedyś to nawet KDB czy Dawid Silva byli do wyjęcia, Abidal był naprawdę świetnym obrońcą, ale tak się nadawał na dyrektora sportowego, jak Czarnek nadaje się na ministra szkolnictwa, ów Czarnek to powinien iść na księdza, bowiem w swoim curriculum vitae to ma same ukończenia Katolickich Uniwerków. Widzisz, niekiedy tak to działa, a mianowicie masz nieprawdopodobną Świętą Trójce, czyli Don-Andrés-Xavi - Busquets i dlatego żaden topowy pomocnik nie chciał zasilić Barçę, bo żaden ówczesny pomocnik to nie miał najmniejszych szans, ażeby wygryźć ze składu kogoś z owej Świętej Trójcy, a nikt nie lubi grzać ławy, de facto kariera piłkarska jest stosunkowo krótka, dlatego każdy chce grać i kosić siano, a teraz w skarbcu Barçy puchy, dlatego ciężko będzie sprowadzić świetnych pomocników /w ogóle piłkarzy z absolutnego topu. Ale wierzę w Laportę, on nie ma sentymentów, pozbędzie się wszystkich piłkarzy, którzy grają padakę, może akurat w tym sezonie to nie ma na co liczyć, że przyjdzie jakiś monstrualny zawodnik, ale za rok to Lapcio sprowadzi jakiegoś megacracka, mam nadzieję, że w końcu Camp Nou zapełni się fanami, że będą zyski ze sprzedaży biletów itd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?