Don-Corleone
Dołączył/a: czerwiec 2013
Zawiercie
408 obserwujących
437 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@El dominatore Dokładnie :)
4
@Przemas8411 Ale ja również nie napisałem, że wszystko to wina Covid-19, raczej rykoszet związany z Covid-19, tak się płaci cenę za stworzenie Dream Teamu, a zaczęło się od sprowadzenie do Barçy takich megacracków światowego futbolu jak m. in. Dinho, Henry'ego, Eto'o, Deco, Giuly'ego, Alvesa, a potem to już był tylko i wyłącznie efekt kuli śnieżnej. Wyobraź sobie, ile Barça musiałaby wybulić na takich graczy jak Leo, Don Andrésa, Xaviera, Puyola, Piqué czy Pedrito, ale na szczęście to było cudowne pokolenie z La Masii, które zdarza się raz na sto lat, ludzie kochają tylko i wyłącznie zwycięstwa /zwycięzców, przegrywów /nieudaczników mają głęboko w czterech literach. Barça tak przyzwyczaiła wszystkich Culés do wygranych, że nawet dwukrotne zdobycie tytułu majstra Hiszpanii przez ekipę pod wodzą Valverde, to było odbierane jako coś naturalnego, cały czas Valverde był kwestionowany, a dzisiaj trza się cieszyć ze zdobycia PH. Sukcesy kosztują i to ogromne pieniądze, oczywiście, że kesz to nie wszystko, ale kto zdobywa CL??? Przecież nie Zagłębie Lubin czy jakieś kalafiory z Węgier lub Ukrainy, sam Guardiola przyznał w jednym z wywiadów, że jest ogromny kesz, to są mega szanse na sukcesy, nie ma keszu, to można się toczyć w okolicach dolnej części tabeli. Oczywiście, że zdarzają się wyjątki od reguły, że takie Lille ogrywa Allahów, ale zaraz taki klub zostanie rozgrabiony, bowiem piłkarze idą tam, gdzie można wykosić ogromny kesz, przecież to ich zawód, Barça jest taką wyrobioną marką na świecie, że nie może sobie pozwolić na to, by być na poziomie Sevilli, Villarrealu, nie mówiąc już o Cadizu czy Betisie Sevilla. Tutaj wicemistrzostwo Hiszpanii jest odbierane jako klęskę, no cóż, łaska kibica na pstrym koniu jeździ, tak czy inaczej to przed Laportą ogromne wyzwanie, ażeby to wszystko zebrać do kupy, żeby Barça nie zaliczyła jeszcze gorszego zjazdu, a co by nie mówić, to jak na chwilę obecną, to Hiszpania już nie jest tak atrakcyjnym kierunkiem dla megacracków światowego futbolu i to jest właśnie big problem, piłkarzami typu: Mingueza, Destinho, Złoty Chłopiec z Bragi to świata nie zwojujesz, to są piłkarze przyszłościowi, a w Barsie kibice oczekują Bóg wie co, chcą pucharów, chcą oglądać ładną piłkę, chcą zwycięstw, a to kosztuje. Bardzo rozległy temat, można się wymądrzać, rżnąć w necie fachowca, a rzeczywistość boiskowa wygląda zgoła inaczej, ot co.
2
@Colon I pomyśleć, że po tym meczu ŚP. Dieguito został znienawidzony na Półwyspie Apenińskim, to właśnie pokazuje jak cienka jest granica pomiędzy byciem Panem Zastępów /Wszechmogący, a wrogiem ludu, każdy wielki sportowiec to stąpa po kruchym lodzie, wpierw Jesteś bożyszczen tłumów, by następnie zostać gadziną, skąd my to znamy??? No cóż, po tym meczu to kariera ŚP. Dieguito całkiem wyhamowała, nagle ni stego, ni zowego zaczęły się problemy ze skarbówkę, problemy odnośnie związków /powiązań Diego z La Cosa Nostrą, nigdy już Diego się nie podniósł, z kolei Italiańce mieli naprawdę nierówno pod sufitem, żeby nie przewidzieć tego, że w półfinale może dojść do meczu Squadra Azzurra vs Arhentina w Neapolu, przecież tam zawsze była kosa na linii Północ vs Południe Włoch, a dzisiaj Mu pomniki stawiają, ech jakże pokrętne niekiedy jest życie. Dzięx za info :)
4
@El dominatore Oto lufa pytanie??? Widzisz, to są właśnie skutki uboczne Covid-19, gdyby nie Covid-19, to wszystko wyglądałoby inaczej, byliby hojni sponsorzy, a nade wszystko byliby kibice, dobrze wiesz o tym, że D10S w Katalonii to jest traktowany niczym Ojciec Niebieski /Przedwieczny, po każdej udanej akcji w wykonaniu Leo, to cały stadion drze japę wniebogłosy, skanduje na całą japę, na całą moc silnika "Mreeesssi, Mreeesssi". Ale ktoś postanowi skosztować zupki z nietoperza, a być może to wyciek z laboratorium w Wuhan, zresztą teraz to najmniej istoste, stało się i choooy. Nie mam zamiaru Ci tu jechać jakąś nikomu niepotrzebną celtologią, tym bardziej Żeś stary kibic, nie dasz się nabrać na plewy, tak więc mamy bardzo ciekawą sytuację??? Na kiego D10S ma zmieniać kierunek swego rozwoju, przecież On nie musi już niczego udowadniać, bo co - pójdzie do Allaha (PSG) czy City i co w związku z tym??? Jeszcze City to byłby nawet wporzo kierunek, ale City chcą Grelisha a zwłaszcza Kane'a, rok temu to tak, ale teraz - śmiem wątpić. Na dodatek D10S nie zaliczył totalnego zjazdu, dalej jest najlepszym dryblerem w Europie, w ogóle dalej ma świetne staty, zaraz Ci je wrzucę na potwierdzenie moich słów, Żebyś nie myślał, że Cię w ciula robię. Ale, ale zawsze jest jakieś "ale", nie będę Ci wrzucał makaron na uszy odnośnie tego, ile Leo generuje zysku dla Barçy, przecież to ikona światowego sportu, dobrze wiesz o tym, że ludzie kochają gwiazdy, że gwiazdy przyciągają rzesze fanów z całego świata, no wybacz ażeby jakiś Japiszon leciał przez pół świata do Barcelony tylko po to, by luknąć na Destinho, Minguezę, Lengleta, Brejtłejta itd. Kiedyś Barça to było istne Dream Team, FC Hollywood, teraz ostały się jeno zgliszcza. Wiem, wiem, że nikt nie stoi ponad klubem, wiem, że to tylko kwestia czasu, kiedy to Leo zawiesi buciwo na kołku, ale dalej jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, że inni zawodnicy Barçy to Mu mogą skoczyć na pukiel, dlatego wg mnie - żyjmy chwilą, no wybacz, żeby człek się martwił tym, co będzie za dwa lata, jak można do wieczora nie dożyć. Ale najlepsze joke jest taki, że wszyscy mają rację, rację mają ci, którzy uważają że Barçę nie stać finansowo na takiego megacracka, również rację mają ci, którzy chcą ażeby D10S dokończył swą nieprawdopodobną działalność gospodarczą na Camp Nou, a jak wszyscy mają po części rację, to się robi siwy dym i skrzypce. Pomimo tak trudnej sytuacji gospodarczej Barçy, to wierzę w to, że Leo śmiało może śmigać na Camp Nou przed 80-tysięcznym tłumem, że Laporta wyjdzie z tej patowej sytuacji, Laporta nie w ciemię bity, dobrze wie że D10S to dalej kura znosząca złote jajka, trza czekać na oficjalne info - co zrobić, moje czy Twoje comento nic a nic nie zmieni sytuacji w jakiej się znalazła Barça, Leo oraz Zarząd klubu i tyle, temat na wielogodzinny dyskurs. Najlepszy zawodnik w tak długiej i tak bogatej w sukcesy klubu Barça i co z tym fantem począć - i don't know??? Pozdrowionka :)
Leo Messi in 2021 ????
34 games
43 G/A
⚽️ 32 goals
11 assists
27 MOTM
PS. Owe staty Leo mówią same przez się, ot co!!!
14
@okiemtypera_lucaxx95 Dokładnie, pełna zgoda, ale nie ma co żyć staroświecczyzną, trza iść z duchem czasu i postępu, dlatego liczę na zwycięstwo Albicelestes, a kto mi zabroni, co nie??? :) Pozdro600
3
@Stopa Czim się My Old Friend, do usłyszenia wkrótce, takową mam nadzieję :)
3
@Stopa Mam takową nadzieję, gdybym jej nie miał, to bym nie zarywał nocek, będzie bardzo ciężko, bowiem w półfinale albo Urugwaj, albo Los Cafeteros, repka Albicelestes - szału nie ma, leśne dziadki dalej decydujące, czyli D10S, Kun, Di Maryśka czy Gomez, z kolei są Correa, Tagliafico, Montiel, De Paul czy Lautaro und Paredes, trza wierzyć, na razie mecze Albicelestes na styku, męczenie buły, ale może na maksa odpalą w decydującej fazie turnieju, czego im życzę z głębi serca :)
6
@Stopa Mam takową nadzieję, że od czasu do czasu to wpadniesz, wiem, że jesteśmy anonimowi w cyberprzestrzeni, ale gdy z Tobą zapodawałem to tak się czułem, jakbyśmy razem byli na whiskey a nie na tej stronie. Naprawdę jestem w stanie euforii, że wróciłeś po tylu latach, niech jeszcze Sojerrr wróci i byłoby super. Ahoj :) Czim się Kamracie /Brachu, fajowa nocka, że w końcu usłyszałem Starego Funfla :)))
5
@Stopa Co żeśmy się razem powygłupiali to tego nam nikt nie zabierze, a teraz co poniektórzy to "Sztywny PAL Azji", ale mieliśmy pakę, że ho ho Nikt się z nikim nie kłócił, zawsze było goło i wesoło, był po prostu czad, a gdy ktoś do Ciebie podskoczył, to nie było co zbierać, tak było, nie zmyślam :)
5
@Stopa Aaaa dziękuję za miłe słowa pod moim adresem i nawzajem, byłeś i zawsze będziesz jednym z najbardziej przeze mnie lubianych userów, nasze akcje na tej stronie to był prawdziwy odlot, ech dawnych wspomnień czar :)
5
@Stopa Staram się jak mogę, przecież pamiętasz jak żeśmy tu walczyli, nasze słynne bany haha No co Ty, o dobre imię najlepszego piłkarza w historii bala EVER to będę walczył do usranej śmierci, będę walczył niczym Kmicic, nigdy się nie poddam, teraz walę statami, ponieważ tak po " Lucku" to nie przegadasz, walczę jak Tyson, a padam jak Najman i gdzie tu sprawiedliwość społeczna, no gdzie??? :)
3
@Stopa Pamiętam, jak Alexis tyle co był po kontuzji to wyjebał orła na macie za bramką, oczywiście, że kolejna jakże niepotrzebna kontuzja, ależ wówczas Pep dostał wściekliźny, piana Mu z pyska wypływała, cały Alexis :)
3
@don'T.R.I.P.e Tak, pamięć jest wieczną miłością, pamięć jest droższa od słów, ale zazwyczaj zawodzi wtedy, kiedy człek ma coś konkretnego do powiedzenia, mam na myśli siebie :)
3
@Stopa Ale się cieszę, że widzę Twoje comento, że w ogóle żyjesz, że trzymasz fason, że u Ciebie wszystko w pytę - OMG i WTF Jestem happy, że w końcu po tylu latach wrzuciłeś zajebiste comento - Chapeu Bas dla Ciebie :)
2
@Encore Dzięx za info, bo naprawdę nie wiedziałem, czyżby włodarze United dali się tak w bambuko zrobić - NIEPOJĘTE :)
4
@Stopa Big Foot, jprdl, kopę lat, aaaa gdzieś Ty był, jak Cię nie było, najsławniejszy pogromca trolli haha Myślałem, że już odszedłeś od futbolu, a może z tej strony, a tu taka big suprise haha Miło Cię słyszeć - O mój Boże /Stara Gwardia nigdy nie rdzewieje :) Pozdrowionka Stary Brahu /współtowarzyszu broni - OhYeah!!!
3
@IbrahimAfellay Aaaa Pedrito to Pedrito, tak jak Pedro chodził w pressingu to powinien powstać film instruktażowy odnośnie tego, jak się zaiwania w pressingu, tak wspomniałem o Sanchezie, bo akurat jest mecz z jego udziałem.
18
Pamiętam, jak Alexis zrejterował z Barçy, bowiem bał się rywalizacji z MSN, jaki był płacz za nim, normalnie zbiorowa histeria, a ja wówczas zapodałem, że Sanchez nigdy nie wskoczy level wyżej, ponieważ to jeździec bez głowy, gdy miał podawać to strzelał, gdy miał strzelać to podawał, gdy trza było kiwać to bezsensowne klepania wzdłuż i wszerz boiska, zawsze robił wszystko tył na przód, odwrotnie, do góry dnem. W końcu odszedł do Kanonierów, wpierw wymiatał, że ho ho Od razu kontrakt do MaU, najwyższa tygodniówka w historii Premier League i słuch po nim zaginął, a tera trochę się odbudował w Interze, z kolei nie był pierwszym wyborem Conte. Keszu zarobił w ciul, ale z deczka zmarnował swój naprawdę bardzo duży/pokaźny talent i ta akcja z samochodem, kiedy go bagiety goniły, zostawił w poprzek drogi wózek, po czym chodu i go nie złapali, zawsze miał speeda w giczołach :)Lubię gościa, darzę go ogromnym sentymentem, może dlatego, że Barça miała natenczas mega pakę.
2
@Encore Masz rację, każdy screenplay jest możliwy, ale czuję w moczu, że to będzie łabędzi śpiew wykonaniu D10S i spółka, jeśli nie teraz, to never, oczywiście, że jeszcze przed tym rocznikiem są MŚ u Allaha, ale zdobycie MŚ przez repkę Albicelestes to raczej graniczy z cudem.
2
@Encore Oj też SuperClasico, ciężką drogę ma Albicelestes do finału, nie ma lekko, chleb po osiem, tak się mówiło za komuny, ale nie dzielmy skóry na niedźwiedziu, Ekwador to również nie jakaś a'la Erytrea czy Sudan Południowy, żywię nadzieję, że D10S powtórka z rozrywki, czyli taki baśniowy hat-trick jak podczas meczu o życie, czyli ostatni decydujący mecz eliminacji do MŚ u Ławrientija Berii, ale może być nawet 1:0 po golu takiego megacracka jakiem bez cienia wątpliwości jest own goal i będzie gitówa.
2
@Encore Aaaa El Gnato na trybunach i znowu mamy na jednym stadionie najlepsze tridente w historii bala, czyli cudowne /niezapomniane MSN, czegóż chcieć więcej??? :)
5
@Encore Aaaa daj spokój, kto by to nie był, to repka Canarinhos jest poza wszelką konkurencją, ja jeno liczę na to, że w końcu Albicelestes zagrają tak z repką Canarinhos, jak to było w SuperClasico na ziemi Allaha, kiedy to repka Albicelestes wygrała 1:0, fakt faktem, że Canarinhos grali bez Neymara, ale reszta składu to sztosik. Oczywiście, że o ile repka Albicelestes dotrze do finału, nie można zapomnieć o Urusach czy Los Cafeteros, ale to już big problem repki Albicelestes.
2
@Sheva77 Ależ oczywiście, że Cafu to był przekozakiem, nawet nie ma o czym dyskutować, może są ex aequo z minimalną przewagą Alvesa (IMO - żeby nie było). Pozdrowionka :)
2
@AxelF Jak zwykle zresztą w punkt, luknij na staty meczu Albicelestes vs Chile czy Kolumbia, w meczu Albicelestes vs Kolumbia było aż 45 fauli, toż to nic innego jak capoeira, karate kyokushin, boks tajski, a sędziowie udają, że nie widzą tych bandyckich fauli, gdy D10S jest brutalnie faulowany, to po prostu zamykam ślipia, albowiem człek już widzi oczyma wyobraźni, jak Leo na noszach opuszcza boisko, szok. Wiesz, wiara czyni czuba, weź np. mecz Belgii vs Portugalce, jeden jedyny celny strzał na bramkę w wykonaniu Hazarda i mistrzowie Europy wyautowani, a przecież Portugalce byli o niebo lepsi, tym się łudzę odnośnie zdobycia w końcu przez Leo i spółka jakiegoś tytułu z repką Albicelestes, bo gra Arhentiny dupy nie urywa, po prostu męczą bułę, ale niekiedy taki urok osobisty wszelakiej maści turniejów rangi mistrzowskich, jakiś strzał rozpaczy, jakiś przebłysk geniuszu danego gracza i można wygrać, nie takie rzeczy gały widziały. Dziś repka Hiszpanii aż 33 sytuacji bramkowych i jebli jednego gola - futbolowe c'est la vie, teraz karne w meczu Peru vs Paragwaj - OMG!!! :)
2
@AxelF No cóż, to są ostatnie tchnienia niesamowitego pokolenia Albicelestes z rocznika 85/87, dlatego tylko i wyłącznie umiarkowane chlanie, mam nadzieję, że mam silną wolę, ale łatwo się mówi, ciężko zrealizować :)
2
@AxelF Wiem, miał setunie z Kolumbią, ale jak to Ospina wyjął - to nie mam najmniejszego pojęcia, D10S nie dochodzi do sytuacji bramkowych /stuprocentowych, bo po prostu druga linia Albicelestes maści na sto dwa, De Paul najlepszy asystent w Serie A, a na Copa America dupa zbita, podobnie jak Paredes. D10S sam sobie sobie sterem, żeglarzem, okrętem. Jeno leśne dziadki dają radę, czyli Papu Gomez, Kun czy Di Maryśka, na dodatek Leo nie może za bardzo rozbujać wory, bowiem jest bez przerwy bezpardonowo faulowany, dlatego jest jak jest.
3
@AxelF Zawsze z niej korzystam, jutro mam big problem, szykuje się niezła najebka, a mecz najukochańszej repry Albicelestes vs Ekwador o 3:00 nad ranem, trza wziąć pod kindol amoniak, bo co zrobić :)
5
@Sheva77 Otóż to!!!Z miłą chęcią zawsze z Tobą będę zapodawał, nawet nie chodzi o to, że myślimy podobnie, ale pamiętam jak był gnojony Alves, wg mnie najlepszy PO w historii bala - niezastąpiony @pax coś o tym wie. Odchodził Don Andrés, również gnojony, że omijany niczym pachołek - niezastąpiony. Odchodził Xavierek, również niszczony do potęgi entej, że wstrzymaczasowymacho, że niepotrzebnie robi już te kółeczka, że mamy następnego megacracka w linii pomocy, mam na myśli Arthura - niezastąpiony. Na temat D10S to ciężko cośkolwiek powiedzieć, bowiem sytuacja jest dynamiczna /rozwojowa, wszak napięta jak barania torba, no cóż, trza czekać na oficjalne info, ale nigdy bym nie uderzył w legendę klubu /klubów, nawet w Los Blancos, tak zostałem wychowany - cześć pieśni. Czim się Kamracie, bądźmy dobrej myśli, że D10S dokończy swą działalność gospodarczą na Camp Nou - Dalibóg!!! :)
5
@Sheva77 Xavi????: "You can't hate Messi and love football. It's impossible."
#footballchallenge
Sheva77, nie mam już sił się kłócić o Leo, podobnie było rok temu, gdy był ten słynny fax, ile D10S dostał gonga w ryło, to się w pale nie mieści, najlepszy piłkarz w historii bala EVER, najlepszy piłkarz w historii Barçy, w całej historii La Ligi, co ma być, to będzie, może młodzi ludzie jeszcze zobaczą takiego megacracka, ja już nie mam na to szans, za stary jestem, ażeby dożyć coś a'la Messi vol. 2. Serdecznie Pozdrawiam :) @Kwiatek67 @pluszek @Comentateiro @NaFazieHitman @Abominacja @ksawizimens @kaamil1910 - dziękuję za odpowiedzi, nieważne czy miłe, czy niemiłe, życie toczy się dalej. Pozdrawiam Was Serdecznie, tyle jeno mogę zrobić w necie, gdybym mógł, to bym Wam kwiaty wysłał czy dobrą Whiskey, ale przez internet to troszku trudne, chodzi mi o chwilę obecną :)
75
@Kwiatek67 Leo Messi in 2021
34 games
43 G/A
32 goals
11 assists
27 MOTM
To jest tylko w tym sezonie, a gdzie reszta???