1

@kamyk_23 Pewnie, że tak, trenuj swoje body, kulturystyka to również piękny sport, pamiętam jak zaczął się szał pał na punkcie kulturystyki, aaaa pionierem był jakże sławny Steve Reeves, o mój Boże, kiedy to było - za króla Ćwieczka. Czim się w tym pięknym kraju jakim bez cienia wątpliwości jest USA :) Wynik przesądzony, można jeno liczyć na hat-tricka Leo, dawno nie dupnął hat-tricka, może dziś - OBY. Ahoj :)

1

@kamyk_23 Jankesie (bez urazy :), nie narzekaj, bowiem gol to gol, oczywiście, że Leo nie jest przekozakiem na linii rzutu z wapna, ale tragedii tyż nie ma, ma tylko 7% więcej przestrzelonych karnych niż Ceerunio, a taki Kaltz??? Na 73 rzuty z wapna, to Helmut dupnął aż 71, robi wrażenie, co nie. Pozdrawiam USA, znowu gol Boskiego haha :)

3

@Tomek_TF Nie, musisz włączyć internetową aplikację TVP Sport.

2

@adi7adi8 Można na Flashcore włączyć dzwonek powiadomień, ale co to za emocje, gdy człek wie kto huknął bramki/bramkę, lepiej koookać on live.

2

@Rewolucja123 Gol i fenomenalna asysta, jestem w stanie euforii haha :)

1

@mekston Jak zwykle zresztą, ciekawe czy spuszczą z tonu, czy pójdą za ciosem i zabiją mecz już w pierwszej połowie - OBY!!!

12

Ale baśniowa asysta Boskiego oraz czaderski gol Papu Gomeza - Chapeu Bas!!! :)

2

@Mateonvious Thx :) Szacun!!!

2

@TridenteMSN Właśnie nie ma, te cioty puścili Urugwaj vs Paragwaj, no chyba, że połączą mecz z Albicelestes vs Boliwia, a jak nie, to zagraniczne streamy, o żeż w mordę różowego miśka, gdyby człek wiedział, to by już dawno poszukał jakiegoś linka do meczu z udziałem Boskiego albo może jest na aplikacji TVP Sport, trza sprawdzić i to chyżo.

1

@Janiama Oczywiście, że Wadlle chodził na skrzydle, że ho ho Miałem okazję widzieć go on live, a był to mecz eliminacji do MŚ w '90 na "Śląskim", Waddle z tymi swoimi długimi włosami to robił wiatrak na skrzydle, u nas wówczas ciupali m. in. Dziekan, dwóch Warzychów, Tarasiewicz, Nawrocki czy "Kosa" Kosecki, niestety, ale mecz się zakończył bezbramkowym remisem, ech dawnych wspomnień czar :)

3

@LeoMessiah Nic odkrywczego raczej nie mam do powiedzenia, ale poza tymi najlepszyni dryblerami, którzy to wymienili tacy Szacowni Userzy jak m. in. @Janiama@Coutinho007 to bym dodał od siebie takich baśniowych dryblerów jak m. in. Baggio, Bruno Conti, Claudio Lopez, Giress, ŚP. Socrates, Platini, Bergkamp, Zizou, Kaka czy Zico...ale Leo, ŚP. Cruyff, ŚP. Best, ŚP. Dieguito, Nazario, ŚP. Garrincha, Dinho, Littbarski czy Pele to są poza wszelką konkurencją, ot co!!! :) Hehe Ney również jest "kurewsko" dobry, jeśli chodzi o drybling :)

8

@axegrinder Aaaa dziękuję, że o mnie pamiętasz, ja teraz w zasadzie to wrzucam tylko i wyłącznie kosmiczne staty D10S, albowiem jestem tutaj od ośmiu lat i co tu jeszcze dodać odnośnie gry kosmity z Rosario, wszystko już napisano, naliczono setki rekordów w Jego wykonaniu, zapodano z ust możnych tego świata tyle komplementów w stronę Leo, że głowa boli, dlatego też jestem empty. Ale D10S nie powiedział ostatniego słowa, myślę, że przed nami jeszcze parę lat koookania na najlepszego piłkarza w historii bala EVER, że D10S dalej będzie grzmocić wyborne croissanty zza pola karnego, że będzie nas raczył cudownymi dryblingami, przepysznymi rzutami wolnymi, zjawiskowymi crossami, urokliwymi passami, żeby Mu tylko zdrowe dopisało, a jestem pewien, że dalej będzie na absolutnym topie /szczycie światowego futbolu, toż to już IKONA SPORTU!!! Pozdrowionka internetowy my friend :) Aaaa "Air" Jordan to Jordan - TUZ po wsze czasy!!!

6

@marcin000019 Zgadzam się w stu procentach, ale od siebie jeszcze bym dodał Jordana oraz Gretzky'ego, albowiem bądź co bądź to byli unikatowymi sportowcami, ja jako fan repki Albicelestes, to podbijam stawkę do czterech rzadkości w świecie gier zespołowych, a mianowicie ŚP. Dieguito.

29

Krótki kaszel, czyli wypowiedź Pepa Guardioli, cytuję "Fenomenu Messiego nie da się wyjaśnić, trzeba Go podziwiać".

1

@Encore Niby tak, ale kiedyś oddał El Gnato, który przeputał, potem oddał Neymarowi, który również przeputał, później głos zabrał Rakieta, który zapodał, że to on może walić z jedenastu metrów, na pewno w tym aspekcie Leo powinen się poprawić, zresztą ostatnio był tu wywiad z Leo, który się przyznał bez bicia, że musi się poprawić w tym aspekcie, tym bardziej że teraz jest system VAR, a co za tym idzie, to jest dużo razy więcej rzutów z wapna niż przed założeniem systemu VAR. Na dodatek trza przyznać szczerze, że bramkarze bardzo poprawili się co się tyczy bronienia rzutów z wapna, po prostu trza teraz aż do bólu trenować karniszonki, taki urok osobisty futbolu, D10S wali najpiękniejszą bramkę w CL z 35 metrów, by za parę minut to dupnął wprost giczoły Navasa, Leo jest etatowym wykonawcą rzutów z wapna odkąd odszedł Dinho, Jego skuteczność na linii jedenastu metrów nie jest taka tragiczna, jakby się to mogło wydawać, ale oczywiście że zawsze może być lepiej, właśnie od tego są sesje treningowe.

2

@Encore No, akurat ja mam z tym big problem, ponieważ jestem dozgonnie zafascynowany grą w wykonaniu D10S, dlatego różnie to bywa z moją interpretacją wydarzeń boiskowych, ocenianie poszczególnych graczy, bowiem złapałem się na tym, że zaraz poruwnuję jakieś tam wydarzenie boiskowe do tego, co by zrobił/uczynił, a może już to zrobił i to sto razy lepiej Leo. Ale akurat dzisiaj to jest temat karnego /karnych, na szczęście Leo nie przeputał żadnego ważnego karnego na MŚ, najbardziej mnie boli przeputany karny w niebywałym curriculum vitae Leo, w półfinale CL przeciwko The Blues, jprdl, wg mnie i nie tylko mnie, to wówczas Barça grała najpiękniejszy futbol w historii bala EVER, prowadzili 2:0, grali w jedenastu na dziesięciu i wydarzyło się na Camp Nou voodoo /Paranormal Activity 7, że też akurat Leo musiał zmienić sposób wykonywania rzutu karnego, gdy stanął oko w oko z Čechem, przecież zawsze wykonywał rzuty karne na dwa tempa, a tu ZONK i poprzeczka. Właśnie ten przeputany karny przez D10S to boli po dziś dzień, a inne mam głęboko w rzyci.

2

@Encore Otóż to, to właśnie miałem na myśli, gdy pisałem moje wysrywy... "Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi".

2

@Encore Eeee tam, Ty Stary wojownik tudzież wyjadacz, to bierzesz sobie do serca to, co poniektórzy tutaj piszą, bierz tak jak ja, czyli pół żartem /pół serio, mój czy Twój wpis to nic nie zmieni, nie zmieni stat, wyniku meczu, jedynie możemy sobie strzelić bajerkę i poznać opinię innych użytkowników na dany utwór /temat i tyle. Co innego, gdy się komentuje mecz na bieżąco, wówczas człek jest podjarany, zestresowany i w przypływie adrenaliny to może palnąć jakieś głupstwo, ale gdy emocje miną, to już człek ocenia pewne fakty na chłodno, że się tak wyrażę, userów jest tutaj ponad sto tysi, jak to kiedyś zapodał mag ławki trenerskiej, gdy nie wziął Romario na MŚ, czyli Zagallo: - ilu ludzi w Brazylii, to tyle trenerów. Podobnie jest na stronie internetowej Fcbarca.com i nie tylko tu :)

2

@sebo939 Haha "ćwoki", przecież konkretnie do nikogo nie uderzyłem, ale trza pisać prawdę w necie, a prawda jest taka, że decydującego karnego przeputał Biglia, a nie Leo, niestety czy stety, ale liczy się ten właśnie ostatni wykonawca rzutu karnego - niesamowity wyraz twarzy Southgate'a, gdy w meczu na Wembley w półfinale ME przeciwko Helmutom, to Gareth koncertowo schrzanił karnego, Zico na MŚ w '86 przeciwko repce Les Blues, a miał pierwotnie strzelać Socrates, z kolei ŚP. Socrates przeputał karnego w konkursie rzutów z wapna, Baggio, ŚP. Deyna, a szkoda wymieniać, bo musiałabym zespamować stronę. Jedynie Kaltz na 73 karniszonki, to 71 razy trafiał we wrota, robi wrażenie, co nie??? :) Dokładnie, Ceerunio zrobił taki zjazd odnośnie prób dryblingów czy rzutów wolnych, że to się w pale nie mieści, a D10S w dalszym ciągu numero uno, jeśli chodzi o dryblingi, w ubiegłym sezonie znowu najwięcej udanych dryblingów, bramek zza pola karnego, rzutów wolnych, mam na myśli Stary Kontynent itd. Aaaa za "Ćwoki" - sorry, poniosło mnie :)

3

@Encore Przecież ich nie porównuję, dlatego też napisałem, że to dwie różne charakterystyki odnośnie ciupania, no wybacz ażebym znowu pisał ciągle jedno i to samo, że D10S to zarówno genialny kreator, jak i baśniowy drybler, wizjoner, bombardier itd. Aaaa Ceerunio to killer /zabójca itd. Historia ich oceni, szczerze mówiąc to już się przejadłem tym tematem, wolę od czasu do czasu wrzucić staty Leo, na dodatek dziś są Jego urodziny, dlatego też pozwoliłem sobie na to, ażeby wrzucić "kilka" niesamowitych stat Boskiego, ale robię spadówę z tego tematu, ileż można zdzierżyć, ileż razy można ich porównywać. Pozdro600 :)

3

@Bagsik88 W punkt, jak zwykle zresztą!!!A no właśnie, młodzież repki Albicelestes miała zmienić oblicze gry, a tu leśne dziadki grają pierwsze skrzypce, czyli D10S i Di Maryśka, bez szpicy, bo Lautaro zapomniał jak się sadzi bramki, Kun to dopiero dochodzi do pełni sił, druga linia to nawet szkoda tego komentować, czyli De Paul najlepszy asystent Serie A, a na kadrze dupa zbita, Paredes to chociaż ładną bramkę dupnął w meczu przeciwko Kolumbii i tyle go widzieli, obrona gra w kratkę, brak świetnych wahadłowych tudzież skrzydłowych, czyli nihil-novi - wszystko w boskich giczołach Geniusza z Rosario, wszystko spoczywa na Jego barkach i w pewnym sensie Di Maryśki, ale Dalibóg ażeby w końcu coś ugrali, nie takie rzeczy gały widziały!!! Czim się Kamracie :)

4

@Bagsik88 Po pierwszej serii rzutów z wapna w finale Copa America to był remis, bowiem Vidal również przeputał karnego, karniszonka na wagę złota przewalił Biglia, ale oczywiście, że zawsze WINA LEO, nie znają realiów, a się ćwoki wypowiadają, ŚP. Dieguito również przeputał arcyważnego karnego na MŚ w '90 w meczu przeciwko repce Plavi, ale koledzy pomogli, Leosiowi koledzy nie pomogli i już chyba raczej nie pomogą, ot taka subtelna różnica między D10S a El Diez, jeśli chodzi o reprezentowanie swoich barw narodowych. ŚP. Dieguito nie strzelił żadnego gola w finale MŚ w' 86, ale funfle z ekipy nie zawiedli Dieguito oraz całą Argentynę. W przeciwieństwie do kariery zawodowej Leo w reprze Albicelestes, gdzie Igła to był koniem trojańskim, Di Maryśka wrzuca wzdłuż linii prostej piłkę do El Pipity, a ten z pół metra nie trafia na pustaka, lecz w słupek, mam na myśli ów finał Copa America, zresztą nie chce mi się już o tym cały czas trajlować, od ośmiu lat to robię, a na co /po co - nie wiem, teraz wolę wrzucić staty, wg mnie D10S i Ceerunio to całkiem inni gracze, mam na myśli profil, to tak, jakbym porównywał Eminema do Caruso, czy Zenka Martyniuka do Roberta Planta, szkoda gadać. Pozdrowionka :)

5

@SaulGoodman 5️⃣0️⃣+ Goals in a Calendar Year

Messi 9️⃣x Ronaldo 7️⃣x

2012⚽️ 91 2013⚽️ 69
2010⚽️ 60 2012⚽️ 63
2016⚽️ 59 2014⚽️ 61
2011⚽️ 59 2011⚽️ 60
2014⚽️ 58 2015⚽️ 57
2015⚽️ 52 2016⚽️ 55
2017⚽️ 54 2017⚽️ 53
2018⚽️ 51
2019⚽️ 50
Po co Ty szukasz więcej goli w sezonie/raczej roku kalendarzowym odnośnie Nazario czy Lewego, jak D10S ma ich najwiecej w historii bala EVER, koniec /kropka!!!

20

Happy birthday to Lionel Messi who turns 34 today. 24 czerwca Anno Domini 1987 r. tuż przed szósta rano rodzi się absolutny Król Zastępów /Król futbolu. Ważył 3 kg i mierzył 47 centymetrów. Czerwony jak pomidor i z uchem całkowicie zawiniętym w pół z powodu wysiłku włożonego przez Celię w przyjściu na świat koryfeusza. Absolutny suweren i tytan futbolu, aaa D10S nie zadowala się wyłącznie trafianiem do siatki – jest także królem asyst, wirtuozem kluczowych podań. Nikt w dziejach futbolu nie zanotował więcej oficjalnych asyst. Jego możliwości , Jego nieziemskiego stylu gry – obecnie w FC Barcelonie występuje najlepszy piłkarz w dziejach futbolu.
Zresztą na temat D10S to napisano dosłownie wszystko, tak więc Królu Złoty - kłaniam się nisko po same piździsko (sorry za wulgaryzm, ale tak się mówiło na mojej dzielni). Leo - Te quiero!!!

778 matches
147 caps
⚽ 745 goals
310 assists
4 UEFA Champions League
10 La Liga
7 Copa del Rey
7 Spanish Super Cup
3 UEFA Super Cup
3 FIFA Club World Cup

1 Olympic Gold Medal
6 Ballon d'Or
6 Most European Golden Shoe
8 Pichichi Trophy
1 FIFA World Cup Golden Ball
4 IFFHS World's Best Playmaker
12 Argentine Footballer of the Year
1 Laureus World Sportsman of the Year
14 FIFA FIFPro World 11
7 UEFA Champions League

UEFA Team of the Year
1 FIFA World Cup Dream Team
4 Copa América Dream Team UEFA Ultimate Team of the Year Argentina National Football Team of All Time Ballon d'Or Dream Team

•Most FIFA World Player of the Year/•Ballon d'Or: 6
•Most European Golden Shoe awards: 6
•Most IFFHS World's Best Playmaker awards: 4

•Barcelona all-time top goalscorer: 672
•Argentina all-time top goalscorer: 73

#goatchallenge
1940s: Bican - (470 ⚽️)
1950s: Di Stefano - (301 ⚽️)
1960s: Pelé - (403 ⚽️)
1970s: Müller - (452 ⚽️)
1980s: Sanchez - (315 ⚽️)
1990s: Romario - (340 ⚽️)
2000s: Henry - (313 ⚽️)
2010s: Messi - (579 ⚽️)
Lionel Messi został wybrany przez IFFHS najlepszym piłkarzem minionej dekady

W ostatniej dekadzie:

Najwięcej goli: Lionel Messi
Najwięcej asyst: Lionel Messi
Najwięcej kluczowych podań: Lionel Messi
Najwięcej udziałów w akcjach podbramkowych: Lionel Messi
Najwięcej goli zdobytych strzałami spoza pola karnego i tego półkoła przed nim (tzw. D-box): Lionel Messi
Najwięcej goli w finałach oficjalnych turniejów: Lionel Messi
Najwięcej udanych dryblingów: Lionel Messi
Najwięcej wykreowanych okazji podbramkowych: Lionel Messi
Najwięcej goli zdobytych z gry: Lionel Messi
Najwięcej goli zdobytych z rzutów wolnych: Lionel Messi
Najwięcej Złotych Piłek: Lionel Messi
Najwięcej Złotych Butów: Lionel Messi
Najwięcej nagród najlepszego piłkarza roku wg FIFA: Lionel Messi
Najwięcej tytułów najlepszego piłkarza sezonu w lidze hiszpańskiej: Lionel Messi
Najwięcej nagród IFFHS: Lionel Messi
Najwięcej tytułów króla strzelców w ligowych rozgrywkach (uwzględniając rozgrywki ligowe na całym świecie): Lionel Messi
Najwięcej nagród "Pichichi" dla króla strzelców ligi hiszpańskiej: Lionel Messi
Najwięcej tytułów MVP w międzynarodowych turniejach klubowych: Lionel Messi
Najwięcej nagród związanych ze strzelaniem goli: Lionel Messi
Najwięcej nagród najlepszego piłkarza meczu: Lionel Messi

Najwięcej razy ponad 50 goli strzelonych w jednym roku kalendarzowym: Lionel Messi
Najwięcej razy ponad 50 goli strzelonych w jednym sezonie: Lionel Messi
Najwięcej razy ponad 20 asyst w jednym roku kalendarzowym: Lionel Messi
Najwięcej razy ponad 20 asyst w jednym sezonie: Lionel Messi
Najwięcej razy ponad 70 goli i asyst w jednym roku kalendarzowym: Lionel Messi
Najwięcej razy ponad 70 goli i asyst w jednym sezonie: Lionel Messi

Najwięcej goli w jednym roku kalendarzowym: Lionel Messi
Najwięcej goli w jednym sezonie: Lionel Messi
Najwięcej asyst w jednym roku kalendarzowym: Lionel Messi
Najwięcej asyst w jednym sezonie: Lionel Messi
Najwięcej goli i asyst w jednym roku kalendarzowym: Lionel Messi
Najwięcej goli i asyst w jednym sezonie: Lionel Messi
Leo Messi - Total stats.
Ponad sto wszelakiej maści rekordów - SZOK!!!

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@gmdfk Zwracam honor - Szanowny Panie Marszałku - jednak Kingsley Coman pojawił się na boisku, jeszcze rano to na Flashcore było napisane, że wątpliwy występ Comana, a jednak zdążył prosto z izby porodowej na mecz swej repki, taki urok osobisty cyberprzestrzeni publicznej, raz info z rzyci, drugim razem rzetelne info, co nie zmienia faktu, że był zwolniony na parę dni z obozu treningowego Les Blues. Lepiej zawsze poczekać na oficjalne składy, z kolei to naprawdę nie czaję Scaloniego odnośnie tego, że podaje skład zestawu repry Albicelestes na parę dni przed meczem, ech cała AFA. Pozdrowionka :)

1

@gmdfk Aaaa czy to ważne, akurat chciałem wczoraj luknąć na to, kto został MVP meczu Albicelestes vs Paragwaj, w gwoli ścisłości to został wybrany Di Maryśka i rzuciło mi się w oczy, że Coman opuścił kadrę ze względu na urodziny swego bąbelka, a może to było starsze info, co mnie obchodzi kadra Żabojadów. Dla mnie to wszyscy mogą opuścić zgrupowanie, mam to w rzyci, mnie intersi jeno repka Albicelestes oraz Barça. Kolega się zapytał, to Mu odpowiedziałem, nie mieszkam we Francji, ażebym wiedział odnośnie tego, co się dzieje z Comanem Barbarzyńcą, po prostu rzuciło mi się w oczy info o Comanie, a jak masz świeższe informacje na ten temat, to zapodaj koledze, na Flashcore pisze, że Coman dziś nie zagra, albowiem sprawy osobiste, tak samo było w nocy, ja podałem wcześniej skład zestawu repry Albicelestes, że Leo zagra, a kolo zapodał, że Leo nie zagra, bo na Sofascore pisali, że wątpliwy występ Boskiego, nawet mi skład dupnął z Twittera, w którym nie było D10S w wyjściowej jedenastce. Aaaa jednak miałem rację, ponieważ skład repki Albicelestes, który zapodałem ze sprawdzonej strony internetowej, czyli Futbol Latynoski /Conmebol, to się sprawdził w stu procentach, Leo zagrał od początku, niestety, ale niekiedy w necie są sprzeczne informacje, nie wiem czy dziś zagra Coman, zresztą wisi mi to koło pisi, jeśli pisze, że nie zagra z powodów osobistych, to jest coś na rzeczy, ja akurat przeczytałem, że chce uczestniczyć on live przy narodzinach swego dziecka i tyle w tym jakże bulwersującym temacie.

2

@LeoMessiah Obowiązkowo dla każdego Culés i nie tylko, a mianowicie: - Andrés Iniesta - rok w raju, Pep Guardiola autorstwa Jaume Collelli oraz Pep Guardiola oczami innych. Świetnie się to czyta, a ciekawostek multum :)

1

@Janas11224 To młodzi ludzie, przecież chyba lepiej mieć bajtla, gdy jest się młodym człowiekiem, w sile wieku niż na stare lata, ale co kto lubi, w każdym razie pięć dni temu opuścił zgrupowanie kadry Les Blues, właśnie z powodu narodzin dziecka :)

11

@Janas11224 Nihil-novi ostatnimi czasy, po prostu chce być przy narodzinach swego dziecka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?